Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 02:22   #1081
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso u nas tez była spora głowa.. W ogole przy partych to pytałam babeczki czy ja kiedykolwiek urodze, bo tyle ich miałam i jeszcze nie na wszystkich mogłam przeć, bo małemu tętno spadało i musiała niektóre przeoddychac Haha i tez sie zdziwiłam przy 4 partym, ze dziecko jeszcze nie ma i sie nie zanosi na najblizsze tez ćwiczyłam kegla i teraz tez ćwiczę..

Martinixxx niestety nie mam sposobu, mi leca w same w dol a jem wszystko.. Pewnie bedzie łatwiej jak juz bedzie mozna wszystko ćwiczyć.

Lucy, niektóre srednio mi podpasowaly, te ładniejsze zostawiam, ale chce znowu moc polatać po sh

Poli ja tez! Ale sprzedaje, bo za duzo mialam

Karmie przy latarce z telefonu.. No jak do rana nie włącza światła to chyba oszaleje!

Wg mamy termin chrzcin! 15 lipca, jedyny możliwy dla chrzestnego. Chrzestna jeszcze noe wie, ze nia zostanie msza niezaklepana, bo proboszcz sie zmienia i dopiero na poczatku lipca bedzue mozna zamawiać, mam nadzieje, ze nie bedzie robił problemow z chrztem w sobotę.. Dotarło do mnie, ze nie moge obiadubzroboc w knajpie, bo na bank beda wesela... Pozostaje catering i tak mysle czy nie zamówić słodkiego stołu, dziewczyna z miejscowości obok przygotowuje

Spójrzcie jaki pomarańczowy księżyc dzis!
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 04:26   #1082
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Akinomka, to Twoje dziecko ostatnio tyle czasu przespalo? dziwilam sie jak to mozliwe ale moje dziecko spalo dzis bite 8h!!! Ale jestem wyspana jedynie cyce masakra
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 06:14   #1083
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Akinomka, to Twoje dziecko ostatnio tyle czasu przespalo? dziwilam sie jak to mozliwe ale moje dziecko spalo dzis bite 8h!!! Ale jestem wyspana jedynie cyce masakra


Ooo ale super! A mona gwiazda o 4 stwierdzila ze bedzie sie śmiać i cieszyć i tak do 6. Przysyłałam kolo niej ale to nie sen :P wiec ledwo patrzę na oczy
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 06:49   #1084
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Poli ja klade ta tetre tak bardziej pod policzek i miedzy raczki, on sobie ja trzyma, nie boj sie, nasze dzieci nie są juz takie gapcie, poradzą sobie
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 07:30   #1085
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzieki Kochana!

My się właśnie pakujemy do auta na razie jeżdżę z nią w wózku po placu a mąż lazi tam i spowrotem zanosić bagaże 😎 chyba caly dom spakowalam hahah 😁

Zobaczymy czy Mycha prześpi trasę do tej pory nie zasypiala w aucie. Oby dzis bylo inaczej



Dam jutro znac z chrzcin jak poszlo i czy w kościele byly placze hihi 😎 jak będą to przynajmniej bedzie co wspominać takze sie nie stresuje
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 07:32   #1086
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza!

Poli domyslam siemoj jak sie obudzil po 5, zjadl, przebralam pupe to tez juz spac nie chcial. Ale ja sie polozylam do lozka i zasnelismy obojetroche sie posmial, pogadal, pokrecil i sam zasnal.

Co do tej tetry. Moj nie dostaje tej od karmienia do lozeczka bo by musial spac na mokrym ale ma pod glowka flanelke i jak mu cos z buzi wyleci to tym wycieram. Takze ma zapach mleczka kolo siebieflanelke zmieniam co dwa dni...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-06-18 o 07:33
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 07:34   #1087
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka
Tak moja mała spała rekordowe 10 godz super że Twój synek też pospal
My pospalysmy dziś najpierw 7 godz. Jedzonko i jeszcze 2 ;-)

Z ta tetra to moja też lubi mieć koło głowy i przytula się do niej i sama zasypia

Kąpiel
Ostatnio super, zero płaczu, nawet usmiechy się pojawiają, po myciu podczas wycierania, ubierania też spokój
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 07:46   #1088
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

witam ;]
moja od 2 nocy przesypia ciągiem 5 godzin a wy tu o 7 czy 8 piszecie, nie mogę się tego doczekać
właśnie wstałyśmy ostatecznie ;] oczywiście obudziła się o 6, ale jeszcze ją koło 7 uśpiłam
niulka już ci Ineso odpowiedziała widzę. Kurde u mnie to działa ;]
Poli udanego wyjazdu życzę czarna suknia ślubna i to do kościoła - nietypowo, podziwiam PMkę za odwagę kciuki za bezproblemowe chrzciny!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 07:58   #1089
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My chrzcimy za tydzień. Przyszła mi ta sukienka i buty. Wszystko muszę odesłać. Buty jak dla lalki albo dziecka, takie wąskie i malutkie mimo mojego rozmiaru. Z resztą, po ciąży mam szersze stopy, to normalne? A sukienka straszne pogrubia i jest za długa. W niedzielę na zakupy jadę. Wyblagalam męża, bo on uważa, że kiecka super

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 08:46   #1090
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Chyba tak. Ja w ogóle byłam pewna, że zazwyczaj rodzi się po 3-5 partych

A to i tak sporo taniej te rossmanowe.

Mnie się z tych nowych tylko te marynistyczne spodobały, innych w sumie nie obejrzałam nawet dokładnie - w ogóle przypadkiem to zauważyłam, bo pieluch też już mam dość.
Tez myślałam że jak zaczną się parte to już z górki a jednak nie





Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My chrzcimy za tydzień. Przyszła mi ta sukienka i buty. Wszystko muszę odesłać. Buty jak dla lalki albo dziecka, takie wąskie i malutkie mimo mojego rozmiaru. Z resztą, po ciąży mam szersze stopy, to normalne? A sukienka straszne pogrubia i jest za długa. W niedzielę na zakupy jadę. Wyblagalam męża, bo on uważa, że kiecka super

☆☆☆
Szkoda ze nic nie pasuje ale z pewnością coś znajdziesz. Teraz juz sporo wyprzedaży jest. W orsayu widziałam ładne sukienki w kwiaty.
A co do stóp po ciąży to podobno może się tak dziać.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 09:05   #1091
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas nie ma reguły. Raz śpi 8 godz, a raz budzi się po 4. Dziś budził się często, ale od 3 opiekę nad nim sprawował TŻ, a ja w końcu się wyspałam


Mój Bartek śmiał się dzisiaj do szczeniaczka uczniaczka jak przypadkowo w niego uderzał i włączał muzykę
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 09:27   #1092
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Tez myślałam że jak zaczną się parte to już z górki a jednak nie
.
Ja po pierwszym porodzie też tak myślałam :p, bo tak było - 15 minut partych i Olga na świecie
No to teraz miałam przykrą niespodziankę... Prawie 2 h partych na których nie można przeć nie ma reguły jednym słowem


Mój gościu też dziś ładnie spał, najpierw ponad 7 h a potem jeszcze dwa razy po dwie


Dziś mamy piknik rodzinny w przedszkolu młodej, zobaczymy jaka Adamo to zniesie
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:05   #1093
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

No no dziewczyny, widze ze zaczynaja sie przespane nocki, dzieci nam dorosleja Pawelek zrobil swoje standardowe 7 +3 h wiec tez super. Od kilku dni tak mi sie wyregulowal ze chodzi spac o 22, potem wstaje prawie co do minuty po 5 i potem o 8.20 Je w ciagu dnia tez praktycznie o tych samych porach, z tolerancja do pol godziny. W koncu moge chodzic na spacery bez stresu ze mi sie rozwyje w wozku
Ustalilismy w koncu kiedy chrzcimy Pawelka 7 sierpnia bedzie nasz
Poli powodzenia na chrzcie!
kejka brawa dla Mikiego
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My chrzcimy za tydzień. Przyszła mi ta sukienka i buty. Wszystko muszę odesłać. Buty jak dla lalki albo dziecka, takie wąskie i malutkie mimo mojego rozmiaru. Z resztą, po ciąży mam szersze stopy, to normalne? A sukienka straszne pogrubia i jest za długa. W niedzielę na zakupy jadę. Wyblagalam męża, bo on uważa, że kiecka super

☆☆☆
Spoko, odeslesz i kupisz sobie ladniejsze a stopy to ponoc moga urosnac o 1-2 rozmiary po ciazy i tak zostac
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
witam ;]
moja od 2 nocy przesypia ciągiem 5 godzin a wy tu o 7 czy 8 piszecie, nie mogę się tego doczekać
właśnie wstałyśmy ostatecznie ;] oczywiście obudziła się o 6, ale jeszcze ją koło 7 uśpiłam
5 h super wynik!
Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Tez myślałam że jak zaczną się parte to już z górki a jednak nie
Taa.. Wtedy to dopiero sie zaczely schody U mnie ponad 2 h a i tak nie dalam rady sama W ogole dziewczyny, wnetrze wnetrzem, wiadomo tak samo jak przed porodem nigdy nie bedzie ale tragedii chyba nie ma. Ale zewnatrz... Wszystko jest takie 'otwarte'... To przejdzie troche czy juz tak zostanie? Strasznie mi to przeszkadza i wstydze sie tego jak to wyglada
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:53   #1094
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lucy, żadne szpilki na mnie nie pasują. Koszmar! Tylko obuwie sportowe.

☆☆☆

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Justyna, mi poszły w szerz głównie, a na długość to ok pół cm.

☆☆☆

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Z resztą wielkiej tragedii nie ma, bo nosiłam rozm 37, więc jak teraz będzie 38 to nie tak źle.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:59   #1095
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Oj metoda 5s jest rewelacyjna i skuteczna

Martinixxx ale ja nie jem wiecej. Za to duzo wiecej pije. A myslalam ze wiecej juz nie mozna...

Bylam w pepco ale nie mieli nowych wzorow.
Za to sa widze nowe metki i przemeblowanie u mnie

Poli daj znac jaka reakcja ksiedza

A ja nie wiem czy chwalic syna czy nie. Bo chyba po raz pierwszy przespal od 21 do 2... ale nie jestem pewna czy sie budzilam o 12 czy nie
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 12:02   #1096
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka - moze plaskostopie Ci sie zrobilo?

Kopycio - tez liczylam parte ale ok 5 przestalam. Za to pozniej krzyczalam do przerazonej studentki za kazdym razem czy widac glowke. Ja tylko kilku nie parlam bo sprawdzali polozenie, a tak to kazdy. Wykanczajace. Zjadlam w trakcie pol paczki mentosow.

Justyna - wrota zostaja takie otwarte. Chyba ze wlasnie jakas plastyka.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:24   #1097
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Justyna my też chrzcimy 7 sierpnia 😊

Kaiyra ja też dużo pije, w każdym kącie domu mam butelkę z wodą. Nie jest słodko ani tłuste, karmie piersią a waga w miejscu😣

Byłam w mieście 😉Wybrałam sobie prezent urodzinowy. Nie było łatwo bo ludzi miliony i nawet dobrze przejść nie szło.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:59   #1098
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso, a jak to stwierdzić? Tylko u lekarza czy są domowe sposoby?

☆☆☆

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Ineso, a jak to stwierdzić? Tylko u lekarza czy są domowe sposoby?

☆☆☆
Poczytałam trochę i nie mam takich objawów.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:20   #1099
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Lucy, żadne szpilki na mnie nie pasują. Koszmar! Tylko obuwie sportowe.

☆☆☆

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Justyna, mi poszły w szerz głównie, a na długość to ok pół cm.

☆☆☆

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Z resztą wielkiej tragedii nie ma, bo nosiłam rozm 37, więc jak teraz będzie 38 to nie tak źle.

☆☆☆

A moze jakieś sandalki na obcasie czy koturnie?

Z 37 na 38 to nie tak źle. Ja mam 40 wiec ciesze się ze mi stopy nie urosły ☺




Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Niulka - moze plaskostopie Ci sie zrobilo?

Kopycio - tez liczylam parte ale ok 5 przestalam. Za to pozniej krzyczalam do przerazonej studentki za kazdym razem czy widac glowke. Ja tylko kilku nie parlam bo sprawdzali polozenie, a tak to kazdy. Wykanczajace. Zjadlam w trakcie pol paczki mentosow.

Justyna - wrota zostaja takie otwarte. Chyba ze wlasnie jakas plastyka.
Ja po każdym Pytałam czy długo jeszcze ☺ nawet jak juz mówili mi ze mogę główki dotknąć to pytanie ile jeszcze musiało być
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 15:11   #1100
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx a ile Ci zostalo ciazowych kg?
Wiec co dostalas na urodziny?
Ja musze cos wymyslec i podpowiedziec X.
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 15:19   #1101
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx marudzisz chudzielcu jeden️ ja wczoraj na wadze zobaczylam ilosc kg jak przed ciazaale 4 kg chce schudnac i wierze ze mi sie uda na pietro z wozkiem, kupa km na spacerach, z slodkoego jem tylko czekolade (ktorej duzo nie jem bo sie boje zatkac) i sorbety ktore sama robiepochwal sie co kupilas

Ja w drodze do tesciowej. Z dwoch wersji Kasi do wyboru wybral tą pyskujaca zamiast milczacej, wiec moze byc wesolo
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 15:25   #1102
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Czekam na relacje z placu boju kejka!
Mi matka dzisiaj strzeliła komplement ze mi twarz wyszczurzala hah więc nawet nie próbuje żadnego odchudzania
Kurde dzisiaj po tygodniu odstawienia zjadłam kawałek pomidora i pyzie wyskoczyly krostki na buzi buu. Niestety mam alergiczke. Póki co nie reaguje na nabiał i czekoladę na szczęście. Czyli na razie truskawki i te pomidory chyba też niestety. Jak żyć?
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-06-18 o 15:27
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 15:31   #1103
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Co do butów ja mam szerokie stopy i niektore buty są dla mnie za wąskie.
Po ciąży na szczęście mam takie same jak były.

Kejka
Zatkac czekalada co to znaczy? :-P
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 15:35   #1104
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka ale Ty i tak chudzina

Velika.. uuu moze z czasem przejdzie malej... na pewo krostki od pomidora?

Akinomka no to sandaly

Ja juz mam 2 kg mniej niz przed ciaza. Ale jeszcze musze schudnac. I jednak zabieram sie za cwiczenia. Ale takie co nie beda obciazac miesni brzucha. Z tym poczekam
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 16:12   #1105
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kaiyra jeszcze 7 😓 Po 2 dziecku ponoć ciężej zjechać.

Kejka no wiem, że marudze 😎Tz mnie też ochrzania, że przesadzam. Ja się po prostu źle czuję i w spodnie nie wchodzę. Kciuki za wizytę u teściowej 😚

Velika no ciężko tak się ograniczać. Może jej przejdzie 😊

Kupiłam bluzę. Zawsze mi się podobała, ale kasy mi było żal 😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466262734295.jpg (112,9 KB, 23 załadowań)
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 16:23   #1106
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika bede informowacbez truskaw i pomidorow? Przykro mi

Akinomka to nie wiesz ze jak sie za duzo czekolady zje to jest problem z 2 w kibelku?tyle ze ja bym musiala zjesc 1.5 tabliczki duzej milki a to prawie pol kilo

Martinixx ja wiem o czym mowisz bo jak mowie wszystkim ze chce wazyc te 58 kg to sie po glowie pukaja...ale ja wiem ze wtedy jestem w lepszej kondycji po prostu. Lepiej mi w swoim cielezaje.sta bluza
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 17:08   #1107
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kayira
Z niektorymi sandalami też problem bo są ciasne i paski cisną :-P

Kejka
Wiedzialam ale nie znalam tego okreslenia: zatknac
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 17:44   #1108
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka tez mi stopy urosły i juz butów przez neta nie zamówię z nr 39 na o zgrozo! 40🙄 przynajmniej jesli chodzi o sportowe..

Justyna super ze macie juz datę z tym uzewnętrznieniem to masakra tez mnie to przeraza

Kayira chwal, chwal to Ci sie popsuje ja tak mam za każdym razem. A najgorsze juz jak ktos powie "o jaki grzeczny"

Ineso mnie nie pozwalali jesc tak bardzo chciałam urodzić szybko a tu dupa, w ogole to zajarzylam jak przeć dopiero pod koniec porodu jak położna powiedziała, ze juz moge dotknąć główki i ja sobie namacalam, to na następnym skurczu juz mały był ze mna
Nie mow, ze wrota zostaja miałam nadzieje, ze to sie jakos obkurczy..

Velika no jak zyc bez truskawek??? O mamuniu! Oby wyrosła, jesli to mozliwe

U mnie z waga mniej 4 kg niż przed ciaza, ale co z tego jak jędrność nie ta.. Przysiady sie juz robia

Tak dzis pomyslałam nad ta kolka Młodego i chyba przejdę na dietę, niby jedzenie noe wplywa, ale sprawdzę, bede jesc zdrowo, gotowane i pieczone, wszystkiego bede próbować, zeby mu tylko ulżyć.. Nie moge znieść jego placzu
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 19:12   #1109
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ach dobijacie z tą wagą... u mnie wciąż plus ale fakt faktem, że jeszcze niczego w tym kierunku nie działałam. czas zacząć

dziewczyny, które używają białych pampków - mam pytanie

jak cenowo wychodziły 1 i 2? Mam nadmiar do sprzedania albo wymiany na zielone, bo niestety małego obsypało. Nie wiem tylko, w jakim przedziale cenowym je próbować zbyć.
pampy rozmiar 1 - 88 sztuk plus 20 z innej paczki, pampy rozmiar 2 - 80 sztuk
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016
valaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 19:31   #1110
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Vel jak Ty dasz radę bez truskawek i pomidorów???


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Justyna - wrota zostaja takie otwarte. Chyba ze wlasnie jakas plastyka.
No to i mnie dobiłaś Na początku nie mogłam się z tym pogodzić i tż nie pozwalałam tam zaglądać.

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ineso mnie nie pozwalali jesc tak bardzo chciałam urodzić szybko a tu dupa, w ogole to zajarzylam jak przeć dopiero pod koniec porodu jak położna powiedziała, ze juz moge dotknąć główki i ja sobie namacalam, to na następnym skurczu juz mały był ze mna
Hahaha też nie umiałam przeć, jak już mi się udało to i tak nie czaiłam na czym to polega ale stwierdziły, że to przez moje zmęczenie.

Moje dziecię padło godzinę temu Mam nadzieję, że do 1 pośpi.
Nie wiem po czym ale od kilku dni mam tyle mleka, że w nocy jestem cała zalana, cieknie mii przez sen, a jak położę się lekko na brzuchu to jest dramat.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.