Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 16:20   #1
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826

Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?


Wizażanki, które nie mają Facebooka, uprzejmie prosze o wstrzymanie się od wypowiedzi. Tak, wiemy, że jesteście fajniejsze i po co komu Facebook

---

Ja wywalam osoby, z którymi straciłam konkakt, i można spokojnie założyć, że już ich w życiu nie zobaczę (inne miasto, inny kraj, inny kontynent). Nie interesują mnie ich koty, śluby i dzieci - wywalam.

Nie wywalam osób, z którymi straciłam kontakt, ale które mimo wszystko lubię.
Traktuję to mniej więcej jak listę konktaków w telefonie - jeżeli jeszcze kiedyś mogę chcieć się skontaktować z daną osobą, zostawiam.

A Wy? Nigdy nikogo nie kasujecie, kasujecie skrajną prawicę i radykalne feministki, czy może kasujecie wszystkich, z którymi nie miałyście kontaktu od dwóch miesięcy?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:32   #2
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

kasuje ludzi o których moge powiedziec, ze w tym momencie "znamy sie z widzenia" - ludzi, których kiedys z jakichs powodów (uczelnia, praca, wyjazd, cokolwiek) dodałam do znajomkow i wiem, ze kontaktu juz z nimi raczej miec nie bede.

Jak ktos mi zasmieca fejsa milionem zdjęć swojego dziecka czy psa to tez kasuje.
za odmienne poglądy niekoniecznie.
i jak ktos mi robi spam pod postami (mialam ze dwie takie osoby)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:40   #3
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Na fb mam tylko osoby z którym rozmawiam lub łączy nas np. ostatnie miejsce pracy (jeśli okazuje się z czasem, że nie mamy o czym rozmawiać, kasuję). Rodziny dalekiej i mało znanej nie mam w znajomych.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:52   #4
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Byłych facetów i takie osoby, co nie chcę, aby wiedziały co u mnie się dziej. Takich, które spamują postami - przestaję obserwować, ale nie wywalam. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mi ktoś spamował pod postami ani irytował komentarzami. Wtedy bym zablokowała (co równa się usunięciu ze znajomych).
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:58   #5
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

nikogo
nie chciałoby mi się przeglądać listy, żeby kogoś wywalić
zdarzyło mi się tylko raz kogoś zablokować na amen z uwagi na rozpętanie absurdalnej afery wokół mojej osoby, która polegała na kupie kłamstw, więc zerwałam kontakty definitywnie realnie i wirtualnie
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:31   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

1. Eksów i osoby, które wybitny zaszły mi za skórę, z którymi nie chcę mieć już w życiu nic do czynienia i których nie chcę znać.
2. Osoby, które kiedyś dodałam z jakichś powodów (np. znałam ze wspólnych imprez), ale kontakt się urwał i mogę powiedzieć, że na 99% nigdy się nie odnowi i nigdy tych osób już nie spotkam.
Wyjątkiem są osoby, które lubię, z którymi byłam bliżej, nie wywalam, bo może kontakt wróci. Nie wywalam tez osób z byłych klas z podstawówki i LO, jakoś tak dla zasady.
3. Wywaliłam też znajomą ze studiów, która non stop spamowała mi zaproszeniami do gier. Prosiłam ją, żeby tego nie robiła, ale się jakoś nie przejęła. Potem pisała mi przez jakiś czas pełne wyrzutu wiadomości, że "taka ze mnie koleżanka, że ją wywaliłam". Chyba nie muszę dodawać, że nigdy jakoś specjalnie za nią nie przepadałam.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:34   #7
szklankawkropki
.
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 223
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Nie mam kogo wywalać, ponieważ moje grono znajomych liczy ok. 50 osób. Więcej mi nie potrzeba, mam mnóstwo niezaakceptowanych zaproszeń od osób, które ostatnio widziałam w podstawówce/gimnazjum/spotkałam 2 razy w życiu. Jeśli ktoś mi spamuje milionem zdjęć/linków/innych głupot, to używam opcji "przestań obserwować".

Edytowane przez szklankawkropki
Czas edycji: 2016-02-05 o 17:37
szklankawkropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 17:38   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Usuwam za:

1. Nachalnosc - wszelkiego typu. Nachalna reklama, nachalne manifestacje polityczne, nachalne manifestacje spoleczne, cokolwiek innego nachalnego. Jednorazowa informacja jest ok, ale powtarzanie czeste bardzo czeste lub o zgrozo wbrew jasnym prosbom o zaprzestanie z mojej strony to jak proszenie sie o bana.

2. Umieszczanie zdjec mojej skromnej osoby we wlasnej galerii. Ja wiem, ze dla niektorych to prawie jak zdjecie z audiencji u papieza czy sweet fotka z prezydentem, ale poki nie piastuje az tak publicznych funkcji to jednak wybieram prywatnosc. Szczegolnie nie toleruje zdjec z imprez. Reakcja pierwsza prosba o usuniecie zdjecia, gdy nie pomaga usuniecie znacznika do mojego profilu, a jak i to nie daje skutkow usuniecie ze znajomych (to blokuje opcje dodawania znacznika ze zdjec).

Osoby nie lubiane czy rzadko widywane zasadniczo nie usuwam, nie traktuje facebooka jako deklaracje przyjazni, a raczej zrodlo ciekawych informacji typu wydarzenia kulturalne, polityczne, wszelakie koncerty etc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:04   #9
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 809
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

nikogo nie usuwam, jedynie ograniczam widoczność postów osób, które spamują mi tablicę zdjęciami swoich dzieci albo konkursami polegającymi na udostępnianiu beznadziejnych postów.
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:24   #10
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Usuwam osoby, które mam w znajomych, a w prawdziwym życiu nie mówimy sobie nawet cześć, bo np. znamy się z równoległej klasy ze szkoły podstawowej/gimnazjum/liceum I trochę osób usunęłam, które dodałam do znajomych na fali imprez osiemnastkowych - skończyły się osiemnastki, kontakt też się urwał. Osoby, które mi nie odpowiadają np. poglądami politycznymi czy społecznymi dodaję do ignorowanych, także ich posty mi się nie wyświetlają. Nie usuwam takich dalszych znajomych ze studiów, bo zawsze mogą się okazać przydatni ale po ich skończeniu w większości podzielą losy znajomych z innych klas ze szkół.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:41   #11
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Na fb nie robiłam jeszcze takich porządków, ogólnie wywalam z listy w telefonie czy gdzie tam ludzi, z którymi zerwałam kontakt, którzy przestają być w grupie miłych czy obojętnych, a stają się wrodzy. Kolegów z liceum nawet nie przyjmowałam, bo od ukończenia szkoły do założenia konta minęło tyle czasu że prawie z nikim nie mam już nic do czynienia.
Osób z którymi dawno nie kontaktowałam się ale nic do nich nie mam nie usuwam, kontakt zostaje i nie wiadomo kiedy się może przydać
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 21:14   #12
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Nie usuwam, ale przestaję obserwować osoby, które w jakikolwiek sposób mnie denerwują. Szczególnie takie, które wklejają dziennie po 10 cytatów ze stron z mądrościami rodem z Paulo Coelho. Albo spamują w jakiś inny sposób.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:26   #13
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Osoby, z którymi nie utrzymuję kontaktu, bo z jakichś powodów zniknął, bądź zostały przyjęte podczas jakiegoś jednorazowego spotkania typu impreza, kursy itp.
Nie lubię mieć obcych mi osób, bo i po co mają wiedzieć co u takiego mnie słychać, skoro nawet głupich życzeń nie potrafią napisać (nie żebym bardzo płakał z tego powodu), nie powiedzą cześć na ulicy tylko udają, że nie znają, nie wspominam o lajkach, bo to już w ogóle...
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:30   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Nie wywalam bo nie odczuwam takiej potrzeby. Rozładowuję stres w inny sposób.
Nie przyjmuję ludzi, których nie znam w realu.
No i nie siedzę non stop na Fb, więc to czy ktoś coś publikuje czy nie jakoś mnie nie przytłacza.
Raz miałam ochotę wywalić, ale nie mogłam jak laska z grupy projektowej wrzucała zdjęcia z 24 godzin swojego życia non stop, a prosiliśmy, żeby oszczędziła nam fot tego co np. jadła na obiad.
No, ale jakoś w końcu znalazła sobie faceta i spamowanie znajomych jej przeszło.
Także nie wywalam, raczej nie planuję wywalania w przyszłości. Fb nie ma jakiegoś szczególnego miejsca w moim życiu.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Osoby, z którymi nie utrzymuję kontaktu, bo z jakichś powodów zniknął, bądź zostały przyjęte podczas jakiegoś jednorazowego spotkania typu impreza, kursy itp.
Nie lubię mieć obcych mi osób, bo i po co mają wiedzieć co u takiego mnie słychać, skoro nawet głupich życzeń nie potrafią napisać (nie żebym bardzo płakał z tego powodu), nie powiedzą cześć na ulicy tylko udają, że nie znają, nie wspominam o lajkach, bo to już w ogóle...
Jesu... dramat rodem z gimbazy, "czemuś nie zalajkował mojego pościka"...Serio, myślałam, że już nawet 12 latki na to leją, a tu proszę.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:36   #15
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wywalam bo nie odczuwam takiej potrzeby. Rozładowuję stres w inny sposób.
Nie przyjmuję ludzi, których nie znam w realu.
No i nie siedzę non stop na Fb, więc to czy ktoś coś publikuje czy nie jakoś mnie nie przytłacza.
Raz miałam ochotę wywalić, ale nie mogłam jak laska z grupy projektowej wrzucała zdjęcia z 24 godzin swojego życia non stop, a prosiliśmy, żeby oszczędziła nam fot tego co np. jadła na obiad.
No, ale jakoś w końcu znalazła sobie faceta i spamowanie znajomych jej przeszło.
Także nie wywalam, raczej nie planuję wywalania w przyszłości. Fb nie ma jakiegoś szczególnego miejsca w moim życiu.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------


Jesu... dramat rodem z gimbazy, "czemuś nie zalajkował mojego pościka"...Serio, myślałam, że już nawet 12 latki na to leją, a tu proszę.
Rany, nie chodziło mi ze za brak lajka wyrzucam Pisałem, zmieniałem i wyszło tak jakby to wyglądało. Lajki odnosiły się do tych życzeń i tego, że nie zależy mi na tym.
Inna kwestia, że profilowe zablokowane, postów namiętnie nie piszę, muzyki nie wrzucam, więc nie mają co lajkować nawet gdyby chcieli.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2016-02-05 o 21:37
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:38   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Osoby, z którymi nie utrzymuję kontaktu, bo z jakichś powodów zniknął, bądź zostały przyjęte podczas jakiegoś jednorazowego spotkania typu impreza, kursy itp.
Nie lubię mieć obcych mi osób, bo i po co mają wiedzieć co u takiego mnie słychać, skoro nawet głupich życzeń nie potrafią napisać (nie żebym bardzo płakał z tego powodu), nie powiedzą cześć na ulicy tylko udają, że nie znają, nie wspominam o lajkach, bo to już w ogóle...
Mają ci lajkować, żebyś się czuł lepiej? Może po prostu nie lubią tego, co wrzucasz, może nie skanują, co wrzucają na fb wszyscy znajomi, może traktują fb jako bazę kontaktów, a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 22:46   #17
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;55220226]Mają ci lajkować, żebyś się czuł lepiej? Może po prostu nie lubią tego, co wrzucasz, może nie skanują, co wrzucają na fb wszyscy znajomi, może traktują fb jako bazę kontaktów, a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.[/QUOTE]

Specjalnie dla ciebie jeszcze raz, tym razem cytat, to może zrozumiesz o co mi chodziło.

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Rany, nie chodziło mi ze za brak lajka wyrzucam Pisałem, zmieniałem i wyszło tak jakby to wyglądało. Lajki odnosiły się do tych życzeń i tego, że nie zależy mi na tym.
Inna kwestia, że profilowe zablokowane, postów namiętnie nie piszę, muzyki nie wrzucam, więc nie mają co lajkować nawet gdyby chcieli.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 23:08   #18
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Specjalnie dla ciebie jeszcze raz, tym razem cytat, to może zrozumiesz o co mi chodziło.
Gdy cię cytowałam i odpisywałam to tego jeszcze nie było.
Ale i tak nie rozumiem, chodzi o lajki pod życzeniami urodzinowymi, które się komuś złożyło? To jakiś obowiązek lajkowania tego jest? Skoro ci na tym nie zależy to po grzyba o tym piszesz?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 00:26   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

-> wyłączam wyświetlanie postów osób, które wrzucają milion pierdół na swoją tablicę
-> wyrzucam osoby, które wybitnie mnie wkurzają, np. zarazę antyczepionkowców. za bardzo mi to ciśnienie podnosi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 02:44   #20
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

W swoich znajomych mam tylko ludzi z którymi utrzymuje kontakt i które lubie. Nie potrzbni mi obcy albo zawistni gapie
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 03:07   #21
niebieskosc4
Raczkowanie
 
Avatar niebieskosc4
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 79
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Raczej nie usuwam nikogo, tylko prowadzę selekcję akceptowania znajomych :P Wywaliłam tylko jednego eksa, który wyjątkowo zalazł mi za skórę :P
niebieskosc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 08:02   #22
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

chyba jeszcze nikogo nie usunęłam. nie przyjmuję zaproszeń od osób których nie znam, poznałam i na tym się skończyło, albo jakiś tam znajomych moich znajomych których tylko kojarzę a w życiu z nimi nie rozmawiałam. zaznaczam żeby mi nie obserwowało osób które zaśmiecały tablicę śmieciami które im się spodobały no i musieli to udostępnić, i tak co drugi post jaki mi się wyświetlał to albo jakieś durne obrazki albo sentencje typu jak cudownie jest być matką
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 09:37   #23
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Usunęłam znajomych z podstawówki z wyjątkiem dwóch osób z którymi nie mam superhiper relacji, ale czasem się widujemy i milo się gada, a na fb szerują fajne rzeczy. Usunęłam paru ludzi których znałam tak długo jak n. byli chłopakiem koleżanki. Zwłaszcza jak jeden zaczął agitować za Korwinem - przypomniał o swoim istnieniu i won.
Usunęłam też jedną osobę z którą dalej mam kontakt f2f, ale homofobi nie zniosę. Od pierwszego czyszczenia czyszczę regularnie.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 10:09   #24
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

nikogo nie wywalam, chyba nawet nie wiem jak to się robi,
przewijam co mnie nie interesuje
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 12:40   #25
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

A ja wywalam osoby które wstawiają milion zdjęć chorych,zdeformowanych dzieci które niby za lajki dostaną pieniądze. Tak samo zwierzęta - kocham je i takie drastyczne zdjęcia źle na mnie wpływają.
Mam kilka koleżanek które uwielbiają wstawiać takie zdjęcia
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:14   #26
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

- Osoby z którymi kontakt praktycznie nie istnieje lub zalazły mi w jakiś sposób za skórę
- Osoby spamujące zdjęciami dzieci lub zaproszeniami do gier
- Znajomi byłych partnerów z którymi i tak nie mam już kontaktu.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:20   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
- Osoby z którymi kontakt praktycznie nie istnieje lub zalazły mi w jakiś sposób za skórę
(...)
To samo. Szczególnie to drugie. Jeżeli rozstałam się z kimś (chodzi o przyjaźń / znajomość) definitywnie, w niezbyt miłej atmosferze, to po co mam go mieć w znajomych? Do tej pory usunęłam z grona znajomych ex przyjaciółkę i ex dwóch kolegów.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:54   #28
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Do tej pory usunęłam dwie osoby z którymi w wyniku konfliktów zerwałam kontakt.

Nie usuwałam póki co osób z którymi kiedyś miałam kontakt ale teraz osłabł. Nie wykluczam takiej czystki w przyszłości, póki co nie widzę potrzeby. W końcu nie wszystkie znajomości sprowadzają się do regularnych częstych kontaktów. Nie ukrywam że po części nie usuwam bo śledzę losy zawodowe znajomych bo takie informacje już mi się przydawały i np. najpierw dzwoniłam do znajomego żeby mnie pokierował do odpowiedniej osoby u niego w firmie albo nawet z nim samym załatwiałam daną sprawę.

Za to nie dodaję do znajomych takich osób którym nagle dziesięć lat po tym jak zamieniliśmy trzy zdania wyskoczyłam w propozycjach i kliknęły zaproś. Mój "czyściec" na facebooku jest imponujący


I chociaż publikuję dość mało rzeczy to i tak mam ograniczone wyświetlanie dla wybranych osób; podobnie z niektórymi danymi (np. prywatny numer telefonu) - głównie dotyczy to wybranych osób z pracy
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:58   #29
godzka
Przyczajenie
 
Avatar godzka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

Ja ostatnio zrobiłąm czystki i zostawiłam tylko 150 osób, ponad połowe wyrzuciłam. pewnie nie poznałabym nawet tych osób na ulicy po latach
godzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:44   #30
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kogo wywalacie ze znajomych na Facebooku?

wywaliłam osoby za rasistowskie teksty(typu kozo....cy) i nachalne proszenie o coś (mój syn jest mistrzem karate ale startuje w konkursie i trza głosować albo choduje psy i JESTEM najmundrzejszy a ty masz psa z innej hodowli niż moja jesteś gupia)
reszta fajnie ze jest ,fajnie ze ja i mój"los"obchodzi 500 osób
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-10 17:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.