Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 01:13   #121
bettysolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Polećcie jakiś dobry adres w Katowicach
bettysolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 16:52   #122
maciej10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Dla wyjaśnienia ...
zabieg CryoRoyal oraz Proshock Ice nie są zabiegami kriolipolizy !! są to zabiegi służące pobudzeniu krążenia krwi oraz obkurczenia komórek tłuszczowych. Żeby wywołać zjawisko apoptozy - czyli obumarcia komórek tłuszczowych, muszą zostać spełnione pewne warunki, tj: czas zabiegu minimum 52 min, temperatura w głowicy musi być w granicach -5/-8 stopni poniżej zera. Zadne z tych urządzeń nie spełnia określonych warunków. Cryo Royal ( CryoLipo - też są takie urządzenia ) działają na temp plusowych. W dodatku, podczas zabiegu nie następuje stan zapalny w miejscu zabiegowym, co jest konieczne do usuwania martwych komórek tłuszczowych. Gdyby jednak podczas zabiegu Cryo Royal/Lipo występowało zjawisko stanu zapalnego, to nie możliwe byłoby wykonanie powyżej 3 przyłożeń głowicy na jednej wizycie, ponieważ groziłoby to dużą szkodliwością dla danej osoby. Słyszałem o przykładaniu nawet 8 razy podczas jednej wizyty !!! Należy zdawać sobie sprawę z tego , że podczas zabiegu następuje obciążenie watroby - a wykonanie tylu przyłożeń groziłoby uszkodzeniem wątroby. Jednak najgorszym oszustwem jest wmawianie , że zabieg Proshock Ice działa na zniszczenie komórek tłuszczowych. Jest kompletne oszustwo. Zabieg polega na przykładaniu głowicy na ok 20 s w jedno miejsce , schładzając dane miejsce. Na zdrowy rozum taki zabieg nie może działać. Po wykonaniu przyłożeń zimnej głowicy ( to samo można osiągnąć przykładając kawałek zmrożonego mięsa ) następuje część masażu głowicą wysyłającą fale ultradźwiękowe. W żaden sposób nie działające na niszczenie komórek tłuszczowych. Owe fale mogą sprawdzić się w redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry....to wszystko. Na rynku są dwa urządzenia które warto polecić CoolTech oraz Zeltiq. Są to zabiegi o potwierdzonej skuteczności. Oba zabiegi działają na tych samych zasadach , tylko, że CoolTech można wykonać dużo taniej niz Zeltiq. Związane jest to z kosztami użytkowania Zeltiqa. Na koszty składają się : koszt zakupu urządzenia przez gabinet ( bardzo wysoki ) oraz z kosztami utrzymania maszyny ( specjalna karta bez której , która wystarcza na kilkanaście zabiegów , nie mając żadnego wpływy na jakość zabiegu. W taki sposób producent zapewnił sobie ciągłe źródło dochodu z gabinetów użytkujących Zeltiq ). Podsumowanie: nie korzystać kiedy: zabieg jest krótszy niż 52 min - dotyczy jednego przyłożenia, ciało nie jest chronione specjalną gazą ochronną przed odmrożeniem, propozycja wykonania więcej niż 3 przyłożenia na jednym zabiegu . Oczywiście każdy sam podejmie decyzje jaki zabieg chce wykonać. Moja rada..lepiej uzbierać na lepszy zabieg i go wykonać niż kusić się na tanie propozycje, które nie przyniosą żadnego efektu. Najgorsze jest to ,że np Proshock Ice mocno reklamują gabinety z pierwszych stron gazet...ale jak te maszyny znajdują się w tych gabinetach, na jakich warunkach - to juz inna historia. Ogólnie mówiąc - jedno wielkie kombinowanie.
maciej10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 19:13   #123
Wera43
Raczkowanie
 
Avatar Wera43
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Jak wybiorę się na zabieg to opiszę wrażenia
Wera43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:23   #124
DanutaAsta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Moja koleżanka mieszkająca obecnie we Wrocławiu, z którą ostatnio widziałam się przy okazji wesela robiła sobie kriolipolizę w Centrum Estetyki Princesse, jakieś 3 miesiące temu. Jeżeli jej wierzyć, ze to zasługa (jej wygląd) tego zabiegu,to faktycznie wygląda super, a zawsze może nie była super otyła, nie mniej że tak napisze była lekko pulchna... teraz figurka marzenie... Nie mniej , sama nie wiem do końca co o tym sądzić... Może gdybym sama spróbowała, to miałabym pełniejszy pogląd w tym zakresie...
DanutaAsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 15:53   #125
Etiari
Przyczajenie
 
Avatar Etiari
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam, w sobote byłam na kriolipolizie w Poznaniu, podobno efekty będą po ok.5 tyg. Po przyjściu do domu zmierzyłam się, napisze wam za jakiś czas czy były efekty. Teraz jedynym efektem są krwiaczki i siniaczki w miejscach gdzie były przykładane głowice. Ogólnie miałam 2 razy po 2 przyłożenia tj. z przodu na brzuch po obu stronach i potem z tyłu na boczki. Głowice pracowały po 40 min. i o ile z przodu obyło się bez problemów to z tyłu dłużej bym chyba nie wytrzymała. Chodzi o to że głowice zasysają fragment ciała gdzie są przykładane i z przodu był to raczej tylko chwilowy dyskomfort i potem leżałam sobie i do końca czasu czytałam gazetkę. Z tyłu chociaż myślałam że mam duży nadmiar "boczków" to jednak uczucie ściągnięcia było dosyć silne, jednak nie nazwałabym tego bólem a raczej dyskomfortem dość trudnym dla mnie do zniesienia dlatego to 40 min. dłużyło mi się. Głowice z tego co wiem pracowały na temp. ok. -3 do -5 stopni, nie znam nazwy maszyny i jakoś nie przyszło mi do głowy sprawdzać. W piątek idę jeszcze na dwa przyłożenia w okolicy pod łopatkami, liczę że znikną wałeczki pod zapięciem od biustonosza.
Etiari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 20:11   #126
julinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Pani kosmetolog, która robiła mi kriolipolzę w Elite na brzuch, mówiła ,że głowica schładza do +2 , nie może być minus przez 50 min., bo by było odmrożenie i martwica pomimo membrany. U mnie efekt jest fajny po drugim razie, skóra gładka, mniej zbita i fajnie ściągneło mi talię 0 4cm, a waga w miejscu.
julinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 07:53   #127
Etiari
Przyczajenie
 
Avatar Etiari
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Nie wiem jak wyglada się po 50 min. ale z wypowiedzi koleżanki wygląda że pani kosmetolog było niedouczona lub celowo wprowadza w błąd pacjentów. Nie chce mi się rozpisywać ale ja zanim wybrałam się na ten zabieg najpierw czytałam wszystko co się dało na ten temat. Z tąd wiem że są panie które i przez 70 min. miały minusowe przykładane i martwicy nie mają. A 4 cm po dwóch przyłozeniach to malutko, ja wiem co miałam, wiedziałam na jaki zabieg idę i gdyby moja pani chciała mi robić plusowe temperatury to szkoda by mi było pieniędzy. To kosztowny zabieg i chce mieć pewność że będzie zrobiony porządnie. W maszynach można ustawiać i siłe zassania i temperaturę oraz dobrać czas do potrzeb klientki. Ja w piątek jak już pisałam byłam na miejscach pod łopatkami i tam gdzie chodzę dwie głowice pracują na raz. Miałam przyłożenia na 30min. tylko mniejszymi głowicami. A tempertura na pewno była ujemna. A ja się ktoś wysili i poczyta to i owszem odmrozenia też się zdarzają ale zazwyczaj są to pierwszego stopnia i tu myślę że wina jest po obu stronach bo nie dopilnowanie przez personel oraz klientka która nie sygnalizuje że się źle dzieje.A martwica to 4 stopień odmrozenia i potrzeba naprawdę ekstremalnie odmrozić miejsce aby to nastąpiło.
Etiari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 19:58   #128
monique92pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej bardzo bym chciała ten zabieg na brzuch ale boje sie ze to bedzie lipa :P
u mnie w miescie jest urzadzenie o nazwie Mimari Kriopol czy jakos tak. Miałyście z tym moze do czynienia?
__________________
75 -> 74 -> 73-> 72 -> 71 -> 70 -> 69 -> 68 -> 67 -> 66-> 65 -> 64 -> 63 ->62,5kg -> cel: poniżej 60kg
monique92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:11   #129
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Robiłam sobie ten zabieg i jestem bardzo zadowolona. Robiłam na górną i dolną partię brzucha.
Na górze stan zapalny był chyba większy bo ból utrzymywał się dłużej, ale też efekt super wow, absolutnie nic nie będę poprawiała, na dole też ubyło kilka cm, ale myślę, że powtórzę zabieg bo chciałabym jeszcze nieco zmniejszyć ilość tłuszczu.

Dodam, że ból o którym pisze to nie jakiś poważny ból, raczej jak siniak po prostu. Z kolei w trakcie zabiegu dla mnie luz. Początkowo jak zasysa, max do 5 min.lekki dyskomfort ( ale nie ból) a później już totalny luz
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:35   #130
Bibivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Witam. Czy mogłbyś podac w jakim gabinecie w Poznaniu byłaś, proszę? Rozważam ten zabieg i szukając opinii na ten temat trafiłam na Twój post. Jakie są rezultaty po 2 miesiącach ? Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.
Bibivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:43   #131
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Cytat:
Napisane przez Bibivi Pokaż wiadomość
Witam. Czy mogłbyś podac w jakim gabinecie w Poznaniu byłaś, proszę? Rozważam ten zabieg i szukając opinii na ten temat trafiłam na Twój post. Jakie są rezultaty po 2 miesiącach ? Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.
Ja jestem zadowolona.
Jak juz wyzej pisalam w gornej czesci brzucha gdzie mialam mniej tluszczu nie widze potrzeby by cokolwiek poprawiac bo wyszlo idealnie.
W dolnej mam na tyle duzo tluszczyku ze choc jest poprawa ( wg pomiarow to na pepku 8 cm a w talii az 7 - ale w miedzyczasie tez zaczelam sie lepiej odzywiac) to nadal nie jest idealnie i mysle o powtorce.
Ja robilam w Mona Lisa bo tam mialam punkty mybenefit do wykorzystania. Nie zaluje.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 19:31   #132
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej dziewczyny prosze Was o porade ponieważ zapisałam sie na zabieg w dwóch różnych salonach i nie wiem na ktory się zdecydować.

1 salon oferuje zabieg za 1200zl jedno przyłożenie. Aktualnie na cały wrzesien mają promocje -50% wiec zapłace 600 zł
Sprzęt CoolContour

ciśnienie ( w CoolContour od 20 do 60 hPa) i niska temperatuta ( do - 10 st. C)

2 salon oferuje zabieg za 199zł wiec różnica kolosalna. Sprzęt na którym pracują to LipoCryo

Nistety nie ma wiekszych informacji o tym sprzęcie.

Prosze doradźcie mi
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 08:34   #133
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

nie polecam Kriolipoliza, mialam robiony zabieg na brzuch i zero efektow
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 20:54   #134
ewa_evita
Przyczajenie
 
Avatar ewa_evita
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 6
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Czy ktòraś z Was miała może robioną kriolipolizę Cryo Contour?
Po zabiegu nie mam żadnych "śladów" na brzuchu ? Boję się, że to jakaś ściema....Były 4 przyłożenia, 2 naraz po 1 godzinie.
ewa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 19:27   #135
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez ewa_evita Pokaż wiadomość
Czy ktòraś z Was miała może robioną kriolipolizę Cryo Contour?
Po zabiegu nie mam żadnych "śladów" na brzuchu ? Boję się, że to jakaś ściema....Były 4 przyłożenia, 2 naraz po 1 godzinie.
a do jakiej temp.schladzala maszyna?
Po kriolipolizie nie ma sie raczej sladow widocznych ( chyba ze swiezo po) tylko miejsce powinno byc takie nieco obolale ( jak po siniakafh) przez jakis czas
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 07:50   #136
ewa_evita
Przyczajenie
 
Avatar ewa_evita
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 6
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Pierwsze 2 głowice schładadzały do -1, następne na -2. Razem miałam 6 przyłożeń. Po zabiegu brzuch troszkę "bolał" ale tak jakbym zrobiła kilkadziesiąt brzuszków.
No nie wiem---czekam na jakieś efekty ;()
ewa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 00:10   #137
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

A pamietasz jak sie nazywal sprzet? W ogole jak to 6 przylozen? Rozumiem ze kazde w inne miejsce, tak?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 07:18   #138
ewa_evita
Przyczajenie
 
Avatar ewa_evita
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 6
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A pamietasz jak sie nazywal sprzet? W ogole jak to 6 przylozen? Rozumiem ze kazde w inne miejsce, tak?
xxx

Przyłożenia były każde w innym miejscu w strefie brzucha. Widzę juz pierwsze efekty....

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-14 o 13:51 Powód: link
ewa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 20:28   #139
dawid14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

W poniedziałek zrobiłem zabieg kriolopizy urządzeniem Cootech. Czas zabiegu wynosił 70 minut, a termaratuta -8 stopni. Pierwsze 10 minut nieprzyjemne, ale z czasem się przyzwyczaiłem. Na drugi dzień po zabiegu miałem kilka drobnych siniaków, a obecnie boli mnie brzuch. Bol dość solidny, ale nie taki, że nie mogę się dotnąć. Czuję tak jakby był nieco znieczulony. Jedno przyłożenie 500 zł. Można go rozłożyćna dwa po 250 zł, ale mniejszymi głowicami i bardziej chyba na "boczki". O efektach napiszę za kilka tygodni. Zaczynałem z 96 centrymetrami.

Edytowane przez dawid14
Czas edycji: 2018-05-04 o 20:34
dawid14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-05, 12:59   #140
merryjm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Cytat:
Napisane przez dawid14 Pokaż wiadomość
W poniedziałek zrobiłem zabieg kriolopizy urządzeniem Cootech. Czas zabiegu wynosił 70 minut, a termaratuta -8 stopni. Pierwsze 10 minut nieprzyjemne, ale z czasem się przyzwyczaiłem. Na drugi dzień po zabiegu miałem kilka drobnych siniaków, a obecnie boli mnie brzuch. Bol dość solidny, ale nie taki, że nie mogę się dotnąć. Czuję tak jakby był nieco znieczulony. Jedno przyłożenie 500 zł. Można go rozłożyćna dwa po 250 zł, ale mniejszymi głowicami i bardziej chyba na "boczki". O efektach napiszę za kilka tygodni. Zaczynałem z 96 centrymetrami.
super cena, gdzie robiles?
Takie sa efekty(odczucia) po zabiegu. Cool tech robi jedne z mocniejszych zabiegow, dlatego i efekty ma najlepsze. Nie musza gabienty robic promocji za zabieg 80-100 zl jak cryolipo i podobny badziew.
Obecnie chyba nie ma mocniejszego zabiegu na redukcje obwodu niz kriolipoliza. Gabinetów jest juz sporo, ceny sie utrzymuja w tych gdzie zabieg jest b. dobry i ma sens pojscie na niego.
Ze wzgledow finansowych i jakosciowych polecam cooltecha. A jak mozna gdziez zrobic za 5oo jedna duza glowica to super.
merryjm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:55   #141
dawid14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Zabieg robiłem w Ciechocinku u Pani Anety. Mało tego trafiłem na majową promocję, więc wydałem w poniedziałek 500 zł, a za 6 tygodni mam taki sam zabieg za darmo. Brzuch cały czas boli. Biorę czasami przeciwbólowo Apap. Żadnych tabletek przeciwzapalnych, ponieważ stan zapalny musi wystąpić, żeby był efekt. Staram się pić minimum 2 litry wody. Specjalnie zmierzyłem obwód brzucha pod pępkiem, żebym wiedział ile centymetrów zeszło.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-14 o 13:51 Powód: link
dawid14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 18:36   #142
dawid14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Brzuch w dalszym ciągu boli, jednak nie tak mocno jak na początku, gdzie miałem problemy ze snem, gdyż przy każdym ruchu brzuch bolał tak jakby ktoś mi wbijał szpilki. Co najważniejsze zabieg robiony 30 kwietnia, obecnie mamy 21 maja. Zaczynałem z 96 centymetrami, a obecnie obwód wynosi 92 czyli -4 cm w dół. Trzymam dietę cały czas , piję 2 litry wody dziennie. Nie wykonuję na razie żadnych treningów, jedynie zmniejszyłem zapotrzebowanie energetyczne czyli uciąłem nieco podaż węglowodanów ( makaron żytni, ryż, ziemniaki ). Podbiłem podaż białka ( pierś z kurczaka, udka z kurczaka, podroby ). Zobaczymy jak to dalej będzie, ale obecnie jestem naprawdę zadowolony. Dodam tylko, że od połowy marca do 30 kwietnia jestem na redukcji i przez 6 tygodni zleciałem z wagi 6 kg i straciłem 4 cm w pasie. Po zabiegu straciłem 4 centymetry w 3 tygodnie.

Edytowane przez dawid14
Czas edycji: 2018-05-21 o 18:37
dawid14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 11:32   #143
joanais
Przyczajenie
 
Avatar joanais
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - nowe metody wyszczuplania

Hej Dawid, Jesteś pewien ze byleś na zabiegu w Ciechocinku? Gabinet jest w.... Toruniu...
Urządzenie CoolTech?
Joanna



Cytat:
Napisane przez dawid14 Pokaż wiadomość
Zabieg robiłem w Ciechocinku u Pani Anety. Mało tego trafiłem na majową promocję, więc wydałem w poniedziałek 500 zł, a za 6 tygodni mam taki sam zabieg za darmo. Brzuch cały czas boli. Biorę czasami przeciwbólowo Apap. Żadnych tabletek przeciwzapalnych, ponieważ stan zapalny musi wystąpić, żeby był efekt. Staram się pić minimum 2 litry wody. Specjalnie zmierzyłem obwód brzucha pod pępkiem, żebym wiedział ile centymetrów zeszło.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-14 o 13:50 Powód: link w cytacie
joanais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:56   #144
tadnat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

tadnat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 08:02   #145
krolewna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej! Podbijam temat. Zastanawiam się nad zabiegiem. Podzielicie się opiniami?
krolewna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 09:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.