Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 02:38   #391
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Hehe ja to sie ciesze ze moja mieszka daleko i jest raz na jakiś czas, aczkolwiek moja na ten moment nie przejawia żadnych oznak wtrącania sie , o wszystko pyta czy moze cos zrobić (np. Wziac na ręce)



Nakarmiona, przebrana, obudzona, nakarmiona, uspiona, nie udbilo sie :/ wiec teraz leży i stęka, ale ile moge trzymać to odbicia.

No to branoc 😘
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 04:25   #392
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
I dlatego ja sie ciesze dwa posty wyzej...
Ale moja to w ogóle się małym nie zajmuje. Twierdzi, że jest jeszcze zbyt wiotki aby go brać na ręce. Wszystko odbywa się słownie.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 05:39   #393
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka masakra... co za baba. Chyba musisz po prostu wszystkie koce pochować 😊 yyy i zbyt wiotki? Teraz już dzieci nie są wiotki, jak ona swoje wychowała?
Poli widzę że obie mialysmy wczoraj wesoły dzień. Moja też zasnąć nie mogła, normalnie usypia po kąpieli i cycu o 19:30, a wczoraj 2 H później... na szczęście super spała, o 2 jadła i dopiero przed 6 się obudziła,więc się wyspalam.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 05:45   #394
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika mój też zasnął dopiero o 22.spal do 3.30, zastał cycki kamienie 😲 i oczywiście się rzucał, ale szybko obrobil i spał do teraz. zobaczymy czy teraz usnie czy już sobie salonu na zabawę pójdzie. Z tatą of kors 😆

Moja teściowa. chyba ma jeszcze focha ale zadzwoniła wczoraj na skype. Szybko zakończyłam rozmowę zdalnie bo akurat dzieci kąpalismy a mały obsral się po szyję....i mnie też 😂
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:28   #395
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Bry dzien.
Mon od rana zdazyl sie przesikac a pozniej sie obsrac... ale teraz juz smacznie spi

Niulka ustaw tesciowa bo wiecznie bedzie po swojemu robic ...

Wczoraj mialam okazje porowbac Kube z kolega tydzien mlodszym i Kuba jest duzo wiekszy. Nie chodzi mi ze gruby ale nawet na dlugosc...wyglada na starszego, no ale wiekszy sie tez urodzil...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:48   #396
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

To ja mam spokoj bo odkad jest mloda to tesciowa yla dwa razy; na urodzinach starszej i na chrzcie. Jesli ma zamiar przyjezdzac tylko na imprezy to mam spokoj do marca 2017r no a tak powaznie to przykre to jest ze kpbieta 50 letnia sprawna fizycznie i niepracujaca ☠☠☠☠☠☠☠i ze nie moze do wnuczek przyjechac bo ja plecy bola albo ręka po czym konczy rozmowe z tz bo musi isc ogrodek plewic :/ w ciagu tych 2,5 lat gdy siedze w domu to tez ani razu nie powiedziala zebym ze starszs przyjechala na dzien czy dwa...

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:59   #397
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kejka od tego sprzedającego kupowałam:

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=33698075

mam sowy muzyczne i różowe ptaszki ;]

widać, że weekend i dobra pogoda bo cisza na wątku ;] moje dziecko przechodzi skok i samą siebie dzisiaj ;] marudna jak nie wiem i noś na rękach tylko... dobrze, że u rodziców byłam to nosili a powrót do domu z dzieckiem na rękach, a wózek obok... w połowie drogi usnęła dopiero, bo chłop po nas wyszedł i ją wziął, w 5 sekund spała, a u mnie się darła. On powinien być opiekunem dla dzieci.

Ale nauczyła się podnosić główkę w pozycji na brzuchu i to z dnia na dzień wszystko ją interesuje, leżenie jest nudne, trzeba nosić, żeby mogła patrzeć
Świetne ceny ma ten sprzedawca! Za szary bambusowy z lullalove płaciłam 90zl za 120x120 a on ma po 45zl ajj! Bedą zakupy

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Bry dzien.
Mon od rana zdazyl sie przesikac a pozniej sie obsrac... ale teraz juz smacznie spi

Niulka ustaw tesciowa bo wiecznie bedzie po swojemu robic ...

Wczoraj mialam okazje porowbac Kube z kolega tydzien mlodszym i Kuba jest duzo wiekszy. Nie chodzi mi ze gruby ale nawet na dlugosc...wyglada na starszego, no ale wiekszy sie tez urodzil...
Moj ma sąsiadkę dwa tygodnie starsza i ona wyglada na 3 miesięczne dziecko a moj taki maciupki

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Velika mój też zasnął dopiero o 22.spal do 3.30, zastał cycki kamienie i oczywiście się rzucał, ale szybko obrobil i spał do teraz. zobaczymy czy teraz usnie czy już sobie salonu na zabawę pójdzie. Z tatą of kors

Moja teściowa. chyba ma jeszcze focha ale zadzwoniła wczoraj na skype. Szybko zakończyłam rozmowę zdalnie bo akurat dzieci kąpalismy a mały obsral się po szyję....i mnie też
Zazdroszcze nocy! Jak moj przesypiać po 6-7 h to teraz mu sie zmieniło i do pierwszej pobudki tylko 4h a tak było fajnie w ogole jest marudny i w dzien spac nie chce wcale.

Ciężka noc za nami.. Dzis mam zamiar spędzić cały dzien na dworzu, zakupiłam sobie leżak, bede sie opalac
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 06:59   #398
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita przykre z ta Twoja Tesciowa, ale skoro nie chce mieć dobrego kontaktu z dziewczynkami to tylko jej strata.

Moja tesciowa jeszcze na żywo wnuczki nie widziała bo daleko mieszka, aby na Skypie tz do nich dzwoni i pokazuje jak sie mała zaciesza i za każdym razem tylko słyszę od teściowej jaka to mała jest do tz podobna! No kurna moze i jest ale nie musi ciagle tego powtarzać! Ja i tak wiem swoje

U nas nocka w miarę ale Toska wstała przed 5 bo mega kupę wycisnęła u nie chciała zasnac wiec wzielam ją do nas do lozka i z przerwami pociągnęła do 7.

Niulka współczuje akcji z teściowa ale tak juz chyba jest ze teściowe sa od tego, zeby nas denerwować.
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:03   #399
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
To ja mam spokoj bo odkad jest mloda to tesciowa yla dwa razy; na urodzinach starszej i na chrzcie. Jesli ma zamiar przyjezdzac tylko na imprezy to mam spokoj do marca 2017r no a tak powaznie to przykre to jest ze kpbieta 50 letnia sprawna fizycznie i niepracujaca ☠☠☠☠☠☠☠i ze nie moze do wnuczek przyjechac bo ja plecy bola albo ręka po czym konczy rozmowe z tz bo musi isc ogrodek plewic :/ w ciagu tych 2,5 lat gdy siedze w domu to tez ani razu nie powiedziala zebym ze starszs przyjechala na dzien czy dwa...

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Dobrze Cie rozumiem. Moi tescie mieszkają 20 km od nas. Nie odwiedzili nas ani razu jak byłam w ciazy, a teraz byli tylko w dniu kiedy wyszłam ze szpitala.. Przykro mi jest po prostu, przez wzgląd na Mikołaja.. A tak sie cieszyli na wnuka, ich jedyny. Juz zapowiedziałam mezowi, ze tez nie bedziemy jezdzic. Zawsze powtarzali, ze dzieci to die nie zaprasza, sami powinni czesto przyjezdzac, uważam, ze z rodzicami jest tak samo, a oni chyba na zaproszenie czekają.. Moi sa bardzo czesto, mama zajmuje sie Młodym, ze hej!
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:10   #400
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas tez tesciowa twierdzi ze sie dzieci nie zaprasza ale po 1 tz pracuje za granica a mnie samej pchac sie tam by bylo glupio tym bardziej ze tesciowa czesto gada jaka ona to jest zajeta wiecznie. To skoro taka zajeta to jej przeszkadzac nie bede.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Tz liczyl na to ze tesciowa sie zajmie dziecmi a by do wrocka bedziemy mogli jechac na koncert za 3 tygodnie ale chuba bedziemy musielo bilety sprzedac a juz zjazdy w pracy poprzestawial zeby byc w pl wtedy.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:42   #401
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Happy girl matko ja też to słucham jak to Martyna podobna do tz. Kiedyś trochę była faktycznie a teraz bardziej do mnie, ale gdzie tam. Czasami wola na nią Marcinek. Szlag mnie trafia. A że mały to jej kopia muszę się nastawić. Też jeszcze go nie widziała, lecę za 3 tyg. Sama tam nie pojadę, poczekam na tz😊

O 6.30 chwilkę popil i w kime do 8😎Potem tz go zabrał do kuchni i dopiero teraz oddał, bo wychodzili do przedszkola.

Mały już ciut dziś lepiej, ładnie je, ale i cyce dużo pełniejsze ☺
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 07:49   #402
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Wczorajszy wyjazd się udał. Milena grzecznie siedziała z samochodzie. Chrzestni zaproszeni. :-P

Za to po południu była niespokojna i placzliwa, dziś od rana też.
Czy Wasze dzieci mają tak że na widok jakiejś osoby płaczą? Moja mała ma tak z moją siostrą (która ma być chrzestna) tylko kilka razy zdarzylo się że nie płakała przy niej a tak to się krzywi i płacz.

Tesciowa
Ciezki temat, poruszany dość często. Nie wiem czemu nie pozwolą nam wychowywac naszych dzieci tak jak chcemy tylko ciągle się wracają, myślą że jak są starsze to wiedza lepiej? Miały już swój czas niech pozwola nam wychowywac nasze dzieci.
Moja też czasem sypnie "dobrą" radą. Ostatnio cosr skomentowala ze ubieram mała na codzień w nowe rzeczy... byla ubrana w bodziaka po dzieciach szwagierki i spodenkach z lumpka, wszystko ładne, niezniszczone. Dla niej ubranie dla dziecka to kaftanik i spiochy ja nie lubie kaftanikow rzadko tak ubieram.

Odwiedziny
Tesciowie mieszkaja obok więc czestoe widuja mała. Mama była kilka razy a moj ojciec widzial ja tylko raz... jak miala 10 dni. A ma do mnie 3 km. Nie wiem czemu tak jest. Po slubie co raz katowal ucho o wnuki a teraz nawet nie zajedzie. Dzwonilam pytalam czy mu sie wnuczka nie podoba czy co to powiedzial ze nie czemu, ze zajety itd. Nigdy nie miałam z nim jakichs super relacji ale kurde zeby do dziecka nie przyjechac. Mama co raz zajezdza...
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:17   #403
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza!

Akinomka tez nienawidze kaftanikow! Nie mam ani jednego...brzydactwa jedne a spoochy do spania!

Smarrita p.☠☠☠.na tesciowa i tyle! Szkoda koncertua nie macie komu sprzedac dziewczynek?

HappyGirl no jak jest podobna do TŻta to w czym problem? mnie akurat taki tekst od tesciowej by nie wkurzal, wrecz bym sie cieszyla ze moje dziecko odziedziczylo urode po tatusiu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-06-06 o 08:18
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:24   #404
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nie. Bo moja siostra tez jedzie na koncert a tata owszem sie starsza moze zajac ale i starsza i młodą sam jest na prawde ciezko i za bardzo nie chce:/

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

A brat tza to nas nawet na urodzinu nie zaprasza ani nigdy wiec na niego tez nie moxna liczyc. W ciagu 5 lat jego malzenstwa raz na urodzinach jego bylismu i raz na kawie 15 minut doslownie hak sie sami wprosilismy bi bylismi pol km od jego mieszkania

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Takze jskby ktos chcial isc na koncert gilmoura to byc moze bedziemy odsprzedawac bilety

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:27   #405
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio - ja tez kupowalam bambusy tak tanio, u innego sprzedawcy. Lullalove ma obszyte dodatkowo materialem brzegi no i placisz za marke wg mnie.

Teściowe
Oj wspolczuje Wam. Ja mam ze swoja bardzo maly kontakt, mieszkaja daleko wiec rzadko sie widujemy. Wnuka zobaczy pierwszy raz na chrzcie za dwa tyg i spodziewam sie ze jakies komentarze odnosnie bujania i noszenia beda skoro jak tylko sie urodzil to przestrzegala tz zebysmy nie rozpiescili tak. W ogole podejrzewam ze jak juz to bedzie tz uwagi przekazywac wiec licze ze bede miec luz, a tz ma wyrabane na takie rzeczy i mozna mu gadac.

Moja gadzina znow swiruje i jakos inaczej ech. Nocka slaba bo plakal czesto i konczylo sie kp takze nie pospalam. Teraz rano znow mial akcje, cycka nie dalam bo minela dopiero godzina a slysze tez ze baki ida. Usnal w koncu na kolanach bujany i tak tkwie z nim. W ogole chyba od dwoch dni wiecej bakow i prezenia a kupek troche mniej. Moze to przez to ze skonczyl nam sie dicoflor?
Zastanawialam sie czy teraz nie kupic innego probiotyku ale pamietam ze kiedys gdzies czytalwm które maja potwierdzone dzialanie i na pewno te bakterie z dicofloru tak, a o innych nie pamietam. Kojarzy ktoras temat?

Poplynelam za 50zl na aliex bo nie zauwazylam, ze minal mi czas dostawy jednej rzeczy i nie zdazylam otworzyc sporu:/ Najlepsze ze z trackingu wynika, ze chińczyk wyslal i dotarlo do up w skawinie i tam koniec. Nierejestrowana wiec sie pewnie ktos pokusil
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:38   #406
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzień dobry
Moja miala wczoraj bardzo śpiący dzień dosłownie jadła i spala przez całą niedzielę.
My byliśmy z nią na grillu dosłownie nie czułam że mam dziecko za to w nocy pobudka o 24,2,3,5rano ale o 8 zasnela i do tej pory śpi.

Mnie od 3 dni nawalają krzyże jak mam przed@ do tego od wczoraj kluje jajnik lewy. Wczoraj mialam 2 razy plamienie jasno czerwone i dziś to samo.
__________________
8 lat starań.
2 iui- beta hcg 21.07 -7, 23.07-40, 28.07- 874, 5.08- 20083,00
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:45   #407
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja produkty bambusowe kupowałam tutaj: http://may-art.pl/3-produkty , jestem zadowolona
__________________
03.05.2016r. Miłosz
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:51   #408
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Happy girl matko ja też to słucham jak to Martyna podobna do tz. Kiedyś trochę była faktycznie a teraz bardziej do mnie, ale gdzie tam. Czasami wola na nią Marcinek. Szlag mnie trafia. A że mały to jej kopia muszę się nastawić. Też jeszcze go nie widziała, lecę za 3 tyg. Sama tam nie pojadę, poczekam na tz😊
moje dzieci oboje podobni do ojca tez wszyscy to podkreslaja, ale szczególnie w przypadku Adasia trudno nie zauważyć a cora też podobna do teściowej, co zrobić :p

super, ze masz więcej pokarmu, może uda się wam przejść na samą pierś bez laktatora

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Wczorajszy wyjazd się udał. Milena grzecznie siedziała z samochodzie. Chrzestni zaproszeni. :-P


Odwiedziny
Tesciowie mieszkaja obok więc czestoe widuja mała. Mama była kilka razy a moj ojciec widzial ja tylko raz... jak miala 10 dni. A ma do mnie 3 km. Nie wiem czemu tak jest. Po slubie co raz katowal ucho o wnuki a teraz nawet nie zajedzie. Dzwonilam pytalam czy mu sie wnuczka nie podoba czy co to powiedzial ze nie czemu, ze zajety itd. Nigdy nie miałam z nim jakichs super relacji ale kurde zeby do dziecka nie przyjechac. Mama co raz zajezdza...
brawo dla młodej za dzielną podróż

Adasiowi na razie rybka kto go nosi byle nosić może twoja się musi do ciotki przyzwyczaić

co do taty to przykre bardzo, zwłaszcza że zapraszałaś i pytałaś

PATULINKA: jak tam u Was sytuacja?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Akinomka tez nienawidze kaftanikow! Nie mam ani jednego...brzydactwa jedne a spoochy do spania!

Smarrita p.☠☠☠.na tesciowa i tyle! Szkoda koncertua nie macie komu sprzedac dziewczynek?
też nie lubie kaftanów, mam dwa ale takie zapinane z przodu i używam ich jako cienkiej bluzy jak rano w domu chłodno na dole, albo jak wieczorem wychodzę z nim na rękach

teściowa Smarrity to jest w ogóle udana chyba najbardziej na wątku - no Twoja może konkurować :p


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Moja gadzina znow swiruje i jakos inaczej ech. Nocka slaba bo plakal czesto i konczylo sie kp takze nie pospalam. Teraz rano znow mial akcje, cycka nie dalam bo minela dopiero godzina a slysze tez ze baki ida. Usnal w koncu na kolanach bujany i tak tkwie z nim. W ogole chyba od dwoch dni wiecej bakow i prezenia a kupek troche mniej. Moze to przez to ze skonczyl nam sie dicoflor?
Zastanawialam sie czy teraz nie kupic innego probiotyku ale pamietam ze kiedys gdzies czytalwm które maja potwierdzone dzialanie i na pewno te bakterie z dicofloru tak, a o innych nie pamietam. Kojarzy ktoras temat?

Poplynelam za 50zl na aliex bo nie zauwazylam, ze minal mi czas dostawy jednej rzeczy i nie zdazylam otworzyc sporu:/ Najlepsze ze z trackingu wynika, ze chińczyk wyslal i dotarlo do up w skawinie i tam koniec. Nierejestrowana wiec sie pewnie ktos pokusil
PROBIOTYKI:
moja pediatra twierdzi, że Dicoflor to jest lek oryginalny, a Floractin i coś tam jeszcze z podobną nazwą to są generyki z tym samym szczepem bakterii. Ja stosuje dicoflor bo już wiele razy się przekonałam o jego skuteczności przy biegunkach u córki

Cytat:
Napisane przez renata3_ Pokaż wiadomość
Ja produkty bambusowe kupowałam tutaj: http://may-art.pl/3-produkty , jestem zadowolona
fajne rzeczy mają, może się skuszę bo właśnie widzę wypłate na koncie :P już poszalałam na alliexpres, zobaczymy co to przyjdzie :p


w ogóle teraz jest czad bo mam na macierzyńskim wiecej niż na zwolnieniu i to spooro po ponad 300 zł trzeba odkładać teraz bo potem jak bedzie 60% to bedzie ból...
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:27   #409
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzień dobry.
U nas noc ładnie przespana choć Zosia się wierciła i trochę stekala- baki no i ta kupka która jest średnio co 3-4 dni. Męczy się...
Od czwartku (podciecie wedzidelka) 2 razy dostała butlę z moim odciagnietym mlekiem i raz mm. Walczymy. Mam nadzieję że będzie lepiej.

Teściowa
Moja jest od nas 200 km i bardzo się cieszę! Opowiadała już wam kiedyś że to dziwna kobieta i nie dba wcale o siebie ani o dom. Dlatego jak jedziemy na wieś to zajrzymy do niej ale nie wyciągam małej z fotelika i od razu karze jej umyć ręce.
Samarrita szkoda biletów, a teściowa może się kiedyś obudzi ale wtedy będzie zalowala że nie ma kontaktu z wnuczkami.

Kaftaniki
Mamy chyba 2 bo dostaliśmy ale miała je na sobie może raz. Nie lubię!
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 09:29   #410
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Danika w nocy mam ful mleka zawsze a w ciągu dnia cały czas miękkie. Czekam na ten dzień kiedy odstawie laktator; choć chyba do końca kp już się z nim nie rozstane 😊

Też nie znoszę kaftanikow 😝mam od siostry tak na wszelki wypadek. Śpiochy tylko na noc.

Mnie tam nie przeszkadzało, że mała podobna do tzta była, ale teraz jak w mordę strzelił ma moja buzię z dzieciństwa i ona to wie ale musi sobie pogadać. Normalnie to olewam, ale po tej akcji z jej imieninami mam agresora😎
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:30   #411
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita nie rozumiem takich ludzi.. to tylko szukanie wymowki..
Jaki koncert? Juz doczytalam

Kopycio.. mnie to najbardziej interesuje jak z czasem beda sie zmieniac...

HappyGirl spokojnie jeszcze sie mala zmieni. Patrze na mojego siostrzenca.. na poczatku byl czysty szwagier

Danika jakim cudem masz wiecej na macierzynskim?
Ja mam 600 mniej.

My z mlodym na dworze. W domu spac nie chcial... nocka standardowa... dzis wyhatkowo do 1 pospal, a pozniej co 2 h.
Od 5 nie spi...

Tesciowa. Moja mieszka jakies 200 km od nas. Ma przyjechac ba weekend ktorys.
Ale ja mam fajna.. sie nie wtraca i bez zlotych rad.

Probiotyki. Mam wrazenie ze przy dicoflorze jest mu lepiej i z gazami i kupkami. A kilka dni nie dawalam..

Krostki. Znikaja. Pojawiaja sie pojedyncze nie to co wczesniej.

Jedziemy dzis chyba po stanik dla mnie a potem na szybkie zakupy.
Jutro gin i szczepienie
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:34   #412
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja na macierzyńskim mam 80% cały rok( no 10,5 mca) także luz. Odejdzie mi opłata za przedszkole i dostanę rodzinne na małego to wyjdę lepiej jak że 100% wyplaty
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:37   #413
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso ja mojemu probiotyków już miesiąc nie podaje i jest okej. Kup od kilku dni co raz mnie a bąki wali takie że hej.
Mi mówiła lekarka, że te bąki u dziecka są normalne- przecież my też mamy gazy.

Ktoś się na pewno pokusił na paczuchę...no chyba, że jeszcze dojdzie

Smarritta no mój tata też by się takim małym nie zajął, bo on się nawet nami nie zajmował ale teściowa na prawdę mogłaby chociaż coś od siebie dać, a nie że zmęczona a idzie w grządki...

Danika myślę, że teściowa moja i Smarrity to na równym poziomie. Tyle, że moja to by mi dziecko zabrała i wywiozła...nie żeby nam pomóc, tylko po to, żeby mieć jakąś "przyjemność" tylko dla siebie ale nie dam dziecka chorej psychicznie! Miała się nam dzieckiem zaopiekować w trakcie wesela 9 lipca- wesele mojej kuzynki na które iść muszę, ba! Muszę w nim czynnie uczestniczyć. A nie da się tego robić z małym szkrabem. Szczęście, że opiekowałam się kiedyś dziećmi koleżanki z pracy mojej mamy i powiedziała, że przyjedzie i będzie z małym, także opieka pewna, dobra i bawić się można. Tylko karmić będę

Co do kaftaników- jedyne przeznaczenie jakie piszesz byłoby przeze mnie zaakceptowane broń boże w tym wyjść....a jak jeszcze widzę pajace to łomatko...

Akinomka mojemu to obojętnie, kto go nosi, kto go buja, kto na niego patrzy..na szczęście. Byle jedzenie na czas było
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:54   #414
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx no ja tez mam 80 % przez rok.

Kejka dobrze ze udalo Ci sie zalatwic dobra opieke ma wesele. Spokojniejsza bedziesz.

Kaftanikow mu nie ubralam ani razu. Za to w szpitalu mu ubierali. Dlatego po wyjsciu ze szpitala to spakowalam co mialam i im oddalam
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:58   #415
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
U nas tez tesciowa twierdzi ze sie dzieci nie zaprasza ale po 1 tz pracuje za granica a mnie samej pchac sie tam by bylo glupio tym bardziej ze tesciowa czesto gada jaka ona to jest zajeta wiecznie. To skoro taka zajeta to jej przeszkadzac nie bede.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Tz liczyl na to ze tesciowa sie zajmie dziecmi a by do wrocka bedziemy mogli jechac na koncert za 3 tygodnie ale chuba bedziemy musielo bilety sprzedac a juz zjazdy w pracy poprzestawial zeby byc w pl wtedy.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Szkoda biletow, mam nadzieje, że znajdziecie jeszcze opieke dla dzieciakow.. Moja tez wiecznie zajeta tesciowa, jak bylismy w nd ostatnio, to nawet herbaty nie dostalam

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Wczorajszy wyjazd się udał. Milena grzecznie siedziała z samochodzie. Chrzestni zaproszeni. :-P

Za to po południu była niespokojna i placzliwa, dziś od rana też.
Czy Wasze dzieci mają tak że na widok jakiejś osoby płaczą? Moja mała ma tak z moją siostrą (która ma być chrzestna) tylko kilka razy zdarzylo się że nie płakała przy niej a tak to się krzywi i płacz.

Tesciowa
Ciezki temat, poruszany dość często. Nie wiem czemu nie pozwolą nam wychowywac naszych dzieci tak jak chcemy tylko ciągle się wracają, myślą że jak są starsze to wiedza lepiej? Miały już swój czas niech pozwola nam wychowywac nasze dzieci.
Moja też czasem sypnie "dobrą" radą. Ostatnio cosr skomentowala ze ubieram mała na codzień w nowe rzeczy... byla ubrana w bodziaka po dzieciach szwagierki i spodenkach z lumpka, wszystko ładne, niezniszczone. Dla niej ubranie dla dziecka to kaftanik i spiochy ja nie lubie kaftanikow rzadko tak ubieram.

Odwiedziny
Tesciowie mieszkaja obok więc czestoe widuja mała. Mama była kilka razy a moj ojciec widzial ja tylko raz... jak miala 10 dni. A ma do mnie 3 km. Nie wiem czemu tak jest. Po slubie co raz katowal ucho o wnuki a teraz nawet nie zajedzie. Dzwonilam pytalam czy mu sie wnuczka nie podoba czy co to powiedzial ze nie czemu, ze zajety itd. Nigdy nie miałam z nim jakichs super relacji ale kurde zeby do dziecka nie przyjechac. Mama co raz zajezdza...
Brawo dla Milenki Ja mojego ubieram w to co mi sie podoba, niewazne, czy nowe, czy nie. Tak szybko wyrasta, że moge ulubione ciuchy prac codziennie
Z tata faktycznie dziwna sytuacja. moze z nim porozmawiaj? moj tez sie srednio interesowal na poczatku, a teraz wpada czesciej niz mama

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Kopycio - ja tez kupowalam bambusy tak tanio, u innego sprzedawcy. Lullalove ma obszyte dodatkowo materialem brzegi no i placisz za marke wg mnie.

Moja gadzina znow swiruje i jakos inaczej ech. Nocka slaba bo plakal czesto i konczylo sie kp takze nie pospalam. Teraz rano znow mial akcje, cycka nie dalam bo minela dopiero godzina a slysze tez ze baki ida. Usnal w koncu na kolanach bujany i tak tkwie z nim. W ogole chyba od dwoch dni wiecej bakow i prezenia a kupek troche mniej. Moze to przez to ze skonczyl nam sie dicoflor?
Zastanawialam sie czy teraz nie kupic innego probiotyku ale pamietam ze kiedys gdzies czytalwm które maja potwierdzone dzialanie i na pewno te bakterie z dicofloru tak, a o innych nie pamietam. Kojarzy ktoras temat?

Poplynelam za 50zl na aliex bo nie zauwazylam, ze minal mi czas dostawy jednej rzeczy i nie zdazylam otworzyc sporu:/ Najlepsze ze z trackingu wynika, ze chińczyk wyslal i dotarlo do up w skawinie i tam koniec. Nierejestrowana wiec sie pewnie ktos pokusil
No wiem, ze placi sie za marke, ale nie zaluje, to nasz kocyk nr 1. Co nie zmienia faktu, że teraz kupie taniej
Szkoda, że przegapilas a moze jeszcze dojdzie? Moje cottony szly dwa miesiace i maja taka wtyczke, że mi do gniazdek nie pasuje musze kupic jakis przedluzyc, bo nawet nie wiem czy dzialaja

Cytat:
Napisane przez renata3_ Pokaż wiadomość
Ja produkty bambusowe kupowałam tutaj: http://may-art.pl/3-produkty , jestem zadowolona
Juz paczę!

Macierzyński
Ja deklarowalam 80% przez rok, mam mniej niz na zwolnieniu dobrze, że tz zarabia

Kaftaniki
Masakra! Mama Młodemu kuoila dwa i zakladalam jak przychodzila do nas, zeby jej przykro nie bylo, na szczescie juz wyrosl:P

Probiotyki
Na co dajecie? Jakos omylilam ten temat.. Na problemy z brzuszkiem? Moj bąkuje na potege i rano zawsze sie prezy i steka i nic, az mi go szkoda a kupa zawsze jest bez "objawow"
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:00   #416
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

kto pospał jeszcze do 10, no kto
Smarrita twoja teściowa to jest jakiś ewenement serio dziwna baba, co o niej piszesz to się łapię za głowę. Kurde szkoda koncertu ... ja za to nie wiem co zrobić z moim, mam wyrzuty sumienia, że miałabym dziecko zostawić na tak długo, chłop gada, że głupia jestem i nic jej nie będzie... zaczynam już myśleć, czy nie wynająć pokoju, nie zabrać teściowej do Krakowa i nie jechać tam na 2 dni i sobie pozwiedzać przy okazji. Nigdy w Krakowie nie byłam ;] i wtedy dzieć by został z teściową na kilka godzin tylko. Jezuu matka-polka się ze mnie robi

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość

Za to po południu była niespokojna i placzliwa, dziś od rana też.
Czy Wasze dzieci mają tak że na widok jakiejś osoby płaczą? Moja mała ma tak z moją siostrą (która ma być chrzestna) tylko kilka razy zdarzylo się że nie płakała przy niej a tak to się krzywi i płacz.

Tesciowa
Ciezki temat, poruszany dość często. Nie wiem czemu nie pozwolą nam wychowywac naszych dzieci tak jak chcemy tylko ciągle się wracają, myślą że jak są starsze to wiedza lepiej? Miały już swój czas niech pozwola nam wychowywac nasze dzieci.
Moja też czasem sypnie "dobrą" radą. Ostatnio cosr skomentowala ze ubieram mała na codzień w nowe rzeczy... byla ubrana w bodziaka po dzieciach szwagierki i spodenkach z lumpka, wszystko ładne, niezniszczone. Dla niej ubranie dla dziecka to kaftanik i spiochy ja nie lubie kaftanikow rzadko tak ubieram.

Odwiedziny
Tesciowie mieszkaja obok więc czestoe widuja mała. Mama była kilka razy a moj ojciec widzial ja tylko raz... jak miala 10 dni. A ma do mnie 3 km. Nie wiem czemu tak jest. Po slubie co raz katowal ucho o wnuki a teraz nawet nie zajedzie. Dzwonilam pytalam czy mu sie wnuczka nie podoba czy co to powiedzial ze nie czemu, ze zajety itd. Nigdy nie miałam z nim jakichs super relacji ale kurde zeby do dziecka nie przyjechac. Mama co raz zajezdza...
heh w weekend zjechała moja siostra ze szwagrem, akurat byłam z małą u rodziców jak on przyjechał i moja matka mówi do niego "chodź się przywitaj z małą", a on, że lepiej nie, bo na jego widok dzieci płaczą, no ale podszedł, a młoda w ryk
śpiochy i kaftanik, masakra ja nie kupiłam ani jednego kaftanika, a mam dużo, bo teściowa nakupowała... ale używam na noc jak jej zakładam bodziaka na krótki. Śpiochów użyłam kilka razy na początku i nigdy więcej, też sama nie kupowałam.
Szkoda, że ojciec nie przyjeżdża do dziecka
moi rodzice za to oszaleli na punkcie małej, co u nich jestem to ją sobie wyrywają z rąk, więc jestem prawie codziennie

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
HappyGirl no jak jest podobna do TŻta to w czym problem? mnie akurat taki tekst od tesciowej by nie wkurzal, wrecz bym sie cieszyla ze moje dziecko odziedziczylo urode po tatusiu
heh ja też, pjona, tatuś urodziwy na początku to dla mnie byli identyczni, a teraz sama nie wiem do kogo ona podobna. Na pewno ma po nim rzęsy, długaśne
aa ja też nie lubię pajacyków, dobrze, że nie kupowałam za wiele, bo drogie badziewie. Najbardziej lubię body, sukienki i spodnie ;] półśpiochów też nie lubię.
dzisiaj usg bioderek ;] mam nadzieję, że wszystko ok
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-06-06 o 10:16
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:01   #417
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kaftaniki są okropne, blee. Raz tylko założyłam młodej. Pajace i śpiochy akceptuję tylko jako piżamę.

Probiotyki
Żadnych nie stosujemy i jest dobrze.

Teściowa
Moja była aż dwa razy u nas od kąd Ewka się urodziła, my tam byliśmy jyż kilkanaście razy. Na szczęście się nie wtrąca, stwierdziła, że wszystko się zmienia i dobrze, że dzieci już się nie przegrzewa. Powoli mi przechodzi wściekłość jak się zajmuje Ewką, zaczynam się z tym godzić i jest lepiej, wizyty są dla mnie milsze.

Ineso, znajoma zamówiła na Ali zegarki w listopadzie, a doszły w kwietniu, więc no, może jeszcze przesyłka dojdzie.

Moja gadzina wczoraj już lepiej spała ale szału nie ma. W nocy często się budziła, mimo to, po wypiciu jedbego radlerka, byłam cała zalana nlekiem, nawet pościel jest do zmiany

Edytowane przez madziara889
Czas edycji: 2016-06-06 o 10:05
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:18   #418
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Akinomka ubieraj własne dziecko tak jak Tobie sie podoba i pie rdol ostatnio z teściową bylam na zakupach i ona mi cos pokazuje dla małego, a ja to ma brzydki napis, to zbyt pstrokate i wybrzydzalam haha i tak kupila cos co mowilam ze ma juz takie tylko w innym kolorze, ma szczęście ze ładne bo inaczej bym mu ni zalozyla

Happygirl mi tez w kolko mówią ze maly do ojca podobny, a ja mowie ze ojciec taki ładny to i dziecko ladne

U nas super noc i pomalu staram sie jakiś rytm dnia wypracowywac, od rana godzina aktywności a potem drzemka i tym sposobem w końcu odkurzylam chatę i umylam podłogi.

Wczoraj bylam w kinie z dziewczynami, tatuś sam kapal, karmil i polozyl, jestem z niego dumna a ja korzystając z tego ze bylam w galerii kupilam igorkowi na imieniny 2 pary krótkich spodenek w smyku w promo
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:19   #419
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość

Mnie tam nie przeszkadzało, że mała podobna do tzta była, ale teraz jak w mordę strzelił ma moja buzię z dzieciństwa i ona to wie ale musi sobie pogadać. Normalnie to olewam, ale po tej akcji z jej imieninami mam agresora

To i u mnie podobnie, bo mała ma oczy po mnie i dołeczki jak sie uśmiecha i teściowa to widzi ale nigdy nie przyzna tylko ciagle gada ze to wykapany jej synuś!

Velika matko polko zakochana jestes w swoim dzieciu to co sie dziwisz, ze nie chcesz jej zostawiać ale od czasu do czasu dobrze sie jest wyrwać z domu chociaż na troche

Ja sie w końcu na jutro do fryzjera zapisałam na farbowanie i troche podetnę te kłaki, zeby na chrzciny jakos wyglądać chociaż dalej sukienki nie kupiłam ani sobie ani małej
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:48   #420
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika moje dziecię nie jest podobne do nikogo! Jedynie oczęta śliczne ma po tatusiu Kciukasy za USG bioderek...ja mam jedno z pierwszych dzieci na wątku i co. Dopiero mam w czwartek, a rejstrowłam jak wyszliśmy ze szpitala i termin mam po znajomości! brawka za spanie do 10 ja też bym mogła ale dziś jestem jakoś wyspana bardziej niż zawsze na szczęście co do Twojego wyjazdu to Ci powiem (i nie że matka polka albo coś) że ja bym wynajeła pokój i została żeby Kraków pozwiedzać..byłam raz i też się z mężem wybieramy niedługo z tym szwagrem to leże i kwiczę...no są czasem tacy ludzi, na których dzieci źle reagują i są też tacy na których dzieci reagują super..np. mój mąż, brat (o zgrozo- niech no się na nim poznają w końcu!) i jeden z wujków

HappyGirl piona! ja też się zapisałam do fryzjera...na 16go już się doczekać nie mogę bo będę ciąć sporo włosów i robie nowe ombre chyba...będę wyglądać jak człowiek ze zdrowymi kłaczorami w końcu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.