Novynette/Mercilon - wątek zbiorczy! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 12:44   #1681
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

dziekuje marwari za pomoc. czyli dzisiaj wczorajsza biore, dzisiejsza o moje stałej porze czyli o 17:00 ? i wszystko sie unormuje za 7 dni tak?
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:47   #1682
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
dziekuje marwari za pomoc. czyli dzisiaj wczorajsza biore, dzisiejsza o moje stałej porze czyli o 17:00 ? i wszystko sie unormuje za 7 dni tak?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 13:28   #1683
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 17:00   #1684
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

cyt. http://www.domzdrowia.pl/45350,novyn...wl-21-szt.html

"Doustnie: 1 tabl. dziennie od 1. lub 5. dnia cyklu przez 21 dni, o stałej porze dnia... Jeśli z jakiegokolwiek powodu tabletka nie została przyjęta, należy to zrobić w możliwie jak naj krótszym czasie."
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 17:12   #1685
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
cyt. http://www.domzdrowia.pl/45350,novyn...wl-21-szt.html

"Doustnie: 1 tabl. dziennie od 1. lub 5. dnia cyklu przez 21 dni, o stałej porze dnia... Jeśli z jakiegokolwiek powodu tabletka nie została przyjęta, należy to zrobić w możliwie jak naj krótszym czasie."
cyt. www.schering.pl

"Pominięta 1 tabletka w pierwszym tygodniu
Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze. "
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 17:21   #1686
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
cyt. www.schering.pl

"Pominięta 1 tabletka w pierwszym tygodniu
Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze. "
To ładnie, a do niedawna w ulotce Novynette było napisane, że powinno się pominąć tabletke i tak zawsze robiłam (+dodatkowe zabezpieczenie oczywiście)

Widzę, że jak zmienili opakowanie to także postanowili wprowadzić zmiany w ulotce, szkoda, że takie radykalne
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:40   #1687
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
To ładnie, a do niedawna w ulotce Novynette było napisane, że powinno się pominąć tabletke i tak zawsze robiłam (+dodatkowe zabezpieczenie oczywiście)

Widzę, że jak zmienili opakowanie to także postanowili wprowadzić zmiany w ulotce, szkoda, że takie radykalne
no zmienili ulotke i to w diametralny sposob. Ale teraz przynajmniej mam wszystko czarne na białym. dzisiaj wziełam 2 tab wczorajsza pominieta i dzisiejsza
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 21:13   #1688
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Okres dostaje zawsze w 3 badz 4 dniu przerwy,ale niestety u mnie trwa on ok 6dni czyli prawie tyle co normalnie mi trwal. To jest normalne? Czy podczas brania tabl nie powinien sie on skrocic?Z tego co patrze na moje pierwsze miesiace z tabl to byly 4dni okresu przez jakies 2,3 miesiace a potem znowu wrocilo to 6dni. a biore juz novy ok 8 miesiecy.
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:07   #1689
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Okres dostaje zawsze w 3 badz 4 dniu przerwy,ale niestety u mnie trwa on ok 6dni czyli prawie tyle co normalnie mi trwal. To jest normalne? Czy podczas brania tabl nie powinien sie on skrocic?Z tego co patrze na moje pierwsze miesiace z tabl to byly 4dni okresu przez jakies 2,3 miesiace a potem znowu wrocilo to 6dni. a biore juz novy ok 8 miesiecy.
ja dostaje w 4 dniu i okres trwa u mnie 5-6 dni, więc myślę, że to normalne
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:49   #1690
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

ej dziewczynki, jestem na 13 tabletce pierwszego opakowania navynette i jak na razie zauwazylam u siebie jeden skutek uboczny - plamienie. jezeli tez mialyscie to po jakim czasie wam ustapilo? w ogole po ilu opakowaniach zauwazylyscie jakiekolwiek "widoczne skutki" przyjmowania typu tycie, powiekszenie biustu. poprawa/pogorszenie cery?
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:53   #1691
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
ej dziewczynki, jestem na 13 tabletce pierwszego opakowania navynette i jak na razie zauwazylam u siebie jeden skutek uboczny - plamienie. jezeli tez mialyscie to po jakim czasie wam ustapilo? w ogole po ilu opakowaniach zauwazylyscie jakiekolwiek "widoczne skutki" przyjmowania typu tycie, powiekszenie biustu. poprawa/pogorszenie cery?
poczytaj watek
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 12:21   #1692
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Niedawno dostałam te tabletki od ginekologa to moje pierwsze w ogóle, teraz mam wziąć pierwsza tabletkę w pierwszy dzień okresu i mam pytanie czy kiedy ją wezmę to okres będzie wyglądał tak jak zawsze czy coś się zmieni i np. przedłuży o kilka dni albo zacznie bardziej boleć? Boje się bo ja normalnie mam strasznie bolące okresy aż mdleje a normalnie trwa 4 dni więc obawiam się że krwawienie sie przedłuży a niedlugo wyjezdzam w góry więc jak sobie pomyslę że będe miec tam okres to zastanawiam sie czy w ogóle zacząć je brać.


ach i jescze jedno piszecie o plamieniach a możecie opisać jak takie plamieni wygląda są bardzo uciązliwe czy wyglda to jak okres?
__________________
.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:29   #1693
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cherry82 Pokaż wiadomość
Niedawno dostałam te tabletki od ginekologa to moje pierwsze w ogóle, teraz mam wziąć pierwsza tabletkę w pierwszy dzień okresu i mam pytanie czy kiedy ją wezmę to okres będzie wyglądał tak jak zawsze czy coś się zmieni i np. przedłuży o kilka dni albo zacznie bardziej boleć? Boje się bo ja normalnie mam strasznie bolące okresy aż mdleje a normalnie trwa 4 dni więc obawiam się że krwawienie sie przedłuży a niedlugo wyjezdzam w góry więc jak sobie pomyslę że będe miec tam okres to zastanawiam sie czy w ogóle zacząć je brać.


ach i jescze jedno piszecie o plamieniach a możecie opisać jak takie plamieni wygląda są bardzo uciązliwe czy wyglda to jak okres?
Okres się nie wydłuży. Tabletki wpływają także na zmniejszenie bólów mensruacyjnych (chociaż nie wiem czy już przy pierwszym opakowaniu)

Niestety nie wiem jak wygląda plamienie, bo nigdy nie miałam
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:53   #1694
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

A mnie o dziwo po tabletkach i plastrach brzuch boli bardziej.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:26   #1695
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Kurcze dostałam je niedawno od ginekolog i tak się zastanawiam czy w ogóle zaczynac je brać, bo tak naprawdę dostałam je na straszne bóle menstruacyjne a nie na samo zabezpieczenie bo nawet nie mam teraz partnera, wyczytałam strasznie duże negatywnych opinii na ich teamt, począwszy od tycia, depresji, skonczywszy na bólach głowy. Jak radzicie bo ja mam mentlik w głowie, czy warto truc sie hormonami na sam ból, ale dodam że jest on na tyle silny że az musiałam odejśc z pracy bo musiałam 4 dni w miesiący brać wolne
A sama cykle mam bardzo regularne jak w zegarku i boje się że tymi tabsami sobie wszystko rozleguluje.
__________________
.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:26   #1696
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Hm powiem tak. wczoraj zaczelam 2 opakowanie.
Ogolnie zawsze mialam bardzo bolesne miesiaczki. Teraz nie ze w ogole nie boli ale miewalam co jakis czas skurcze. Na szczescie tylko w 2 dniu.
Krwawienie mniej obfite .
Żadnych skustkow ubocznych. Kazdy ma inny organizm wiec na jednego działają na innego nie. Jesli nie sprobujesz nie dowiesz sie czy faktycznie pasują. Ja tez sie nad tym zastanawialam z tym ze ja je dostalam jako zabezpieczenie
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:19   #1697
Denali6194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Novynette i okres..?

Witam! Mam pewne watpliwosci, o ktore nie zapytalam sie mojego ginekologa, z powodu braku wiedzy na ten temat, a lekarz najwidoczniej nie uwazal za stosowne powiadomienie mnie o nich.
Otoz przyjmuje tab. Novynette od 4 miesiecy. Przepisano mi je z powodu comiesiecznej utraty przytomnosci zwiazanej z bolem w czasie miesiaczki. Przez te 4 miesiace nie zauwazylam, procz zmniejszonego bolu brzucha, zadnych nowosci zwiazanych z tabletkami. W ciagu 7 dniowej przerwy mam okres, nie plamienie. Boli mnie brzuch od razu przy rozpoczeciu krwawienia, jest calkiem obfite ( tak jak przed rozpoczeciem przyjmowania tab. ) i trwa tyle samo dni. Niby nie ma tej calej owulacji ( o ktorej dowiedzialam sie nie od lekarza,niby najlepszego wcalej Gdyni, prywatny z renonomowanej kliniki .. - tylko z forum ), ale sluz wydzielajacy sie w czasie 28 dni jest rozny, piersi mnie bola tak jak zawsze - jakby ta owulacja byla. Wczoraj dostalam 'plamien' i ciezko mi bylo podniesc sie z fotela od bolu i lekkiego zawirowania od proszkow przeciwbolowych. Lekka wersja tego, co bylo bez tabletek (:
Z racji ww. nie wiem nawet czy jestem zabezpieczona ..
Chcialam rowniez napisac, ze zaczynam nastepne opakowanie nie 8 dnia, tylko 7 dnia. podobno to nie ma wiekszego znaczenia, wazne, zeby nie wykraczac poza 8 dzien.
Mysle, ze cos jest jednak nie tak i gdyby ktos moglby mi powiedziec co moge robic w tej sytuacji i co sie dzieje? Polecic innego lekarza! Bylabym naprawde bardzo wdzieczna (:
Denali6194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:21   #1698
claudinka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

ja dzis wzielam pierwsza tableteke ciekawe cio bedzie dalej jak to sie wszystko potoczy:P teraz czekam az okres mi sie skonczy zeby moc wyprobowac heh:P:P
claudinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:44   #1699
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Novynette i okres..?

W takiej sytuacji idzie się do lekarza
do jakiego jeśli moge spytac?:P
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 22:17   #1700
aniaj27
Przyczajenie
 
Avatar aniaj27
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Witam Was ja biorę novynette od 3 lat i nie miałam żadnych problemów ale w tym miesiącu mam pewien problem pierwszy raz mi się to przytrafiło i nie wiem czemu dziś wziełam ostatnią tabletkę i okres dostawałam zawsze w czwartek a teraz okres dostałam już w sobote czyli podczas brania jeszcze tabletek może miała któraś z Was tak samo a jeśli nie to może wie czemu tak się stało??????
aniaj27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:38   #1701
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Nie przeziębiłaś się ostatnio? Raz też miałam taką sytuację - plamienie się zaczęło dwa dni przed końcem blistra i trwało pełne 7 dni. Lekarz potwierdził moje przypuszczenie - kilka dni wcześniej przemarzłam i mnie przewiało dość porządnie...
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:50   #1702
aniaj27
Przyczajenie
 
Avatar aniaj27
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Właśnie o to chodzi że nie byłam chora ani nie zmarzłam ostatnio . A tak wogóle to ja się odchudzam jestem na diecie i biore zelixe od 1,5 miesiąca i schudłam 9 kg więc bardziej bym podejrzewała że może mi się okres opóźnić ale przy tabletkach to się nie powinno stać a tu szok dostałam okres wczesniej :/ tylko że to krwawienie jest małe nie takie jak normalnie mam ,ciekawe ile będzie to trwało . Bo normalnie okres mam 5 dni
aniaj27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:14   #1703
Denali6194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Novynette i okres..?

No coz, zapisalam sie juz na 15stego, bo na chwile obecna mam okres, pozniej wyjezdzam i bla bla bla i dop. 15 mam czas!
Gdy sie zapisywalam polozna zrobila wielkie oczy, gdy dowiedziala sie jakis tabletek uzywam wiec wyczarowala mi 'szybszy' termin, bo babki, ktora kiedys mialam okazje poznac i wydawala sie okay - mloda, sympatyczna. Tylko czasami mila aparycja nie swiadczy o wiedzy :P mam nadzieje jednak, ze tutaj sie myle (:
Denali6194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:33   #1704
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: novynette a yaz

Witam
NO to i ja jestem zainteresowana bo własnie jestem na etapie pomiedzy novynette a Yaz. U mnie to wyglądało tak,ze w środe miałam pierwszy dzien przerwy (tej 7 dniowej) a w czwartek byłam u gin i mi je przepisała,bo chciałam zmienic,i powiedziała,ze biore pierwszego dnia miesiaczki,ale jak jej powiedziałam,ze teraz mam przerwe to mam wziąśc normanie po przerwie, tak jak bym dalej przyjmowała novynette, i tak,tez wyczytałam w książecce informacyjnej do YAZ,dzis zmierzam je wykupic a od sirody biore,mam nadzieje,ze bedzie dobrze
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:21   #1705
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

zapomnialam wziąć tabletki . zawsze biore o 20.. wzielam o 5 rano....czy wszystko bd ok ?
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:29   #1706
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

Z ulotki:

"Jeśli przyjecie tabletki jest opóźnione o mniej niż 12 godzin, to ochrona antykoncepcyjna nie jest zmniejszona. (...) Kolejne tabletki należy przyjmować o zwykłej porze. (...) Jeśli przyjęcie tabletki jest opóźnione o więcej niż 12 godzin, ochrona antykoncepcyjna może być zmniejszona."

Czytajmy ulotki.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:05   #1707
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Novynette - wątek zbiorczy

tak wiem czytalam ulotke. zapytalam dla upewnienia
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:04   #1708
Radosna08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mercilon

Cytat:
Napisane przez Nati 25 Pokaż wiadomość
Dzieńdobry chciałam zapytać czy alkochol wpływa na działanie tej tabletki?
Cześć!
Mam pytanie odnośnie Mercilonu!
mianowicie rozpoczełam drugie opakowanie tych tabletek i chciałabym się dowiedzieć czy w tym przypadku jak przy pierwszysm opakowaniu trzeba odczekać od 7-10 dni aby być zabezpieczoną !??
Radosna08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:14   #1709
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mercilon

Cytat:
Napisane przez Radosna08 Pokaż wiadomość
Cześć!
Mam pytanie odnośnie Mercilonu!
mianowicie rozpoczełam drugie opakowanie tych tabletek i chciałabym się dowiedzieć czy w tym przypadku jak przy pierwszysm opakowaniu trzeba odczekać od 7-10 dni aby być zabezpieczoną !??
A może byś ulotke przeczytala?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:56   #1710
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Mercilon

Cytat:
Napisane przez Radosna08 Pokaż wiadomość
Cześć!
Mam pytanie odnośnie Mercilonu!
mianowicie rozpoczełam drugie opakowanie tych tabletek i chciałabym się dowiedzieć czy w tym przypadku jak przy pierwszysm opakowaniu trzeba odczekać od 7-10 dni aby być zabezpieczoną !??
jestes zabezpieczona cały czas
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.