Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 10:56   #421
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio
Rozmawialam raz i to ja zadzwonilam to sie wykręcal brakiem czasu. On jest specyficzny i nie wchodząc w szczegóły bo dużo by było pisania on ma od początku problem z moim mężem tzn zawsze miał do niego jakieś ale...niby jest ok, spędzamy razem święta itd ale przez 12 lat bycis razem bywało różnie. I jeszcze mowil kiedys ze krepuje się przyjechać bo pobudowalismt sie obok tesciow, ja pierdziele jakby miał tu ktoś go zastrzelić. jakby nie bylo nie powinno odbijac się to na dziecku, tym bardziej że tak nie mógł się doczekać wnuków.

Macierzyński
Ja wybrałam opcje 80% cały okres.

Tabaska
I tak robię :-P
Gratki za dzielnego tatę

Podobienstwo
Milenka podobna do mnie, nos moj, oczy też, ogolnie kazdy mówi ze druga ja zauwazylam ze uszy ma po mężu (na minus) bo ja mam takie przylegajace do glowy a mąż troche odstajace i Milence też odstaja.
Szwagier to powiedzial ze do dziadka podobna. Tego dziadka co się nią nie interesuje...
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:57   #422
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Propo fryzjera:
Czy wam też tak wypadają włosy?
U mnie na potęgę! Są wszędzie!!! Normalnie już nam dość. :/
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:04   #423
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patulinka mi wypadaja tak jak przed ciaza
Ale zastanawiam sie nad wcierkami
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:05   #424
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Propo fryzjera:
Czy wam też tak wypadają włosy?
U mnie na potęgę! Są wszędzie!!! Normalnie już nam dość. :/
Mi wypadają bardziej od ok 2 tyg.
Ja już bylam podciac końcówki, muszę umówić się jeszcze na farbowanie
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:11   #425
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patulinka mi nie wypadają bardziej niż przed ciążą czy podczas ciąży. Ale ja mam ogółem dużo włosów i teraz w złej kondycji więc bardziej się łamią niż wypadają. Nie mogę narzekać, ale mówią, że po 3 mcu od urodzenia zaczynają lecieć i praktycznie wszystkie koleżanki potwierdzają. Dlatego chce zrobić z nimi coś ładnego teraz...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:13   #426
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Ineso ja mojemu probiotyków już miesiąc nie podaje i jest okej. Kup od kilku dni co raz mnie a bąki wali takie że hej.
Mi mówiła lekarka, że te bąki u dziecka są normalne- przecież my też mamy gazy.

Ktoś się na pewno pokusił na paczuchę...no chyba, że jeszcze dojdzie
Wiem, że bąki normalne - tylko, że on wtedy, gdy się długo pręży i męczy te bąki to się złości i płacze. Więc jeśli by ten probiotyk choć trochę mu to łagodził to wolę brać - ale u niego to wszystko tak różnie bywa, że ciężko osądzić.
Gdyby ta paczka gdzieś po drodze utknęła to miałabym jeszcze nadzieję, ale skoro dotarła już do magazynu w PL i jest tam ponad miesiąc to chyba ją wcięło A najlepsze, że to nic dla mnie tylko kupiłam coś na handel - widać zawód handlowiec nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Szkoda, że przegapilas a moze jeszcze dojdzie? Moje cottony szly dwa miesiace i maja taka wtyczke, że mi do gniazdek nie pasuje musze kupic jakis przedluzyc, bo nawet nie wiem czy dzialaja
nie wpadłabym na to, że mogą być inne. Na szczęście to łatwo można przerobić.
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Kurde szkoda koncertu ... ja za to nie wiem co zrobić z moim, mam wyrzuty sumienia, że miałabym dziecko zostawić na tak długo, chłop gada, że głupia jestem i nic jej nie będzie... zaczynam już myśleć, czy nie wynająć pokoju, nie zabrać teściowej do Krakowa i nie jechać tam na 2 dni i sobie pozwiedzać przy okazji. Nigdy w Krakowie nie byłam ;] i wtedy dzieć by został z teściową na kilka godzin tylko. Jezuu matka-polka się ze mnie robi
Nic małej nie będzie Ale do Krakowa zapraszamy!
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
W nocy często się budziła, mimo to, po wypiciu jedbego radlerka, byłam cała zalana nlekiem, nawet pościel jest do zmiany
Ja chyba na szczęście nie reaguję na piwa, uff. Wczoraj wypiłam zwykłe bezalkoholowe argus z Lidla - bardzo pozytywne zaskoczenie - to się da pić, smaczne i skład fajny - polecam! 0,5%


Mnie tam kaftaniki się podobają Ale ogólnie unikałam zakładania czegoś co się może zwijać na pleckach. tylko czasem jako wierzchnia warstwa docieplająca Za to półśpiochy to porażka - a wydawało mi się, że to takie fajne. Może jak się ma dziecko, które nie napiernicza nóżkami. Mój je potrafi albo całkiem skopać, albo zrobić tak, że ma obie nogi w jednej nogawce
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:14   #427
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Patulinka mi nie wypadają bardziej niż przed ciążą czy podczas ciąży. Ale ja mam ogółem dużo włosów i teraz w złej kondycji więc bardziej się łamią niż wypadają. Nie mogę narzekać, ale mówią, że po 3 mcu od urodzenia zaczynają lecieć i praktycznie wszystkie koleżanki potwierdzają. Dlatego chce zrobić z nimi coś ładnego teraz...
No mi przed ciążą i w ciąży nie wupadaly aż tak. Teraz jest masakra. Muszę iść podciąć końcówki i jakieś odżywki zakupić.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 11:20   #428
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
No mi przed ciążą i w ciąży nie wupadaly aż tak. Teraz jest masakra. Muszę iść podciąć końcówki i jakieś odżywki zakupić.
Tu jest link do polecanego sprzedawcy z aliex z tym ,,olejkiem" andrea na porost włosów: http://www.aliexpress.com/item/andre...999.330.ylzbyd

I gratki za kp - jedno mm od czwartku to super efekt, a będzie tylko lepiej!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:41   #429
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Velika moje dziecię nie jest podobne do nikogo! Jedynie oczęta śliczne ma po tatusiu Kciukasy za USG bioderek...ja mam jedno z pierwszych dzieci na wątku i co. Dopiero mam w czwartek, a rejstrowłam jak wyszliśmy ze szpitala i termin mam po znajomości! brawka za spanie do 10 ja też bym mogła ale dziś jestem jakoś wyspana bardziej niż zawsze na szczęście co do Twojego wyjazdu to Ci powiem (i nie że matka polka albo coś) że ja bym wynajeła pokój i została żeby Kraków pozwiedzać..byłam raz i też się z mężem wybieramy niedługo
kurde to długo czekasz na te bioderka..
no właśnie zaczynam szukać noclegu w Krakowie w sumie chętnie bym się wybrała, dawno nigdzie nie byłam, ostatnio w 4 miesiącu ciąży, a ja uwielbiam wyjeżdżać

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja chyba na szczęście nie reaguję na piwa, uff. Wczoraj wypiłam zwykłe bezalkoholowe argus z Lidla - bardzo pozytywne zaskoczenie - to się da pić, smaczne i skład fajny - polecam! 0,5%
Mnie tam kaftaniki się podobają Ale ogólnie unikałam zakładania czegoś co się może zwijać na pleckach. tylko czasem jako wierzchnia warstwa docieplająca Za to półśpiochy to porażka - a wydawało mi się, że to takie fajne. Może jak się ma dziecko, które nie napiernicza nóżkami. Mój je potrafi albo całkiem skopać, albo zrobić tak, że ma obie nogi w jednej nogawce
mówisz, że jest Argus bezalko? dobrze, że zaraz lecę do Lidla, poszukam ;]
oo tak mojej się wiecznie plączą nogi w półśpiochach!
co do włosów, to jeszcze mi nie lecą, za to łupież mi się zrobił nie wiem czemu ;/ nic nie zmieniałam w pielęgnacji
uciekamy na spacer
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:51   #430
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość

Danika jakim cudem masz wiecej na macierzynskim?
Ja mam 600 mniej.

My z mlodym na dworze. W domu spac nie chcial... nocka standardowa... dzis wyhatkowo do 1 pospal, a pozniej co 2 h.
Od 5 nie spi...

Jedziemy dzis chyba po stanik dla mnie a potem na szybkie zakupy.
Jutro gin i szczepienie



ja mam wiecej bo podwyżkę dostałam naa kilka m-cy przed zwolnieniem i premie u nas są kwartalne które się wliczają. No i deklarowałam 100% przez 26 tygodni bo ja pewno nie wezmę roku macierzyńskiego tylko chyba oprócz tych 26 tyg dobiore jeszcze tylko 10 za 60%,potem zaległe urlopy.

Udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Propo fryzjera:
Czy wam też tak wypadają włosy?
U mnie na potęgę! Są wszędzie!!! Normalnie już nam dość. :/
Niestety, po pierwszej ciąży też tak było i nic nie pomagało, musiałam sporo obciąć bo wszędzie były moje kudły :p teraz już też bardzo wypadają i tracą skręt

Edytowane przez danika
Czas edycji: 2016-06-06 o 11:52
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:58   #431
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mi też włosy jeszcze nie lecą. Fryzjera mam w lipcu 7. Już wyglądam jak zombie a nad morze jadę 11 😊 a do chrzcin będę miała tylko lekki odrost.

Mamy problem z chrzestna. Jako że ja biorę brata to tz ma załatwić matkę chrzestną. Ma 3 kuzynki do wyboru. Jedna kiedyś mówiła że już nie chce być to odpada, druga była jego typem, ale okazało się że oskarżyła mnie o plotki za moimi plecami to się nie zgodziłem na nią a trzeciej to on nie chce, nie wiem czemu a mimo zdaniem nadaje się najlepiej. Kurde.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 12:39   #432
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mi włosy tez nie wypadają, a u fryzjera juz bylam i ogarnelam temat, od razu lepsze samopoczucie, zrobilam sombre z olaplex wiec sie nie zniszczyly a są rozjaśnione od polowy takze beda sobie rosnac moje naturalne a ja się nie musze martwic o dodatkowy odrost

Chrzciny, u nas maly problem moja mama i brat czyli chrzestny beda w sierpniu - zadna niedziela sie nie pokrywa gdy beda oboje, ksiądz nam powiedzial ze chrzciny robi tylko w niedziele, zrobimy jeszcze jedno podejscie, jak będzie uparcie stal przy swoim to poszukamy innego plebana
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:49   #433
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika dobry pomysł! Krakow jest piękny i z Poli mozesz sie spiknac

Tabaska zazdroszcze wyjscia moj nie jest butelkowy i dzis ide z nim do gina

Kejka HappyGirl ja po fryzjerze ścielam sie na króciutko! Wreszcie!

Akinomka wlasnie! Rożne sa sytuacje, ale nie kosztem dziecka..

Ineso nie tyle co inne, co jakies duże! A ja mam okrągłe miejsca na wtyczki a tam wtyka kwadratowa

u mnie podobnie z chrzestna.. Jedyna która wg mnie sie nadaje to ciocia tz, jestesmy po imieniu, super nowoczesna babka, czesto sie odwiedzamy, jej maz to chrzestny tżta i noe wiem czy wypada. Ma 43 lata, chrzestnym moj brat bedzie on ma 33. Wg Was pasuje?
A chrzest chce w sobotę
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:02   #434
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio u nas chrzestną będzie moja siostra 33 lata, a chrzstnym wujek męża, który ma 42 lata. U nas był problem z chrzestnym, mieliśmy kilka typów ale potencjalni chrzestni unikali spotkania, jakby na wszelki wypadek więc wybraliśmy wujka ale on przynajmniej się interesuje, chociaż raz w tygodniu dzwoni zapytać co u Ewci (nawet zanim go poprosiliśmy na chrzestnego), jesteśmy z nim na Ty.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:06   #435
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika Ja też spałam do 10

PROBIOTYK używam dicoflor. Niby na brzuszek poleciała nam połozna.

Moja mama tez nakupiła mi kaftaników, spiochów i karze mi małego w to ubierać. A fuj. Na noc tak, ale nie na spacer czy na dzień. Ale co się dziwić, jak kiedyś była taka moda

Teraz hit, mam kuzynkę 29 lat, dwójka dzieci. Odwiedziłam ją dziś jak byłam na spacerku, a ta mi Bartka kocykiem nakrywa mówi, ze skoro on leży bez ruchu, to musi być cieplej ubrany. No ale bez przesady... Miał bluzę!
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:50   #436
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Velika dobry pomysł! Krakow jest piękny i z Poli mozesz sie spiknac

A chrzest chce w sobotę
A ze mną to co?

Też mam w sobotę.
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
PROBIOTYK używam dicoflor. Niby na brzuszek poleciała nam połozna.
rywa
I ile kazała Ci podawać?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:55   #437
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Pawełek wazy 5970 g 🙈 od wczoraj lecimy na pampkach 3. Mam jedna paczkę pampersów pomarańczowych (ach te dary losu od teściów) i faktycznie są tragiczne! Ten wkład chlonny trochę posikany a już sie robi mega wielki i zbija sie w brylki :-/ sto razy gorsze niż lidlowskie a kosztują pewnie dużo więcej :-/

Kaftany i śpiochy - tez nienawidzę i nie mam ani jednych od siostry mojej i tz próbowali mi wciskać ale nie wzielam. A pajace tylko do spania odkąd skonczyl 3 tyg 😊 mam tyle ladnych ciuszków kupionych za grosze albo co dostaliśmy ze szkoda nie wykorzystać. Polśpiochów tez nie używam bo nie da się do nich ubrać butów haha a matka Pawla bez butów nie wypuści na dwor

W sumie to sandałki by potrzebowal zatem wsiedliśmy w autobus i lecimy przepekac trochę kasy
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:06   #438
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Na usg bioderek rozbierałyscie tylko dół czy lekarz oglądał całego maluszka?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:17   #439
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A ze mną to co?

Też mam w sobotę.

I ile kazała Ci podawać?
Ja mam w kropelkach. Daję raz dziennie po 5 kropel, bo oprócz tego daję jeszcze bobotic forte na kolki.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Na usg bioderek rozbierałyscie tylko dół czy lekarz oglądał całego maluszka?
Tylko dół u nas... badał usg, a potem ręcznie.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 14:18   #440
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Velika dobry pomysł! Krakow jest piękny i z Poli mozesz sie spiknac

Tabaska zazdroszcze wyjscia moj nie jest butelkowy i dzis ide z nim do gina

Kejka HappyGirl ja po fryzjerze ścielam sie na króciutko! Wreszcie!

Akinomka wlasnie! Rożne sa sytuacje, ale nie kosztem dziecka..

Ineso nie tyle co inne, co jakies duże! A ja mam okrągłe miejsca na wtyczki a tam wtyka kwadratowa

u mnie podobnie z chrzestna.. Jedyna która wg mnie sie nadaje to ciocia tz, jestesmy po imieniu, super nowoczesna babka, czesto sie odwiedzamy, jej maz to chrzestny tżta i noe wiem czy wypada. Ma 43 lata, chrzestnym moj brat bedzie on ma 33. Wg Was pasuje?
A chrzest chce w sobotę
Jasne że pasuje ☺ Ważne żeby interesowali się dzieckiem, wg mnie wiek nie gra roli.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:21   #441
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja mam w kropelkach. Daję raz dziennie po 5 kropel, bo oprócz tego daję jeszcze bobotic forte na kolki.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



Tylko dół u nas... badał usg, a potem ręcznie.
Ok, dzięki
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:23   #442
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas tez tylko dol przy bioderkach

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:03   #443
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Na usg bioderek rozbierałyscie tylko dół czy lekarz oglądał całego maluszka?
Tylko dół.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 15:52   #444
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Teraz hit, mam kuzynkę 29 lat, dwójka dzieci. Odwiedziłam ją dziś jak byłam na spacerku, a ta mi Bartka kocykiem nakrywa mówi, ze skoro on leży bez ruchu, to musi być cieplej ubrany. No ale bez przesady... Miał bluzę!
bluze? to ile u Ciebie stopni jest, 10?
my dziś w t-shirt na krótki i króciutkie spodenki...bez skarpet ani niczego 23 stopnie wkładam rękę do gondoli a tak gorąco, że łomatko. A mam wózek jasny, w środku jasno i nie jest taki faktycznie "głęboki" jak inne...a kuzynce powiedz żeby się j.bła

Ineso mój też przy bąkach się pręży i krzyczy...codziennie rano od 7:30 do 8:10 ale nie podaję...

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Jasne że pasuje ☺ Ważne żeby interesowali się dzieckiem, wg mnie wiek nie gra roli.
A wg mnie jednak trochę gra rolę i nie ze względu na "stare wierzenia". Dla mnie chrzestnymi powinni być ludzie którzy po pierwsze interesują się naszym dzieckiem, po drugie mam pewność, że jak coś mi i mężowi się stanie to zrobią wszystko, żeby któreś nich stworzyło dziecku dom. Więc dla mnie ludzie, jakby nie patrzeć starsi w ogóle nie wchodzili w grę. Raczej powinni być w podobnym do nas wieku i tym bardziej z tego samego pokolenia, a wujek czy ciotka tych kryteriów nie spełnia. No chyba że patrzycie byle był ktoś chrzestnym, no to spoko.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:17   #445
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso nie zarejestrowałam, ze z Krakowa jestes Velika kiedy ten koncert? Moze zrobimy zlot w Krakowie

Madziara to tak jak u nas! Super

MiniMonix, znajoma mowila, ze do pampersa sie rozbiera

Kejka biorąc pod uwage Twoje kryteria (moje podobne) to juz bardziej zajmie sie dzieckiem ciocia tz, która jest fajna nowoczesna babeczka i absolutnie nie odbiega od naszego pokolenia niż jej córka (lat22), która ma fiubzdziu w głowie. Do wyboru mam jeszcze jedna siostrę, która nie wierzy, a to z samego założenia sie wyklucza.
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:36   #446
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Na usg bioderek rozbierałyscie tylko dół czy lekarz oglądał całego maluszka?
Tylko dół.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:46   #447
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja również nie posiadam ani jednego kaftanika i śpiochów. Totalny niewypał to pajac, przynajmniej dla mnie, ale całe szczęście, że mam po jednym w każdym rozmiarze, czyli w sumie trzy szt. No i jest jeszcze jeden z prezentu, ale gruby i raczej go nie założymy.

Chrzest mamy 26 czerwca. Znalazłam sukienkę z zamkiem z przodu, więc do karmienia idealna.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:58   #448
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Ja również nie posiadam ani jednego kaftanika i śpiochów. Totalny niewypał to pajac, przynajmniej dla mnie, ale całe szczęście, że mam po jednym w każdym rozmiarze, czyli w sumie trzy szt. No i jest jeszcze jeden z prezentu, ale gruby i raczej go nie założymy.

Chrzest mamy 26 czerwca. Znalazłam sukienkę z zamkiem z przodu, więc do karmienia idealna.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Pokaż kiecke. Gdzie kupiłaś?
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:59   #449
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka załozyłam mu bluzę bo to było przed 11, a u nas dziś zimny wiatr wieje. Ale nie zapinałam mu jej. Mi samej nie było jakoś gorąco przez ten wiatr, a chciałam poczytać w ogrodzie...

Lecę na mecz

Zbliża się Euro, będziecie oglądać?

Velika pewnie tak?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:00   #450
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zgadzam się co do pajacykow, totalnie niepraktyczne. Mam sporo, ale całe szczęście z sh za grosze, a Młody w pajacyku był raptem dwa razy. Idealny stroj do domowy to body i jak jest chłodnej to polspiochy bo przynajmniej nie musze wtedy walczyć ze spadającymi skarpetkami ☺
Młody wreszcie nabrał trochę ciałka i dorósł do wyjściowych ciuchów, wreszcie może założyć coś innego niż polspiochy :p

Co do chrzestnych to różnica wieku między nimi nie ma moim zdaniem znaczenia. U nas oboje są od męża bo moja rodzina raczej nie praktykująca wiec nie zamierzam nikogo na sile nawracać i zmuszać do spowiedzi pójścia do kościoła itd.

Mama zgadala się z ciotka na temat stroju Leona do chrztu i ciotce nie mieści się w głowie jak można dziecko ubrać w niebieskie spodenki i jeszcze body z granatowa kamizelka, przecież dzieci się na biało ubiera... taaa, już lecę po biały blyszczacy komplecik z marynareczka i koniecznie z czapka ...
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.