Zamojskie panny młode :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-09, 10:00   #811
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że oryginał sukni, którą chcę kosztuje 2500 funtów, a następna suknia w kolejności moich upatrzonych kosztuje 3500zł (bez welonu), więc nawet 2000zł jak mnie wyniesie szycie, które nie będzie gorsze od oryginału, to wchodzę w to.
Tylko się zastanawiam nad szyciem w rodzinnych stronach, od października zaczynam pracę w innym mieście i nie wiem,czy dojazdy na przymiarki nie wygenerują takich kosztów, że lepiej będzie poszukać kogoś na miejscu.
a jaki model? pochwalisz się?
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 22:40   #812
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez zuzia1818 Pokaż wiadomość
a jaki model? pochwalisz się?
"Aspen" od Jenny Packham
tu z jakiegoś bloga panny młodej
http://www.lovemydress.net/blog/2013...eorge-rye.html
tylko trochę cyce bym bardziej zasłoniła
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:46   #813
evela89
Raczkowanie
 
Avatar evela89
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 35
Dot.: Zamojskie panny młode :)

skad zamawiacie tort weselny?
evela89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 17:50   #814
Edziaaa888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej Dziewczyny!
Ja już mam ślub świeżo za sobą.
Wesele robiliśmy w Gościńcu Magnat. Jeżeli któraś z Was planuje tam wesele to proponuję spisać wszystkie szczegóły na papierze bo można się zdziwić. Zacznę od początku. Ślub mieliśmy na godzinę 16 - kościół 2 km od sali. Założyli, że będziemy o 17:30 a przyjechaliśmy wcześniej, co ich zupełnie zaskoczyło. Tato musiał szukać kogokolwiek w kuchni żeby podali chlebek na powitanie, "kelner" przy nas rozwijał dywan ( nieodkurzony i wygnieciony) a o szampanie nawet nie wspomnę... Staliśmy z gośćmi jak te słupy czekając aż ktoś się łaskawie zjawi.
Kolejna wpadka... chcieliśmy, aby tort podano po pierwszym tańcu i pół godziny zabawy, a wjechał na sale nieoczekiwanie w trakcie drugiej piosenki, gdzie goście bawili się w najlepsze.
Wesele było na 60 osób a kelnerów 2 :/ Wyglądało to w ten sposób, że goście z jednego stołu zdążyli już zjeść, a z drugiego jeszcze nic nie dostali. Na domiar złego okazało się, że jeden z "kelnerów" to praktykant więc wyobraźcie sobie jakie miał ruchy... Na poprawinach wcale nie było lepiej bo na 42 osoby była jedna kelnerka.
Oczywiście właściciel Magnata, który bez przerwy podkreśla ile lat prowadzi swoją działalność nie przyznał się do żadnego błędu (może poza pierwszym punktem po wymianie argumentów), a jakiekolwiek przepraszam przez gardło mu nie przeszło. Ponadto próbował nam wmówić, że gdyby było 3 czy 4 kelnerów to niczego by nie zmieniło. Facet ewidentnie chciał jak najniższym kosztem obsłużyć wesele.
Żeby nie było to jedzenie było smaczne i co do tego nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Sala (Kryształowa) wyglądała bardzo ładnie ale dekorację robiła firma Powiedz Tak.
Orkiestra - Odyseya z Krasnobrodu - jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i mogę śmiało polecić. Muzyka zróżnicowana - wszyscy się świetnie bawili: młodsi i starsi.
Nie sądziłam, że trzeba zwracać uwagę na takie niuanse, skoro zleca się to firmie z wieloletnim stażem.
Edziaaa888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 05:37   #815
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Edziaaa888 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja już mam ślub świeżo za sobą.
Wesele robiliśmy w Gościńcu Magnat. Jeżeli któraś z Was planuje tam wesele to proponuję spisać wszystkie szczegóły na papierze bo można się zdziwić. Zacznę od początku. Ślub mieliśmy na godzinę 16 - kościół 2 km od sali. Założyli, że będziemy o 17:30 a przyjechaliśmy wcześniej, co ich zupełnie zaskoczyło. Tato musiał szukać kogokolwiek w kuchni żeby podali chlebek na powitanie, "kelner" przy nas rozwijał dywan ( nieodkurzony i wygnieciony) a o szampanie nawet nie wspomnę... Staliśmy z gośćmi jak te słupy czekając aż ktoś się łaskawie zjawi.
Kolejna wpadka... chcieliśmy, aby tort podano po pierwszym tańcu i pół godziny zabawy, a wjechał na sale nieoczekiwanie w trakcie drugiej piosenki, gdzie goście bawili się w najlepsze.
Wesele było na 60 osób a kelnerów 2 :/ Wyglądało to w ten sposób, że goście z jednego stołu zdążyli już zjeść, a z drugiego jeszcze nic nie dostali. Na domiar złego okazało się, że jeden z "kelnerów" to praktykant więc wyobraźcie sobie jakie miał ruchy... Na poprawinach wcale nie było lepiej bo na 42 osoby była jedna kelnerka.
Oczywiście właściciel Magnata, który bez przerwy podkreśla ile lat prowadzi swoją działalność nie przyznał się do żadnego błędu (może poza pierwszym punktem po wymianie argumentów), a jakiekolwiek przepraszam przez gardło mu nie przeszło. Ponadto próbował nam wmówić, że gdyby było 3 czy 4 kelnerów to niczego by nie zmieniło. Facet ewidentnie chciał jak najniższym kosztem obsłużyć wesele.
Żeby nie było to jedzenie było smaczne i co do tego nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Sala (Kryształowa) wyglądała bardzo ładnie ale dekorację robiła firma Powiedz Tak.
Orkiestra - Odyseya z Krasnobrodu - jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i mogę śmiało polecić. Muzyka zróżnicowana - wszyscy się świetnie bawili: młodsi i starsi.
Nie sądziłam, że trzeba zwracać uwagę na takie niuanse, skoro zleca się to firmie z wieloletnim stażem.
Widziałam na stronie powiedz tak a z tą obsługą to może uznali że małe wesele i nie ma co więcej kelnerów i się przeliczyli;/ a poza tym tak długo istniejące firmy już mniej się starają niż nowo powstałe, bo i tak wiedzą że będą mieć klientów... aż przykro, że tak jest;/
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 17:55   #816
WifeToBe
Raczkowanie
 
Avatar WifeToBe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 316
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez evela89 Pokaż wiadomość
skad zamawiacie tort weselny?
Tort weselny i ciasta zamawiamy z bilgoraja (dowoza wiec nie ma problemu), u obszynskich http://www.ciastkarnia-obszynscy.pl/. Polecam-naprawde sprawdzona ciastkarnia i przestepne ceny.

Cytat:
Napisane przez Edziaaa888 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja już mam ślub świeżo za sobą.
Wesele robiliśmy w Gościńcu Magnat. Jeżeli któraś z Was planuje tam wesele to proponuję spisać wszystkie szczegóły na papierze bo można się zdziwić. Zacznę od początku. Ślub mieliśmy na godzinę 16 - kościół 2 km od sali. Założyli, że będziemy o 17:30 a przyjechaliśmy wcześniej, co ich zupełnie zaskoczyło. Tato musiał szukać kogokolwiek w kuchni żeby podali chlebek na powitanie, "kelner" przy nas rozwijał dywan ( nieodkurzony i wygnieciony) a o szampanie nawet nie wspomnę... Staliśmy z gośćmi jak te słupy czekając aż ktoś się łaskawie zjawi.
Kolejna wpadka... chcieliśmy, aby tort podano po pierwszym tańcu i pół godziny zabawy, a wjechał na sale nieoczekiwanie w trakcie drugiej piosenki, gdzie goście bawili się w najlepsze.
Wesele było na 60 osób a kelnerów 2 :/ Wyglądało to w ten sposób, że goście z jednego stołu zdążyli już zjeść, a z drugiego jeszcze nic nie dostali. Na domiar złego okazało się, że jeden z "kelnerów" to praktykant więc wyobraźcie sobie jakie miał ruchy... Na poprawinach wcale nie było lepiej bo na 42 osoby była jedna kelnerka.
Oczywiście właściciel Magnata, który bez przerwy podkreśla ile lat prowadzi swoją działalność nie przyznał się do żadnego błędu (może poza pierwszym punktem po wymianie argumentów), a jakiekolwiek przepraszam przez gardło mu nie przeszło. Ponadto próbował nam wmówić, że gdyby było 3 czy 4 kelnerów to niczego by nie zmieniło. Facet ewidentnie chciał jak najniższym kosztem obsłużyć wesele.
Żeby nie było to jedzenie było smaczne i co do tego nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Sala (Kryształowa) wyglądała bardzo ładnie ale dekorację robiła firma Powiedz Tak.
Orkiestra - Odyseya z Krasnobrodu - jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i mogę śmiało polecić. Muzyka zróżnicowana - wszyscy się świetnie bawili: młodsi i starsi.
Nie sądziłam, że trzeba zwracać uwagę na takie niuanse, skoro zleca się to firmie z wieloletnim stażem.
Strasznie mi przykro pomimo tej porazki mam nadzieje ze bedziecie super szczesliwi razem
__________________
' Dorośli nigdy nie rozumieją niczego sami i dzieci są zmęczone wiecznym udzielaniem im wyjaśnień. '


Odnalezlismy sie
Nasz Dzien
WifeToBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:46   #817
inalittlewhile
Raczkowanie
 
Avatar inalittlewhile
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez evela89 Pokaż wiadomość
skad zamawiacie tort weselny?
My zamawialiśmy w cukierni Williams w Twierdzy, mieliśmy tort piętrowy składający się z trzech tortów - o różnych smakach i różnej wielkości. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru
inalittlewhile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 21:43   #818
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Edziaaa888 Pokaż wiadomość
Wesele było na 60 osób a kelnerów 2 :/ Wyglądało to w ten sposób, że goście z jednego stołu zdążyli już zjeść, a z drugiego jeszcze nic nie dostali. Na domiar złego okazało się, że jeden z "kelnerów" to praktykant więc wyobraźcie sobie jakie miał ruchy... Na poprawinach wcale nie było lepiej bo na 42 osoby była jedna kelnerka.
Oczywiście właściciel Magnata, który bez przerwy podkreśla ile lat prowadzi swoją działalność nie przyznał się do żadnego błędu (może poza pierwszym punktem po wymianie argumentów), a jakiekolwiek przepraszam przez gardło mu nie przeszło. Ponadto próbował nam wmówić, że gdyby było 3 czy 4 kelnerów to niczego by nie zmieniło. Facet ewidentnie chciał jak najniższym kosztem obsłużyć wesele.
Żeby nie było to jedzenie było smaczne i co do tego nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Hej,
ja planuje tam wlasnie wesele i niestety mam troche stracha.
Ja tez mam za soba niemile doswiadczenie z Goscincem Magnat, gdyz organizowalismy tam jedna z imprez i tez na 32 osoby dostalismy jedna kelnerke...
Nie powiem dziewczyna byla sprytna, ale to nie jest mozliwe by wszystko sama ogarnela. Musielismy jej czasem mowic ze czegos nam brakuje (np. uzupelnienie napojow lub ciast)
Do tego odwalili nam nieciekawy numer, o ktorym lepiej bym nie opowiadala. Zapewniano nas ze to sie u nas nie powtorzy.
Mielismy tez dostac rabat bo przeciez organizujemy dwie imprezy... (zekomy rabat wynosil 120zl gdzie i tak cena wyszlaby taka bo nie bralismy tortu)

Aha no i jedzenie bylo naprawde SUPER!
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014


Edytowane przez KiSiA00
Czas edycji: 2013-08-18 o 21:47
KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:13   #819
HMagda
Przyczajenie
 
Avatar HMagda
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
GG do HMagda
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć
planuję ślub za rok, a dokładnie 15 sierpnia i zastanawiam się czy znajdę jakąkolwiek fryzjerkę i makijażystkę na ten dzień? Może ktoś się orientuje? Byłabym wdzięczna za info
HMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 21:19   #820
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez HMagda Pokaż wiadomość
Cześć
planuję ślub za rok, a dokładnie 15 sierpnia i zastanawiam się czy znajdę jakąkolwiek fryzjerkę i makijażystkę na ten dzień? Może ktoś się orientuje? Byłabym wdzięczna za info
hej, ja jestem z branzy weselnej i polecam fryzjerke - Masilionis, a wizażystkę - agnieszke krawiec, mega efekty i prestiż

a jesli chodzi o słodkości i atrakcje to polecam siebie


ponadto jestem po świeżym weselu koleżanki i powiem Wam, że pewna dekoratorka z ZMC za ozdobienie sufitu, tło i bukiety zgarnęła 4 000 a nie było to niewiadomo co, a za ta samą salę i duuuużo więcej szczegółów typu obrazeczki na scianie, ozdobienie wejścia, klatki schodowej i inne pierdoły to 2500 od Powiedz Tak
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:04   #821
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ja ostatnio dzwoniłam do różnych firm organizujących cały visual kościoła, sali, bukiety itd i powiem szczerze, że Pani z Powiedz tak wcale nie namówiła mnie do skorzystania z ich oferty wręcz odwrotnie...ehhh ale wracając do tematu najlepszą ofertę (cenową) miała firma Perfect Day, mało znana jeszcze, ale niestety mieli zajęty termin.
Zastanawiam się czy przypadkiem nie zająć się tym samej tzn. zamówić bukiety do sali, bukiety dla siebie i druhny no i ozdobić auto. Wiadomo, że ktoś z rodziny będzie musiał pomóc. Jeśli chodzi o kościół to myślę, że może z innymi parami złożymy się wspólnie.

A Wy dziewczyny co o tym pomyśle myślicie ??
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 07:20   #822
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dzwoniłam do różnych firm organizujących cały visual kościoła, sali, bukiety itd i powiem szczerze, że Pani z Powiedz tak wcale nie namówiła mnie do skorzystania z ich oferty wręcz odwrotnie...ehhh ale wracając do tematu najlepszą ofertę (cenową) miała firma Perfect Day, mało znana jeszcze, ale niestety mieli zajęty termin.
Zastanawiam się czy przypadkiem nie zająć się tym samej tzn. zamówić bukiety do sali, bukiety dla siebie i druhny no i ozdobić auto. Wiadomo, że ktoś z rodziny będzie musiał pomóc. Jeśli chodzi o kościół to myślę, że może z innymi parami złożymy się wspólnie.

A Wy dziewczyny co o tym pomyśle myślicie ??
Kwiaty to jest ostatnia rzecz na którą chcę wydać kilka tyś zł. tego dnia.
Wczoraj wieczorem przemyślałam sprawę. Mam takie 2 znajome dziewczyny, które się tym zajmują, ale nie pod wielkimi szyldami firm dekoratorskich, robią z sercem, dużo taniej a równie pięknie.

A na składanie się z innymi parami do kościoła to bym nie liczyła.
Jak mój brat się żenił, były 3 śluby tego dnia. Jedni od razu powiedzieli, że im to wisi i to ich sprawa czy kupują kwiaty na ołtarze czy nie bo im to niepotrzebne, drudzy się zadeklarowali, że się dołożą, ale po ślubie słuch o nich zaginął.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:10   #823
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

niestety kazdy chce zarobic;/ ale niektorzy to zwykli wyzyskiwacze......
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:12   #824
iwona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 59
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kilka tysięcy??? O czym Wy w ogóle piszecie do mnie )) My cały czas ogarniamy poszczególne kwestie i przerabialiśmy w zeszłym tygodniu dekoracje sali, spotkaliśmy się z dwoma paniami z Tomaszowa, i od razu uzgodniliśmy dekoracje kościoła, samochodu, i bukiety. Za wszystko wyszło nam 1600zł. Z tego co widzę, to w Zamościu co niektórym się w czterech literach poprzewracało... ale widocznie są pary które chcą tyle wydać, inaczej nie byłoby takich stawek!
Teraz jestem na etapie zastanawiania się czy wybrać stoły okrągłe czy standardowe...jakie będą u Was?
iwona_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:24   #825
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez iwona_87 Pokaż wiadomość
Kilka tysięcy??? O czym Wy w ogóle piszecie do mnie )) My cały czas ogarniamy poszczególne kwestie i przerabialiśmy w zeszłym tygodniu dekoracje sali, spotkaliśmy się z dwoma paniami z Tomaszowa, i od razu uzgodniliśmy dekoracje kościoła, samochodu, i bukiety. Za wszystko wyszło nam 1600zł. Z tego co widzę, to w Zamościu co niektórym się w czterech literach poprzewracało... ale widocznie są pary które chcą tyle wydać, inaczej nie byłoby takich stawek!
Teraz jestem na etapie zastanawiania się czy wybrać stoły okrągłe czy standardowe...jakie będą u Was?
niestety tak jest, ale też czasem jest tak, że ktoś biorąc mniejsze pieniądze to robi coś co nie powala z nóg tylko jest odwalone jak najtańszym kosztem... i weź tu znajdź rozwiązanie....
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:42   #826
iwona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 59
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dlatego najważniejsze jest poznać opinie o danej firmie i dokładnie obejrzeć jej pracę. No mnie np. pracę Powiedz Tak nie powalają, uważam, że szczegóły są bardzo niedopracowane, choć w sumie widziałam tylko dwie ich dekoracje na żywo. Bukiet ślubny miał bardzo brzydko wykończoną rączkę, a materiały w kościele były pogięte :/ więc trochę słabo jak za taką kasę.
Ale ponawiam moje pytanie odnośnie stołów, bo to ostatnio gorący temat dla nas... przyszli teściowie wolą tradycyjne, ale ja uważam, że okrągłe też mają swoje wielkie plusy jak i minusy oczywiście...
iwona_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 10:55   #827
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez iwona_87 Pokaż wiadomość
Dlatego najważniejsze jest poznać opinie o danej firmie i dokładnie obejrzeć jej pracę. No mnie np. pracę Powiedz Tak nie powalają, uważam, że szczegóły są bardzo niedopracowane, choć w sumie widziałam tylko dwie ich dekoracje na żywo. Bukiet ślubny miał bardzo brzydko wykończoną rączkę, a materiały w kościele były pogięte :/ więc trochę słabo jak za taką kasę.
Ale ponawiam moje pytanie odnośnie stołów, bo to ostatnio gorący temat dla nas... przyszli teściowie wolą tradycyjne, ale ja uważam, że okrągłe też mają swoje wielkie plusy jak i minusy oczywiście...
chyba jednak prostokatne
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:24   #828
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez iwona_87 Pokaż wiadomość
Dlatego najważniejsze jest poznać opinie o danej firmie i dokładnie obejrzeć jej pracę. No mnie np. pracę Powiedz Tak nie powalają, uważam, że szczegóły są bardzo niedopracowane, choć w sumie widziałam tylko dwie ich dekoracje na żywo. Bukiet ślubny miał bardzo brzydko wykończoną rączkę, a materiały w kościele były pogięte :/ więc trochę słabo jak za taką kasę.
Ale ponawiam moje pytanie odnośnie stołów, bo to ostatnio gorący temat dla nas... przyszli teściowie wolą tradycyjne, ale ja uważam, że okrągłe też mają swoje wielkie plusy jak i minusy oczywiście...
Akurat ja jestem ostatnią osobą, która zwróciłaby uwagę na niedopracowaną rączkę w bukiecie Kwiaty uważam za rzecz niezbędną tego dnia, aczkolwiek jest to tylko na kilka godzin. Zastanówcie się, co pamiętacie jak wspominacie wesela rodziny czy znajomych, raczej to, jaka była oprawa muzyczna, jedzenie, atmosfera, niż PM miała na sali bukiety w kielichach martini czy w normalnych wazonach.

Stoły!
Ja osobiście jestem za prostokątnymi, ale jestem zwierzęciem stadnym i wolę w większej grupie siedzieć.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:46   #829
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Akurat ja jestem ostatnią osobą, która zwróciłaby uwagę na niedopracowaną rączkę w bukiecie Kwiaty uważam za rzecz niezbędną tego dnia, aczkolwiek jest to tylko na kilka godzin. Zastanówcie się, co pamiętacie jak wspominacie wesela rodziny czy znajomych, raczej to, jaka była oprawa muzyczna, jedzenie, atmosfera, niż PM miała na sali bukiety w kielichach martini czy w normalnych wazonach.

Stoły!
Ja osobiście jestem za prostokątnymi, ale jestem zwierzęciem stadnym i wolę w większej grupie siedzieć.
a ja się nie zgodzę właśnie zauwazyłam, że od paru lat dekoracje i porządek zwracają tak samo uwagę jak zespół czy jedzenie
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 06:44   #830
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodzę właśnie zauwazyłam, że od paru lat dekoracje i porządek zwracają tak samo uwagę jak zespół czy jedzenie

zgodze się z koleżanką ludzie już na wszytsko zwracają uwagę... niestety....

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aprillla Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dzwoniłam do różnych firm organizujących cały visual kościoła, sali, bukiety itd i powiem szczerze, że Pani z Powiedz tak wcale nie namówiła mnie do skorzystania z ich oferty wręcz odwrotnie...ehhh ale wracając do tematu najlepszą ofertę (cenową) miała firma Perfect Day, mało znana jeszcze, ale niestety mieli zajęty termin.
Zastanawiam się czy przypadkiem nie zająć się tym samej tzn. zamówić bukiety do sali, bukiety dla siebie i druhny no i ozdobić auto. Wiadomo, że ktoś z rodziny będzie musiał pomóc. Jeśli chodzi o kościół to myślę, że może z innymi parami złożymy się wspólnie.

A Wy dziewczyny co o tym pomyśle myślicie ??
nie dziwi mnie to... ja nie byłam zadowolona z dekoracji po części...;( ale było minęlo))
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:38   #831
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

no no no jak się temat rozwinął
ostatecznie stwierdziłam, że zamówię bukiety do sali w kwiaciarni na przeciwko Smyka, zamówię taxi i niech zawiezie do domu weselnego, daleko nie będzie miał a na koniec niech mi przywiezie pod blok bukiet dla mnie i pierwszej mam nadzieję że wypali a jak nie to siostrę poproszę o pomoc
a co do kościoła to hmmmm... myślę że złożymy się z innymi parami a jak nie to będę coś kombinować na ostatnią chwilę

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

a co do stołów to jakoś te okrągłe nie przemawiają do mnie... ściągnięte z zachodu no i odprowadzanie córki pod ołtarz przez tatę też nie jest polską tradycją a widzę, że ostatnio coraz częściej spotykane, no ale każdy robi jak uważa
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 14:23   #832
tusia2405
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny piszcie jakie macie zespoły na weselu bo ja podpisalam juz umowe z jednym ale chcialabym zrezygnowac ale niewiem czy moge.
Musze znalesc jakis pewny zeby nie załować...
tusia2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 17:42   #833
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

My mamy zespół Vexel, słyszałam ich wcześniej i szczerze mogę polecić (biorą 3500zł) podoba mi się również zespół Kombinacja z Tomaszowa Lubelskiego ale niestety mieli zajęty termin, dziewczyna ma boski głos.
Znany w zmc jest również zespół Texas, ale mnie nie porywa głos wokalistki. Sama najlepiej poszukaj na internecie demo zespołów, bo tak na prawdę to co dla mnie może być super to dla Ciebie nie koniecznie i odwrotnie
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:11   #834
tusia2405
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

A czy widziałyscie w akcji zespół Meffis??
Chodzi o wesela, bo z zabaw kojarze ale nic z wesel jak sie bawia itp.
tusia2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:13   #835
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ja polecam Record z tom. lub. albo Divers z nimi najlepsze wesela!!!!!!!!!!!!
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 22:50   #836
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witajcie Kochane! Dołączam do Zamojskich panień młodych, chociaż wesele będe mieć dopiero w 2015 chciałam już teraz zaklepać salę, ponieważ wyprowadzam się do Krakowa. No i mamy z narzeczonym straszny dylemat, czy wybrać Koszary, czy Motel Polak. Oba miejsca nam się podobają. Jakie jest Wasze zdanie, macie jakieś doświadczenia, itp? Byłabym bardzo wdzięczna, bo naprawdę mi trudno podjąć decyzję... Gości spodziewamy się ok 100.
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:57
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:29   #837
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 95
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witajcie! ja też jestem właśnie na etapie planowania swojego wesela Bardzo chciałabym w 2014 roku ale nie wiem czy znajdę jeszcze salę i zespół. Nie chciałabym wybierać tylko ze względu na wolny termin... wolę mieć później ale lepszej jakości..dotyczy to i sali i zespołu.

Ostatnio byłam w Polaku. Z tego co wiem, to jedzenie mają bardzo dobre, mi osobiście nie podoba się tam to, że sala do tańca jest oddzielona od tej jadalnej.
Może ktoś poleci jakąś fajną salę, na około 150 osób, gdzie serwują dobre i świeże jedzonko? Wątek jest troszkę stary ale fajnie było by go odświeżyć
19ewelina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:29   #838
tusia2405
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

19ewelina90
A widziałaś Magnolie?
Cena 170 za osobe 6 posiłków gorących,12 przystawek,ciastka, owoce napoje w cenie.
Jedynie tort i alkohol samemu.
A do tego do 50 miejsc do spania dla gosci gratis.
My robilmy tam wesele w czerwcu w przyszłym roku.
NIe byłam osobiscie tam na weselu ale bylo duzo znajomych i sa zachwyceni jedzeniem tam.
tusia2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 20:18   #839
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Do tej pory też uważałam, że to niedobrze, jeśli sala taneczna jest oddzielona od jadalnej, ale byłam ostatnio na weselu w Lublinie gdzie też tak było i w niczym to nie przeszkadzało - wręcz przeciwnie, goście dzięki temu mogli spokojnie rozmawiać i muzyka nie zagłuszała. A co do Magnolii - sala ładna, ale byłam na weselu tam parę miesięcy temu i obsługa na mnie zrobiła bardzo złe wrażenie. Kelner się wręcz na mnie wydarł jak poprosiłam o dzban z wodą, który stał na wszystkich stołach tylko nie na naszym i to było na samym początku wesela, gdzie obsługa nie była jeszcze ani zmęczona ani nic. A toaleta się zacinała i nie dało się zamknąć.Także jak dla mnie odpada, bo czegoś takiego swoim gościom na pewno nie zafunduję, chociaż to oczywiście mogła być jednorazowa historia
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2013-09-12 o 20:22
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 23:33   #840
Aprillla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

W Polaku są dodatkowe koszty więc przeczytaj dokładnie umowę, płaci się dodatkowo za pokrowce na krzesła 10zl/sztuki i za klimatyzację 50zl /h jeśli jest mniej gości niż 120 osób.
My tam mamy mieć wesele, ponieważ mój TŻ się uparł na to miejsce a mieliśmy do wyboru Polak albo Ambrozję bo inne sale nam się nie podobały albo był zajęte termin
Ogólnie...byłam tam 2 lata temu na weselu jedzenie bardzo dobre dojazd dla gości świetny, goście z zmc mogą spokojnie wrócić taxówką do domu więc nie masz dodatkowych kosztów itd.
Jedyne co mi się nie podoba to te bloki obok Polaka no ale to nie jest aż tak ważne
Ponoć ma być remont sali do tańczenia na jesieni więc będzie wszystko odświeżone
Ja uważam za plus to że sale są oddzielne bo sama nie lubie jak siedze na jednej sali gdzie się tańczy i zespół tak głośno gra że nie da się spokojnie porozmawiać. Na drugi dzień boli gardło od krzyczenia do innych osób żeby cię usłyszeli i uszy od głośnej muzyki, ale oczywiście każdy lubi co innego.
Co do carskich koszar to powiem szczerze ze ładna maja sale ale małą słyszałam że max na 70-80 osób, także przejdz sie najlepiej i sprawdz czy pomiesicie wszystkich gosci.
Aprillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.