Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 06:24   #1411
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Na kringle.pl całkiem ładna wyprz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo ładna, ale na szczescie nie ma moich zapachów, a zimowych mam duzo . Chociaz nie powiem, dyniowa mnie woła
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 07:44   #1412
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Na kringle.pl całkiem ładna wyprz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja zaszalałam, bo na (nie)szczęście to akurat moje zapachy no i zdecydowałam, że ze względu na zapach, moc i bezproblemowe palenie - świecowo będę wierna Kringlom U mnie zima w pełni, mają nadejść tęgie mrozy, więc zimowe zapachy jak najbardziej są mi potrzebne W ogóle jakoś w tym roku nie czekam z utęsknieniem na wiosnę ani wiosenne zapachy, cieszę się zimą, śniegiem, jest tak fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aniaprze
Czas edycji: 2018-02-16 o 07:47
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:36   #1413
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ta wyprzedaż to tez moje nieszczęście mój odwyk to porażka.

Mam do Was wszystkich świecolubnych pytanie, bo moja kolekcja się dość powiększyła i z racji braku doświadczenia nie chciałabym mieć strat w zbiorach - czy zabezpieczacie jakoś dodatkowo świece, których nie używacie (zarówno te już odpalone, jak i te nowe)? Oklejacie, zawijacie?
Bo dotarło do mnie ostatnio, ze wypalenie tego co mam zajmie mi na pewno lata (dokładając do tego dochodzące co chwilę nowe nabytki...), a nie chciałabym żeby mi zwietrzały. Nie wiem, czy samo oryginalne opakowanie jest wystarczająco szczelne na takie długoterminowe przechowywanie. Jakieś rady i sugestie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:41   #1414
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Ta wyprzedaż to tez moje nieszczęście mój odwyk to porażka.

Mam do Was wszystkich świecolubnych pytanie, bo moja kolekcja się dość powiększyła i z racji braku doświadczenia nie chciałabym mieć strat w zbiorach - czy zabezpieczacie jakoś dodatkowo świece, których nie używacie (zarówno te już odpalone, jak i te nowe)? Oklejacie, zawijacie?
Bo dotarło do mnie ostatnio, ze wypalenie tego co mam zajmie mi na pewno lata (dokładając do tego dochodzące co chwilę nowe nabytki...), a nie chciałabym żeby mi zwietrzały. Nie wiem, czy samo oryginalne opakowanie jest wystarczająco szczelne na takie długoterminowe przechowywanie. Jakieś rady i sugestie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi zostało pare swiec z zeszłego roku i nic z nimi nie robiłam. Tylko trzymałam z dala od swiatła dziennego i czuć było je nadal w tym roku , nawet mocniej, bo wiecej olejkow jest na dole


Au mnie dzisiaj Cozy Cabin Cheerfula
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 19:37   #1415
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zrobiłam dziś odkrycie roku tak mocno kminiłam co mi przypomina Moment in time GC i wreszcie zaznałam spokoju. Znalazłam wczoraj kawałek Viva havana YC i są meeeega podobne.
Ja się na razie świetnie trzymam pod względem zakupowym i cierpliwie dopalam zapasy.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 19:35   #1416
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś odkrycie roku tak mocno kminiłam co mi przypomina Moment in time GC i wreszcie zaznałam spokoju. Znalazłam wczoraj kawałek Viva havana YC i są meeeega podobne.
Ja się na razie świetnie trzymam pod względem zakupowym i cierpliwie dopalam zapasy.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Bravo ty ja niestety poległami i kupiłam Brandied Pumpkin i Peppermint Twist na Kringle.pl
ALe jak nie kupić za takie piniądze

SweetSunday,widziałas te promo? Twoje ulubione Leaves,czy Autumn Rain o 50 % taniej !!!

Cały weekend paliłam jak szalona swiece , tak mi piechnie pachniały Teraz właśnie pali się Lawenda z Cheerfula ,no boska jest

A! i jeszcze ...kupiłam w koncu lampę na swiece i swiece z Milkow Welcome Home na Happy Hours na PW
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 23:45   #1417
Pomeranian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Czy zamawia ktoś z was woski i świece z alledrogeria? Mają chyba najlepsze ceny (woski yankee po 6,50), ale mieszane opinie.
Pomeranian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 12:08   #1418
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Z nudów popaczę se po róznych sklepach online, co mają . I po co się pytam ???!!! Na Aromatowo sa moje dwie swiece z chciejlisty

Dzisiaj paliłam wosk Fern, jednak cos mnie w nim dusi
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 18:03   #1419
Pomeranian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jakie przyprawowe zapachy kringle polecacie? Rozmaryn rozni sie jakos od olejku rozmarynowego? Warto porywac sie na wosk? Peppermint twist, mint&eucalyptus, sage&cedar (ten zwlaszcza mnie interesuje), citrus&sage- jakieś opinie?
Dopiero zaczynam przygode ze świecami i woskami. Dziś zapaliłam 2 pierwsze samplery od yankee- pink sand i lake sunset- lepsze wrażenie sprawił ten drugi. Oba są bezpieczne, spodobają się pewnie większości osób- ale pink sand to taka landryna, niewiele się rożni od jakichś randomowych świeczek, ktore mozna kupic na bazarze Lake sunset ma w sobie coś romantycznego, nastrojowego

Edytowane przez Pomeranian
Czas edycji: 2018-02-19 o 18:25
Pomeranian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 18:53   #1420
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Pomeranian Pokaż wiadomość
Jakie przyprawowe zapachy kringle polecacie? Rozmaryn rozni sie jakos od olejku rozmarynowego? Warto porywac sie na wosk? Peppermint twist, mint&eucalyptus, sage&cedar (ten zwlaszcza mnie interesuje), citrus&sage- jakieś opinie?
Dopiero zaczynam przygode ze świecami i woskami. Dziś zapaliłam 2 pierwsze samplery od yankee- pink sand i lake sunset- lepsze wrażenie sprawił ten drugi. Oba są bezpieczne, spodobają się pewnie większości osób- ale pink sand to taka landryna, niewiele się rożni od jakichś randomowych świeczek, ktore mozna kupic na bazarze Lake sunset ma w sobie coś romantycznego, nastrojowego
Peppermint twist- miętowe cukierki,dokładnie jak na etykietce,mnie sie bardzo ta mięta podoba,bo otulona wanilią( własnie wciagnelam swiece )
Mint & eucaliptus,jest to mieta ale taka bardziej apteczna, jak te masci do rozgrzewania, w tym typie.

sage & cedar,jezeli pamiętam, taki z nutami męskimi

a citrusa chyba nie miałam

woski KC i daylighty CC są boskie,mega mocne,fajne
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 19:18   #1421
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Peppermint twist- miętowe cukierki,dokładnie jak na etykietce,mnie sie bardzo ta mięta podoba,bo otulona wanilią( własnie wciagnelam swiece )
Mint & eucaliptus,jest to mieta ale taka bardziej apteczna, jak te masci do rozgrzewania, w tym typie.

sage & cedar,jezeli pamiętam, taki z nutami męskimi

a citrusa chyba nie miałam

woski KC i daylighty CC są boskie,mega mocne,fajne
Zgadzam się z Dembi Citrus&sage jest dla mnie jakiś taki nijaki, ciężko go opisać, trochę kojarzy mi się z mleczkiem Cif. Odbieram go bardziej jako "łazienkowy" niż kuchenno-przyprawowy. Nie jest killerem. Fajny jest natomiast Rosemary Lemon. Czysta cytryna z rozmarynem i jest moc💪. Mam też Fresh Mint - jest to mięta zielna, jak listek mięty roztarty w palcach, nie ma w sobie nic ze słodyczy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 19:27   #1422
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja bardzo lubię mint&eucaliptus. Bardzo odświeżający, przy głębokim wdechu chce się krzyczeć „Ri-co-la!”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 19:36   #1423
Pomeranian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dzięki za opinie. Przyznam szczerze, że lubię zapach aqua allegoria mandarine basilic i ideałem byloby znaleźć jakąś przyprawę (oczywiście nie słodką typu cynamon, tylko właśnie jakąś zieloną), która by tak ładnie łączyła się z owocem- apple basil chyba zamowię, choć średnio lubię jabłko. A ta cytryna i rozmaryn też mnie zainteresowała, ale czytalam, że rozmarynu nie czuć, tylko samą cytrynę i oczywiście nie cierpię toaletowych, zajeżdzających chemią zapachów, chyba jak każdy

Edytowane przez Pomeranian
Czas edycji: 2018-02-19 o 19:39
Pomeranian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 19:48   #1424
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Faktycznie, ja bym oceniła, że rosemary lemon to 70% cytryny i 30% rozmarynu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 20:08   #1425
Pomeranian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

W sumie mam dobry pomaranczowy olejek eteryczny, domówie jeszcze rozmarynowy i zrobie zapach z olejkow eterycznych- bedzie nawet zdrowiej A co powiecie o dewdrops, cashmere&cocoa (on jest chyba perfumowy, nie jedzeniowy?), gold&cashmere, picket fence i country love (to zwyczajny swiezak czy ma w sobie cos z natury?).
Pomeranian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 12:27   #1426
Alkaa90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Yankee Candle

Cześć Mam pytanie do dziewczyn, które w także mają fioła na punkcie świec od YC. Mianowicie do tej pory kupowałam tylko słoiki - małe, średnie i duże. Natomiast moje pytanie dotyczy pillarów... Czym one się różnią od standardowych słoików? (poza wyglądem)
Alkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 15:02   #1427
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Yankee Candle

Cytat:
Napisane przez Alkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie do dziewczyn, które w także mają fioła na punkcie świec od YC. Mianowicie do tej pory kupowałam tylko słoiki - małe, średnie i duże. Natomiast moje pytanie dotyczy pillarów... Czym one się różnią od standardowych słoików? (poza wyglądem)
Pillary są chudsze i wyższe, przypominają "kolumnę".Wosk roztapia się szybciej,dzięki czemu świeca nie tuneluje, bo roztopiony wosk szybko dociera również do ścianek opakowania.
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥



Edytowane przez Jagoda_w6
Czas edycji: 2018-03-02 o 13:44
Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:22   #1428
omenieme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale mniej więcej ogarnięta w temacie świeczek. Co prawda, moja kolekcja nie jest jakaś wielka, ale liczę, że za niedługo taka będzie. Planowałam zamówić kilka świec kc na tej promocji, tylko boję się, że nie trafię z zapachami. Polecacie ,,Peppermint cocoa'', ,,Apple cider donut'', ,,Coconut snowflake''? Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tą marką, jedynie z yankee.
omenieme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:45   #1429
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez omenieme Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale mniej więcej ogarnięta w temacie świeczek. Co prawda, moja kolekcja nie jest jakaś wielka, ale liczę, że za niedługo taka będzie. Planowałam zamówić kilka świec kc na tej promocji, tylko boję się, że nie trafię z zapachami. Polecacie ,,Peppermint cocoa'', ,,Apple cider donut'', ,,Coconut snowflake''? Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tą marką, jedynie z yankee.
Peppermint cocoa i coconut snowflake też kupiłam w tej promocji. Peppermint polecam, zapach jest przyjemny, bardziej czuć kakao niż miętę. Z tym, że wosk w mojej świecy ma lekko różowy kolor. Nie wiem, czy wszystkie tak mają, czy taki egzemplarz mi się trafił Coconut snowflake na sucho co$ mi słabo pachnie, ale miałam wosk i zapach jest ładny, przyjemnie ciasteczkowy ale nie maślany, bardziej "lekki". Z kolei Apple cider donut mam tylko wosk. Wg mnie jest bezpieczny, zapach ładny. Nie czuję w nim nic, co by mi przeszkadzało.
W ogóle to mam takie wrażenie, że etykiety Kringle IDEALNIE pasują do zapachów. Ja przynajmniej czuję to, co widzę na naklejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aniaprze
Czas edycji: 2018-02-21 o 09:46
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 10:47   #1430
omenieme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Peppermint cocoa i coconut snowflake też kupiłam w tej promocji. Peppermint polecam, zapach jest przyjemny, bardziej czuć kakao niż miętę. Z tym, że wosk w mojej świecy ma lekko różowy kolor. Nie wiem, czy wszystkie tak mają, czy taki egzemplarz mi się trafił Coconut snowflake na sucho co$ mi słabo pachnie, ale miałam wosk i zapach jest ładny, przyjemnie ciasteczkowy ale nie maślany, bardziej "lekki". Z kolei Apple cider donut mam tylko wosk. Wg mnie jest bezpieczny, zapach ładny. Nie czuję w nim nic, co by mi przeszkadzało.
W ogóle to mam takie wrażenie, że etykiety Kringle IDEALNIE pasują do zapachów. Ja przynajmniej czuję to, co widzę na naklejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, dzięki Na pewno kupię dużą święcę peppermint, a nad resztą się zastanowię
omenieme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 14:42   #1431
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Moja Peppermint tez nie jest biała, uderza bardziej w brzoskwiniowy kolor, nie paliłam, ale na sucho pachnie bardzo intensywnie i tej mięty jest dosłownie szczypta do smaku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 15:28   #1432
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Żałujcie,ze mnie nie widzieliscie dzisiaj jak targałam dwa kartony ze swiecami dzisiaj do domu

Z mojej chciej listy wymazuję : groszek z YC i ALl is Bright, dyniowa z KC ( Brandied Pumpkin dokładnie)

a jutromoj nr 1 Welcome Home z Milków

Dodatkowo wskoczyła Peppermint Twist z Country

Tak więc moja chciej lista zmalała ( i moj portfel ) i wygląda tak :

1/ Havana z YC

2/ Sweet Woods z Milka

3/ Wróżka z VC

4/ White Moss i Takewood z GC

5/ Autumn in AMsterdam z GC

6/ Leather Bound z VC

7/ Watercolors z KC

8/ Fireside z WW

i jak lampa do swiec rzeczywiscie wzmacnia zapach jak piszą, to wtedy jeszcze:

9/ Vibrant Saffron z YC

Na razie tyle , zobaczymy po nowosciach , czy sie zmieni
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 16:16   #1433
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Żałujcie,ze mnie nie widzieliscie dzisiaj jak targałam dwa kartony ze swiecami dzisiaj do domu

Z mojej chciej listy wymazuję : groszek z YC i ALl is Bright, dyniowa z KC ( Brandied Pumpkin dokładnie)

a jutromoj nr 1 Welcome Home z Milków

Dodatkowo wskoczyła Peppermint Twist z Country

Tak więc moja chciej lista zmalała ( i moj portfel ) i wygląda tak :

1/ Havana z YC

2/ Sweet Woods z Milka

3/ Wróżka z VC

4/ White Moss i Takewood z GC

5/ Autumn in AMsterdam z GC

6/ Leather Bound z VC

7/ Watercolors z KC

8/ Fireside z WW

i jak lampa do swiec rzeczywiscie wzmacnia zapach jak piszą, to wtedy jeszcze:

9/ Vibrant Saffron z YC

Na razie tyle , zobaczymy po nowosciach , czy sie zmieni
A ja myślę, że Twoja lista się wydłuży po wejściu nowości Ja już się nie mogę doczekać
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 19:06   #1434
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
A ja myślę, że Twoja lista się wydłuży po wejściu nowości Ja już się nie mogę doczekać
Też się tego obawiam No ja tez
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:19   #1435
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, też sobie zamówiłam wczoraj jankowe Vibrant Saffron i Viva Havana
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 14:35   #1436
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8162336 6]Dembi, też sobie zamówiłam wczoraj jankowe Vibrant Saffron i Viva Havana [/QUOTE]

a gdzie ?

Kochani, mam lampę Jest cudna Jak piękny,ogrodowy lampion. Dość duża ( ale mi to nie przeszkadza ) ale za to wchodza Kringle i Coloniale

Od razu wrzuciłam All I Bright i dosłownie po 20 minutach czuć delikatnie zapach a wosk sie dopiero zaczał roztapiac, CUUUUDO

W ten weekend nigdzie nie wychodzę , bede testowac Janki i nie tylko bo mam w końcu upragnionego Milka Welcome Home

Załączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thiis.jpg (81,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thaat.jpg (75,8 KB, 38 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 14:45   #1437
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Nie żebym czatowała na jakieś promocje czy przeceny, po prostu zamówiłam z Markowych Świec
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 15:43   #1438
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
a gdzie ?

Kochani, mam lampę Jest cudna Jak piękny,ogrodowy lampion. Dość duża ( ale mi to nie przeszkadza ) ale za to wchodza Kringle i Coloniale

Od razu wrzuciłam All I Bright i dosłownie po 20 minutach czuć delikatnie zapach a wosk sie dopiero zaczał roztapiac, CUUUUDO

W ten weekend nigdzie nie wychodzę , bede testowac Janki i nie tylko bo mam w końcu upragnionego Milka Welcome Home

Załączam zdjęcie
Piękna Ale robi nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 15:59   #1439
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8163590 6]Nie żebym czatowała na jakieś promocje czy przeceny, po prostu zamówiłam z Markowych Świec [/QUOTE]

Ok

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Piękna Ale robi nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jest cudna a moc Janka coraz większa
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 16:00   #1440
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ok



Tak, jest cudna a moc Janka coraz większa
Czyli faktycznie świeca bardziej pachnie niż przy tradycyjnym paleniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.