Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-07, 19:24   #3721
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja myśle ze gdybyś udostępnił tutaj swój sposób na zdrowie i ten któremu rzeczywiście by to pomogło,myśle ze każdy jeden ten wpłacił by ci te 150 zł w ramach podziękowania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Ja mogę zadeklarować ze gdyby rzeczywiście by mi to pomogło tobą czystym sumieniem mogę powiedzieć ze jestem ci w stanie wpłacić 500 zł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 16:31   #3722
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A czy ty teraz jesteś w 100% zdrowy ? Możesz jeść cokolwiek zechcesz i nie masz zapachu ? Czy tylko przy tej diecie zapach ustępuje ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 20:55   #3723
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jestem jak trzymam się swoich zaleceń. Oczywiście, że nie można jeść czegokolwiek. To nie dieta. Dieta ma koniec. To inny sposób życia, ale dzięki niemu z kilkoma dodatkami efektem jest właśnie: inne życie, jak by ktoś ściągnął kajdany. Bez skrępowania mogę wychodzić teraz do ludzi. To jest naprawdę inne życie.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 11:05   #3724
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czyli nie jesteś wyleczony, załóżmy że jestem zdrowy ale ide na wesele i trochę wypiję a na następny dzien objawy wrociły, dalej, chcę ćwiczyć na siłowni i jem więcej białka ,objawy wróciły. Ten kto jest zdrowy robi i je co chce, tak jak mój kolega ktory pije, pali i nie śmierdzi. Jesteś kolejnym chochsztaplerem, spadaj z tego forum gościu. Jestem pewien że czytałeś poprzednie wątki, coś sobie skleciłeś i chcesz zarobić na frajerach. Nie rozumiem twojego agreywnego spamu, myślisz pewnie że jeden z użytkowników wkońcu pęknie i ci zapłaci, a za nim pójdą pozostali. Jesteś w błędzie!
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:32   #3725
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja przez te wszystkie lata a czytałem sporo na ten temat i spotkałem się tylko z jedna wypowiedzią , gdzie ktoś powiedział , że wyszedł z tego nie przez dietę , aktywność fizyczną , jakieś leki i suple. Były to kompiele w occie jabłkowym, także jeżeli słyszę tutaj , że nie chodzi o nic powyższego to jeżeli wcześniej byłem na 99 procent pewien , że jesteś naciągaczem to teraz jestem już pewien tego na 100 procent. Generalnie to nie żaden problem zrobić sobie research na temat każdej przypadłości , choroby a potem robić coś takiego jak ty robisz. Tyle w temacie.
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:16   #3726
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jeśli twój research mówi o metodach, o których nie ma mowy w mojej to z całą pewnością (jak to ująłeś 100%) dojdziesz do tych samych wyników. Opór to w 100% co Was nie wyleczy. "Chcę, tak, ale" Gratuluję postawy ... Niektórym po prostu nie da się pomóc, bo zamiast posłuchać wolą mieć poczucie posiadania racji i dalej stać w tym samym miejscu ... Pozdrawiam

Edytowane przez KrystianQ
Czas edycji: 2020-05-13 o 18:51
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 20:34   #3727
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Krystianku widze że dostałeś ostrzeżenie za to że chcesz tu zarobić na ludzkiej krzywdzie.

Widzę zaś że nikt nie był na tyle zdesperowany by ci w ciemno zapłacić.

Ktoś ci niżej napisał przekaż swoją wiedzę publicznie a spotka ciebie nagroda,a jak tego nie chcesz to znikaj stąd w podskokach naciągaczu.Administracja takich jak Ty naciagaczy powinna banować po ip.

Twoja reakcja na moje,Gregga czy Xaviera wpisy jednoznacznie świadczy o tym że nie masz nic konkretnego nam do powiedzenia(w każdym razie nic czego nie wiemy) i chcesz za to pieniądze.Bez odbioru!
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 09:38   #3728
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Masz rację, wam trzem nie mam nic do powiedzenia. Pamiętaj o tym. Nikt mnie nie będzie tak obrażał. Nie pozwolę na to. Reszta sama podejmie decyzję, wy swoją szansę straciliście. A wyganiać to ty mnie możesz ze swojego domu. Kozak w internecie jakich wielu, pozostaje jedynie współczuć.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 18:56   #3729
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

KrystianQ
Lepiej płyń z tego forum i to za☠☠☠iscie szybko bo....

Nie wyobrażam sobie pobierać jakiekolwiek opłaty od osób, które chorują na to samo co ja jeśli znalazłabym złoty środek. Ktoś chce zrobić interes życia ale takim Januszom biznesu to my podziękujemy.

Mam gorsze dni a to przez dietę jedz co chcesz i ile możesz a zaczęło się od lodów z budki.... Mam naprzemienne bóle okolice wątroby, trzustki i nerek, smrodek starego gówienka lub kiszonej kapusty. Mimo, że jestem osobą o normalnej budowie ciała ciężko mi się siedzi, szczególnie w samochodzie. Czuję straszny ucisk na narządy. Czasem muszę lapac powietrze jak ryba. Przez pandemie przytyłam kilka kg.
W dobie noszenia maseczek w końcu sama czuję swój smrod z ust hahaha.
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 09:23   #3730
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Porównywać się ze mną możesz jak odkryjesz to co ja, a na razie żyjesz wyobrażeniami o tym co by było gdyby i swoim problemem. Odkryj i podziel się tak jak deklarujesz, na ten moment ja odkryłem, więc się nie porównuj bo to inne płaszczyzny chcieć i mieć "złoty środek". Każdy może mieć, ale większość tylko chce.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 09:58   #3731
Wojtus900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez KrystianQ Pokaż wiadomość
Porównywać się ze mną możesz jak odkryjesz to co ja, a na razie żyjesz wyobrażeniami o tym co by było gdyby i swoim problemem. Odkryj i podziel się tak jak deklarujesz, na ten moment ja odkryłem, więc się nie porównuj bo to inne płaszczyzny chcieć i mieć "złoty środek". Każdy może mieć, ale większość tylko chce.
Zamknij za sobą drzwi, jesteś osobą skąpą i tyle. Ludzie opisują swoje przypadku w książkach i udostępniają je za darmo (https://www.lulu.com/shop/citoyen-ki...-184gdn4e.html). Opisują swoje przypadki (https://docs.google.com/document/d/1...O3V415cQU/edit), a Ty jeden żądasz za to hajsu, cebulaczek polaczek, wyjdź XD. Poza tym nie masz gwarancji, że to co zadziałało na Ciebie to zadziała i na nas. Na YouTube jest MASA, po prostu setki filmików na temat fekalnego odoru człowieka, na temat TMAU, i są one ZA DARMO, bo każdy kto przeszedł przez ten problem, wie na czym to polega i wie jaki to ból siedzieć samemu zamknięty w domu, Ty widocznie nigdy tego nie przeszedłeś, jesteś dla mnie zwykłym naciągaczem albo tak skąpą osobą, że nic innego nie wypełnia Twoi cech, prócz sknerusa. Oglądałeś kiedyś Kaczora Donalda? Widocznie nie, skoro nic nie wyciągnąłeś puenty z tej bajki .

Wszystkim męczącym polecam zapoznanie się z powyższymi artykułami. Pozdrawiam.
Wojtus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 12:41   #3732
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja osobiście nie wyobrażam sobie znaleźć rozwiązanie tego problemu i nie podzielić się nim z innymi, współcierpiącymi. Pomimo tego, że wydałam majątek na lekarzy, lekarstwa, suplementy, zioła, dietetyczki, diety, badania, nie miałabym serca odbijać sobie tych kosztów na kimś innym. Ale jak widać ludzie są różni...
KrystianQ, nie masz pewności, że ta metoda zadziała na każdego.
Ja akurat mam wykluczone TMAU.
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 17:13   #3733
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

KrystianQ



Wielu z nas przeszło gehennę i każdy ma rysę na psychice przez co poziom empatii równy 10000%. Każdy z nas działa BEZINTERESOWNIE!
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 08:21   #3734
SanchoPansaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 83
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez KrystianQ Pokaż wiadomość
Jestem jak trzymam się swoich zaleceń. Oczywiście, że nie można jeść czegokolwiek. To nie dieta. Dieta ma koniec.

Wielokrotnie na tym forum podawane były wytyczne jak żyć, żeby zlikwidować/łagodzić nasze objawy. Osoby, które mają dostateczną ilość samodyscypliny, żeby się ich trzymać lub dobrego psychiatrę są/były w stanie się z tym uporać.


Jedynym IMHO pozytywnym skutkiem złapania się na ofertę naszego "Uzdrowiciela" jest efekt motywacyjny "Wydałem 150zł, więc postaram się choć przez kilka tygodni trzymać tych zasad".


Krystian, szczerze, czy Twoja metoda zawarta jest np. w poście #2730?
SanchoPansaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 10:05   #3735
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Moja metoda zawiera 2 z wymienionych tam rzeczy (stres i leki), ale są to poboczne kwestie tej metody, raczej dla umocnienia efektu, a nie dającego go same z siebie.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 03:27   #3736
Chudy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Krystian czy naprawde zależy ci tak na tych 150 zl ? Załóżmy ze ktoś Ci zapłaci to 150 zli przekazesz mu ta recepte na zdrowie i co sadzisz ze nie przekaże ta osoba tej wiedzy dalej na forum za darmo ? chce ci sie siedziec tyle na tym forum dla smiesznych 150 zl ?
Chudy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 19:45   #3737
Lysy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam wszystkich . Wszedłem tu pierwszy raz od roku ... z ciekawosci ... no i widze ze niezle tu kogos popier ... Krysian pisze ze Wam da metode pozbycia sie tego gowna za $... nie wierzcie mu. ja sie wyleczylem z tego... Szczerze mowiac nie wiem czym ale wiem ze na 100% nie ma jednej sprawdzonej metody. Trzeba probowac doslownie wszystkiego... i to najlepiej razem. Ja tak zrobilem ... no i udalo sie. Moze nie wyleczylem sie w 100% bo niekiedy mnie bola jelita i pol brzucha... ale nie smierdze ! no i roznica w samopoczuciu jest kolosalna.
Pozdrawiam

Edytowane przez Lysy84
Czas edycji: 2020-05-24 o 19:47
Lysy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:39   #3738
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Lysy84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich . Wszedłem tu pierwszy raz od roku ... z ciekawosci ... no i widze ze niezle tu kogos popier ... Krysian pisze ze Wam da metode pozbycia sie tego gowna za $... nie wierzcie mu. ja sie wyleczylem z tego... Szczerze mowiac nie wiem czym ale wiem ze na 100% nie ma jednej sprawdzonej metody. Trzeba probowac doslownie wszystkiego... i to najlepiej razem. Ja tak zrobilem ... no i udalo sie. Moze nie wyleczylem sie w 100% bo niekiedy mnie bola jelita i pol brzucha... ale nie smierdze ! no i roznica w samopoczuciu jest kolosalna.
Pozdrawiam
Cześć.Można wiedzieć jak się wyleczyłeś i czy miałeś reakcje oprócz zapachu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 10:04   #3739
Lysy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

jakie reakcje ? chodzi o objawy ?
Stosowalem bardzo duzo roznych rzeczy , szczerze to wszystkich juz pewnie nie pamietam ... ale wymienie te ktore wg mnie daly najwiecej...
przede wszystkim dieta(kupilem sobie ksiazke Ann Boroch Wygryz Candide), duzo na bank daly suplementy duo life,choc je bralem tylko ok roku bo sa strasznie drogie(jedynie duo pro select bralem dluzej), nystatyna w zawiesinie, rano na czczo mikstura(1/5 szklanki wody, pol wycisnietej cytryny, 1/3 lyzka kurkumy), DMSO 2x dziennie i pewnie duzo wiecej rzeczy ktorych juz nie pamietam... bo od stycznia biore tylko witaminy, pije miksture z kurkumy i czasami DMSO.
Jeszcze musze wspomniec o Salofalk 500... ale to biore caly czas bo mam zapalenie jelit. Co najlepsze wg jednych lekarzy to jest zapalenie jelit a wg drugich nie... ja mam ich gdzies i biore to caly czas.

Edytowane przez Lysy84
Czas edycji: 2020-05-25 o 10:12
Lysy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 23:38   #3740
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Lysy84 co brałeś z Duo?



Ja biorę probiotyki z konkurencyjnej firmy, trochę poprawiają mi stan jelit ale zażywam w kratkę...
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:12   #3741
KrystianQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 22
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Lysy84

Twoja metoda nie zamknie się w 500 zł miesięcznie. Faktycznie jest to lepsza oferta ... od mojej, gdzie jest to jednorazowy wydatek.
KrystianQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 14:35   #3742
Lysy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

1. Uważam że jesteś zwykłym naciągaczem.
2. Nawet jak nie jesteś(w co nie wierze ) to nie ma gwarancji że twoja metoda zadziała (z resztą podobnie jak moja) ale przy mojej metodzie przynajmniej ludzie nie stracą po 150 zł a kupując to co napisałem i tak wpłyną pozytywnie na swoje zdrowie.
3. Wcale moja metoda nie musi być taka droga. Można zobaczyć sklad preparatów duo life i szukać podobnych tańszych, poza tym nystatyna kosztuje chyba 20 zł, DMSO 15 zł a kurkuma grosze... więc nie uważam żeby to było drogo.
Lysy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 10:26   #3743
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć po dłuższej przerwie! Na smoczy oddech bardzo dobrym rozwiązaniem, przynajmniej dla mnie, okazał się Entitis - zawiera szczep Streptococus salivarius, który niweluje brzydki zapach z ust. Trzeba stosować 3 miesiące. odkąd biorę, problem znikł zupełnie. Do tego cały czas chlorofil płynny altermedica ( tańszy odopowiednik duo life), na allegro kupiłam za 29 zł, w zielarskim u mnie 40zł. Poza tym węgiel doraźnie, woda z cytryną, pod prysznic mydło antybakteryjne i da się żyć. Ale chyba najbardziej pomógł mi ten Entitis. Dosyć drogi, bo około 55zł, ale jak ma pomóc, to w sumie niewiele. Pozdrawiam wszystkich!
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 00:12   #3744
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mi enttitis nie pomógł na oddech, ale warto wypróbować. Pilem tez niedawno ten sam chlorofil i niestety powodował zgage.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 19:23   #3745
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ktoś korzystał z pomocy tego lekarza "Anatol Pansiuk"???
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 17:03   #3746
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jaką ma specjalizacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 00:18   #3747
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Macie jakiś skuteczny sposób na śmierdzące stopy,na takie które czuć nawet przez buty ?? Tylko taki który załatwia sprawę.Nie pomaga nawet smarowanie stóp alkoholem który zabija bakterie,wkładam stopy do nowych butów i po dwóch razach noszenia i tak zaczynają buty znać o sobie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Macie jakiś skuteczny sposób na śmierdzące stopy,na takie które czuć nawet przez buty ?? Tylko taki który załatwia sprawę.Nie pomaga nawet smarowanie stóp alkoholem który zabija bakterie,wkładam stopy do nowych butów i po dwóch razach noszenia i tak zaczynają buty znać o sobie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 22:59   #3748
Ka1234sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

W jakich ilościach stosujecie Entitis - zgodnie z ulotką 1 dziennie, czy więcej?
Ka1234sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:06   #3749
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[QUOTE=Gregolan;87944258]Macie jakiś skuteczny sposób na śmierdzące stopy,na takie które czuć nawet przez buty ?? Tylko taki który załatwia sprawę.Nie pomaga nawet smarowanie stóp alkoholem który zabija bakterie,wkładam stopy do nowych butów i po dwóch razach noszenia i tak zaczynają buty znać o sobie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------
Moj maz pracuje fizycznie i tez mu nogi smierdzialy. Smaruje sobie od czasu do czasu - kiedy ja wyczuje probem sudokremem lub talkiem z apteki ( takim ktorym smaruje sie krosty na skorze dzieckka ktore choruje na ospe). Wieczorem po umyciu wsmarowuje sobie jeden albo drugi krem , gruba warstwa, czeka az troche sie to wchlonie, potem zaklada skarpetki na cala noc. Rano myje stopy. Potrafia nawet miesiac nie smierdziec.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 18:19   #3750
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja proponuje na zapach z ust lactoangin z bakteriami mlekowymi jest tani.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 05:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.