przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 20:52   #3691
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MYSIACZKA do każdych włosów przedłużanych jest potrzebna specjalna szczotka

Ja na początku się jej opierałam bo stwierdziłam że nie ma wielkiej różnicy ale teraz wiem że chodzi o to by nie zaczepiała się o zgrzewy/ringi itp.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 22:01   #3692
Cibeles
Przyczajenie
 
Avatar Cibeles
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do Cibeles
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czy ktoś słyszał o metodzie japońskiej lub korzystał z usług "Renaa" ?
http://www.renaa.skip.pl

czy któraś z Was może coś powiedzieć o Adrianie Kaczwińskiej? http://www.przedluzanie-wlosow.com/

Mogłybyście polecić jakiegoś dobrego fryzjera przedłużającego włosy w Krakowie?

Będę ooooogromnie wdzięczna za jakieś info.
Cibeles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 06:38   #3693
CinnamO
Przyczajenie
 
Avatar CinnamO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Planuję za miesiąc zrobić włoski u Pani Kasi z Warszawy, już nie mogę się doczekać na początek robię 40 cm.. najprawdopodobniej będę robić metodą easy hair, włosy blond, teraz swoje mam trochę za ramiona, mam nadzieję, że te 40 cm coś mi da :P pozdrawiam
__________________
*CinnamoN LadY*
CinnamO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 10:32   #3694
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam problem:P Pod koniec wakacji chce zdjac pasemka zrobic odrost i odrazu zalozyc ponownie te same..tylko ze ta koncowka pod microringi jest juz taka splaszczona i w ogole nie wsadzisz jej w ringa.po prostu ta koncowka sie juz zniszczyla i rozkleila. da sie jakos ja naprawic bo chce uzyc tych samych wlosow bo nie oplaca mi sie jeszcze zakladac nowych pomozcie! a i jeszcze jedno czy w metodzie microring to normalne ze wlosy np przy czesaniu troche wypadaja(nie pasemka tylko pojedyncze wloski) ?oczywscie nie moje tylko te dlugie doczepiane
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 11:30   #3695
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

i jeszcze jedno kto wie od kogo moge kupic wlosy !naturalne!70 cm blond?pilne!!
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 16:53   #3696
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Mam problem:P Pod koniec wakacji chce zdjac pasemka zrobic odrost i odrazu zalozyc ponownie te same..tylko ze ta koncowka pod microringi jest juz taka splaszczona i w ogole nie wsadzisz jej w ringa.po prostu ta koncowka sie juz zniszczyla i rozkleila. da sie jakos ja naprawic bo chce uzyc tych samych wlosow bo nie oplaca mi sie jeszcze zakladac nowych pomozcie! a i jeszcze jedno czy w metodzie microring to normalne ze wlosy np przy czesaniu troche wypadaja(nie pasemka tylko pojedyncze wloski) ?oczywscie nie moje tylko te dlugie doczepiane
chyba w kazdej metodzie wypadają włoski((
Mnie dosyc duzoto chyba urok malenkich zgrzewówCoś za coś

Pani Reniu ja sie chyba zglosze szybciej niz myśle bo 23 ide na wesele wiec,jakos trza bedzie wyglądać

ps.nie dostalam zdjecia
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 16:59   #3697
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hehe no niestety okazuje się że w kazdej no to dobrze bo juz myslalam ze cos jest nie tak z moimi wlosami

I jeszcze raz zapytam: czy ktoś wie gdzie dostać włosy naturalne 70 cm blond??pilne!
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 17:42   #3698
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam , dosc długo mnie nie było, a i kwestia przedłużania się opózniłaniestety..., Szanowna Pani Reniu czy mnie Pani jeszcze pamieta? obroniłam się szcześliwie , 5 jest, także zostały mi tylko włoski do przedłużenia do pełni szczęscia. Myślę że jednak nie bede sie bawiła w syntetyki, tylko naturalne. Niestety słowiany na razie odpadaja- kwestia ceny na razie mnie zatrzymuje, ale mysle ze nastepne bedą ze słowiańską duszą i strukturą. Ale na razie mam pytanko- moje włoski, kręcone, przedłuzane naturalnymi włoskami (nie wiem, tulejki?) jak to by się cenowo układało?no i jaka długosc, fajnie by było zeby były dłuuuugasne chciałabym przedłuzac tak pod koniec lipca, byłoby to mozliwe?
przepraszam ze tak zawracam głowe
pozdrawiam cieplutko i serdecznie!!!
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 20:13   #3699
Prisci11a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To i ja sie pochwale - w koncu sie zdecydowalam przedluzyc wloski. Mialy byc naturalne na tasmie wplatanej w warkocz (czy jak to sie zwie ) a w koncu stanelo na syntetykach na Racoon. Wloski sa super (jak na drugi dzien ) tlyko martwia mnie te zgrzewy bo sa one dosc spore i mam obsesje, ze strasznie je widac
Teraz zastanawiam sie jakie produkty wybrac do pielegnacji. Wiem, ze juz o tym pisalyscie wielokrotnie, ale moze ktos w wielkim skrocie zrobilby mala sciage z najlepszych szamponow/odzywek i co jeszcze warto stosowac?
Prisci11a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:04   #3700
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Mam problem:P Pod koniec wakacji chce zdjac pasemka zrobic odrost i odrazu zalozyc ponownie te same..tylko ze ta koncowka pod microringi jest juz taka splaszczona i w ogole nie wsadzisz jej w ringa.po prostu ta koncowka sie juz zniszczyla i rozkleila. da sie jakos ja naprawic bo chce uzyc tych samych wlosow bo nie oplaca mi sie jeszcze zakladac nowych pomozcie! a i jeszcze jedno czy w metodzie microring to normalne ze wlosy np przy czesaniu troche wypadaja(nie pasemka tylko pojedyncze wloski) ?oczywscie nie moje tylko te dlugie doczepiane
ponawiam pytanie
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:06   #3701
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja już mam włoski tydzień i jestem nadal stuprocentowo zadowolona. Myślałam że będą wypadać pasemka w większych ilościach ale na prawdę włosków na szczotce zostaje malutko (ok 20-30 dziennie). Już na szczęście sie przyzwyczaiłam do zgrzewów i nic nie ciągnie nic nie boli.

Odwiedziłam hurtownie fryzjerską żeby kupić jakąś dobrą odżywkę i szampon. Udało mi się dostać całkiem fajną odżywkę nawilżającą w sprayu i jestem bardzo zadowolona.

Musze się przyznać że te moje przedłużanie to jeden wielki eksperyment. Włosy były zamawiana na allegro. Wiem że były strasznie tanie i mogły być kompletnym szajstwem a jednak okazało się inaczej. Mimo iż zapłaciłam 80zł za 50 pasemek to nie żałuje ryzyka. Obawiałam się że będą do niczego...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 22:09   #3702
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
chyba w kazdej metodzie wypadają włoski((
Mnie dosyc duzoto chyba urok malenkich zgrzewówCoś za coś

Pani Reniu ja sie chyba zglosze szybciej niz myśle bo 23 ide na wesele wiec,jakos trza bedzie wyglądać

ps.nie dostalam zdjecia
a zapraszam...bedzie pizza).tylko nie 23 lipca??? 22 -giego wyjeżdzam. zdjecia nie wyslalam bo synek aparat schowal(do dzis go szukam..ehh..)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 22:12   #3703
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Witam , dosc długo mnie nie było, a i kwestia przedłużania się opózniłaniestety..., Szanowna Pani Reniu czy mnie Pani jeszcze pamieta? obroniłam się szcześliwie , 5 jest, także zostały mi tylko włoski do przedłużenia do pełni szczęscia. Myślę że jednak nie bede sie bawiła w syntetyki, tylko naturalne. Niestety słowiany na razie odpadaja- kwestia ceny na razie mnie zatrzymuje, ale mysle ze nastepne bedą ze słowiańską duszą i strukturą. Ale na razie mam pytanko- moje włoski, kręcone, przedłuzane naturalnymi włoskami (nie wiem, tulejki?) jak to by się cenowo układało?no i jaka długosc, fajnie by było zeby były dłuuuugasne chciałabym przedłuzac tak pod koniec lipca, byłoby to mozliwe?
przepraszam ze tak zawracam głowe
pozdrawiam cieplutko i serdecznie!!!
gratuluje!!! jesli pani pozwoli to ja bym proponowala syntetyczne(jesli mowa o keconych). naturalne po paru myciach sa proste( zeszla trwała ondulacja). dlatego zdecydowanie polecam wlosy syntetyczne. daje pani gwarancje ze bedzie pani zadowolona. jesli nie to na moj koszt zamienie pani syntetyki na naturalne. ale kto raz mial zalozone monofibry wie..ze sa to wlosy najwyzszej jakosci w których naprawde mozna sie zakochac.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 22:14   #3704
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Prisci11a Pokaż wiadomość
To i ja sie pochwale - w koncu sie zdecydowalam przedluzyc wloski. Mialy byc naturalne na tasmie wplatanej w warkocz (czy jak to sie zwie ) a w koncu stanelo na syntetykach na Racoon. Wloski sa super (jak na drugi dzien ) tlyko martwia mnie te zgrzewy bo sa one dosc spore i mam obsesje, ze strasznie je widac
Teraz zastanawiam sie jakie produkty wybrac do pielegnacji. Wiem, ze juz o tym pisalyscie wielokrotnie, ale moze ktos w wielkim skrocie zrobilby mala sciage z najlepszych szamponow/odzywek i co jeszcze warto stosowac?
a jakie sa to syntetyki?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:38   #3705
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziekuje . A co do włosków to ja juz sie pogubiłam, wszedzie słysze ze naturalne sa najlepsze , a tu sie okazuje ze krecone lepsze sa syntetyczne?Czy to chodzi tylko o tasme? to moze naturalne pasemka na tulejkach? tez sie prostują? boje sie tych syntetyków, jak to wyglada z ich "noszeniem", czy takie mile przyjemnosci jak solarium od czasu do czasu, basen, im nie zaszkodzą?
zagubiłam sie w tym wszystkim.. to jakbym sie zdecydowała na te syntetyki, jaki termin by pani Renatko wchodził w grę? pozdrawiam i dziekuje za informacje , chyba bym bez Pani zginela
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:20   #3706
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam ! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przedłużeniem włosów.Posiadam włosy blond do ramion a chciałabym mieć naturalne za łopatki,może dłuższe.Czytałam ten wątek tak po troszq i ... nie wiem.Chciałabym pozyskać dużo informacji o tym,metodach,cenach etc.A chęci wielkiej nie mam czytać ponad 100 stron postów.Poproszę o wypowiedź długą i precyzyjną. Odrazu o namiar na dobry salon w okolicach Bolesławca,Dolny Śląsk.Z góry dziękuję.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 23:39   #3707
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

krecone w pasemkach tez sie prostuja..ta sama zasada nietsety-trwała. pare wątkow blizej sa fotki agnes , ktora ma syntetyki(fotki z Saleta)wiec mozesz obaczyc jak wygladaja.uwazam osobiscie ze te synteyczne są nieraz o niebo lepsze niz naturalne. co do solarium to wlosy podobnie jak naturalne trzeba ochronic czepkiem frotowym. czyli tutaj nie ma roznicy. a na basen? mozna ale tez trzeba podobnie jak wlosy naturalnie podpiac do gory czy jakos w inny sposob zradzic. jedyna rzecz to taka ze nie mozna stosowac prostownicy..ale ty masz krecone wiec to chyba wogole odpada. ja uwazam ze bylabys zadowolona, i póki co osoby, ktore dały sie namowic na wlosy sztuczne sa zadowolone maxymalnie..wiesz..chcial abym zebys byla zadolona, proponuje ci syntetyczne bo znam ich jakosc i nigdy na nich nie zadwiodlam..a sa przeciez tansze..nie chce z ciebie zedrzec przyslowiowiej skóry( a przeciez moglabym zaproponowac opcje mega drogatylko chce pomóc w wyborze najlepszym dla twojej osoby.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 00:28   #3708
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vendettka, to forum jest wlasnie po to, zeby czytac, toconapisaly dziewczyny, ajkniemasz ochoty czytac postow, to twoja sprawa, ale nikt nie bedzie specjalnie dla ciebie tworzyl nowych streszczen ,po to zeby zasmiecac watki tym co juz jest powiedziane, a jest powiedziane bardzo duzo
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 08:50   #3709
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Dziekuje . A co do włosków to ja juz sie pogubiłam, wszedzie słysze ze naturalne sa najlepsze , a tu sie okazuje ze krecone lepsze sa syntetyczne?Czy to chodzi tylko o tasme? to moze naturalne pasemka na tulejkach? tez sie prostują? boje sie tych syntetyków, jak to wyglada z ich "noszeniem", czy takie mile przyjemnosci jak solarium od czasu do czasu, basen, im nie zaszkodzą?

Jak Reni już wspomniała o mnie w wątku powyżej ja mam założone syntetyki jestem bardzo zadowolona. Zapewniam Cie, że żadnych problemów np. z solarium nie mam- a korzystam dość często. Wiąże włosy w kok i przykrywam głowę np. koszulką w której przyszłam jeśli nie mam przy sobie czegoś "konkretnego" do przykrycia włosów. Ostatnio będąc na zawodach chodziłam od rana do wieczora przez dwa dni w pełnym żarzącym słońcu i z włoskami nic absolutnie nic się nie stało.
Ogromną zaletą syntetyków jest to, że się nie plączą - a słyszałam opinie dziewczyn mających naturalne włoski, że maja z plątaniem problem.
Właśnie jestem świeżo po wizycie u Reni. Zdejmowałam i zakładałam włoski na nowo - po trzech miesiącach noszenia pasemka są w idealnym stanie. Porównywałam zdjęte pasemka z nowymi włoskami z paczki i nie było różnicy.
Syntetyki są leciutkie dają efekt pełnej głowy a wcale nie musisz zakładać 100 pasemek.
Ja jestem zachwycona i nie zamieniłam bym ich na żadne inne- dlatego gorąco polecam!!


Reni fryzurka , którą mi ostatnio zrobiłaś jest cudowna- DZIEKUJĘ!!!!
Pasemka rozdzielam 2 razy dziennie i jest wszystko rewelacyjnie.
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 10:37   #3710
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Ja też się z Wami zgadzam dziewczynki, ale w przypadku gdy metody na ciepło są założone źle, niefachowo, nie czysto a potem nieodpowiednio zdjęte.
Przy metodach zgrzewalnych niezbędna jest wprawa i doświadczenie.
Ja keratynę zdejmuję bez uszkodzenia włosów, za pomocą oliwki i ...... cierpliwości - poprostu
RANY MONIQUE NAPISZ MI COS WIECEJ JAK ZDJAC ZGRZEWY JAK TO SIE ROBI TA OLIWKA I CO TO ZA OLIWKA ? SLYSZALAM ROWNIEZ ZE ISTNIEJA DO TEGO JAKIES SPECIALNE PLYNY MOZE WIESZ COS NA TEN TEMAT ? A MOZE KTORAS Z WAS DROGIE KOLEZANKI MOZE MI NAPISAC JAK BEZPIECZNIE ZDIAC ZGRZEW PLISSS...
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 11:37   #3711
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Jak Reni już wspomniała o mnie w wątku powyżej ja mam założone syntetyki jestem bardzo zadowolona. Zapewniam Cie, że żadnych problemów np. z solarium nie mam- a korzystam dość często. Wiąże włosy w kok i przykrywam głowę np. koszulką w której przyszłam jeśli nie mam przy sobie czegoś "konkretnego" do przykrycia włosów. Ostatnio będąc na zawodach chodziłam od rana do wieczora przez dwa dni w pełnym żarzącym słońcu i z włoskami nic absolutnie nic się nie stało.
Ogromną zaletą syntetyków jest to, że się nie plączą - a słyszałam opinie dziewczyn mających naturalne włoski, że maja z plątaniem problem.
Właśnie jestem świeżo po wizycie u Reni. Zdejmowałam i zakładałam włoski na nowo - po trzech miesiącach noszenia pasemka są w idealnym stanie. Porównywałam zdjęte pasemka z nowymi włoskami z paczki i nie było różnicy.
Syntetyki są leciutkie dają efekt pełnej głowy a wcale nie musisz zakładać 100 pasemek.
Ja jestem zachwycona i nie zamieniłam bym ich na żadne inne- dlatego gorąco polecam!!


Reni fryzurka , którą mi ostatnio zrobiłaś jest cudowna- DZIEKUJĘ!!!!
Pasemka rozdzielam 2 razy dziennie i jest wszystko rewelacyjnie.
no to ciesze sie bardzo. dziekuje rowniez.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 11:39   #3712
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
RANY MONIQUE NAPISZ MI COS WIECEJ JAK ZDJAC ZGRZEWY JAK TO SIE ROBI TA OLIWKA I CO TO ZA OLIWKA ? SLYSZALAM ROWNIEZ ZE ISTNIEJA DO TEGO JAKIES SPECIALNE PLYNY MOZE WIESZ COS NA TEN TEMAT ? A MOZE KTORAS Z WAS DROGIE KOLEZANKI MOZE MI NAPISAC JAK BEZPIECZNIE ZDIAC ZGRZEW PLISSS...
ostatnio sciagalam zgrzewy keratynowe na nafcie kosmetycznej. polewasz zgrzewy i rozgniatasz . czekasz pare minut i rozrywasz zgzrew palcami. wlosy sa niepourywane i nie zniszczone. dodam od razu ze sciagalam tak zgrzewy, ktore byly juz takie miekkawe lekko. ale spróbuj. nafta napewno nie zaszkodzi
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 15:18   #3713
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=agnesn;4761139]Jak Reni już wspomniała o mnie w wątku powyżej ja mam założone syntetyki jestem bardzo zadowolona. Zapewniam Cie, że żadnych problemów np. z solarium nie mam- a korzystam dość często. Wiąże włosy w kok i przykrywam głowę np. koszulką w której przyszłam jeśli nie mam przy sobie czegoś "konkretnego" do przykrycia włosów. Ostatnio będąc na zawodach chodziłam od rana do wieczora przez dwa dni w pełnym żarzącym słońcu i z włoskami nic absolutnie nic się nie stało.
Ogromną zaletą syntetyków jest to, że się nie plączą - a słyszałam opinie dziewczyn mających naturalne włoski, że maja z plątaniem problem.
Właśnie jestem świeżo po wizycie u Reni. Zdejmowałam i zakładałam włoski na nowo - po trzech miesiącach noszenia pasemka są w idealnym stanie. Porównywałam zdjęte pasemka z nowymi włoskami z paczki i nie było różnicy.
Syntetyki są leciutkie dają efekt pełnej głowy a wcale nie musisz zakładać 100 pasemek.
Ja jestem zachwycona i nie zamieniłam bym ich na żadne inne- dlatego gorąco polecam!!





Agnes: Dziękuje bardzo za wyczerpującą odpowiedz
Widziałam Twoje włoski- super są, śliczne
mam nadzieje ze i ja za niedługo bede sie cieszyła pięknymi długimi loczkami- rany, to moje marzenie od dziecka, kiedy musiałam moje do pasa loczki ściąćOd tej pory zapuszczanie loków to dla mnie udreka,bo nawet jak podrosna to tego nie widac...
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 01:06   #3714
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

potrzbeuje waszej pomocy;/

praiwe dwa miesiace tmeu przedluzylam wlosy...wygladaja cudownie kocham je

jednak po kazdym myciu mam problem :/ placza sie strasznie nie moge ich rozczesac

czesto czeszac wyrywam je;/

stosuje nawilzajacych odzywek i produktow do rozczesywania wlosow

mam 60pasemek na ringi co robic zeby kazde czesanie po kapieli nie bylo horrorem
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 05:47   #3715
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Agnes...a jak z wyczesywaniem?
Pamiętam, że miałaś malutkie zgrzewy...nie wyczesywały się te syntetyki?
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:01   #3716
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej laski
nie mam sily przegladac 124 strony
chce sie tylko zapytac ile takie przedłuzanie kosztuje, mniejwiecej 20 cm, czy to jest jednorazowy zabieg przedluzania i jaka metode polcacie?
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:03   #3717
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam takie pytanko do dziewczyn z microringach.
Dlaczego w micrningach czy tulejkach nie wolno stosowac odzywki na lacza?Oraz czy przy tej metodzie mozna chodzic w mkrych wlosach?
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:36   #3718
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
RANY MONIQUE NAPISZ MI COS WIECEJ JAK ZDJAC ZGRZEWY JAK TO SIE ROBI TA OLIWKA I CO TO ZA OLIWKA ? SLYSZALAM ROWNIEZ ZE ISTNIEJA DO TEGO JAKIES SPECIALNE PLYNY MOZE WIESZ COS NA TEN TEMAT ? A MOZE KTORAS Z WAS DROGIE KOLEZANKI MOZE MI NAPISAC JAK BEZPIECZNIE ZDIAC ZGRZEW PLISSS...
Co prawda jestem na urlopie, ale odpisze
Ja używam oliwki firmy Socap. Nakladam oliwkę na szczypce (ona jest w żelu) i rozgniatam nimi łączenie. Nie ma siły, za chwilę puszcza łączenie i delikatnie pociągam pasemko, które luźno schodzi. Naprawdę szczerze polecam.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:47   #3719
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nikole14 Pokaż wiadomość
potrzbeuje waszej pomocy;/

praiwe dwa miesiace tmeu przedluzylam wlosy...wygladaja cudownie kocham je

jednak po kazdym myciu mam problem :/ placza sie strasznie nie moge ich rozczesac

czesto czeszac wyrywam je;/

stosuje nawilzajacych odzywek i produktow do rozczesywania wlosow

mam 60pasemek na ringi co robic zeby kazde czesanie po kapieli nie bylo horrorem
Moze spróbuj po umyciu nałożyc odżywkę na ręce i palcami rozczesac mokre wlosy ... a dokladniej i szczotką dopiero jak wyschną
Jak są mokre są bardziej narażone na plątanie i wypadanie łączeń.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:52   #3720
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko do dziewczyn z microringach.
Dlaczego w micrningach czy tulejkach nie wolno stosowac odzywki na lacza?Oraz czy przy tej metodzie mozna chodzic w mkrych wlosach?

Na żadne łączenia nie powinno się nakładać odżywek czy masek, ponieważ niektóre z nich powodują rozpuszczenie sie keratyny i w efekcie nadmierne wyczesywanie sie wlosów,
W przypadku ringów czy tulejek powodują zsuwanie sie pasemek >>> mają poprostu lepszy poślizg
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.