Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 09:58   #91
aga_2mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Dużo wcześniej trzeba się do niego zapisywać?
I jeszcze jedno pytanko, gdzie mogę zrobić prześwietlenie zęba, bo rozumiem, że bez prześwietlenia nie ma co się wybierać na wyrwanie 8?
aga_2mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:24   #92
kasiexa90
Przyczajenie
 
Avatar kasiexa90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Może słyszeliście coś na temat gabinetu na ul. Jana Sawy 4/02 okolice Zana. Ponoć 50 zł za leczenie i plombę. Wybieram się tam, ale chciałabym znać Wasze opinie
kasiexa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 05:21   #93
killgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Cytat:
Napisane przez aga_2mk Pokaż wiadomość
Dużo wcześniej trzeba się do niego zapisywać?
I jeszcze jedno pytanko, gdzie mogę zrobić prześwietlenie zęba, bo rozumiem, że bez prześwietlenia nie ma co się wybierać na wyrwanie 8?
Jak coś pilnego to dzwonisz i na ten sam dzień (wieczór) idziesz na wizytę. Na kolejne umawiasz już się jak Ci pasuje. Pacjentów jest tam sporo ale warto!!!
killgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 11:58   #94
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: dentysta Kraków

Nie znam tego gabinetu. Ostantio byłam w Alfa dental na Zwierzynieckiej. Całkiem niezłe miejsce i jak na taką lokalizację to mają niezłe ceny. Panicznie się boję dentysty nawet samego dźwięku wiertła i tego specyficznego zapachu. A tam ku mojemu zdziwieniu było całkiem sympatycznie, pani stomatolog porządnie zajęła się moim zębem, który niestety wymagał kanałowego leczenia.
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:34   #95
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: dentysta Kraków

Hehe... pytałam o ten gabinet 3 miesiące temu, a już jestem po dwóch wizytach ;-) Bardzo solidna firma. Wszystko wygląda nowocześnie, a co najważniejsze - dentyści są bardzo mili! Polecam.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:52   #96
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Thumbs up Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Za każdym razem myśl o wizycie u dentysty powodowała u mnie paniczny strach, że trzęsłam się jak galareta, do czasu trafienia na fotel pani Donaty Cieślikiewicz (gabinet prywatny przy ul.Głowackiego 4). Miła babka, uspokaja pacjenta jeśli trzeba, dobrze leczy ząbki. Polecam ją. Ceny chyba jak wszędzie, wiadomo że wizyta prywatna kosztuje, ale pamiętam, że zaproponowała usuwanie kamienia nazębnego w ramach NFZ.
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:22   #97
peter222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Chcialbym sie podzielic swoimi wrazeniami u dentysty w Lublinie. Choc mam dostep do dentysty w Krakowie, wybralem co mi sie wydawalo blizej mi zlokalizowana klinike Aldent w Lublinie. Zdecydowanie NIE polecam gabinetu Aldent. Krotko mowiac to naciagacze. Chcialem zrobic implanta u nich i zadzwonilem wczesniej o podanie cen. Rozmawialem z wlascicielem i powiedzial mi on przez telefon ze implant to max 2000 zl, odbudowa kosci to 1000 zl do maxymalnie 2000zl, oraz korona na implancie to 1500zl. Gdy przyjechalem do gabinetu na konsultacje, niedosc ze gosc mnie skasowal 100zl za 5 minut pseudo konsultacji implantologicznej, ale dodatkowo koszty wzrosly o prawie 50% gdy dentysta sie dowiedzial ze mieszkam na stale w Londynie. Az mu sie pokazaly $$$ w oczach. A wiec, zeby byc sprawiedliwym, cena odbudowy kosci wzrosla z 2000zl na 3000zl, gdzie 2000zl wczesniej przez telefon to byl max wedlug wlasciciela, implant wzrosl do 2500zl, a korona do 2000zl. Razem cena za wszystko wzrosla o 2000zl. To jest po prostu naciaganie klienta. Koles myslal ze trafil na jakiekos tluka i mowi ze odbudowa wzrosla z 2 do 3 tysi bo niby wiecej materialu ma zuzyc. Ale chyba przecenil swoje mozliwosci gdyz nie wiedzial ze akurat to sie na dentystyce troche znam gdyz pracuje dla www.dentistsinpoland.com. Przez 3 lata zaden z klientow, a byli to powazni klienci, nie zuzyl wiecej jak 1 ampulki materialu do odbudowy kosci wiec gosc w Lublinie ewidentnie naciagal. Co do jego zdolnosci chirurgicznych wypowiedziec sie nie moge gdyz oczywiscie nie rozpoczelem leczenia. Moglby byc nawet i geniuszem implantologi ale dla mnie to zwykkly naciagacz. Przestrzegam zdecydowanie przed klinika ALdent w Lublinie
peter222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 19:55   #98
rudenko
Przyczajenie
 
Avatar rudenko
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

zdecydowanie NIE polecam Dr Kukuły na ul. Glinianej. po jego leczeniu aż dwa zęby poprostu pękły mi na pół i mam w kanałach sztywty włożone poziomo
od roku chodzę do top dentu na śnieżyńskiego (boczna wojciechowskiej) i jestem mega zadowolona. odbudowali mi te pęknięte zęby i jestem zadowolona robią tam wszystko. robią plombki, kanały, rwą. słyszałam że robią tam też protetyke, implanty, mają też chirurga i zdjęcia na miejscu. no i dentystki młode i miłe więc polecam serdecznie
rudenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:35   #99
barbasia_mi
Przyczajenie
 
Avatar barbasia_mi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

W ubiegłym roku zostałam zmuszona do wyrwania górnego zęba nr 6. Miałam straszne obawy, bo to był mój pierwszy ząb wymagający aż tak mocnej ingerencji. Naczytałam się, że nie jest to zwykły zabieg, ale zabieg chirurgiczny i lepiej nie powierzać takiej sprawy w ręce nieodpowiedniego fachowca. Po porównaniu różnych opinii, lokalizacji zdecydowałam się prywatnie udać do doktora Mansura Rahmanę, który przyjmował pacjentów, m.in. w Impladencie na Al. Warszawskiej.

Zabieg był praktycznie bezbolesny, doktor zrobił co do niego należało po prosto wzorowo. Moje obawy co do ewentualnej bolesności tego zabiegu i czasu po zabiegu okazały się nieuzasadnione. Sam doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, co dodatkowo wpływa na komfort zabiegu i daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w trudnej sytuacji stomatologicznej ;-) Dodatkowo powiem, że doktor jest prawdziwym doktorem tzn. oprócz zwyczajowego określenia doktor, jakiego używamy wobec lekarzy, pan Mansur ma tytuł doktora nauk medycznych i szkoli studentów na UM w Lublinie.

A to jego profil w serwisie, gdzie oceniamy lekarzy:
http://www.znanylekarz.pl/mansur-rah...ublin-helsinki
barbasia_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:41   #100
gosiunia6
Przyczajenie
 
Avatar gosiunia6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: dentysta Kraków

Jeżeli chodzi o stomatologów, to polecam dr kluz, jest naprawdę świetna,
bardzo delikatna , sympatyczna, leczy bardzo dobrze, i cenowo też nie jest droga, ostatnio za wypełnienie duże + znieczulenie zapłaciłam stówę )
Pani dr przyjmuje na Lea
gosiunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:40   #101
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: dentysta Kraków

Z doświadczenia wiem, że powinno się jak ognia unikać dużych, świetnie rozreklamowanych klinik-też kiedyś nabrałam się na marketing takich klinik i dziś ratuję swoje zęby, które mi zepsuli.
Najlepiej znaleźć mały prywatny gabinecik, z polecenia.
Ja polecam gabinet małżeństwa o nazwisku Jania na Nowym Bieżanowie koło Carrefoura (ul.Ćwiklińskiej) no napisaniu pw mogę podać nr telefonu chociaż można go znależć także w necie. Trafiłam do nich z polecenia (zarówno Pan jak i Pani są naprawdę dobrzy, więc bez różnicy do kogo z nich się trafi) i jestem zadowolona. Ceny są naprawdę niskie. Robią wszystko bardzo profesjonalnie, bezboleśnie. W gabinecie mają także rentgen, więc jak jest potrzeba to można od razu wykonać.
Za kanałowe leczenie zęba w innych gabinetach powiedziano mi 3, 4 razy więcej...
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 14:36   #102
Klimczykowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: dentysta Kraków

Polecam Gabinet panów Petri ( Ojciec i syn) leczę u nich zęby ok. 12 lat pierwsze plomby z poczatków leczenia trzymają sie do dziś, także jestem żywą reklamą
Klimczykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:51   #103
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Witam wszystkich
Przejrzałam wątek i postanowiłam wtrącić 3 grosze od siebie.
Więc niecałe 1,5 roku temu leczyłam górną szóstkę w gabinecie 77 przy ul. jutrzenki u dr Marty Bełżek
Szóstka od jakiegoś czasu boli chociaz dziury nie ma. Musze leczyć kanałowo. Zapiasałam się na ułanów do prima dent dzisiaj idę na wizytę a tu kartka "z powodu awarii sprzetu gabinet nieczynny." nawet do mnie nie zadzwonili a ząb boli coraz bardziej
Probowałam zapisać się do kliniki smile centrum ale niemiła pani recepcjonistka powiedziała że najwcześniej 20-09 a ja nie dam rady tyle czekać.
Prosze poleccie dobrego lekarza do leczenia kanałowego.
czy dr Rowiński tylko wyrywa zęby czy również leczy kanałowo?
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:26   #104
killgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Kochana spokojnie,
pan dr Rowiński leczy oczywiście też ząbki, sama miałam przyjemność wyleczyć tam wszystko co było do wyleczenia, również kanałowo. Pan dr nigdy nie odmówi wizyty gdy pacjent ma ból zęba, nawet jak na umówionych już wcześniej a na pewno ma to jedziesz i tak będziesz przyjęta.
Głowa do góry, jedź i nie zwlekaj.
Możesz sobie wcześniej zrobić prześwietlenie tego zęba w Luxmedzie (ok. 15zł), masz gotowe za 10min. i z nim pojechać.

Pozdrawiam!
killgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:21   #105
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

no więc nie wytrzymałam tak długo i jestem w trakcie leczenia pechowej szóstki na hipotecznej w express dent. Dr Zalewski zatruł zęba i nie będę kłamać przez prawie 4 dni bolało niesamowicie dużo gorzej niż przed zatruciem, teraz już prawie nie boli powiedziałabym że czuję raczej dyskomfort niż ból, zobaczymy jak będzie dalej.
Poczytałam trochę w internecie i czy może któraś z wizażystek miała leczonego zęba kanałowo w trakcie jedenej wizyty? podobno nowoczesne metody pozwalają na usunięcie miazgi bez zatruwania zęba? ciekawa jestem czy faktycznie jest tak bezbolesnie jak piszą...
Ta 6 to już drugi ząb który mam leczony kanałowo i poprzednio w ten sam sposób reagowałam na zatruwanie, może jestem uczulona czy coś..
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 21:48   #106
domi9
Przyczajenie
 
Avatar domi9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 9
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Leczenie jednowizytowe ogranicza się do konkretnych przypadków i jest wykonywane w znieczuleniu. Najczęsciej jednak przez różne zaniedbania i późny czas zgłaszania się ząb jest zatruwany( bo w środku jest żywo-martwa lub zgorzelinowa miazga) i na kolejnych wizytach opracowywany z załozeniem przeciwbakteryjnej, odkażającej pasty do kanałów. Jest to skomplikowane i bardzo pracochłonne leczenie, bo i anomalii anatomicznych jest bardzo duzo. Każdy chciał by żeby trwało jednorazowo 10 min ale niestety jeżeli wymaga tego sytuacja przeciąga się do długiego okresu kiedy to takimi odkażającymi pastami "walczymy" o uratowanie zęba(trzeba je wymieniać bo sie "żużywają") Dlatego nie jestem za opinią żeby od razu skreślać dentysty bo wizyty się przeciągają. To w 90% nie jego wina, a tylko zaniedbań pacjenta. (Oczywiscie na pewno są i źli dentyści
Absolwentka.
domi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 09:01   #107
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Dzieki za odp. To było bardzo pomocne. W końcu po tygodniu od zatrucia ząb przestał boleć. Mam przyjść za tydzień na następną wizytę. Chciałabym tylko zaznaczyć że bardzo dbam o zęby i to leczenie nie jest wynikiem mojego zaniedbania. Nie wychodowałam dziury w którą mogę wepchnąć pół języka. Ząb był leczony mniej niż 2 lata temu. Nie ma dziury. Dentysta u którego teraz się leczę powiedział że to się czasem zdarza, ząb obumiera. Takie już wredne są te moje zęby
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:33   #108
lola334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

A zna ktos moze dentyste albo technika dentystycznego, u ktorego mozna zrobic ładne protezy? bo moja mama pilnie potrzebuje..
lola334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 17:12   #109
rudenko
Przyczajenie
 
Avatar rudenko
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

w Top-Dencie na Śnieżyńskiego robią napewno, ale nie mają podpisanej umowy z nfz. moja mama robiła tam proteze górną i dolną i jest zadowolona polecam
rudenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 23:37   #110
kaboberka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Jeżeli zależy ci na umowie z nfz, to podobno dr Zaremba jest dobra jeśli chodzi o protezy. kolezanka bardzo polecala.
kaboberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 11:38   #111
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
dobry stomatolog w Poznaniu

Hej! poszukuję dobrego dentysty z Poznania, najlepiej leczącego na nfz i prywatnie. Moglibyście kogoś polecic?
dzięki wielkie!
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:52   #112
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

Polecam doktor Andrzejewską, przyjmuje w termedice na chrobrego. Leczy bardzo solidnie, ma konkurencyjne ceny i jest przy tym bardzo sympatyczna i gadatliwa Chociaz mieszkamy z mezem na drugim koncu poznania, leczymy sie tylko u niej.
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 15:58   #113
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

Dziękuję bardzo, a czy przyjmuje na nfz?
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 16:37   #114
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

czy ona akurat to nie wiem, bo zawsze chodze prywatnie,ale naprawde bardzo tanio bierze. zadzwon do termedica i sie dowiesz
PS studiujesz filologie angielska?
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:12   #115
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

Jutro zadzwonię, dziękuję ślicznie, muszę się w końcu zabrać za siebie bo niedługo zacznę protezę nosić :/

Tak, JESZCZE się trzymam na FA :P
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:04   #116
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

z tego co wiem, to na nfz jest około miesiac czekania. przy zym teraz jest koncowka roku, wiec nie wiem, czy dasz rade sie zapisać. Ta lekarka naprawde jest super i tanio bierze. za prochnice srednio 80zł, mąż miał kanałowo robione to ponad 100zł, a ja drobny ubytek za 30zł... Jak na Poznan to bardzo tanio.
Trzymaj sie na ifie, dasz radę Jak ja sobie przypomne moje początki, to powiem jedno- było strasznie Ale dasz rade, na pierwszy rok straszny, drugi nie taki zły, a potem luzy
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:26   #117
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: dentysta Kraków

słuchajcie, a gdzie w Krakowie można zrobić dobrze rtg ?

Moja kuzynka ma jakąś masakre z zębami. ile ona się bidulka nachodziła już do różnych lekarzy. teraz musi wykonać zdjęcie, poszła przed weekendem, zrobiła, dzisiaj poszła do dentysty..i co się okazało? że zdjęcie jest nieczytelne nie wiem, jak można źle zrobić zdjęcie? no chyba jak idziemy do takiej placówki, płacimy za to, to oczekujemy, że wszystko będzie ok. polecicie coś, bo chciałabym jej coś podpowiedzieć, a ja nie z krakowa
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:08   #118
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: dentysta Kraków

Cytat:
Napisane przez mawilka Pokaż wiadomość
Wiesz co, poleć kuzynce miejscówkę na os. Złotej Jesieni 15c. Zdjęcia robią na prawdę dobrze, przykładają się, nawet jak jest ciężki przypadek i trudno dostać się do jakiegoś zęba. Nigdy jeszcze nie wyszłam z nieczytelnym zdjęciem.
Albo osiedle Słoneczne (to jest obok kefirka albo lewiatana, jak się jedzie aleja Róż do Placu Centralnego to po lewej stronie), tylko nie pamiętam ile, ceny przystępne i wyraźny rtg. Mnie panorama zębów kosztowała tam 62 zł.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:26   #119
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: dentysta Kraków

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
słuchajcie, a gdzie w Krakowie można zrobić dobrze rtg ?

Moja kuzynka ma jakąś masakre z zębami. ile ona się bidulka nachodziła już do różnych lekarzy. teraz musi wykonać zdjęcie, poszła przed weekendem, zrobiła, dzisiaj poszła do dentysty..i co się okazało? że zdjęcie jest nieczytelne nie wiem, jak można źle zrobić zdjęcie? no chyba jak idziemy do takiej placówki, płacimy za to, to oczekujemy, że wszystko będzie ok. polecicie coś, bo chciałabym jej coś podpowiedzieć, a ja nie z krakowa
Kilku dentysów wysyłało mnie na rtg na Kielecką do oral dent http://www.oral-dent.pl/ , podobno zawsze dobrze wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że powinno się jak ognia unikać dużych, świetnie rozreklamowanych klinik-też kiedyś nabrałam się na marketing takich klinik i dziś ratuję swoje zęby, które mi zepsuli.
Najlepiej znaleźć mały prywatny gabinecik, z polecenia.
Ja polecam gabinet małżeństwa o nazwisku Jania na Nowym Bieżanowie koło Carrefoura (ul.Ćwiklińskiej) no napisaniu pw mogę podać nr telefonu chociaż można go znależć także w necie. Trafiłam do nich z polecenia (zarówno Pan jak i Pani są naprawdę dobrzy, więc bez różnicy do kogo z nich się trafi) i jestem zadowolona. Ceny są naprawdę niskie. Robią wszystko bardzo profesjonalnie, bezboleśnie. W gabinecie mają także rentgen, więc jak jest potrzeba to można od razu wykonać.
Za kanałowe leczenie zęba w innych gabinetach powiedziano mi 3, 4 razy więcej...
To jest Ćwiklińskiej 10. Ja nigdy u nich nie byłam, ale słyszałam o nich dobre opinie.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2011-11-29 o 20:09
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:10   #120
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: dentysta Kraków

Ja od kilkunastu już lat chodzę do jednej dentystki, u której leczą się też moi rodzice. Pani Tr. ma gabinet na Ruczaju, kawałek za kampusem UJ, w tym samym ciągu budynków gdzie jest też studio florystyczne Florees. Jest bardzo dobrym dentystą, walczy o każdego zęba (ratuje nawet beznadziejne przypadki, a nie sugeruje od razu wyrywanie). Plomby założone w dzieciństwie trzymają mi się do dzisiaj, jako dziecku zaleciła mi też noszenie aparatu, który potem ładnie mi zęby wyprostował. Poza tym często jeździ na różne szkolenia, konferencje, więc jest obeznana w nowinkach, ale też umie doradzić, z których nowości warto korzystać, a które są zdecydowanie przereklamowane.Poza tym wszystkim jest też sympatyczną osobą. Zainteresowanym osobom mogę podać na PW kontakt.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 15:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.