Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 17:23   #1
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360

Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI


Chcesz zapytać o prawdopodobieństwo ciąży to napisz tutaj.
Nie zakładaj nowych wątków

Link do poprzedniej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=740191
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 18:48   #2
panama93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam Panie

Dzis rano pojawilo sie u mnie rano duzo bialego uplawu mimo to ze juz sluz plodny mialam ( przezroczysty jak galaretka2-3 dni) nie wiem co o tym myslec poniewaz nigdy nie zdarzylo mi sie zebym go miala az tak duzo caly czas mam wrazenie wilgotnosci,dodam jeszcze ze mocno boli mnie podbrzusze jak myslicie zrobic test ciazowy przed wizyta u ginekologa czy to raczej objaw w jakies choroby wizyte mam dopiero za tydzien a troche sie martwie ???
panama93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 22:16   #3
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

hej
Z narzeczonym zaczęliśmy się starać o dziecko. Kochaliśmy się na razie raz do końca. Było to 14 dnia cyklu, a cykle mam zwykle 24-27 dni. Ostatnio są trochę nieregularne i na miesiączkę czekałam do 29 dnia. Jaka jest szansa na to, że nam się udało?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 19:02   #4
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

6 dni po zastosowaniu Escapelle dostałam bólu podbrzusza (tak jak przy normalnej miesiączce) i mocnego krwawienia, które trwało tylko 1 dzień. Stosowałam już kiedyś escapelle i to "plamienie" będące efektem ubocznym, było faktycznie plamieniem a nie powodzią... To chyba nie jest normalne... Chyba zaczynam schizować :/
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 20:38   #5
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej!
My też zaczęliśmy starać się o dziecko.
Kochaliśmy się 15 lipca - dokładnie 14 dnia cyklu, cykle mam regularne od zawsze (28 dniowe) tylko w maju wypadł mi cały cykl i nie miałam miesiąc okresu, ale czerwcowy przyszedł zgodnie z tym kiedy miał być.
No i tego piętnastego mój mąż sfiniszował we mnie jak na staranie się o dzidzię przystało.
23 lipca zrobiłam betę, dziś odebrałam wynik: 1,20.... czyli brak ciąży. Tylko zastanawiam się, czy nie pośpieszyłam się z tą betą za bardzo, bo ósmy dzień to mogła się dopiero "dzidzia" zagnieżdżać. Jak myślicie, czy w ósmym dniu po owu można już mówić, że wynik jest wiarygodny, czy raczej nie?
Chciałabym być bardzo w ciąży, jakoś czuję, że jestem, ale nie jestem pewna, ten wynik mnie zdołował.
Wczoraj od rana czułam się bardzo senna, taka, jakbym była na jakimś kacu, albo mocno się nie wyspała (a spałam od 2 w nocy do 10.30!) , dziś w dzień czułam się okej, tylko teraz właśnie czuję się tak jak wczoraj - senna, jakbym była na jakimś kacu :P
Oprócz tego dwa dni po rzekomej owu bardzo bolały mnie jajniki, cały dzień.
Gazy puszczam jak nigdy, siku też ciągle latam (ale nie wiem czy to nie powód, że biorę hydrominum i zaczęłam pić więcej wody)
Piersi nie bolą - tylko sutki gdy ich dotykam, ale ja od zawsze mam wrażliwe.
Piersi zdecydowanie bardziej jędrne i nabrzmiałe niż zawsze. Brzuch bardziej twardy. Głowa boli mnie niemiłosiernie od jakiś 3 dni.
Dziś też lekko kuło mnie w jajniku ale około 10 minut.
Oprócz tego doszły mi od trzech nocy problemy z oddychaniem w nocy. Kiedy leżę nie umiem wziąć głębokiego oddechu i świszczy mi w płucach. Kiedyś już tak miałam (astma). Boże, a jak się męczę jak mam przejść kilka kroków, metrów. Serce to mi się wyrwie samo z płuc.
Jak myślicie, jakie są szanse na ciążę?
Dodam, że mam 20 lat.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:33   #6
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Hej!
My też zaczęliśmy starać się o dziecko.
Kochaliśmy się 15 lipca - dokładnie 14 dnia cyklu, cykle mam regularne od zawsze (28 dniowe) tylko w maju wypadł mi cały cykl i nie miałam miesiąc okresu, ale czerwcowy przyszedł zgodnie z tym kiedy miał być.
No i tego piętnastego mój mąż sfiniszował we mnie jak na staranie się o dzidzię przystało.
23 lipca zrobiłam betę, dziś odebrałam wynik: 1,20.... czyli brak ciąży. Tylko zastanawiam się, czy nie pośpieszyłam się z tą betą za bardzo, bo ósmy dzień to mogła się dopiero "dzidzia" zagnieżdżać. Jak myślicie, czy w ósmym dniu po owu można już mówić, że wynik jest wiarygodny, czy raczej nie?
Chciałabym być bardzo w ciąży, jakoś czuję, że jestem, ale nie jestem pewna, ten wynik mnie zdołował.
Wczoraj od rana czułam się bardzo senna, taka, jakbym była na jakimś kacu, albo mocno się nie wyspała (a spałam od 2 w nocy do 10.30!) , dziś w dzień czułam się okej, tylko teraz właśnie czuję się tak jak wczoraj - senna, jakbym była na jakimś kacu
Oprócz tego dwa dni po rzekomej owu bardzo bolały mnie jajniki, cały dzień.
Gazy puszczam jak nigdy, siku też ciągle latam (ale nie wiem czy to nie powód, że biorę hydrominum i zaczęłam pić więcej wody)
Piersi nie bolą - tylko sutki gdy ich dotykam, ale ja od zawsze mam wrażliwe.
Piersi zdecydowanie bardziej jędrne i nabrzmiałe niż zawsze. Brzuch bardziej twardy. Głowa boli mnie niemiłosiernie od jakiś 3 dni.
Dziś też lekko kuło mnie w jajniku ale około 10 minut.
Oprócz tego doszły mi od trzech nocy problemy z oddychaniem w nocy. Kiedy leżę nie umiem wziąć głębokiego oddechu i świszczy mi w płucach. Kiedyś już tak miałam (astma). Boże, a jak się męczę jak mam przejść kilka kroków, metrów. Serce to mi się wyrwie samo z płuc.
Jak myślicie, jakie są szanse na ciążę?
Dodam, że mam 20 lat.
Objawy o których mówisz mogą, ale nie muszą wskazywać na ciążę. Beta zrobiona za wcześnie, powinna byłaś się wstrzymać jeszcze 2-3 dni - powtórz badanie
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:53   #7
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Objawy o których mówisz mogą, ale nie muszą wskazywać na ciążę. Beta zrobiona za wcześnie, powinna byłaś się wstrzymać jeszcze 2-3 dni - powtórz badanie
Tak myślałam, chęć posiadania dziecka ogromna sprawiła, że poleciałam do laboratorium.
Jak myślicie, w poniedziałek mogę zrobić test z moczu (domowy) czy wstrzymać się do środy?
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 22:02   #8
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Tak myślałam, chęć posiadania dziecka ogromna sprawiła, że poleciałam do laboratorium.
Jak myślicie, w poniedziałek mogę zrobić test z moczu (domowy) czy wstrzymać się do środy?
Ja bym Ci odradzała takie sikane, lubią przekłamywać. I tak dla pewności zrobisz pewnie betę, więc nie ma się co bawić. Ale test sikany już po 14 dniach możesz robić
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 22:19   #9
Monia852
Raczkowanie
 
Avatar Monia852
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 188
BEta wysoka - TESTY NEGATYWNE, OKRES

Witam

jesli to zly watek, miejsce to przepraszam,,,,

Prosze o rade...


1,5 mesiaca temu bylam u gina... pecherzyki na jajnikach, dala mi Provere.. bralam... w miedzyczasie odbylam stosunek.. pekla prezenrwatywa na samym poczatku... po 10-14 dniach robilam testy ( sumie 10 testow) kazdy negatywny... 14 dni po stosunku w poniedzialek poszlam zrobic bete na rano... dstalam okres.. skrzepy krwi nawet brazowe.... dzis poszlam odebrac bete 82 - ciaza.... zrobilam od razu wiezorem test ciazowy.. negatywny... co robic.. co mi jest. Blagam pomozcie
Monia852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 22:26   #10
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Też staramy się o dziecko.
I też boli mnie głowa codziennie, jestem śpiąca, kłuje mnie w podbrzuszu, piersi są wrażliwe, często mam zawroty głowy i uderzenia gorąca. Też wspomniany wyżej piętnasty był stosunkiem niezabezpieczonym, dwa dni po owulacji (charakterystyczny ból w podbrzuszu i plamienie). Też mam się nakręcać, że się udało?
Trzeba siebie obserwować, bo może nie zauważyłaś u siebie wcześniej takich objawów na zbliżający się okres, a teraz jak staracie się o dziecko to widzisz wszystkie objawy ciąży. Rzadko się zdarza by w pierwszych cyklach starań się udało. Ja też nie mogę się doczekać maluszka i nie umiem dać na luz, a zazwyczaj jest tak, że jak człowiek się stara to mu nie wychodzi.
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:30   #11
vampirowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 38
Exclamation Spóźniający się okres - POMOCY !

Witam,
mam problem ze spóźniającym się okresem... :-(
Zacznę od tego, że pół roku temu (tj. w styczniu) urodziłam dziecko i po po rodzie miałam krwawienie poporodowe przez około półtora miesiąca, kiedy ono ustało po jakimś tygodniu później pojawił się okres tzn. 2 marca, kolejny dopiero 11 kwietnia, następny 13 maja i kolejny 17 czerwca, a teraz do tej pory nic... :-(
Już przed ciążą miałam dosyć nieregularne miesiączki, które wahały się między co 27 - 37 dni, po ciąży okres też nie był regularny, ale był...
Ponad to w poprzednim miesiącu w środku cyklu pojawił się śluz z odrobiną krwi mniej więcej przez 2-3 dni, ale później normalnie dostałam okres, w tym miesiącu również w połowie cyklu miałam taki sam śluz z odrobiną krwi, tyle tylko, że był on nieco dłużej niż poprzednie tzn. jakieś 5-6 dni - nigdy wcześniej nie miałam takich plamień w środku cyklu, jedynie kiedy zaszłam w ciążę, ale wtedy to była tylko i wyłącznie krew i to w większych ilościach, a teraz wyglądało to inaczej... Dodam, że od czasu urodzenia dziecka zawsze używamy z mężem prezerwatyw, a poza tym, mąż zawsze kończy na zewnątrz w prezerwatywie, dotąd nie zdarzyło się, żeby prezerwatywa pękła itp. Ponad to tak jak wspomniałam ostatni okres miałam 17 czerwca i trwał do 22, po okresie kochałam się z mężem (ostatni raz 27 czerwca), później on wyjechał i kochaliśmy się dopiero 18 lipca... Wspomnę jeszcze, że po ciąży nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu, ani bolących piersi, ani bólu brzucha itp...
Żadne objawy ciąży, które miałam przy pierwszym dziecku też się nie pojawiły... Ostatnio miałam dość napięty okres - egzaminy na studiach, mąż wyjechał, byłam sama z dzieckiem, które w dodatku chorowało - stres, zmęczenie...
Zastanawiam się, czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i skąd w ogóle takie wahania okresu? Bardzo boję się zajść teraz w ciążę, także proszę o rady czy jest to wgl możliwe...
vampirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 14:15   #12
kaska930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Cool Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam. 4 lipca miałam ostatni okres. Cykle nam trochę nieregularne. Najczęściej jest to 27-28. Kochałam się z moim chłopakiem w 18 i 20 dniu cyklu. Od początku do końca z prezerwatywą. podczas obu razow wytrysk był poza mną. ( w 18 dniu około 2 minut po wyjeciu, w 20 chłopak szczytował od razu po wyjeciu prezerwatywy, do niej). Nie był to mój pierwszy raz aczkolwiek za kazdym razem mam bóle w środku, i w sumie zero satysfakcji. Wybieram się do ginekologa. od dwóch dni po stosunku Boli mnie podbrzusze. Czy jeśli wytrysk był poza mną z prezerwatywą możliwa jest ciaza?,dodam że jestem straszną panikarą odnośnie ciazy, w sumie wmawiam sobie ją po każdym stosunk.
kaska930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 14:49   #13
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kaska930 Pokaż wiadomość
Witam. 4 lipca miałam ostatni okres. Cykle nam trochę nieregularne. Najczęściej jest to 27-28. Kochałam się z moim chłopakiem w 18 i 20 dniu cyklu. Od początku do końca z prezerwatywą. podczas obu razow wytrysk był poza mną. ( w 18 dniu około 2 minut po wyjeciu, w 20 chłopak szczytował od razu po wyjeciu prezerwatywy, do niej). Nie był to mój pierwszy raz aczkolwiek za kazdym razem mam bóle w środku, i w sumie zero satysfakcji. Wybieram się do ginekologa. od dwóch dni po stosunku Boli mnie podbrzusze. Czy jeśli wytrysk był poza mną z prezerwatywą możliwa jest ciaza?,dodam że jestem straszną panikarą odnośnie ciazy, w sumie wmawiam sobie ją po każdym stosunk.
Stosunki zabezpieczone i finisz na zewnątrz. Skąd ciąża? Chyba, że prezerwatywa pękła lub się zsunęła.
I może czas się przebadać?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:50   #14
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Doszedł w prezerwatywę, z daleka od Twojej pochwy. Jaka ciąża? Z czego?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:59   #15
kaska930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wiem wiem często przesadzam w tej kwestiI. Chyba niczego bardziej nie boje się od tego
kaska930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:34   #16
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam

Stosuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin. 13.06 zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Od 20-26.06 wypadły mi dni płodne z owulacją 25.06. Ponieważ miałam urlop, nie chciałam mieć miesiączki to zamiast 7-dniowej przerwy, 4.07 zażyłam pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania. I mam pytanie, czy owalacja ulega przesunięciu? Jeśli nie, kolejne dni płodne wypadły od 19-25.07 z owulacją 24.07. Pech chciał, że przez moje roztrzepanie zapomniałam zażyć pigułki 23.07. Zorientowałam się za późno, więc według ulotki wybrałam opcję, aby skończyć to opakowanie wcześniej czyli zrobić tydzień wcześniej 7-dniową przerwę (nie zażyłam już tabletki 24.07). Według ulotki nie ma potrzeby stosowania dodatkowych metod zabezpieczających, więc kochałam się ze swoim chłopakiem zarówno 24 oraz 25.07 bez dodatkowego zabezpieczenia. Tylko teraz nie wiem jaki wpływ na to miało moje wcześniejsze przeniesienie miesiączki Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:52   #17
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Witam

Stosuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin. 13.06 zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Od 20-26.06 wypadły mi dni płodne z owulacją 25.06. Ponieważ miałam urlop, nie chciałam mieć miesiączki to zamiast 7-dniowej przerwy, 4.07 zażyłam pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania. I mam pytanie, czy owalacja ulega przesunięciu? Jeśli nie, kolejne dni płodne wypadły od 19-25.07 z owulacją 24.07. Pech chciał, że przez moje roztrzepanie zapomniałam zażyć pigułki 23.07. Zorientowałam się za późno, więc według ulotki wybrałam opcję, aby skończyć to opakowanie wcześniej czyli zrobić tydzień wcześniej 7-dniową przerwę (nie zażyłam już tabletki 24.07). Według ulotki nie ma potrzeby stosowania dodatkowych metod zabezpieczających, więc kochałam się ze swoim chłopakiem zarówno 24 oraz 25.07 bez dodatkowego zabezpieczenia. Tylko teraz nie wiem jaki wpływ na to miało moje wcześniejsze przeniesienie miesiączki Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Jakie dni płodne i owulacja przy tabletkach anty?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:55   #18
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Witam

Stosuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin. 13.06 zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Od 20-26.06 wypadły mi dni płodne z owulacją 25.06. Ponieważ miałam urlop, nie chciałam mieć miesiączki to zamiast 7-dniowej przerwy, 4.07 zażyłam pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania. I mam pytanie, czy owalacja ulega przesunięciu? Jeśli nie, kolejne dni płodne wypadły od 19-25.07 z owulacją 24.07. Pech chciał, że przez moje roztrzepanie zapomniałam zażyć pigułki 23.07. Zorientowałam się za późno, więc według ulotki wybrałam opcję, aby skończyć to opakowanie wcześniej czyli zrobić tydzień wcześniej 7-dniową przerwę (nie zażyłam już tabletki 24.07). Według ulotki nie ma potrzeby stosowania dodatkowych metod zabezpieczających, więc kochałam się ze swoim chłopakiem zarówno 24 oraz 25.07 bez dodatkowego zabezpieczenia. Tylko teraz nie wiem jaki wpływ na to miało moje wcześniejsze przeniesienie miesiączki Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Nie masz owulacji
Nie jesteś w ciąży.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:58   #19
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tak wiem, że tabletki blokują dni płodne. Obliczyłam je jednak tak jak bez tabletek, aby przybliżyć sytuację...
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 17:20   #20
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Tak wiem, że tabletki blokują dni płodne. Obliczyłam je jednak tak jak bez tabletek, aby przybliżyć sytuację...
Nie przybliżyłaś przez to sytuacji w żaden sposób. Biorąc tabletki nie masz owulacji więc twój problem jest tylko jeden - nie czytasz ze zrozumieniem. To że nie wzięłaś ostatniej tabletki i zrobiłaś przerwę dzień wcześniej nie robi różnicy. Wszystko jest w porządku, jesteś zabezpieczona, nie jesteś w ciąży.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:38   #21
kasndra123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Spóźniający się okres - POMOCY !

Dziewczyny pomocy. Mam 19 lat. Dzisiaj dostałam dzień po terminie bardzo skąpej miesiączki. Wspólzylam z chłopakiem w dni niepłodne, prezerwatywa i nie skończyładnie we mnie. Mimo to bardzo się obawiam. Stresuje się bo teraz wybór studiów i wgl i ta miesiączka jest bardzo skąpa, niby jest krew ae bardzo mało . Niby piersi jak zawsze bardzo twarde. Czy to może być ciąża? błagam pomóżcie ;( jestem zdesperowana..
kasndra123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 05:59   #22
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Lulka i jak udało się zajść? Ja wczoraj i dziś sikaniec. Oby dwa negatywne. Ciekawe tylko jak bardzo wiarygodne ) 25,26 dc (cykle 28 dniowe)
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:07   #23
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Spóźniający się okres - POMOCY !

Cytat:
Napisane przez vampirowa Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem ze spóźniającym się okresem... :-(
Zacznę od tego, że pół roku temu (tj. w styczniu) urodziłam dziecko i po po rodzie miałam krwawienie poporodowe przez około półtora miesiąca, kiedy ono ustało po jakimś tygodniu później pojawił się okres tzn. 2 marca, kolejny dopiero 11 kwietnia, następny 13 maja i kolejny 17 czerwca, a teraz do tej pory nic... :-(
Już przed ciążą miałam dosyć nieregularne miesiączki, które wahały się między co 27 - 37 dni, po ciąży okres też nie był regularny, ale był...
Ponad to w poprzednim miesiącu w środku cyklu pojawił się śluz z odrobiną krwi mniej więcej przez 2-3 dni, ale później normalnie dostałam okres, w tym miesiącu również w połowie cyklu miałam taki sam śluz z odrobiną krwi, tyle tylko, że był on nieco dłużej niż poprzednie tzn. jakieś 5-6 dni - nigdy wcześniej nie miałam takich plamień w środku cyklu, jedynie kiedy zaszłam w ciążę, ale wtedy to była tylko i wyłącznie krew i to w większych ilościach, a teraz wyglądało to inaczej... Dodam, że od czasu urodzenia dziecka zawsze używamy z mężem prezerwatyw, a poza tym, mąż zawsze kończy na zewnątrz w prezerwatywie, dotąd nie zdarzyło się, żeby prezerwatywa pękła itp. Ponad to tak jak wspomniałam ostatni okres miałam 17 czerwca i trwał do 22, po okresie kochałam się z mężem (ostatni raz 27 czerwca), później on wyjechał i kochaliśmy się dopiero 18 lipca... Wspomnę jeszcze, że po ciąży nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu, ani bolących piersi, ani bólu brzucha itp...
Żadne objawy ciąży, które miałam przy pierwszym dziecku też się nie pojawiły... Ostatnio miałam dość napięty okres - egzaminy na studiach, mąż wyjechał, byłam sama z dzieckiem, które w dodatku chorowało - stres, zmęczenie...
Zastanawiam się, czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i skąd w ogóle takie wahania okresu? Bardzo boję się zajść teraz w ciążę, także proszę o rady czy jest to wgl możliwe...
oczywiście, że zajście w ciążę jest możliwe. Znam parę, która w miesiąc po ciąży już się dorobiła kolejnej.
jak się nie zabezpieczacie a miesiączki masz nieregularne to musisz się liczyć z ciążą.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:08   #24
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: BEta wysoka - TESTY NEGATYWNE, OKRES

Cytat:
Napisane przez Monia852 Pokaż wiadomość
Witam

jesli to zly watek, miejsce to przepraszam,,,,

Prosze o rade...


1,5 mesiaca temu bylam u gina... pecherzyki na jajnikach, dala mi Provere.. bralam... w miedzyczasie odbylam stosunek.. pekla prezenrwatywa na samym poczatku... po 10-14 dniach robilam testy ( sumie 10 testow) kazdy negatywny... 14 dni po stosunku w poniedzialek poszlam zrobic bete na rano... dstalam okres.. skrzepy krwi nawet brazowe.... dzis poszlam odebrac bete 82 - ciaza.... zrobilam od razu wiezorem test ciazowy.. negatywny... co robic.. co mi jest. Blagam pomozcie
Beta jest wiarygodniejsza niż testy z moczu. Co robić? iść do ginekologa potwierdzić ciążę. A przed tym możesz zrobić drugi raz betę żeby zobaczyć czy rośnie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 13:17   #25
vampirowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 38
Dot.: Spóźniający się okres - POMOCY !

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
oczywiście, że zajście w ciążę jest możliwe. Znam parę, która w miesiąc po ciąży już się dorobiła kolejnej.
jak się nie zabezpieczacie a miesiączki masz nieregularne to musisz się liczyć z ciążą.
,,zawsze używamy z mężem prezerwatyw, a poza tym, mąż zawsze kończy na zewnątrz w prezerwatywie, dotąd nie zdarzyło się, żeby prezerwatywa pękła itp."

przecież napisałam wyraźnie, że zawsze używamy prezerwatyw, więc stosunek jest zabezpieczony, mimo to ciąża jest prawdopodobna?
vampirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 14:14   #26
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Vampirowa - żadna metoda nie jest 100% skuteczna. Moja koleżanka wpadła z gumką i czopkiem anty.

No i ma teraz ośmioletnią Madzię 😊



Zrób betę i wszystko jasne

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Zrób betę za jakiś czas i wszystko jasne. Nie wiem kiedy masz mieć następny okres ale myślę że w terminie spodziewanej miesiączki będzie ok.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 14:57   #27
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Spóźniający się okres - POMOCY !

Cytat:
Napisane przez vampirowa Pokaż wiadomość
,,zawsze używamy z mężem prezerwatyw, a poza tym, mąż zawsze kończy na zewnątrz w prezerwatywie, dotąd nie zdarzyło się, żeby prezerwatywa pękła itp."

przecież napisałam wyraźnie, że zawsze używamy prezerwatyw, więc stosunek jest zabezpieczony, mimo to ciąża jest prawdopodobna?
skoro się zabezpieczasz to skąd w ogóle takie pytania? boże drogi, zamiast coraz mądrzejsi to zupełnie w drugą stronę ci ludzie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 15:27   #28
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Vampirowa - żadna metoda nie jest 100% skuteczna. Moja koleżanka wpadła z gumką i czopkiem anty.

No i ma teraz ośmioletnią Madzię 😊
Mamy rozumieć, że gumka ani nie pękła, ani się nie zsunęła ?
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 16:09   #29
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie mam pojęcia jak było. Przecież nie było mnie tam, ale mówiła że tak do tego doszło.

Może jakieś wadliwe gumy z kiosku lub coś. Nie wnikam 😊
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 16:11   #30
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak było. Przecież nie było mnie tam, ale mówiła że tak do tego doszło.

Może jakieś wadliwe gumy z kiosku lub coś. Nie wnikam 😊
Przy poprawnym stosowaniu antykoncepcji? To niemal niemożliwe
Coś spaprali i teraz straszą ludzi
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.