Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 06:54   #811
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;87871727]Hejo, można się przyłączyć? Mam na głowie 3a, na oko średniopory. Odkąd zaczęłam olejować na godzinę przed każdym myciem wyglądają na tyle fajnie, że znowu chciałabym je zapuszczać. Olej ze słodkich migdałów to moja nowa miłość, oby to trochę potrwało.

witaj , mozesz wstawic zdjecie włosów, jestem bardzo ciekawa


Szczerzeee, to ja sobie pozwalam na takie grzeszki jak mocne ("normalne") szampony co każde mycie i silikony, chociaż to drugie to bardziej zbrodnia na środowisku niż na włosach imho. W każdym razie nie umiem się przekonać ani do szkodliwości takich szamponów, przynajmniej do mycia 1-2x w tygodniu, ani do dobroczynnego działania tych łagodnych. A bez przekonania trudno się zmusić do przechodzenia tych faz przejściowych czy czegoś tam. Myślę że to olejowanie przed każdym myciem trochę znosi te negatywne skutki, przynajmniej takie jest założenie pre-poo. Może sprawię sobie znowu Biolaven, ale i tak robiłabym co drugie mycie SLSem.

jestem zdania ,że stosowane z umiarem nie szkodzi,


Też jestem ciekawa, jeszcze nigdy nie używałam żadnej wcierki i trochę się boję. Moja skóra ogólnie ma różne odpały, np. na twarzy mogę używać syfnego taniego makijażu i spoko, ale od toniku antyalergicznego do skóry wrażliwej pieczenie i czerwone plamy. No nie ogarniesz. Banfi kusi, ale właśnie ten alkohol i te wieści o wypadających włosach jednak mnie odstraszają.[/QUOTE]

Mam wrażliwą skore głowy ,ale banfi mi nie szkodzi,a wcierkuje już od ponad roku kiedy to poznalam kanał na piękne włosy, może spróbuj wcierki bezalkoholowej np .jantar ?Mozesz sprobowac tez maści końskiej czy niedźwiedziej , kropli żoladkowych,kozieradki.
Nie zawsze musi byc to gotowiec robiony pod włosy ..
Probuj róznych rzeczy

pseudofeministka ,jesli tak sie dzieje to moze zrob im restart ?upierz wlosy w mocnym szaponie i daj emolienty , nastepne mycie humektanty potem proteiny
bo jesli uzywacie sylikonow i slabych szamaponow to faktycznie tzreba je doprowadzic do punktu zero i zaczac od nowa ..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 06:55   #812
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

SoFanny witaj

Zamówiłam wczoraj kilka rzeczy w sklepie Anwen. Jestem bardzo ciekawa stosunku jakości do ich ceny
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 08:21   #813
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Też muszę kupić banfi, bo już dawno nie wcieralam nic. Wcześniej był jantar też z alko i było ok.
Jeżeli chodzi o szampony to przerzuciłam się na kostki. Miałam kupić 4szpaki, bo zrobili w końcu odżywkę, ale padło na shauszke (kiedyś się nazywało lakeland czy jakoś tak) a teraz otworzyli już sklep internetowy. Odżywki nie trzymam jakoś długo na włosach, ale rzeczywiście łatwiej rozczesać później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 20:00   #814
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;87871727]

Też jestem ciekawa, jeszcze nigdy nie używałam żadnej wcierki i trochę się boję. Moja skóra ogólnie ma różne odpały, np. na twarzy mogę używać syfnego taniego makijażu i spoko, ale od toniku antyalergicznego do skóry wrażliwej pieczenie i czerwone plamy. No nie ogarniesz. Banfi kusi, ale właśnie ten alkohol i te wieści o wypadających włosach jednak mnie odstraszają.[/QUOTE]


Trzeba testować Ja Aloesovit używam kolejne mycie i póki co mam spokój ze skórą głowy, nic się nie dzieje, a mój skalp jest baaaaardzo wrażliwy. Chociaż mam taki plan, żeby co któreś wcierkowanie uzywać olejowej wcierki z Orientany, bo ona to w ogóle jest łagodna, ale jakoś nie jestem w stanie ocenić jej wpływu na porost


Co do Banfi - u mnie działanie Banfi przez pierwszy miesiąc było rewelacyjne. Miałam naprawdę spory przyrost (do 3,5 cm) aż nie mogłam w to uwierzyć, pozniej niestety skora glowy zaczela fiksowac - podraznienie, swedzenie, przy kolejejnych ucyiach bardzo wzmozone wypadanie wlosow. Robilam przerwy krotsze dluzsze, ostatnio wrocilam po poltora miesiaca i znowu wzmozone wypadanie , wiec uznalam, ze daje sobie spokoj.



Fajnie też działa (co jakiś czas) Capitavit. Wracam do niego od wielu lat, ale trzeba uważać - ma alkohol w składzie i trzeba sobie robić przerwy, ale w tym przupadku oprocz podraznienia skalpu nie mam wzmozonego wypadania.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Mam wrażliwą skore głowy ,ale banfi mi nie szkodzi,a wcierkuje już od ponad roku kiedy to poznalam kanał na piękne włosy, może spróbuj wcierki bezalkoholowej np .jantar ?Mozesz sprobowac tez maści końskiej czy niedźwiedziej , kropli żoladkowych,kozieradki.
Nie zawsze musi byc to gotowiec robiony pod włosy ..
Probuj róznych rzeczy

pseudofeministka ,jesli tak sie dzieje to moze zrob im restart ?upierz wlosy w mocnym szaponie i daj emolienty , nastepne mycie humektanty potem proteiny
bo jesli uzywacie sylikonow i slabych szamaponow to faktycznie tzreba je doprowadzic do punktu zero i zaczac od nowa ..

Kochana weż nie pytaj!Umyłam włosy szamponem z slsem z dwa , trzy dni temu, ale niestety mam przesuszone włosy. Jednak aż tak czesto nie moge siegac po te mocne szampony jak myslalam. Olejowanie nie zniwelowalo efektu puchu. Proteiny i humektany u mnie odpadaja. Ostatnio jak nalozylam proteiny (Orchidee Anwen) to musialam sciac 3 cm koncowek , bo mi sie wlosy przeproteinowaly, wiec nie chce juz ryzykowac. Jedyne proteiny , ktore sobie zapodaje to w szamponie Biolaven i mam taka maske z silk amino acids i ona tez fajnie dziala. U mnie funkcje protein pelni Olaplex i o dziwo oleje nasycone, dzisiaj zrobiłam mały eksperyment, ale musza mi wyschac wlosy zeby cos wiecej powiedziec w tym temacie Humektany powodują, ze na drugi dzien mam przyklap , szczegolnie jak siedze w suchym biurowym powietrzu Wiec kaprysnosc moich wlosow jest wybitna



Generalnie ja mam taka teorie na to wszystko, ze po prostu rozjasniane wlosy maja trwale rozchylone luski + są pozbawione tej tluszczowej otoczki, co skutkuje tym, że w pomieszczeniu gdzie jest suche powietrze ucieka mi cale nawilzenie (stad przyklap i matowosc wlosow po jakimś czasie), a przez to , ze mam rozchylone luski wiecej protein wnika do wlosa i stad duzo latwiej o efekt przeproteinowania. Moje wlosy wyjatkowo dobrze wygladaja gdy jest wilgotne powietrze - robia sie wtedy puszyste i miesiste, nie mam efektu puchu, nawet jak uzyje humektantow. Widze to, gdy sie przejde teraz, kiedy w moim rejonie pada deszcz i gdy uzywam nawilzacza powietrza. Co dla mnie też jest dziwne, bo powinnam miec efekt puchu (przy rozchylonych luskach).

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87874398]SoFanny witaj

Zamówiłam wczoraj kilka rzeczy w sklepie Anwen. Jestem bardzo ciekawa stosunku jakości do ich ceny [/QUOTE]


To napisz co kupiłaś! Ja uwielbiam niektore kosmetyki Anwen, naprawde Dziewczyna zrobila dobra robote

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Też muszę kupić banfi, bo już dawno nie wcieralam nic. Wcześniej był jantar też z alko i było ok.
Jeżeli chodzi o szampony to przerzuciłam się na kostki. Miałam kupić 4szpaki, bo zrobili w końcu odżywkę, ale padło na shauszke (kiedyś się nazywało lakeland czy jakoś tak) a teraz otworzyli już sklep internetowy. Odżywki nie trzymam jakoś długo na włosach, ale rzeczywiście łatwiej rozczesać później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja mam z Miodowej Mydlarni szampon i odzywke. Szampon fajnie działa, ale po zaledwie kilku uzyciach widze , ze nie bedzie zbyt wydajny. Natomiast odzywki nie wiem jak uzywac. Chyba na moje wlosy ma za duzo humektantow w skladzie, bo wlosy po dwoch dniach od jej uzycia sa dziwne. Jak trzymalam te odzywke 15 minut to mialam mocno spuzone wlosy, ostatnio nalozylam na 3 minuty i bylo juz zdecydowanie lepiej, ale i tak dla mnie nie jest jakas szalowa, chyba jest za bogata skladowo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-05-24 o 20:03
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 04:58   #815
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Pseudofeministka której wersji banfi używałaś? Bo 3,5 cm brzmi super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 10:04   #816
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Pseudofeministka której wersji banfi używałaś? Bo 3,5 cm brzmi super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czerwoną
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 10:10   #817
Melamix
Raczkowanie
 
Avatar Melamix
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 30
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zatrzymam się przy tym wątku, ponieważ odkąd zaczęłam bardziej dbać o włosy te odżyły.
Melamix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 11:54   #818
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czerwoną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:54   #819
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To napisz co kupiłaś! Ja uwielbiam niektore kosmetyki Anwen, naprawde Dziewczyna zrobila dobra robote
Zamówiłam zestaw nocny do średniej porowatości, serum na końcówki "Happy Ends", odżywkę małą proteinową magnolię i szampon peelingujący Mint It Up

Chciałam jeszcze dzisiaj zamówić szampon z brzoskwinią i zestaw z maską i olejem do średniej porowatości bo jest - 20% ale na koncie zero a wypłata w piątek więc zamówię wtedy w cenach regularnych

Edytowane przez 60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Czas edycji: 2020-05-26 o 20:56
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 00:27   #820
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87882804]Zamówiłam zestaw nocny do średniej porowatości, serum na końcówki "Happy Ends", odżywkę małą proteinową magnolię i szampon peelingujący Mint It Up

Chciałam jeszcze dzisiaj zamówić szampon z brzoskwinią i zestaw z maską i olejem do średniej porowatości bo jest - 20% ale na koncie zero a wypłata w piątek więc zamówię wtedy w cenach regularnych [/QUOTE]


To daj znać jak ten zestaw nocny Ci się sprawuje. Ja mam w zapasach 4 saszetki maski nocnej do wysokoporów, ale ze względu na proteiny troche nadal się boję Ja ostatnio trafiłam na konkretną promocje w pigmencie i uzupelnilam anwenowe zapasy, bo ceny były naprawdę atrakcyjne.



Poczekaj na promocje, drogeria Pigment czesto je robi i KOntigo też.


Ja ostatnio kupiłam ten szampon z Brzoskwinią i Kolendra w normalnej formule i trochę mam mieszane odczucia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 06:18   #821
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

pseudofeministka u mnie te normalne szampony od Anwen wogole sie nie sprawdzaja,a juz w piance to wogole.,peelingujące oby dwa kocham,jeden lepszy od drugiego.

annulka21tez mam to serum i chwale sobie
wczoraj wpadlam na pomysl ze naolejuje sesą na dlugosci a khadi na skore glowy ,ale byl smród na caly dom.Myslalam ze przetrzymam do rana z tym olejem ale musialam umyć glowe..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 12:19   #822
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Oj tak, sesa to straszny śmierdziel ale daje fajne efekty
U mnie dzisiaj na włosach oliwa z oliwek na podkład z panthenolu w piance. W ogóle jestem w szoku ze moje włosy tak dobrze zniosły kąpiel rozjaśniającą. Właściwie mam tylko końcówki do podcięcia a na długości włosy wyglądają całkiem ok

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:27   #823
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny gdzie w sensownych cenach kupić czepek albo turban do olejowania na noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 21:20   #824
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To daj znać jak ten zestaw nocny Ci się sprawuje. Ja mam w zapasach 4 saszetki maski nocnej do wysokoporów, ale ze względu na proteiny troche nadal się boję Ja ostatnio trafiłam na konkretną promocje w pigmencie i uzupelnilam anwenowe zapasy, bo ceny były naprawdę atrakcyjne.



Poczekaj na promocje, drogeria Pigment czesto je robi i KOntigo też.


Ja ostatnio kupiłam ten szampon z Brzoskwinią i Kolendra w normalnej formule i trochę mam mieszane odczucia.
Odebrałam dzisiaj kosmetyki z paczkomatu

Pewnie jak już doczekam tych promocji to nie będę miała środków na koncie zawsze tak jest, że jak mam za co to nie ma co, a jak nie mam..

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
annulka21tez mam to serum i chwale sobie
wczoraj wpadlam na pomysl ze naolejuje sesą na dlugosci a khadi na skore glowy ,ale byl smród na caly dom.Myslalam ze przetrzymam do rana z tym olejem ale musialam umyć glowe..
To serum jest tak malutkie, że prawie go nie widać
Uwielbiam zapach Sesy, tak samo jak Orientany
Używam teraz wcierki Sattva henna i amla i to jest dopiero śmierdzielek, w moim odczuciu przynajmniej

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w sensownych cenach kupić czepek albo turban do olejowania na noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uwielbiam czepki które są dołączane do tych większych masek Biovax turban mam jakiś z allegro, kupiłam lata temu. A teraz będę testować turban od Anwen


Dziewczyny, jakich używacie szczotek do włosów? Zachorowałam parę dni temu na szczotkę Olivia Garde FingerBrush ale po dzisiejszym szperaniu w necie odkryłam model Supreme Boar i planuję go zamówić pojutrze po wypłacie czy któraś z Was może miała z nią do czynienia?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:19   #825
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja dziś świadomie kupiłam przeproteinowującą mgiełkę GlissKur.
Zamierzam używać bardzo oszczędnie!
Zauważyłam, że moim włosom brakuje protein, ale nie chcę kupować nowych masek, bo mam pełną półkę, niestety w większości emolientową....
Zobaczymy, czy nie przeproteinuję...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 23:17   #826
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
pseudofeministka u mnie te normalne szampony od Anwen wogole sie nie sprawdzaja,a juz w piance to wogole.,peelingujące oby dwa kocham,jeden lepszy od drugiego.

annulka21tez mam to serum i chwale sobie
wczoraj wpadlam na pomysl ze naolejuje sesą na dlugosci a khadi na skore glowy ,ale byl smród na caly dom.Myslalam ze przetrzymam do rana z tym olejem ale musialam umyć glowe..

Ja kocham Wake it up. Nie myslalam, ze szampon z SLSem może byc taki dobry i dawac taki efekt!



Ja mam z Kolendra i brzoskwinią - najpierw musialam trzec wlosy zeby jakos rozprowadzic ten szampon, a pozniej mialam wrazenie pokoltunienia wlosow. Wizualny efekt tez niezbyt szalowy i tez na drugi dzien mialam wrazenie, ze wlosy sa niedomyte. Pewnie zuzyc go zuzyje, bo mam wrazliwa skore glowy, ale myslalam, ze bedzie fajny tez i na dlugosc. Ale nie spisuje na straty, pouzywam jeszcze troche.



Khadi uzywasz na porost? U mnie Aloesovit jedak podraznia skalp. Chyba wracam do Capitavitu zamiennie z Orientaną.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87886073]Odebrałam dzisiaj kosmetyki z paczkomatu

Pewnie jak już doczekam tych promocji to nie będę miała środków na koncie zawsze tak jest, że jak mam za co to nie ma co, a jak nie mam..



To serum jest tak malutkie, że prawie go nie widać
Uwielbiam zapach Sesy, tak samo jak Orientany
Używam teraz wcierki Sattva henna i amla i to jest dopiero śmierdzielek, w moim odczuciu przynajmniej



Ja uwielbiam czepki które są dołączane do tych większych masek Biovax turban mam jakiś z allegro, kupiłam lata temu. A teraz będę testować turban od Anwen


Dziewczyny, jakich używacie szczotek do włosów? Zachorowałam parę dni temu na szczotkę Olivia Garde FingerBrush ale po dzisiejszym szperaniu w necie odkryłam model Supreme Boar i planuję go zamówić pojutrze po wypłacie czy któraś z Was może miała z nią do czynienia? [/QUOTE]


To sobie zostaw stówkę Ja ostatnio maski Anwen kupiłam za 30 zł, wychodziło 10 zł mniej. I ogólnie uzupełniłam zapasy to za ponad 100 zł trochę tych rzeczy wyszło. Ale brałam same pewniaki

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja dziś świadomie kupiłam przeproteinowującą mgiełkę GlissKur.
Zamierzam używać bardzo oszczędnie!
Zauważyłam, że moim włosom brakuje protein, ale nie chcę kupować nowych masek, bo mam pełną półkę, niestety w większości emolientową....
Zobaczymy, czy nie przeproteinuję...

A po czym wnioskujesz, że Twoim włosom brakuje własnie protein?



I dlaczego miałabyś przeproteinować? Jezeli masz zdrowe, niskoporowate włosy i nie uzywalas wczesniej protein to wątpliwa sprawa No chyba ze Twoje wlosy wybitnie nie przepadaja za proteinami.



Apropo protein ja wlasnie ostatnio mialam caly czas mialam wlosy bez zycia, do tego strasznie mi sie straczkowaly od emolientow. Umylam rypaczem - wlosy przesuszone. Pozniej umylam szamponem z proteinami, nalozylam odzywke z dodatkiem humektantow i wlosy cud miód W ogole nie myslalam, że moim wlosom kiedykolwiek bedzie brakowalo protein i humektantow



Dlatego zastanawiam sie czy nie kupic szamponu pszenicznego z Sylveco.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 02:11   #827
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Anulka u mnie od lat najlepiej sprawdza się tangle teezer

Melanchton trzymam kciuki żeby nie było przeproteinowania

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:15   #828
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

nikisa ,Anwen wypuścila ponoć fajny turban do masek na noc

pseudofeministka tak, Khadi daje na skalp

mam szczotkę Olivia Garden ale ionic ceramiczna,tez fajna.

annulka21 ja daje tego serum naprawdę malutko ...

Kończę Kallosa fig(maska), skończyłam wcierkę Medikomed..i maske z oriflame hair x , od razu się robi luźniej na półkach w zapasie mam prawie 4 drozdzowe agafie + caly PEH, szampon w kostce, mocny szampon w tym jeden od babuszki taki półrypacz .wake it up i basiclab do wypadających (jeszcze nie uzywalam)..pełny urodzaj...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 08:39   #829
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ten anwen widziałam i kupię jeśli nic nie znajdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 09:07   #830
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jesli ktoras z Was ma problem z równowagą PEH to na you tube jest najnowszy filmik Agi (wwwlosy) z wczoraj , który tłumaczy wszystkie te elementy .czego jest za dużo a czego jest za mało ..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 09:28   #831
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Jesli ktoras z Was ma problem z równowagą PEH to na you tube jest najnowszy filmik Agi (wwwlosy) z wczoraj , który tłumaczy wszystkie te elementy .czego jest za dużo a czego jest za mało ..
Dziękuję za info
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:04   #832
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Jesli ktoras z Was ma problem z równowagą PEH to na you tube jest najnowszy filmik Agi (wwwlosy) z wczoraj , który tłumaczy wszystkie te elementy .czego jest za dużo a czego jest za mało ..
O dzieki za informację, już biegnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:15   #833
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
nikisa ,Anwen wypuścila ponoć fajny turban do masek na noc

pseudofeministka tak, Khadi daje na skalp

mam szczotkę Olivia Garden ale ionic ceramiczna,tez fajna.

annulka21 ja daje tego serum naprawdę malutko ...

Kończę Kallosa fig(maska), skończyłam wcierkę Medikomed..i maske z oriflame hair x , od razu się robi luźniej na półkach w zapasie mam prawie 4 drozdzowe agafie + caly PEH, szampon w kostce, mocny szampon w tym jeden od babuszki taki półrypacz .wake it up i basiclab do wypadających (jeszcze nie uzywalam)..pełny urodzaj...

A który to polrypacz z Agafii?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:10   #834
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Anulka u mnie od lat najlepiej sprawdza się tangle teezer

Melanchton trzymam kciuki żeby nie było przeproteinowania

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
U mnie na początku TT też zdziałał cuda...a teraz służy mojemu pół-labradorowi, kundlowi Gdy włosy po jakichś 2 latach takiej lepszej pielęgnacji troszkę zgęstniały (lepszej, czyli odżywka, szampon i jakaś kozieradka ), przestały tak wypadać po izoteku, to niestety TT robił im kuku

Teraz to tylko duża prostokątna szczota, jakaś z Tk Maxx, taka zwykła w sumie oraz mam z włosia dzika (okrągłą i zwykłą, są fajne, gdy włosy są wstępnie wyczesane, bo rozczesanie nimi graniczy z cudem). Lubię je też, gdy włosy mają już lekki przyklap, wtedy lekko 'unoszą' i jakoś tak równomiernie rozprowadzają sebum.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 09:31   #835
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A który to polrypacz z Agafii?
szampon wzmacniający do wlosów, mocno ziołowy ,unosi fajnie przy nasadzie, ale włosy aż po nich skrzypia, tzn takie mam wrazenia jesli chodzi o moje ,opis po rosyjsku i lacinie ponoc bez sls ale same zioła robią robotę
Ostatnio mam parcie na szampon w kostce od 4 szpaki , umyłam 2 razy z rzędu( łącznie użyłam go 6-8 razy ) i jestem bardzo zadowolona...dostalam namiary na fajne tansze od zero wasterki (szampony szaszuka jakoś tak) ten z isany tez ponoc nienajgorszy .jak bede w miejscie to kupie dostepne rodzaje

A ten filmik Agi też chetnie sobie obejrzalam ...,czasami też wracam do starych jak chce np przepis na laminowanie galaretką.czy jaka wcierkę wybrać(tez fajne porównania)

u mnie teraz wcierkowo : krople zołądkowe i sattva (anyz^lukrecja)na zmianę

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2020-05-29 o 09:37
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 10:05   #836
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
szampon wzmacniający do wlosów, mocno ziołowy ,unosi fajnie przy nasadzie, ale włosy aż po nich skrzypia, tzn takie mam wrazenia jesli chodzi o moje ,opis po rosyjsku i lacinie ponoc bez sls ale same zioła robią robotę
Ostatnio mam parcie na szampon w kostce od 4 szpaki , umyłam 2 razy z rzędu( łącznie użyłam go 6-8 razy ) i jestem bardzo zadowolona...dostalam namiary na fajne tansze od zero wasterki (szampony szaszuka jakoś tak) ten z isany tez ponoc nienajgorszy .jak bede w miejscie to kupie dostepne rodzaje

A ten filmik Agi też chetnie sobie obejrzalam ...,czasami też wracam do starych jak chce np przepis na laminowanie galaretką.czy jaka wcierkę wybrać(tez fajne porównania)

u mnie teraz wcierkowo : krople zołądkowe i sattva (anyz^lukrecja)na zmianę

Dzięki!Ja chyba wrócę do Fitomedu. On dla mnie też był takim półrypaczem tym bardziej że dalej w składzie miał SLS i byl na bazie mydlnicy lekarskiej, ale odstawiłam go bo masakrował mi skórę głowy. Została mi końcówka tego szamponu, następnym razem spróbuję Bo te łagodne nie domywaja mi jednak oleju, emulgowanie odpada, wiec musze czegos innego szukac.



Odnośnie wcierkowania, to ja wczoraj nałożyłam Capitavit, bo jednak te alkoholowe wcierki dużo lepiej działają jeżeli chodzi o porost włosów i kurde myslalam, ze mi polowa wlosow wyleci , ale ze byla juz noc, to nie chcialam myc wlosow i nalozylam olejek z Orientany i wszystko sie uspokoilo. Tak wiec chyba zostane przy tych olejowych.



A powiedz mi Ty widzisz jakies efekty jezeli chodzi o te olejowe wcierki? Bo też rozwazam Khadi i Sattve w dalszej perspektywie, ale musze wykonczyc Orientanę. Tylko wlasnie ja jakos do tych olejowych wcierek no nie mam przekonania. Po alkoholowych to zawsze czulam konkretny przyrost, a jak uzywam olejowych to nie potrafie tego ocenic. Druga sprawa, że lagodny szampon nie zawsze mi domywa Orientane i czasami na drugi dzien mialam juz przetluszczona skore glowy, mimo ze nawet chwile przetrzymywalam szampon.


Ja byłam osttnio w Rossmanie , chyba po poltora miesiaca nie bycia tam i w ogole jakie zmiany. Sporo naturalnych kosmetykow, tych drogeryjnych malo. Ale martwi mnie, ze Natura Siberica juz nie bylam, bo bardzo lubilam ten szampon Volumizing cos tam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-05-29 o 10:06
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 11:16   #837
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja kiedyś dobre 10 lat temu pierwszy raz usłyszałam o olejku khadi, używałam na noc, rano zawsze myłam włosy, więc mi to pasowało. Na prawdę widziałam efekty wzrostu, nawet zdjęcia robiłam.

Wczoraj akurat weszłam do kontigo i kupiłam turban z biovaxu taki frotte, anwen jest taki sam tylko inny materiał. Nałożyłam na noc na skalp olej musztardowy, a na końcówki kokosowy. Rano umyłam i wiecie, że chyba muszę jeszcze raz umyć, bo nie zmyłam go dobrze. Pierwszy raz w życiu.

Czy to by było źle jakbym umyła wieczorem włosy, nałożyła nocną maskę anwen i rano tylko spłukała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A shaushka to firma Joanny Chyl, kiedyś sprzedawała jako kremoland, ale nigdy nie miała sklepu tak jak teraz. Wszystko wiem, bo jak chciałam kupić szampon w kostce to gdzieś znalazłam wpis o porównaniu różnych. Kremoland wtedy wygrał i tak zaczęłam śledzić ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 13:24   #838
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Nikisa nocną maskę Anwen powinno się stosować na suche włosy. Poza tym nie powinno się trzymać zbyt długo mokrych włosów w turbanie ponieważ źle to działa na cebulki oraz przyczynia się do rozwoju różnych bakterii, co również mogło by się skończyć nieciekawie dla skalpu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 14:02   #839
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Nikisa nocną maskę Anwen powinno się stosować na suche włosy. Poza tym nie powinno się trzymać zbyt długo mokrych włosów w turbanie ponieważ źle to działa na cebulki oraz przyczynia się do rozwoju różnych bakterii, co również mogło by się skończyć nieciekawie dla skalpu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A jak rano umyje włosy szamponem to nie zmyje wszystkiego dobrego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 14:05   #840
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Myślę że nie podobno ta maska ma tak dobrany skład żeby włosy były odżywione po zmyciu szamponem.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.