przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-19, 20:37   #2941
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A polecicie mi może dziewczynki osobe która sprzedaje tulejki z silikonem?
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 20:46   #2942
N.a.j.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
To jest takie typowe emo, wiec bedzie pasowac jak najbardziej tylko z dołu przedłuzone, ale chyba włoski obowiązkowo muszą byc dobrze obcięte
po "górnym" strzyżeniu już jestem ale dół też będzie wymagał cieniowania..

zna ktoś może osobę która prywatnie zajmuje się przedłużaniem.. w Warszawie?

zastanawiam się teraz która metoda byłamy najlepsza do takiego przedłużenia... ?
N.a.j.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 21:03   #2943
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez d_o_n_a Pokaż wiadomość
na ksiazeczke??? No prosze zakladam wlosy a pierwszy raz slysze o ksiazeczce

Znalazłam fajną stronkę na której jest pokazana metoda przedłużania włosków za pomocą tulejek http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=7 Przede wszystkim zaciskanie tulejek na "książeczke" jest zademonstrowane
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 23:08   #2944
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a wiec tak: 18-tego jetsem we wroclawiu
22-23 warszawa
25 kraków ale tu nie obiecuje ze dam rade ci zrobic . mozemy sie umowic ale na 98%.
i na poczatku czerwca (ale jeszcze nie iwm dokladnie kiedy)znów warszawa.
chyba w miedzyczasie 28-29 Kalisz ale to na 90%


Pani Reniu!Niech mi Pani te 20 cm wloskow blond zostawi i nikomu ich nie daje-wpleciemy je jak przybede na korekte. Bo w ogole to stala sie tragedia;/ Poszlam zafarbowac te orzechowe pasma na taki kolor jak mam moje pasemka-czyli po prostu chcialam zeby byly ciemniejsze-bo ten orzechowy ladny-ale troche dziwnie wygladalo jak moje prawdziwe wlosy gdzies tam wyszly.......
No i nie dosyc,ze pasma sie zafarbowaly-ale nie na ciemniejszy braz -jak chcialam,tylko na prawie czarne to przy myciu ta cala farba zafarbowala tez blond!!!! i w sumie to ten sliczny blond teraz jest siwy;/<placze> nie wiem czy to fryzjerka cos pomylila i zrobila jakis blad.....powiedziala ze nigdy jej sie nie zdarzylo zeby przez tak krotka chwile wlosy tak zalapaly farbe.....dlatego te 20 cm co zostalo z blondu doczepimy na samym wierzchu a z reszta to nie wiem co zrobie............Czy ta ciemna farba z czasem sie ''wymyje ''jest to mozliwe?
Czy teraz jak bedzie Pani w Wawie<w srode> bylaby mozliwosc zeby mi Pani zalozyla ten blond chociaz na wierzch?i od razu albo bysmy zrobily korekte albo jeszcze nie,bo chyba na razie nie trzeba.....i ile by to wszystko kosztowalo?
<zalamana> Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 01:34   #2945
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kurcze dziewczyny czym pielegnujecie włosy?Ja wydalam majątek na odzywki a wlosy jakby suche, plącza sie tragicznieMyje szamponem goldwella, teraz juz mam a odzywke z tej serii tez. Robie maseczki na wlosy.Wczesniej myslalam,ze to wina jedwabiu ale to tez nie to
Raz po umyciu sa gladke i albo takie zostają albo po godzinie sie plączą.Albo wogole po umyciu sa plączące sie.Normalnie loteria.
Na drigi dzien rano gdy rozplątuje warkocza włosy wogole sa twarde i sztywne o plataniu nie wspomne.
Nie daje odzywki na zgrzewy, zawsze przy myciu jak mam odzywke dlikatnie je rozczesuje.Dokladnie płuczę.
Co mam jeszcze zrobić?( Juz nie mam sił.
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 08:03   #2946
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Znalazłam fajną stronkę na której jest pokazana metoda przedłużania włosków za pomocą tulejek http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=7 Przede wszystkim zaciskanie tulejek na "książeczke" jest zademonstrowane
Fajna stronka!
Kupował ktos moze już włoski z tej stronki????? Ja mam zamiar kupić naturalne pasemka na tulejki, tylko czy one są tak dobre jak wyglądają i czy się nie plącza?????
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 08:07   #2947
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
A polecicie mi może dziewczynki osobe która sprzedaje tulejki z silikonem?
Ja niestety nieznam takiej osoby. Dopiero się przymierzam do kupienia tulejek. Pewnie kupię na allegro od osoby która ma najwięcej pozytywów.
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 08:31   #2948
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez ppinka7 Pokaż wiadomość
Fajna stronka!
Kupował ktos moze już włoski z tej stronki????? Ja mam zamiar kupić naturalne pasemka na tulejki, tylko czy one są tak dobre jak wyglądają i czy się nie plącza?????
Nio ja też kupuje włoski od d_o_n_a na początku czerwca i mam zamiar zakupić sobie zestaw w którym jest szydełko,szczypce do zaciskani tulejek i kleszczyki.Kurcze tylko jeszcze tulejki są mi potrzebne z silikonem...ale nie wiem u kogo można je dostać.A napiszcie mi kobitki czy tulejki z silikonem zaciska się tak samo jak tulejki bez silikonu??
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 08:38   #2949
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Naja - ja mam taką fryzurę i jestem zadowolona, swoje włosy mam dość krótkie + 40 cm przedłużane Nie jest źle tylko jak wiążesz w kucyk to jest dziwnie

anika-na - mam ten sam problem, z tym że włosy mi się nie plączą, lecz wypadają. Wyczesują się w strasnych ilościach - już nie mam 4 zgrzewów -zdjęłam, bo po co mi puste? + czekają 3 kolejne na zdjęcie bo mają z 5 włosków ;(
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 08:40   #2950
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Polecam bardzo tą odżywke: KREM REGENERUJĄCY MilMil Professional. Jest bardzo dobra. Tzn włosy są po niej bardzo miękkie, bardzo dobrze się rozczesują i w miarę nawilżone. Używam ją chyba z 3-4 miesiące. Polecam

Jest do kupienia tu: http://www.wlosyonline.pl/product_in...f8b6575130721d
ale jakość drogo. Ja kupuję w hurtowni fryzjerskiej za 18 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg milmilduze.jpg (60,8 KB, 21 załadowań)
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 08:58   #2951
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez d_o_n_a Pokaż wiadomość
Pojawiam sie ja jako d_o_n_a - o ktorej tak duzo tutaj piszecie. Droga Gosiu mowiac, ze dba sie jak o wlasne mialam na mysli uzywanie dobrych kosmetykow a nie tych z rossmana bo one naprawde sa kiepskiej jakosci!!! Z tego co pamietam mowilas, ze kupilas sobie jakas droga odzywke ale z tego co piszesz wcale na to nie wyglada!!! Serie do wlosów Pantene sa beznadziejne i do włosów przedłużanych generalnie sie nie nadaja!
Nie chcę być nie miła, ale jak dzwoniłam do Ciebie z Gal. Mok i pytałam jakie odżywki kupić powiedziałaś "DOWOLNĄ do włosów zniszczonych", Z racji takiej że zakupione kosmetyki z serii profisilk - szampon, maska i jedwab, nie dały efektu a za komplet zapłaciłam coś koło 50 zł dlatego zadzwoniłam z poradą. Jeśli NA MOJE włosy pomógł SUNSILK, a miałam spalone po farbowaniu, to sądziłam że też pomoże, a SKORO DOWOLNA, to dla mnie ta była lepsza od pantine. Jakbyś mi powiedziała "Kuphttp://www.allegro.pl/item193111450_..._goldwell.html
to bym to kupiła bo w końcu Ty się na tym znasz nie ja.

Jeśli chodzi o proteinowe, to nie zauważyłam by rozpuszczały zgrzewy - może dlatego że nie nakładam ich na zgrzewy :P Ale muszę przyznać że TROCHĘ poprawiły się w dotyku włosy po tej proteinowej do intensywnej regeneracji

Teraz prawdę mówiąc nie wiem już co kupić, bo tak naprawdę NIKT nie jest w stanie NIC sensownego powiedzieć. A ja nie będę kupowała kosmetyków by użyć je 1-2 razy i odstawić na półkę bo milionerką nie jestem a chłop mnie z domu wyrzuci Dlatego skoro MOJA kuracja stosunkowo dobrze mi pomaga będę jej stosowała a jak któraś z was wymyśli jakiś cudowny środek na włoski to chętnie posłucham

Co do wyczesywania się to uhm tracę włosy jak po chemoterapii wybaczcie za porównanie... Już nie mam kolejnego zgrzewu - ładnie rozpuścił się na zmywacz do paznokci i jeszcze 3 czekają w "kolejce" bo mają tylko 5 włosków.. Mam cichą nadzieję że do lipca dotrzymają.. Bo wtedy chcę zdjąć No ale poczekamy zobaczymy choć z w takim tempie to pewnie i sierpnia dożyją
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 10:19   #2952
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=7 Polecam tę stronkę!Za demonstrowane jest przedłużanie włosków metodą z tulejkami.Fajna sprawa
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 10:42   #2953
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

madi ja mam tulejki kupilam od monique shop trudno moze jeszcze stwierdzic czy sa dobre bo jeszcze ich nie podciagalam, ale otwieralam pojedyncze pasemka i nie bylo problemu. Tylko zkladajac musisz uwazaczeby przy pierwszym zacisnieciu nie zrobnbic tego zbyt expresyjnie bo silikon moze wyjsc
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 11:10   #2954
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio ja też kupuje włoski od d_o_n_a na początku czerwca i mam zamiar zakupić sobie zestaw w którym jest szydełko,szczypce do zaciskani tulejek i kleszczyki.Kurcze tylko jeszcze tulejki są mi potrzebne z silikonem...ale nie wiem u kogo można je dostać.A napiszcie mi kobitki czy tulejki z silikonem zaciska się tak samo jak tulejki bez silikonu??
Więc ja też kupię od d_o_n_a włoski (skoro bardzo dużo osób tu o nich pisze). Mam zamiar kupić je też na początku czerwca 100 pasemek dla mnie i 100 dla mojej siostry http://www.allegro.pl/item195246089_...szt_ringi.html
Miałam zamiar założyć je na mikroringi ale też się zastanawiam nad tulejkami tylko te "kleszczyki" do zaciskania są drogie.
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 11:21   #2955
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

http://www.moniqueshop.x.wp.pl/ No w sumie są drogie ale później w każdym momencie jak będziesz chciała załozyć włoski sama to będziesz już miałaTulejki podobno są lepsze i to z silikonem od ringów.
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 11:44   #2956
szafranpjk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam, poczytuję sobie ten wątek od poczatku, ale nie piasałam jeszcze...
noszę się z zamiarem przedłużenia na keratynę, znalazłam dość tanią dziweczynę w Wawie.
Ale chciałam o czymś innym, robię balejaż( jany blond - zawsze u fryzjerki) i tak około raz na 2-3 m-ce robię odrosty, czy miałyście doświadczenie jak to robić z przedłużonymi włoskami? boję się, że zgrzewy przy farbowabniu się rozwalą
szafranpjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 12:02   #2957
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez szafranpjk Pokaż wiadomość
Witam, poczytuję sobie ten wątek od poczatku, ale nie piasałam jeszcze...
noszę się z zamiarem przedłużenia na keratynę, znalazłam dość tanią dziweczynę w Wawie.
Ale chciałam o czymś innym, robię balejaż( jany blond - zawsze u fryzjerki) i tak około raz na 2-3 m-ce robię odrosty, czy miałyście doświadczenie jak to robić z przedłużonymi włoskami? boję się, że zgrzewy przy farbowabniu się rozwalą
była na pewno o tym mowa w tym wątku, albo drugim. Przeczytaj jakieś ostatnie 5-7 stron.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 12:27   #2958
N.a.j.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

meyham - mogłabyś wstawić swoje zdjęcie? jaką metodą przedłużałaś i jakimi włosami? ile płaciłaś?

sorry, że tak obsypuję pytaniami ale jestem strasznie napalona na te włosy hehe
N.a.j.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 14:01   #2959
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Pani Reniu!Niech mi Pani te 20 cm wloskow blond zostawi i nikomu ich nie daje-wpleciemy je jak przybede na korekte. Bo w ogole to stala sie tragedia;/ Poszlam zafarbowac te orzechowe pasma na taki kolor jak mam moje pasemka-czyli po prostu chcialam zeby byly ciemniejsze-bo ten orzechowy ladny-ale troche dziwnie wygladalo jak moje prawdziwe wlosy gdzies tam wyszly.......
No i nie dosyc,ze pasma sie zafarbowaly-ale nie na ciemniejszy braz -jak chcialam,tylko na prawie czarne to przy myciu ta cala farba zafarbowala tez blond!!!! i w sumie to ten sliczny blond teraz jest siwy;/<placze> nie wiem czy to fryzjerka cos pomylila i zrobila jakis blad.....powiedziala ze nigdy jej sie nie zdarzylo zeby przez tak krotka chwile wlosy tak zalapaly farbe.....dlatego te 20 cm co zostalo z blondu doczepimy na samym wierzchu a z reszta to nie wiem co zrobie............Czy ta ciemna farba z czasem sie ''wymyje ''jest to mozliwe?
Czy teraz jak bedzie Pani w Wawie<w srode> bylaby mozliwosc zeby mi Pani zalozyla ten blond chociaz na wierzch?i od razu albo bysmy zrobily korekte albo jeszcze nie,bo chyba na razie nie trzeba.....i ile by to wszystko kosztowalo?
<zalamana> Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
ech...farba sie wymyje. gorzej ztym blondem bedzie , bo jesli farba ciągle bedzie sie wymywała tym samym bedzie brudzila ten blond.oczywiscie wlosy zoastawilam i beda czekaly na ciebie. mozemy sie spotkac 22 go o godzinie 14-tej, tylko wtedy mam chwilke wolna.zobaczymy co da sie z tym fantem zrobic.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 14:02   #2960
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witam wszystkich
chce przedluzyc wlosy W salonie "ART OF HAIR" w warszawie ,oferte znalazlam na allegro..macie jakies informacje dotyczace tego salonu i jakosci ich uslug??
pozdro
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 14:10   #2961
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny czym pielegnujecie włosy?Ja wydalam majątek na odzywki a wlosy jakby suche, plącza sie tragicznieMyje szamponem goldwella, teraz juz mam a odzywke z tej serii tez. Robie maseczki na wlosy.Wczesniej myslalam,ze to wina jedwabiu ale to tez nie to
Raz po umyciu sa gladke i albo takie zostają albo po godzinie sie plączą.Albo wogole po umyciu sa plączące sie.Normalnie loteria.
Na drigi dzien rano gdy rozplątuje warkocza włosy wogole sa twarde i sztywne o plataniu nie wspomne.
Nie daje odzywki na zgrzewy, zawsze przy myciu jak mam odzywke dlikatnie je rozczesuje.Dokladnie płuczę.
Co mam jeszcze zrobić?( Juz nie mam sił.
chyba przestane zakladac te blondy...nie jest tajemnica ze wlosy blond sa trudne do ujarzmienia. martwy włos jeszcze na dodatek wytrawiony z pigmentu..jest ciezki..ale sa osoby(nie wiem od czego to zalezy)ktorym te same wlosy zakladam od miesiecy(mowa o tasmie)a inne maja problem juz po kilku tuygodniach..nie jetsem w stanie sprawdzic co kto z tymo wlosami robi. ale napewno wiem ze pianki. lakiery, woski ,solaraia , baseny, chlorowana woda.nie sa dla tych wlosów.twarda woda jest tez przyczyna szorstkosci wlosów. a w Anglii to juz slyszlam ze koszmarna woda jest.moze to jest przyczyna tych problemow? teraz jetsem na etapie sprowadzania zakwaszaczy do szpmonow wlasnie do włosów doczepianych..jak bedziesz u mnie w czerwcu i zmienimy metode to do tych nowych wlsosów postaram cie wyposazyc juz w te kosmetyki. o ile dojda.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 16:27   #2962
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hejka jestem tutaj nowa ale temat bardzo przypadł mi do gustu ja też planuje przedłużyć sobie włoski i to już całkiem niedługo bo za jakieś dwa tygodnie metoda keratynowa ale kurcze już się nie mogę doczekć
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 17:00   #2963
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu mi sie wydje,ze badziej te ciemne sie placza jak blondy...Abo tak samo..nie wiem.Nawet jak umyje, naloze maske i rozczesze to i tak nie sa ladne to i tak jaies tam wystaja, nie sa gladkie w dół.Tzn. jak jest odzywka to gladkie w dotyku ale nie proste ajt nie wiem jak to wytlumaczyc..No zawsze jakis tam wloski stercza i przy czesniu zawsze o cos hacze.

Dalam wczoaj na wieczor troszke oliwki.Wtaralam odrobine w konce.Woski sa mieksze duzo.Ale czy to nie wplynie ujemnie?nie obciaza?

ogladalam ta metode na tulejki...A moze to byloby dla mnie dobre???tam nic nie odstaje?
yyy?ja nie wiem...
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 18:24   #2964
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość

anika-na - mam ten sam problem, z tym że włosy mi się nie plączą, lecz wypadają. Wyczesują się w strasnych ilościach - już nie mam 4 zgrzewów -zdjęłam, bo po co mi puste? + czekają 3 kolejne na zdjęcie bo mają z 5 włosków ;(

Mnie tez sie straszne wczesaly.Ale zeby mi puste pasma zostały to nie..!!
Fakt, mam polowe tego co milam.Ale cos w tych pasmach jest! U mnie badziej moje sa slabsze bo dwa mi wylecilaly.Ale to te wysoko niedaleko skroni.Niestety tam mialam zjechane i jedno probowalam sama usunac i sie wyrwalo bo wisialo nakiku wloskach.Te ktore tez wisialy poprostu obcielam zeby mi nie zostal placek.Ale to sa te po bokach tylko.Tyl jest w miare ok.Ale to tylko wina moich slabch tam wlosow.

Na wyczesjące sie wlosy raczej nic nie poradzisz.

ej dziewczyny wklejajcie fotki włosków))

Pani Reniu mam prosbe, ma Pani jeszcze ta fotke woskow ktora mi Pani robila?Jesli tak mgabym ja dostc na maila???))Chlopak chce zobaczyc jak wyglądalm swierzo po zrobieniuBo sie smialam,ze mialam duza glowe zanim to oklaplo)hehe...

A i jeszcze jedno.Myslalm,ze to martwy wlos,kory juz nie zyje a tu..koncowki mi sie rozdwajają..hehe musze isc podciac o na ciemnych dziko to wgląda
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 18:43   #2965
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Im bardziej czytam te wasze wypowiedzi to tym bardziej zastanawiam się czy ja mogę sobie pozwolić na przedłużanie. Mój problem polega na tym, że leczę jeszcze włoski z wypadania. Kończę już antybiotyki od dermatologa, i już mi nie wypadają. Tylko pozostaje pytanie czy doczepione nie obciążą tak włosów że zaczną znowu wypadać. Planuję przedłużanie na czerwiec (ok. 20) i cały czas regeneruje je (zero prostowania, unikam suszenia i modelowania, odżywki i tabletki...) Co wy o tym sądzicie?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 19:05   #2966
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Pani Reniu mi sie wydje,ze badziej te ciemne sie placza jak blondy...Abo tak samo..nie wiem.Nawet jak umyje, naloze maske i rozczesze to i tak nie sa ladne to i tak jaies tam wystaja, nie sa gladkie w dół.Tzn. jak jest odzywka to gladkie w dotyku ale nie proste ajt nie wiem jak to wytlumaczyc..No zawsze jakis tam wloski stercza i przy czesniu zawsze o cos hacze.

Dalam wczoaj na wieczor troszke oliwki.Wtaralam odrobine w konce.Woski sa mieksze duzo.Ale czy to nie wplynie ujemnie?nie obciaza?

ogladalam ta metode na tulejki...A moze to byloby dla mnie dobre???tam nic nie odstaje?
yyy?ja nie wiem...
skoro oliwka dzial to prosze stosowac. ale z umiarem.co do tulejek to moge poiwedziec tyle ze bardzo obciazaja wlos i wlosy sa poucinane. pozniej sterdz atakie kikuty. mowa tutaj o tulejkach alexandro czyli o takich cienkich okrągłych bez silikonu. wykonane sa z miedzi i nie uczulaja aczkolwiek robii kuku inaczej.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 19:30   #2967
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

robi kku inaczej..heh...

Tually-mnie wlosy nigdy nie wypadały!!!Normalnie jak wszystkim,ale nigdy nie mialam z tym problemow.wiecej szkod robila prostownca.Bo konce mialam zniszczone.i ja sie raczej borykalam z lmiacymi sie wlosami.bo kawalki wlosow to taa znajdowalam.Jestem blondynka i natury mam slabiutkie i cieniukie. Takze trozke to mi obciazylo.Moze po prostu przy doczepianiu zmniejsz ilosc pasemek i popros aby yly doczpione do wiecej ilosci twoich.Ja nakoo zgrzewow idze odstajace,moje ktore wylecialy wisza teraz tak sobie bo zgrzew je tryma ale wiekszosc to ta ktora sama bezwolnie wylatuje kazdego dnia
wzmacniaj je jak najardziej.Ja pomyslalam o tym troszke za pozno.hehe Ale powoli widze skutki.wlosi jakby mocniejsze te mojePozdrawiam
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 19:39   #2968
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
robi kku inaczej..heh...

Tually-mnie wlosy nigdy nie wypadały!!!Normalnie jak wszystkim,ale nigdy nie mialam z tym problemow.wiecej szkod robila prostownca.Bo konce mialam zniszczone.i ja sie raczej borykalam z lmiacymi sie wlosami.bo kawalki wlosow to taa znajdowalam.Jestem blondynka i natury mam slabiutkie i cieniukie. Takze trozke to mi obciazylo.Moze po prostu przy doczepianiu zmniejsz ilosc pasemek i popros aby yly doczpione do wiecej ilosci twoich.Ja nakoo zgrzewow idze odstajace,moje ktore wylecialy wisza teraz tak sobie bo zgrzew je tryma ale wiekszosc to ta ktora sama bezwolnie wylatuje kazdego dnia
wzmacniaj je jak najardziej.Ja pomyslalam o tym troszke za pozno.hehe Ale powoli widze skutki.wlosi jakby mocniejsze te mojePozdrawiam
Dzieki Myśle ze się zdecyduje, ale jesli wypadanie powróci w takim masakrycznym stopniu to ściągnę je i tyle. Trzeba spróbować. Mam z reguły silne włosy (w sensie struktury). Nie łamią mi się i nie rozdwajają pomimo prostownicy, tylko właśnie wypadały. Przypuszczam ze to przez stres i odchudzanie razem wzięte wiec teraz już nie powinno mnie to gnębić

Zdecydowana jestem w 100%, ale wole założyć na wakacje, bo teraz zdaje egzaminy, dużo nauki i mało czasu... Pochwale sie fakcie
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:05   #2969
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tually powodzenia na egzaminac Ja tez lasnie teraz mam sesje w collegu

Jak przedluzyz nie rezygnuj z kuracji.Wcinaj caly czas jakis tabletki wzmacniajace ja jem inneov i czekam teraz na przesylka z Polski od mamy z ampulkami dercros vichy i oprocz tego wcieram taki treatment cos tam.
zamowilam spobie tez na e-bay henna wax i tez czekam.

A i szukam caly czas doskonalego serum lub odzywki.Wypróbowalm wszystko juz chybaA zastanawiam sie jeszcze na tym...:
tutaj sa odzywki i jedna jest do swedzacej skory...hmmm
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=5&
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:13   #2970
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
tually powodzenia na egzaminac Ja tez lasnie teraz mam sesje w collegu

Jak przedluzyz nie rezygnuj z kuracji.Wcinaj caly czas jakis tabletki wzmacniajace ja jem inneov i czekam teraz na przesylka z Polski od mamy z ampulkami dercros vichy i oprocz tego wcieram taki treatment cos tam.
zamowilam spobie tez na e-bay henna wax i tez czekam.

A i szukam caly czas doskonalego serum lub odzywki.Wypróbowalm wszystko juz chybaA zastanawiam sie jeszcze na tym...:
tutaj sa odzywki i jedna jest do swedzacej skory...hmmm
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=5&
Ah nie dziekuje zeby ie zapeszyć

Tabletki biorę już długo i raczej nie zrezygnuje. Hmm.. z tymi przesyłkami i kupnem to pewnie masz mały problem Polecałam wcześniej jedną odzywkę ale nie wiem jak będą sie zachowywać włosy przedłużone po niej
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.