Materac do spania-jaki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-18, 16:35   #61
Pollyanka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Żeby wybrać najlepszy dla siebie materac najważniejsze żeby określić się czy wolimy twardsze podłoże (materace sprężynowe) czy bardziej miękkie, otulające (materace piankowe). Przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa, mięśniowych lepszy będzie materac sprężynowy, dla dzieci materac piankowy. Zdaje sobie sprawę, że wybór jest ogromny i czasem nie sposób wybrać ale w takim przypadku polecałabym czytać dokładnie opisy materaców. Osobiście kupowałam materac producenta hilding i trzymają świetny poziom materiału i wykonania. Genialne są materace medyczne. Ja mam akurat xxx i szczerze z całego serca polecam.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-07-28 o 21:28 Powód: reklama
Pollyanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 09:01   #62
anna1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Materac do spania-jaki?

Znalazłam bardzo dobry poradnik na temat wyboru materaca do spania. Może komuś się przyda i ułatwi ten wybór: jaki materac do spania?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-07-28 o 21:27 Powód: ukryty link
anna1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 11:15   #63
trys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Materac do spania-jaki?

polecam sprawdzić xxx, najlepiej od razu zainwestować w dobry materac, cena nie jest aż tak wysoka, więc warto.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-07-28 o 21:27 Powód: reklama
trys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 13:11   #64
trys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Materac do spania-jaki?

Nie miałam na celu promowania jakiejś marki, po prostu wyrażam swoją własną opinię na ten temat. Może i nie powinnam poodawać nazwy produktu, ok. Jednak dalej twierdzę, że materace medyczne są najlepsze, bo nie rujnują nam kręgosłupa, wręcz przeciwnie, dobrze go podtrzymują i zapewniają niesamowity komfort podczas snu. Ot i moja opinia

Cytat:
Napisane przez trys Pokaż wiadomość
polecam sprawdzić xxx, najlepiej od razu zainwestować w dobry materac, cena nie jest aż tak wysoka, więc warto.
trys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 22:06   #65
Hans27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Witam. Czy ktoś ma wiedzę lub wypróbował na sobie materac od www.materaceu.pl/ model BeLLSeN LuX H2 26?

Opis OK, cena OK w porównaniu z tempur czy perdomire... no właśnie jak się ma jakość do poziomu tych marek. Czy płacimy za znaczek a jakość materaca BeLLSeN LuX H2 26 jest porównywalna?

Proszę o światło w tej sprawie.
Hans27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 12:03   #66
kasiasoli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Materac do spania-jaki?

co do prania pokrowców, to tu xxx ma takie materace z pokrowcami, które po praniu pozostają bez zarzutu. sam materac, piankowy, wygodny i dobrze się na nim śpi.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-08-20 o 22:01 Powód: reklama
kasiasoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 09:17   #67
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Raz kupiliśmy tani materac, za 600 zł. Niby kieszeniowy, twardy, usztywniany z jednej strony, szmery bajery. Po 4 miesiącach zaczęła się batalia o zwrot bo materac cały się odkształcił i zapadł. Nie dało się na nim spać bo ciało wpadało w niego i nienaturalnie się układało. Bolało mnie wszystko, nawet kostki i nadgarstki, zaczęłam mieć problemy z karkiem. Po pozbyciu się go poszliśmy do Jyska i testują wszystkie po kolei wybraliśmy taki za 1200zł (wyczekaliśmy żeby kupić na promocji, normalnie prawie 2000 kosztował) i służy nam już rok. Jestem nim zachwycona, nic się nie odkształciło, śpi się świetnie, w pełni spełnia nasze potrzeby. Podsumowując, na materacu trzeba się położyć i zobaczyć samemu bo opisy np twardości często są o kant rozbić oraz uważam, że tanie materace są wyrzucaniem kasy w błoto.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 13:11   #68
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Myślę, że z materacami tak jak z wieloma innymi rzeczami - im droższe tym lepsze. Oczywiście nie ma co przesadzać, jednak materac odgrywa ogromną rolę w naszym życiu - jakkolwiek to brzmi. Nie możemy spać na byle czym!
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 12:15   #69
daminlis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja osobiście xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2018-04-02 o 18:53 Powód: ukryty link
daminlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:29   #70
ArganMadeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Ja też należę do osób, które wolą wydać więcej na porządny materac niż taki, który będzie tani, a posłuży mi rok. Niestety ale to fakt, że tańsze materace mają gorszej jakości wkłady, mają mniej gęste pianki, gorszej jakości lateks czy rzadziej rozstawione sprężyny, czego może nie widać na pierwszy rzut oka ale po paru miesiącach materac jest już tak wgnieciony i zużyty, że trzeba kupić nowy żeby nie nabawić się zwyrodnienia kręgosłupa. Jeśli wyda się te 2000 zł na materac, który ma dobrej jakości piankę, lateks czy sprężyny kieszeniowe ( a można to sprawdzić patrząc na skład) to ma się pewność, że posłuży na lata. Ja patrzyłam na okres gwarancji i skład, firma dla mnie nie była tak istotna, bo też była dosyć nowa na rynku i miała parę materacy ale miała atesty i dobry skład więc zaryzykowałam i to była bardzo dobra decyzja. (marka Bedding)
ArganMadeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:03   #71
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

My materac mamy od około roku, więc nie tak długo, ale jest ekstra, a wcale nie był drogi (ok. 600 zł), mamy kieszeniowy z kokosem. Na pewno dobrą opcją jest to, że mogliśmy go miesiąc testować i w razie czego wymienić lub oddać (to chyba standard przy materacach), ważne jest też ile ma gwarancji i co ta gwarancja obejmuje (podobno niektóre kieszeniowe materace mają 10 lat gwarancji, ale tylko na sprężyny). My sugerowaliśmy się opiniami z internetu i póki co okazuje się, że inni użytkownicy mieli rację.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 07:46   #72
malgorzatatokarczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Witam, ja kupiłam materac lateksowy w sklepie internetowym xxx i jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-01-26 o 11:00 Powód: link
malgorzatatokarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 09:17   #73
anka_s2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja również kupiła materac przez Internet. W sklepie i tak położysz się tylko na 5-10 minut, więc nadal nie wiesz jak się śpi na materacu
Ponadto sklepy internetowe oferują dni testowe, a sam materac jest w niższej cenie. Ja mam model Rodonit i jest rewelacja
anka_s2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 10:39   #74
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja swój materac zakupiłam w Ikei i początkowo byłam negatywnie nastawiona, że ikea, że słaby pewnie, że jakiś taki mam wrażenie twardy, że mogłam w specjalnym sklepie z materacami.

Teraz po kilku miesiącach użytkowania mogę go polecić w stu procentach. Jest idealny, nie za twardy, nie za miękki. Był to materac piankowo-lateksowy średniotwardy.

Do tej pory miałam piankowe i zawsze po chwili były wgniecenia w których nie wygodnie się spało. Po prostu wybierałam za miękkie.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:36   #75
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Materac do spania-jaki?

Materac należy dobierać indywidualnie. W Jysk czasami są fizjoterapeuci.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 10:13   #76
Mart_dyskutantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Materac do spania-jaki?

Nie znam się na modelach, ale niedawno moi rodzice inwestowali w nocy i zrobili mały research - poniżej 200-300zł nie ma co schodzić, lepiej mieć jeden i na lata
Mart_dyskutantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 09:29   #77
Pati76p
Przyczajenie
 
Avatar Pati76p
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Materac - czy tani materac może być dobrej jakości ?

Lepiej wydać już trochę wiecej na materac. Z doswiadczenia wiem, że tańsze materace na dłuższą mete nie są do końca wygodne. Jeżeli naprawdę masz problem z budżetem to możesz wybrać tańszy, ale jeśli wiesz, że mogłabym wydać wiecej polecałam kupić trochę droższy. kręgosłup jest bardzo ważny i kiedyś sobie podziękujesz za to, że wybrałaś lepszy materac
__________________
Nie ma miłości w tym mieście ani w tym domu. Może sobie szukać do woli, ale tutaj jej nie znajdzie. W takim razie gdzie?
Heidi Hassenmüller
Pati76p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 22:28   #78
Ania384
Raczkowanie
 
Avatar Ania384
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 141
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ja mam materac piankowy, był od razu w łóżku od lanomeble. Tak ogólnie to uważam że nie warto mieć materacu gryczanego, wiele koleżanek miało problem z robakami
Ania384 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:49   #79
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Materac do spania-jaki?

Sprężynowy z kieszonkami i nie ma problemu z robactwem. Ważne dobrać twardość, bo nawet super drogi, a źle dobrany zrobi nam krzywdę.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 07:52   #80
meblefan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Cześć.

Też miałem problem z bólami krzyża i nie wiedziałem jaki materac wybrać. Wybrałem się do doradcy i dobrałem odpowiedni, w moim wypadku lateksowy.

Osobiście byłem zadowolony z firmy Fabryka materacy:
Xxx

Polecam gorąco.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-15 o 19:19 Powód: reklama
meblefan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 21:42   #81
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Materac do spania-jaki?

Polecam FM Koło. rewelacyjne materace. wszyscy zarówno z rodziny jaki i znajomi, którzy u mnie nocowali zachwycali się tym materacem. Twierdzili, że wstali na śniadanie wypoczęci i zrelaksowani. Mimo iż cena ich produktów jest wysoka to niestety wypoczynek jest ważny i na sen podobno mamy przeznaczać 1/3 doby. nie dotyczy to matek polek : )
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 21:01   #82
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Materac do spania-jaki?

Najlepszy materac jest z pianki termoplastycznej. Niestety to drogie...
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 21:23   #83
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Materac do spania-jaki?

dobre rzeczy niestety są drogie
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 12:35   #84
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Materac do spania-jaki?

zawsze warto sprawdzić, czy akurat dany materac nie jest objęty jakąś promocją.
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 13:03   #85
kla7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Materac do spania-jaki?

ma ktoś może doświadczenia z materacami zakupionymi przez internet typu Emma czy Eve Sleep?
kla7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 11:31   #86
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Materac do spania-jaki?

Eve sleep to te ciągle reklamowane na FB ?
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 12:14   #87
monikakowalczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Materac do spania-jaki?

Hejka
Fajny ten wizaż. Moglam sie szybciej zapisać
Kurcze jak tez dlugo nie wiedzialam jaki materac kupic a mam przepukliny kregoslupa. Jest mnustwo firm i materacy, ceny itd. mozna zwariowac. Wiem, ze na kregoslup napewno sprezynowy i jakies fajne pianki. Ja lubie visco a moj maz lateks. Najlepiej obie pianki narazLatalam po stronach internetowychi firm mnóstwo. Kupilam w jakiejs sieciówce i siadł po kilku miesiącach a potem kupilam w Azardi i jest swietny Najlepiej osbiscie wyprobowac twardośc jaka wolicie. Buzka

Edytowane przez monikakowalczyk
Czas edycji: 2018-05-22 o 13:06 Powód: reklama
monikakowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 19:12   #88
kla7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Materac do spania-jaki?

dokladnie, reklamuja je na facebooku i niektorych blogach. Chcialam poznac opinie czy ktos ma lub zna kogos kto spi na Eve lub Emma? Z tego co sie orientowalam sa dosc zblizone budowa do siebie.
kla7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 12:15   #89
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Materac do spania-jaki?

Widziałam te reklamy, ale nie skusiłam się na ten materac - takie 140x200 jest u nich dosyć drogi i po researchu doszłam do wniosku, że w zupełności wystarczają mi właściwości materaca za około 1500zł. Testowałam kilka w sklepach, ale ostatecznie i tak kupiłam online jeden z modeli, na których leżałam stacjonarnie - wybrałam materac Foxtrot od Senpo. Bardzo wygodny, z dobrej jakości pianki i z bardzo długą gwarancją. Tu jest drugi materacowy wątek - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=224010&page=14 . Stamtąd też dowiedziałam na co warto zwracać uwagę
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 15:05   #90
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Materac do spania-jaki?

Ma ktoś coś do powiedzenia o materacach Comfortbe? Byłabym wdzięczna, bo w necie jest wiele opinii, a ja nawet nie wiem czy są prawdziwe i czy mogę się nimi sugerować.
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-17 09:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.