Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-16, 17:06   #1
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking

Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)


W sumie nie lubię reklam, bo zwykle lecą przez 15 minut i to po kilka razy każda. Ale niektóre sa naprawdę świetne, najbardziej lubię oczywiście te zabawne Nie bede pewnie oryginalna, gdy wymienie tu reklamę Plusa z kabaretem Mumio te zaczarowane pierniczki, kopytka itd, nieźle z tego lałam Fajna tez była reklama Nike z tańczącą dziewczyną i grającymi dla niej głośnikami i ta z facetem, który goni budkę z hot dogami
Za to nienawidze wszystkich reklam proszków do prania, bo kobieta jest w nich przedstawiana jako idiotka lub kura domowa [albo jedno i drugie]. No i reklama Axe, jak dziewczyna przy wieszaku tańczy - żenada i seksizm.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:13   #2
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

mi ostatnio sie podoba reklama szamponu nazwy nie pamietam ale ten przetluszczajacy sie potworek jest taki slodki
karoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:26   #3
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Moją ulubioną reklamą jest reklama Nałęczowianki,jak tej kobiecie tak się palce ruszają a potem kitka.Lubię też reklame Pizzy Knorr bo leci tam świetna piosenke.Wiecie może kto ją śpiewa?Nie lubię reklamy piwa dog in the fog.Wogóle nie rozumiem o co tam chodzi.Lubię też reklamę Plusa:
-Co mi pan tutaj napisał?
-K..K...Kopytko

Świetne
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:28   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Oleczka
Moją ulubioną reklamą jest reklama Nałęczowianki,jak tej kobiecie tak się palce ruszają a potem kitka.Lubię też reklame Pizzy Knorr bo leci tam świetna piosenke.Wiecie może kto ją śpiewa?Nie lubię reklamy piwa dog in the fog.Wogóle nie rozumiem o co tam chodzi.Lubię też reklamę Plusa:
-Co mi pan tutaj napisał?
-K..K...Kopytko

Świetne
No, tej pizzy Knorr jest super, zupełnie zapomnialam o niej ja zawsze jak słysze tę muzyczkę, to mam ochotę sobie zatańczyć i popodrzucać pizzę

Tytuł tej piosenki to "Come", autor nieznany, znalazłam to na stronie z muzyką z reklam jest tam też link, z kótego mozna ściągnąć tę piosenkę ja już ściągnęłam. Wejdźcie w http://reklamy.tv/download/pizzaknorr.zip
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:34   #5
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

najbarzdiej miecierpie reklamy plusa ztym gosciem co ma afro na glowie, to jest tak durne ze masakra
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:35   #6
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

: Banalne może ale uwielbiam reklamy Plusa Kiedyś podobała mi się bardzo reklama Coca Cola light -ta z tym facetem wybierającym koszule w sklepie -był po prostu przeuroczy. Reklama, których nienawidzę to te Simplus z tą laseczką w przykrótkiej bluzeczce i pewnie ich jeszcze sporo jest, ale teraz nie pamiętam.

Edytowane przez Baubo
Czas edycji: 2005-06-16 o 17:47 Powód: lit.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:40   #7
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

mnie denerwowała reklama wygładzającego sunsilku gdy facet chamsko mówił wskazując na dziewczynę "jak mozna przychodzić tu z takimi włosami?!" hehe jak by do mnie tak powiedział to bym mu tak dowaliła że by pożałował
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 17:43   #8
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Mnie niesamowice wkurza większość reklam. Jedne z niewielu, które lubię to reklamy piwa .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:46   #9
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Bardzo nie lubię reklamy kończącej się tekstem "I odszedł, bo nie miała pomysłu na obiad". Wszyscy chyba rozumieją dlaczego.Jeśli już muszą puszczać tego typu reklamy to mogłoby być na zmianę z "I odeszła , bo nie miał pomysłu na obiad "
Ostatnio lubię reklamę z tymi samochodami , które tak mrugają do siebie podczas jazdy i tę z Małym Głodem Z wcześniejszych lubiłam reklamę z dziewczyną tańczącą w ciuchach Nike.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:47   #10
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

podobała mi się reklama kit kat z wyjącym hindusem
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:48   #11
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ja tez uwielbiam reklamy Plusa ,super sa...Jesli chodzi o Simplusa i kolesia z afro,to jak dla mnie zabawny jest koniec,kiedy mowi "Thank you..."i zdejmuje z glowy lisc.Pizza Knor tez fajna...

Niecierpie natomiast reklamy Calgonu:
-"O nie,cala lazienka zalana(...)
-(...)
-"Zabieram pralke do naprawy"
-"Ale ja mam pranie!"
Boszsze,rzucam w telewizor jak widze i slysze te kobiete-Masakra!
Pozdrawiam...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 17:49   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ja nienawidzę większości reklam, tak już mam
Ostatnią, która wzbudziła moją wielką irytację przerywając jakiś film, była reklama sosu Knorr, a raczej kobieta gotująca obiad w sukni balowej i szczytująca wąchając jego zapach, zlizując go z ręki (że niby tak działa na zmysły? ).
Nie cierpię jej
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:51   #13
louvr
Raczkowanie
 
Avatar louvr
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 115
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Bardzo podoba mi sie reklama piwa Freeq - nie wiem czy tak się pisze ( nie zwróciłam na to uwagi bo nie mogę oderwac wzroku od tego zagubionego " macho" fajna jest też piosenka i często łapię się na tym, ze ją podśpiewuję
louvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:51   #14
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Talking Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Właśnie sobie ściągnełam tą pioseneczke.Dzięki wielkie!!!!!
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:52   #15
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Mnie dobija reklama jakiegoś płynu do czyszczenia szyb (w życiu go nie kupię przez tę ohydną reklamę).Przedstawia okropnego, chudego facecika próbującego zmierzyć się z myciem okna,facet jest tak antypatyczny,paskudny,że wysiadam....Już wiem, to reklama płynu Mister Mascule,ble...
Lubie reklamy Media makrt ze względu na ich absurdalny humor z hasłem "nie dla idiotów".
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:57   #16
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Uwielbiam wszystkie reklamy FRUGO, bo zawsze opierały się na jakimś pomyśle
Oczywiscie moja ulubiona to męskiego Lacoste, czarnobiała, gdzie menszczyzna biega nago po mieszkaniu, szkoda że nigdy się nie odwrócił
Znienawidzone reklamy to te z Bożeną Dykiel, jakoś nie umiem jej przetrawić :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 17:59   #17
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Anulek
mnie denerwowała reklama wygładzającego sunsilku gdy facet chamsko mówił wskazując na dziewczynę "jak mozna przychodzić tu z takimi włosami?!" hehe jak by do mnie tak powiedział to bym mu tak dowaliła że by pożałował
On to mówił bo naprawiajac ksero wyciągnął z niego włosy...a ona akurat trafiła na ta chwilę....
A wracając do pytania to uwielbiam reklamy Plusa z moim ulubionym Mumio, milutka jest reklama kaszki Nestle (chyba) .."prezesie..." do słodkiego dzieciaczka, a nie moge znieść tych reklam (kolejność od najbardziej znienawidzonej):
1.Vanish - z tą blondynką co wszystkich oblewa i każe patrzeć jak powstaje aktywna piana i dla utrudnienia dodaje jodyny, brrrrrrrrrr
2. Wszelkie reklamy chyba Perwoll'a? o jaki masz sweter, bluzkę, ostatnio sukienkę, to nowa? nie... i panna wyciąga butlę Perwoll'a nieważne gdzie jest, w kinie czy na spacerze, kiedyś była taka jedna, która miała tą butlę na meczu siatkówki, na boisku!,
3. No i ostatnia, może komuś wyda sie dziwne, ale nie znoszę tej reklamy dezodorantu, ta dzieczyna mówiąca "ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie" boże co za idiotka, no chyba się ze mną zgodzicie?
pozdrawiam.
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:03   #18
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ostatnio bardzo malo ogladam TV wiec nie bardzo jestem w temacie . Ale reklama Pizzy knorr przyciagnela moja uwage sympatyczna pioseneczka .

Reklama Naleczowianki mi sie podoba bo to takie zabawne ze nie mozna ruszac poszczegolnymi paluszkami u nogi .
I włosami oczywiscie tez nie ale włosy sa takie "bezwładne" a palec to jednak czesc ciała .

Kiedys nienawidzilam reklamy marsa z panienka wyginajaca sie przed lustrem.
Teraz nie mam takich reklam na ktorych przelaczam kanal, ale nigdy nie minie moja niechec do reklam srodkow czyszczacych, pioracych itp.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:10   #19
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No, tej pizzy Knorr jest super, zupełnie zapomnialam o niej ja zawsze jak słysze tę muzyczkę, to mam ochotę sobie zatańczyć i popodrzucać pizzę

Tytuł tej piosenki to "Come", autor nieznany, znalazłam to na stronie z muzyką z reklam jest tam też link, z kótego mozna ściągnąć tę piosenkę ja już ściągnęłam. Wejdźcie w http://reklamy.tv/download/pizzaknorr.zip
Buuu... sciagnelo sie, ale jest jakis błąd i sie nie otwiera
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 18:12   #20
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez KatarzynaJ
On to mówił bo naprawiajac ksero wyciągnął z niego włosy...a ona akurat trafiła na ta chwilę....
A wracając do pytania to uwielbiam reklamy Plusa z moim ulubionym Mumio, milutka jest reklama kaszki Nestle (chyba) .."prezesie..." do słodkiego dzieciaczka, a nie moge znieść tych reklam (kolejność od najbardziej znienawidzonej):
1.Vanish - z tą blondynką co wszystkich oblewa i każe patrzeć jak powstaje aktywna piana i dla utrudnienia dodaje jodyny, brrrrrrrrrr
2. Wszelkie reklamy chyba Perwoll'a? o jaki masz sweter, bluzkę, ostatnio sukienkę, to nowa? nie... i panna wyciąga butlę Perwoll'a nieważne gdzie jest, w kinie czy na spacerze, kiedyś była taka jedna, która miała tą butlę na meczu siatkówki, na boisku!,
3. No i ostatnia, może komuś wyda sie dziwne, ale nie znoszę tej reklamy dezodorantu, ta dzieczyna mówiąca "ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie" boże co za idiotka, no chyba się ze mną zgodzicie?
pozdrawiam.
oj tak tak te reklamy perwolla niezwykle działają



na nerwy .

Ta dziewczyna z reklamy dezodorantu dla facetów też wkurzająca ,tak jakby robiła jakieś dochodzenie .
Kiedyś denerwowała mnie strasznie obrzydliwa reklama na mtv z tańczą



cym ogromnym karaluchem była poprostu paskudna nie wiem czy teraz też leci bo już nie mam kablowki a jeszcze bardziej denerwowała mnie kiedyś reklama też na mtv takiej blondynki ubranej w militarne ciuchy która spadając z konia coś tam gadała na raz wysyłasz jakiś tam kupon , na dwa.....poprostu
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:15   #21
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ja tez bardzo lubie ta reklame knorra glownie za muzyke bardzo podobala mi sie reklama bodajze Panadol Baby? Gdzie byly takie fajne dzieciaczki, poprzebierane w zwierzaki Do tego reklama Coli Light, gdzie facet wychodzi z wody i sie okazuje ze jest ksiedzem, Kinder Bueno (ah te króliki w samochodzie ) Pan Kopytko oczywiscie tez Osobiscie nie znosze reklam serka Hohland z tymi dzieciakami, oczywisci wszystkich proszkow, plynow do zmywania, wybielaczy etc.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:29   #22
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Anulek
Ta dziewczyna z reklamy dezodorantu dla facetów też wkurzająca ,tak jakby robiła jakieś dochodzenie .
Wkurza mnie w tej reklamie to, że robią z nas idiotki, facet użył dezodorantu, nabiegał się a koszulka jest sucha i nawet nie pachnie, a ta idiotka w to uwierzyła!!! Chyba musiałby się cały natrzeć tym dezodorantem włącznie z plecami.
Ale się jej uczepiłam!
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:32   #23
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Anulek
Kiedyś denerwowała mnie strasznie obrzydliwa reklama na mtv z tańczącym ogromnym karaluchem była poprostu paskudna nie wiem czy teraz też leci bo już nie mam kablowki a jeszcze bardziej denerwowała mnie kiedyś reklama też na mtv takiej blondynki ubranej w militarne ciuchy która spadając z konia coś tam gadała na raz wysyłasz jakiś tam kupon , na dwa.....poprostu
Robal był beznadziejny. A mnie szlag trafia, jak słyszę reklamę (też na MTV) nowych dzwonkó na komórkę a dokłą



dniej dzwonek: ZWARIOWANA ŻABA (albo SZALONA?) Jak to słysze, to zawsze lece do pilota, byle szybko przełączyć i tego nie slyszeć. To taka moja obsesja, jak usłysze to cale, to dobry humor odchodzi w kąt.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:37   #24
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ja jestem za reklamami plusa i za durna reklama " jak jesteś w tak-taaaku dluuuzej" A czego nie lubie? hmm no reklamy proszkow do prania glownie...
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:39   #25
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

O tak!
Reklama, w której kobieta wącha pod pachą bluzkę swojego faceta, żeby sprawdzić czy aby na pewno biegał, powaliła mnie na łopatki
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:44   #26
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Numer 1. wszystkie PLUSA a nr 2 Knorr pizza heh i kiedys Byla Lacoste Touch of pink tez niezla
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 18:55   #27
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez karoola
mi ostatnio sie podoba reklama szamponu nazwy nie pamietam ale ten przetluszczajacy sie potworek jest taki slodki
Sunsilk. Też lubię tą reklamę właśnie za te potowrki. Cudowne, a chyba miały być straszne.
I tą gdzie dziewczyna rusza palcami stóp. Jakiejś wody chyba.
Nie cierpię reklam Plusa. Przełączam kanał i już. I tej Tak Taka z Wojewódzkim.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 19:01   #28
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Cytat:
Napisane przez Ami
Sunsilk. Też lubię tą reklamę właśnie za te potowrki. Cudowne, a chyba miały być straszne.
I tą gdzie dziewczyna rusza palcami stóp. Jakiejś wody chyba.
Nie cierpię reklam Plusa. Przełączam kanał i już. I tej Tak Taka z Wojewódzkim.
Tak tak, ten "tak tak" jest wkurzajacy

A dziewczyna i jej paluszki to Nałeczowianka .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 19:05   #29
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

Ja lubie reklame jak facet otwiera ksiazke i kobiecie strzelaja guziki od bluzki etc,starsznie zabawna jest podobala mi sie muzyczka nr do robala-jak tanczyli w supermarkecie,lubie tez wiekszosc reklam samochodow-ostatnio byla taka slodka reklama,jak tata mowil do synka,ze to dla niego auto etc,ale jak dorosnie,a tam taki maluszek
Ta reklama Panadol Baby byla cudowna

Reklamy Naleczowianki nie lubie,jakos do mnie nie trafia to ruszanie palcami;nienawidze!! 'i odszedl bo nie miala pomyslu na obiad'(nawet nie skomentuje) i jak prawie kazda reklam proszkow,calgonitu,domest osa,dzieki ktoremu mozna jesc z podlogi...
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 19:06   #30
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona :-)

aa i jeszcze reklama nutelli-lubie ta piosenke i podobaja mi sie te usmiechniete dzieci 'potrzeba tyle sily zeby marzyc'
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.