Zamojskie panny młode :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 13:19   #361
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez opos_syberyjski Pokaż wiadomość
A może też Karczma Pod Lasem?
Dzieki za podpowiedz ale to raczej nie nasz styl Szukamy czegos na styl sali krysztalowej w Magnacie.

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Kisia my zamawiamy aparaty fotograficzne jednorazowe, opakowania na ciasta i nie wiem co jeszcze będziemy.
Ja sie zastanawiam nad nietuzinkowa ksiega gosci... bo takiej zwyklej ksiegi z wpisami nie chce bo to sie raz przeczyta i wsadzi w szuflade. Wolala bym cos na co bede mogla patrzec codziennie.
(jesli ktores z Was tez byla by czyms takim zainteresowana mige podrzucic pomysly)

Cytat:
Napisane przez zuzia1818 Pokaż wiadomość
Kobietki a jak u Was z kolorem butów do slubu? białe czy jakieś kolorowe? ja bardzo chce kolorowe ale mama próbuje wymusić bym zmieniła decyzje...
Hej,
ja tez zastanawiam sie nad kolorowymi a nawet nad takimi (sa teraz bardzo modne):

P.S. Naturalnie jak tradycja wymaga takie tylko z zakryta pieta i palcami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 417038_434868916580385_1162116221_n.jpg (29,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Purple-Wedding-Shoes-Crystal-Shoes.jpg (82,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shoees with bling.jpg (42,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoe32.jpg (27,8 KB, 8 załadowań)
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:25   #362
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Widziałyście gdzieś buty na ślub co mogłyby być także później na jakieś wyjścia, właśnie w z brokatem albo innymi fajnymi ozdobami ale delikatnymi bądź gładkie nude, ale na niskim obcasie?
Niestety tylko allegro albo ebay i to tez chyba latwiej z USA albo UK

PS. Dzisiaj jest dzien otwarty pensjonatu Myka. Maja byc tez inne firmy i moze byc ciekawie. Ja niestety nie moge skozystac wiec moze ktoras z Was bylaby zainteresowana!
http://noclegizamosc.pl/oferta-specjalna/dzien-otwarty/
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 14:03   #363
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Właśnie widziałam ostatnio na ulotce Pensjonat Myka ale nie było strony internetowej;/ powiem szczerze że ładne mają sale, ciekawe ile sobie życzą za wesele. Kurcze moja lista z obejrzeniem sal robi się coraz dłuższa zamiast krótsza
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 17:35   #364
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kisia ładne tamte buciki, ale ja jednak wolałabym takie brokatowe http://www.shoeperwoman.com/2010/12/...orm-shoes.html
Nie identyczne jak te, ale o fakturę chodzi
A jaki masz pomysł z księgą gości? My poza standardową księgą myślmy o drzewku z odciskami palców gości
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:54   #365
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam ostatnio na ulotce Pensjonat Myka ale nie było strony internetowej;/ powiem szczerze że ładne mają sale, ciekawe ile sobie życzą za wesele. Kurcze moja lista z obejrzeniem sal robi się coraz dłuższa zamiast krótsza
hahaha skad ja to znam bede na swieta u rodziny, a widzac moja liste mam wrazenie ze dla nich prawie wcale nie bede miala czasu.


Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Kisia ładne tamte buciki, ale ja jednak wolałabym takie brokatowe http://www.shoeperwoman.com/2010/12/...orm-shoes.html
Nie identyczne jak te, ale o fakturę chodzi
A jaki masz pomysł z księgą gości? My poza standardową księgą myślmy o drzewku z odciskami palców gości
No to takich bucikow jest sporo w allegro i ebay, ale wszystkie wysokie :P

A mi sie spodobaly takie pomysly:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci 2.jpg (47,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci-weselnych.jpg (65,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lli8uji74J1qfkckno1_400.jpg (26,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bella-Puzzles.jpg (24,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci-2.jpg (71,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega-gosci-500x289.jpg (29,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg księga-gości.jpg (35,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wishingtreeguestbook.jpg (19,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15410823694937540eKj3EkL9c.jpg (65,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 234750199296492504GTw88WOYc.jpg (37,3 KB, 10 załadowań)
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 06:48   #366
opos_syberyjski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, a nie myślałyście o wykonaniu butów na miarę? Przeważnie sklepy z butami do tańca zajmują się szyciem butów ślubnych na miarę. Zresztą nie tylko ślubnych - można zażyczyć sobie każde z oferty - wybiera się wysokość obcasu, podeszwę, materiał, kolor, etc. Cena wychodzi częściej niższa niż za buty sklepowe.
Np.
http://www.akcesdance.pl/slubdam/
opos_syberyjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:19   #367
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Fajne pomysły na te księgi gości. My własnie jak pisałam chcemy drzewko z odciskami takie co miałaś na jednym ze zdjęć. Ale w odcieniach zieleni i na płótnie

A co do butów na zamówienie, myślałam o tym, ale nie wiem czy nie skończy się zakupem szpilek i skróceniem obcasa u szewca
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 10:32   #368
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez olkapol Pokaż wiadomość
kurcze nie wiem czemu nie moge dodawac wiadomosci ;/
czesc dziewczyny my tez bedziemy mieli tort i ciasta z cukierni w bilgoraju,
a calkowitym wystrojem zajmie sie firma powiedz tak, jeden stres z glowy bo wiem ze wystroj bedzie piekny i wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik
dziewczyny a co z wystrojem kosciola bierzecie wszystko na siebie czy dzielicie koszty z parami ktore biora slub w tym samym dniu????



my tez powiedz tak i dzielimy się jakoś trzeba sie dogadac zeby bylo taniej i kazdemu sie podobalo ))

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje odnośnie cen w VM i Magnacie a orientujesz się ile płaci się w Artisie? bo słyszałam, że jest drogo?
Co do butów to ja jednak wole tradycyjne białe buty koniecznie pełne
ale ostatnio coraz częściej podobają mi się kolorowe buty, w sumie do wesela jeszcze dużo czasu,także może mi się jeszcze odmienić kilka razy
A Ty Zuzia1818 pamiętaj, że to Twój dzień i to Ty decydujesz jakie będziesz miała buty.
Twoja mama miała swoje wesele więc nie powinna wymuszać na Tobie, takiej decyzji
pozdrawiam

no w artisie poodbno trzeba\ z 175 zl zaplacic tylko ze tak jest jakos dziwnie. przeliczane na gramy jedzienie...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam wcześniejsze wpisy na temat zespołów i nie zauważyłam, żeby choć jedna dziewczyna poleciła zespół Kombinacja z Tomaszowa Lubelskiego
stąd rodzi się pytanie czy słyszałyście w ogóle o tym zespole bo szczerze mówiąc ja z moim TŻetem jesteśmy zachwyceni głosem wokalistki i chcielibyśmy żeby właśnie oni grali na naszym weselu, ale nie wiemy jak grają na żywo
pozdrawiam
ja slyszalam o nich, wprawdzie na zywo ich nie slyszałam ale znajomi ktorzy mieszkaja w TL bardzo chwalą zespół

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KiSiA00 Pokaż wiadomość
Dzieki za podpowiedz ale to raczej nie nasz styl Szukamy czegos na styl sali krysztalowej w Magnacie.


Ja sie zastanawiam nad nietuzinkowa ksiega gosci... bo takiej zwyklej ksiegi z wpisami nie chce bo to sie raz przeczyta i wsadzi w szuflade. Wolala bym cos na co bede mogla patrzec codziennie.
(jesli ktores z Was tez byla by czyms takim zainteresowana mige podrzucic pomysly)


Hej,
ja tez zastanawiam sie nad kolorowymi a nawet nad takimi (sa teraz bardzo modne):

P.S. Naturalnie jak tradycja wymaga takie tylko z zakryta pieta i palcami
swietne są. ciekawe czy w naszym kochanym zamościu cos takiego znajde;/
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:13   #369
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hey dziewczyny a co powiecie o innych konsultantach ślubnych, czy w naszym Zamościu jest tylko "Powiedz Tak" ?
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:25   #370
olkapol
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez gretka_88 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny a co powiecie o innych konsultantach ślubnych, czy w naszym Zamościu jest tylko "Powiedz Tak" ?
hej ja wiem jeszcze o magii chwili na lubelskiej zamawialismy tam zaproszenia
olkapol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:26   #371
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez gretka_88 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny a co powiecie o innych konsultantach ślubnych, czy w naszym Zamościu jest tylko "Powiedz Tak" ?
Jest jeszcze firma Winsa
http://www.winsa.pl/pl/
z tego co mi sie wydaje tez jest z okolic Zamoscia.

Edit: jednak firma jest z Krakowa, ale zajmuje sie organizacja wesel w Zamosciu.
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014


Edytowane przez KiSiA00
Czas edycji: 2012-11-21 o 11:29
KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 12:03   #372
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ha no to nieźle, ciekawe z tą firmą swoją drogą. A to co jest na Lubelskiej?.
Tak na marginesie z tego co się orientuję Oni zajmują się wszystkim od znalezienia sali, poprzez udekorowanie jej oraz koscioła, wybrania fotografa, kamerzysty, auta. Czy tylko dekorowaniem?
I jeszcze jedno co myslicie o sali w Polaku? wejdzie tam jakieś 150 osób.
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 14:09   #373
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez gretka_88 Pokaż wiadomość
Ha no to nieźle, ciekawe z tą firmą swoją drogą. A to co jest na Lubelskiej?.
Tak na marginesie z tego co się orientuję Oni zajmują się wszystkim od znalezienia sali, poprzez udekorowanie jej oraz koscioła, wybrania fotografa, kamerzysty, auta. Czy tylko dekorowaniem?
I jeszcze jedno co myslicie o sali w Polaku? wejdzie tam jakieś 150 osób.
na lubelskiej jest Magia chwili. z tego co wiem zajmują się tylk odekoracją. nie ma w zamosciu chyba takiej firmy co znajduje sale itd...

Sala podobno ładna ale jak dla mnie mało miejsca
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:18   #374
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Co do Polaka to byłam tam na weselu rok temu i powiem szczerze, że maja tam bardzo dobre jedzenie Para młoda miała poprawiny i było super,do tego grill w ogródku itd.
Mi osobiście nie podoba się sala i lokalizacja, ale to tylko moje zdanie.
Do tego jest bardzo drogo, ponoć płacili się 250zł od osoby.
pozdrawiam
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 07:40   #375
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ja równiez byłam i podobało mi się, ale nie wiedziałam że poprawiny też robią z drugiej strony co za różnica płaci się im za imprezę , ale 250 zł/ za osobę to b.dużo. Moja znajoma robiła w tym roku w Gajówce k/Panasówki i zapłaciła coś ok. 160/os z ciastem włącznie. Jedyny minus gdy w nocy się wyszło na dwór zaciągało troszkę od zwierzaków
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:01   #376
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

to może być Pan który organizuje imprezy
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:10   #377
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

@zuzia1818 Tak średnio to wygląda. W naszym pieknym kraju to chyba dopiero raczkuje. Może za kilka lat będzie lepiej. My dopiero w 2014 roku sie pobieramy ale chyba dobrze juz teraz sie tym zająć, zamówić salę, wybrać suknię, fotografa i kamerzystę.
Zastanawiamy się jeszcze nad kamerzystą czy wogóle go brać. Tego filmu i tak nikt nigdy nie ogląda.
Co myślicie o wypożyczaniu sukien, czy lepiej kupić?
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:07   #378
_Elena_
Przyczajenie
 
Avatar _Elena_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

hej dziewczyny ja co prawda nie stąd ale mam pytanie może macie jakąś SPRAWDZONĄ krawcową w Zamościu która szyje suknie ślubne? byłabym bardzo wdzieczna za pomoc
_Elena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:11   #379
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez gretka_88 Pokaż wiadomość
@zuzia1818 Tak średnio to wygląda. W naszym pieknym kraju to chyba dopiero raczkuje. Może za kilka lat będzie lepiej. My dopiero w 2014 roku sie pobieramy ale chyba dobrze juz teraz sie tym zająć, zamówić salę, wybrać suknię, fotografa i kamerzystę.
Zastanawiamy się jeszcze nad kamerzystą czy wogóle go brać. Tego filmu i tak nikt nigdy nie ogląda.
Co myślicie o wypożyczaniu sukien, czy lepiej kupić?
Moim zdaniem dobry kamerzysta i fotograf to podstawa ponieważ ja na pewno raz na jakiś czas będę oglądać wideo chociażby po to żeby powspominać a za 20 lat chciałabym mieć pamiątkę i pokazać swoim dzieciom jak wyglądał nasz najważniejszy dzień
Ja osobiście ubolewam że moi rodzice nie mają takiej pamiątki, dobrze, że są zdjęcia
A jak masz ślub w 2014 to zarezerwuj sobie godzinę w kościele jeszcze
Natomiast co do sukien ślubnych to ja chyba będę szyła, moja siostra szyła suknie ślubną na starówce u takiej Pani koło 50lat (z boku ILO) i miała śliczną suknię
Moim zdaniem lepiej uszyć swoją taniej u krawcowej niż wypożyczać - Ja nie zamierzam sprzedawać swojej, nawet mój Tż powiedział, że chciałby żebym sobie zatrzymała.
PS. Moja mama też ma swoją suknie ślubną ładnie zapakowaną i nawet nie zżółkła
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:05   #380
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Bardzo możliwe, że masz rację , szukałam trochę ofert foto i video, ale jak narazie to średnio wygląda.
Podobają mi się zdjęcia Wasylewskich z Lublina i matrymonio z W-wy ale jak słyszałam cenę to mnie w buty wbiło , to jest chyba jakiś sposób obróbki zdjęć. Poszukam jeszcze na naszym rodzimym rynku. Kamerzysty chyba nie będziemy brali i weźmiemy samego foto.
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:55   #381
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Co do fotografa to strasznie podobają mi się zdjęcia Słodko-Gorzko.
Widziałam też zdjęcia Grzegorza Wasylko też ładne i polecany był jakiś czas temu Mariusz Zwolak- ładne zdjęcia ale nie można obejrzeć wszystkich zdjęć także dlatego z niego zrezygnuję
musisz poszukać porównać ceny i na pewno coś wybierzesz bo jeśli nie bierzesz kamerzysty to dobrze by było jakbyś miała ładne zdjęcia na pamiątkę
pozdrawiam
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:33   #382
izabelka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej Dziewczyny Czy kojarzycie albo macie jakies informacje na temat restauracji Sonata w Zwierzyncu ? Bo sala bardzo mi sie spodobała ale chciałabym usłyszec jakies opinie o niej, jedzenie, obsługa itp.
izabelka04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:17   #383
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobry kamerzysta i fotograf to podstawa ponieważ ja na pewno raz na jakiś czas będę oglądać wideo chociażby po to żeby powspominać a za 20 lat chciałabym mieć pamiątkę i pokazać swoim dzieciom jak wyglądał nasz najważniejszy dzień
Ja osobiście ubolewam że moi rodzice nie mają takiej pamiątki, dobrze, że są zdjęcia
A jak masz ślub w 2014 to zarezerwuj sobie godzinę w kościele jeszcze
Jestem tego samego zdania co Ty. Z tego dnia para mloda nie pamieta prawie nic, bo stres, bo nerwy, bo tak duzo ludzi. Poza tym nie mozna byc wszedzie i niektorych rzeczy po prostu nie widzimy. Wydajemy na ten jeden jedyny dzien tak duzo pieniedzy i nic z niego nie pamietac to by bylo szkoda.

@gretka_88 nikt nie oglada 5 godzinnych filmow, ale w dzisiejszych czasach kamerzysci robia 45 minutowe filmiki, ktore chetnie sie oglada. (zobacz np ten ) w miare dobry kamerzysta cenowo jak i jakosc jest aitstudio z Zamoscia.

@all

Jaka godzina mszy Sw. w kosciele byla by waszym zdaniem najlepsza?
Lepiej w poludnie czy gdzies okolo 15, a moze calkiem na wieczor??
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:30   #384
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

@Izabelka04 Byłam tam kiedyś chyba ze 4 lata temu, zima była kiepska obsługa i miałam wrażenie że sala ogromna zmieściło się tam wtedy ok 300 osób, więc jak masz sporo mniej to może wyglądać jakby pustki były ale jedzenie dobre.
@KiSiA00 wiesz co ja uważam, że ślub tak około 16 i 17 o 18 już jesteś na weselu , a jak masz ślub wcześniej to że tak powiem część gości przed 16 masz gotowych do dajmy na to 24 1/4 gości się wykruszy

Wiesz co KiSiA00 muszę zapytać o fotografa moją kuzynkę, pamiętam jej zdjęcia - były po prostu przepiękne .
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:37   #385
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kisia zalezy w jakim miesiącu robisz, wiadomo że w upalne wakacyjne najlepiej popołudniu. My planujemy na 17 bo to środek lipca, a w ten lipiec było ok. 38stopni, więc taka pora byłaby najlepsza. Ale nam odchodzi transport gości z kościoła do dworku bo ślub będzie w ogrodzie, więc jeśli ktoś ma kawałek z kościoła do domu weselnego to radze ciut wcześniej by na spokojnie dojechać
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:34   #386
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Moim zdaniem 16 jest najlepsza, w szczególności wtedy, gdy nie planujesz poprawin. Masz wtedy więcej czasu na dobrą zabawę, a co do gości to ja akurat wiem że ci na których mi najbardziej zależy zostaną do końca
Dużo teraz koleżanek i znajomych wybiera nawet 15 po to żeby mieć więcej czasu bo wiadomo: msza w kościele, dojazd do domu weselnego, przywitanie, toast itd. -to wszystko trochę trwa

pozdrawiam
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 23:56   #387
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 16 jest najlepsza, w szczególności wtedy, gdy nie planujesz poprawin. Masz wtedy więcej czasu na dobrą zabawę, a co do gości to ja akurat wiem że ci na których mi najbardziej zależy zostaną do końca
Ja planuje poprawiny, wiec czasu na zabawe bedzie wystarczajaco, boje sie tylko ze sie nie wyrobie z przygotowaniami jak zaczne o 15, wiec 16 chyba byla by idealna
ile potrzeba mniej wiecej na przygotowanie?


Ja to wogule chcialabym zeby moj Tz mnie nie widzial przed slubem w sukni slubnej i to cale blogoslawienstwo wszystko "psuje" zastanawiam sie czy nie zrobic blogoslawienstwa w innej sukience, a pokazac sie nerzeczonemu dopiero w kosciele.
Co Wy o tym myslicie?
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:47   #388
gretka_88
Raczkowanie
 
Avatar gretka_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

@Kisiaoo, wow niezly pomysł napewno będzie niesamowicie zaskoczony
Tylko chyba musisz dużo wczesniej przed ślubem wszystko zgrać, ale pomysł świetny.
A myślałyście nad innym kolorem sukni niż biała? Kurcze ja od wczoraj spać nie moge od kiedy zobaczyłam fioletową suknię, jest poprostu NIESAMOWITA. Do tego pewnie jakieś buciki pod kolorek.
gretka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 14:29   #389
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez gretka_88 Pokaż wiadomość
@Kisiaoo, wow niezly pomysł napewno będzie niesamowicie zaskoczony
Tylko chyba musisz dużo wczesniej przed ślubem wszystko zgrać, ale pomysł świetny.
A myślałyście nad innym kolorem sukni niż biała? Kurcze ja od wczoraj spać nie moge od kiedy zobaczyłam fioletową suknię, jest poprostu NIESAMOWITA. Do tego pewnie jakieś buciki pod kolorek.
No wlasnie juz zaczynam planowac. Napewno nie bedziemy jechac tym samym samochodem do kosciola inaczej nie da rady.

Ja nie chce zadnego innego koloru niz sniezna biel. Nie chcialabym potem zalowac, bo tak na prawde jest to jedyny dzien w zyciu w ktorym taka wielka biala suknie mozemy nosic. Nigdy wiecej taka okazja sie nie przytrafi, a fiolet mozna nalozyc na kazdy inny bal bez obawy, ze sie bedzie wygladalo "jak panna mloda". (to moje zdanie... kazdy moze miec inne i musi wiedziec dla siebie czego tak naprawde chce)
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:31   #390
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Całkiem fajny ten pomysł z błogosławieństwem , ale jak nie chcesz, żeby cię przyszły mąż widział to niech cię tato poprowadzi do ołtarza wtedy z tego co wiem każdy ma błogosławieństwo u siebie w domu od swojej rodziny.
Co do koloru sukni to ja również chcę śnieżną biel, kość słoniowa może jeszcze by wchodziła w grę gdybym np. źle się czuła w bieli, ale fiolet to na poprawiny bym wolała założyć ---> ale zrobisz jak uważasz
pozdrawiam
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.