Studentki od 2017 roku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-09, 12:11   #61
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Astrald Pokaż wiadomość
Macie już swoje plany zajęć? Mój pojawił się dzisiaj i z tego co widzę mam wolne środy i czwartki Chyba, że okaże się że ktoś źle powpisywał tabelki, to by było smutne bo ten plan zajęć okazał się miłym zaskoczeniem dla chyba wszystkich
Ja niestety jeszcze swojego planu nie mam Założyli nam już konta na USOSie ale plan tam stoi na razie pusty Z tego co ktoś tam z Uniwersytetu pisał to plany mają się pojawić 11.09 ale zobaczymy jak to będzie, bo już mnie obecni studenci uświadomili, że może się pojawić nawet w październiku Zapisy na WF mają się zacząć 28.09 więc mam nadzieję, że przed tym dniem plany się pojawią bo jak nie to będzie niezła komedia

Swoją drogą na co planujecie się zapisać na WF? Ciekawą macie ofertę na waszych uczelniach? Ja chciałbym się zapisać na szermierkę, ale z tego co słyszałem to ciężko się w USOSie zapisać bo miejsca schodzą w sekundy Jak nie uda mi się zapisać na szermierkę to myślę nad joggingiem i treningiem funkcjonalnym ("polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami" pierwszy raz o takim czymś słyszę ale brzmi fajnie ). Jeszcze myślę nad judo, ale przez całe gimnazjum i liceum nie uczęszczałem na WF więc może lepiej się nie rzucać na głęboką wodę od razu Bardzo się cieszę, że faktycznie jest dosyć dużo dyscyplin do wyboru a nie piłka nożna albo siatkówka

Cytat:
Napisane przez Alp1nka Pokaż wiadomość
Będę mieszkać w akademiku zzarówno ze względu na koszta, jak i próbę walki z aspołecznością. No i są większe szanse, że ktokolwiek zechce ze mną gadać
Akademik to bardzo dobre miejsce do nawiązywania znajomości, grunt, żeby nie ograniczać się tylko do swojego współlokatora bo z nimi podobno różnie

Cytat:
Napisane przez Alp1nka Pokaż wiadomość
I jestem załamana grupą kierunku na fb: nie było zbyt wielu członków, ok 12, i cisza na forum, postanowiłam ODWAŻNIE napisać, zintegrować się, może zainicjować spotkanie... Kilka osób polajkowało mój post i... nic więcej Tyle z mojej integracji. Mam wrażenie, że oni wszyscy się integrują beze mnie.
U mnie wygląda to tak, że najwięcej udzielają się ludzie z 2 albo 3 roku a z pierwszaczków tylko ja chyba tam coś napisałem

Edytowane przez Beniak
Czas edycji: 2017-09-09 o 18:17
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 14:21   #62
Alp1nka
Przyczajenie
 
Avatar Alp1nka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Swoją drogą na co planujecie się zapisać na WF? Ciekawą macie ofertę na waszych uczelniach?
Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat, grrr A wybrałabym pewnie basen lub siatkówkę, jeden z niewielu sportów z jakimi sobie radzę Naprawdę ten czas przed studiami coraz bardziej mnie dobija XD

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Ja chciałbym się zapisać na szermierkę, ale z tego co słyszałem to ciężko się w USOSie zapisać bo miejsca schodzą w sekundy Jak nie uda mi się zapisać na szermierkę to myślę nad joggingiem i treningiem funkcjonalnym
Szermierka jak najbardziej super, coś oryginalnego! Także walcz o miejsce! A taki trening funkcjonalny to moim zdaniem sobie można zrobić przed samym wyjściem na WF, a później jogging w stronę uczelni

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Jeszcze myślę nad judo, ale przez całe gimnazjum i liceum nie uczęszczałem na WF więc może lepiej się nie rzucać na głęboką wodę od razu
Ja myślę, że tak jest właśnie najlepiej, ponieważ 'musisz' sobie poradzić z czymś nowym i trudnym, i wtedy masz większą motywację do ćwiczeń (jeśli judo faktycznie sprawi Ci taką trudność, bo może akurat podłapiesz i będzie to coś w sam raz dla Ciebie). Ja osobiście nawet bym nie próbowała, oglądałam kilka walk i byłam przerażona dużo fajniejsze jest np. karate
A słyszałam, że zajęcia wybiera się co semestr, ewentualnie można zmienić na coś innego, jeśli rzeczywiście jest taka możliwość

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Akademik to bardzo dobre miejsce do nawiązywania znajomości, grunt, żeby nie ograniczać się tylko do swojego współlokatora bo z nimi podobno różnie

U mnie wygląda to tak, że najwięcej udzielają się ludzie z 2 albo 3 roku a z pierwszaczków tylko ja chyba tam coś napisałem
Zdecydowanie nie chcę się ograniczać Niestety grupy akademika na fb nie mogę znaleźć... Spisek!
Wszyscy milczą, nic nigdzie nie ma... Gdzie ja jadę?

A, dzisiaj dowiedziałam się, że kwaterowanie zaczyna się 25 września, informacja była ukryta głębooookoooo w załącznikach do wszelkich zarządzeń kwaterowania na 2017/18
Alp1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 20:50   #63
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Studentki od 2017 roku

U mnie plan powinien pojawić się w tym lub przyszłym tygodniu, także zobaczymy.
Na wf zapisuję się na drugi rok. Niby można zrobić i mieć później z głowy, ale mi się na niego nie pali, a nie chcę też zostawiać na koniec, więc 2 rok będzie dla mnie optymalny. I chcę zapisać się na jogę, bo dobrze robi mojemu kręgosłupowi + sala jest po prostu bardzo blisko mojego wydziału.

Ja właśnie powoli szykuję sobie "wyprawkę". Suszarka do ubrań, pościel, akcesoria do kuchni i takie tam drobnostki. Część też oczywiście zabieram z domu, jednak parę rzeczy muszę dokupić.

No i na mojej grupie coś tam się niby dzieje, też planujemy spotkanie, ale czy wypali, to zobaczymy. Jak nie, to i tak się przecież poznamy prędzej czy później.
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 20:04   #64
aciddaisy
Przyczajenie
 
Avatar aciddaisy
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Studentki od 2017 roku

Świetny wątek, po przeczytaniu o Waszych studiach od razu zrobiło mi się jakoś raźniej!
Witam więc, studentka filologii rosyjskiej na UAM
aciddaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 20:05   #65
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez aciddaisy Pokaż wiadomość
Świetny wątek, po przeczytaniu o Waszych studiach od razu zrobiło mi się jakoś raźniej!
Witam więc, studentka filologii rosyjskiej na UAM
Witam koleżankę z tego samego wydziału
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 12:22   #66
Astrald
Raczkowanie
 
Avatar Astrald
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 69
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Swoją drogą na co planujecie się zapisać na WF?
Mam WF dopiero na trzecim roku i nawet nie wiem, jakie mam opcje. Jeszcze się tym specjalnie nie interesuję, skoro czeka mnie to dopiero za dwa lata
__________________
● mornings are for coffee and contemplation ●

Czy wspominałam już, że jestem studentką prawa?
pochłaniacz książek
tumblr
Astrald jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:13   #67
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Studentki od 2017 roku

Integracje...zabrzmię pewnie dziwnie, ale nieco mnie to przeraża. Do szczęścia wystarczy mi poznanie lepiej jednej, dwóch, trzech osób, nie muszę znać od razu całego rocznika (który, nawiasem mówiąc, i tak nie jest ogromny). Źle się czuję na większych imprezach, kluby powodują spory stres. Nie moje klimaty...

Ja mam WF od II semestru i planuję jogę, jeśli tylko uda mi się na nią zapisać (zainteresowanie jest ogromne, a grup niewiele) i nie będzie kolidowała z planem. A jak się nie uda, to może coś zbliżonego, jak body shape.

Co do samego planu zajęć, to wciąż go nie mam, przynajmniej nie dostałam oficjalnie. Mniej więcej mogę się spodziewać, że będzie bardzo zbliżony lub wręcz identyczny, jak zeszłoroczny, więc na jego podstawie zapisałam się już na oguny. Dwa, bo mi się oba podobały i podejrzewam, że w niedalekiej przyszłości będę musiała wnioskować o przyznanie dodatkowych żetonów typu OG lub chociaż dogadać się o wolnego słuchacza. Zbyt dużo fajnych przedmiotów, zbyt mało żetonów :c

A jaki lektorat planujecie (jeśli w ogóle musicie się na niego zapisać)? Będę się uczyła obowiązkowego rosyjskiego, a że planuję zajmować się kiedyś Rosją i Ukrainą, to chcę się zapisać na ukraiński. Tak, języki bardzo zbliżone, ale już wykombinowałam sobie odpowiedni system uczenia się ich
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 17:37   #68
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cześć wam, wróciłam z campusu i trochę się wykurowałam po poadaptowym przeziębieniu, mogę zdawać relację. Zaraz też dodam w pierwszym poście wszystkich, których jeszcze nie ma

Było cudownie <3 Na pewno pojadę też za rok, niesamowita atmosfera, wszyscy mega otwarci, fajne nowe znajomości i niezapomniane wspomnienia. Za tę cenę atrakcje też super. Gdyby pogoda była bardziej trafiona, to już w ogóle byłoby idealnie, aczkolwiek nawet w deszczu klimat nakłonił mnie do pływania w basenie i morzu, stąd późniejsze przeziębienie
Ale jeśli to nie wasze klimaty, to faktycznie nie polecam. Jednak trzeba lubić kluby, wszechobecny alkohol, hałas i tłum. Ja akurat jestem pod tym względem elastyczna, mam zarówno spokojnych znajomych, jak i tych chlejących w umór i zazwyczaj się dostosowuję i tak czy siak świetnie bawię A dawno tak dużo nie piłam i trochę w sumie tęskniłam za tymi głupimi, przypałowymi przygodami, więc odpowiadało mi to jak najbardziej, jakkolwiek infantylne by to nie było z mojej strony. Przy okazji dowiedziałam się też duuużo o moim kierunku, uczelni i wykładowcach od parlamentu studenckiego.

Co do planu, to dostałam go dzisiaj i jestem zakochana Nasz kierunek ma bardzo lajtowe pierwsze semestry, dopiero później zaczyna się zabawa, ale z tym to już w ogóle nas rozpieścili. Mam wolne piątki i poniedziałki! A pozostałe dni też bardzo fajne, raz do 14, raz do 13 i w środę tylko dwa wykłady, do tego dojdzie wf. Myślę, że pozwoli mi to na bezbolesne wdrażanie się w studia małymi kroczkami. Wykładowcy też w zdecydowanej większości trafili nam się baaardzo w porządku, ogólnie mam dużo farta póki co.
Zrobiłam już grupę na fejsie wyłącznie dla mojej grupy ćwiczeniowej i towarzystwo też zapowiada się dobrze. Ale na kolejne integracje czekam na 27-29, kiedy będą studenckie spotkania nad Wartą, a później już jakieś klubingi dla pierwszoroczniaków w październiku, to będzie bardzo aktywny towarzysko miesiąc

Co do WF to ja mam na pierwszym roku, a wybór skromny, ale dla mnie wystarczający. Prawdopodobnie wezmę ping ponga, badmintona, aerobik+stretching lub basen. W każdym razie coś, na czym bardzo się nie przemęczę, bo sport to nie jest moja mocna strona Zobaczymy co najlepiej podpasuje pod plan.
Języków na pierwszym semestrze nie mam, ale biorę standardowo angielski i niemiecki. Najbardziej przydatne tu gdzie mieszkam, nauka mi przychodzi z łatwością, więc chyba nie ma co wydziwiać.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 21:14   #69
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Sztampowa Pokaż wiadomość
Co do planu, to dostałam go dzisiaj i jestem zakochana Nasz kierunek ma bardzo lajtowe pierwsze semestry, dopiero później zaczyna się zabawa, ale z tym to już w ogóle nas rozpieścili. Mam wolne piątki i poniedziałki! A pozostałe dni też bardzo fajne, raz do 14, raz do 13 i w środę tylko dwa wykłady, do tego dojdzie wf. Myślę, że pozwoli mi to na bezbolesne wdrażanie się w studia małymi kroczkami. Wykładowcy też w zdecydowanej większości trafili nam się baaardzo w porządku, ogólnie mam dużo farta póki co.
Zrobiłam już grupę na fejsie wyłącznie dla mojej grupy ćwiczeniowej i towarzystwo też zapowiada się dobrze. Ale na kolejne integracje czekam na 27-29, kiedy będą studenckie spotkania nad Wartą, a później już jakieś klubingi dla pierwszoroczniaków w październiku, to będzie bardzo aktywny towarzysko miesiąc

Co do WF to ja mam na pierwszym roku, a wybór skromny, ale dla mnie wystarczający. Prawdopodobnie wezmę ping ponga, badmintona, aerobik+stretching lub basen. W każdym razie coś, na czym bardzo się nie przemęczę, bo sport to nie jest moja mocna strona Zobaczymy co najlepiej podpasuje pod plan.
Języków na pierwszym semestrze nie mam, ale biorę standardowo angielski i niemiecki. Najbardziej przydatne tu gdzie mieszkam, nauka mi przychodzi z łatwością, więc chyba nie ma co wydziwiać.
Ten plan Jeny, ale ci się udało Mój kierunek wciąż nie dostał planu a większość innych kierunków już dostała Chyba się zapowiada że plan poznam dopiero w październiku A szkoda, bo tak to już mógłbym się mentalnie zacząć przygotowywać

Co do WFu to ja też najchętniej celowałbym na coś na czym się nie przemęczę Zrobiłem już dosyć spory research i chyba zapowiada się na badminton, bo tam podobno najłatwiej udawać że coś się robi Okazało się, że judo nie ma w poniedziałki (a Wydział Neofilologii ma na ten dzień przypisany WF) więc judo odpada. Niby jest możliwość chodzenia na inny dzień na WF ale wtedy ryzykuje się to, że będą kolidować zajęcia, a jak mówiłem - nie znam swojego planu i chyba szybko go nie poznam Swoją drogą chciałem się zapisać na fakultet który mnie zainteresował (rejestracja zaczęła się wczoraj) ale oczywiście nie mogę bo nie wiem czy mi nie będzie kolidowało. Ale może to dobrze, nie wiem czy dokładanie sobie kolejnych godzin na I roku sinologii to dobry pomysł

Co do campusu to fajnie że ci się podobało Ja bym się raczej nie odnalazł w takiej sytuacji, bo tłumów nie lubię, zwłaszcza tłumów nieznajomych mi osób, czułbym się strasznie niekomfortowo. Ale może za rok się na takie coś wybiorę jak już będę miał jakiś swój squad
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 17:29   #70
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studentki od 2017 roku

U mnie wszyscy już mają plany, tylko nie ja. Na głównym kierunku mało godzin i jak widziałem po planie u prowadzących to będzie się zamykać w 2 dniach. Na drugim już pewnie będzie gorzej, więc z moim szczęściem, pnj będzie w tych 2 dniach kiedy będę miał zajęcia
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 17:51   #71
mybeau
lalka z saskiej porcelany
 
Avatar mybeau
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Syberia
Wiadomości: 399
Dot.: Studentki od 2017 roku

Zacznijmy od tego, że w tamtym roku pożegnałam się z kulturoznawstwem aby w tym podjąć się nauki języka francuskiego. Chiński męczę nadal, ale już prywatnie i hobbystycznie. Wracam na tę samą uczelnię (UMK), lecz na filologię romańską. Ogólnie wydałam 480 zł na opłaty rekrutacyjne, ponieważ składałam papiery na kilka uczelni i kilka kierunków, dostałam się wszędzie i miałam generalnie cholerny dylemat. Niemniej jednak wróciłam do Torunia, bo francuski najbardziej do mnie przemówił.

Będę w grupie bez znajomości tego języka, ale sama zaczęłam się go uczyć aby mieć lepszy start. Nie znam jeszcze planu zajęć, ponieważ rejestracja jest dopiero za tydzień, ale już jutro muszę wybrać zajęcia ogólnoakademickie. Muszę je zaliczyć w I semestrze na I roku, generalnie to trochę beznadziejny pomysł, bo jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać mój plan lekcji, a już muszę wybierać te zajęcia. Przecież jak mi wejdą w paradę z np. fonetyką/literaturą francuską etc. to będę musiała się wypisać (z tych ogólnych) i brać co zostanie. Wf mam na II roku, także na razie nie ma problemu - potem zacznie się czatowanie.

Swoją drogą, ktoś startuje po stypendium socjalne?
Ja chcę spróbować, bo to zawsze jakieś pieniądze, ale skoro nie przyznali mi akademika uznając, że albo jestem za bogata albo 300 kilosów między uczelnią a domem, to dystans do przejścia, nie wiem, czy mi się uda coś zgarnąć. Poza tym nadal nie dostałam żadnego listu z uczelni w związku z rezygnacją z kulturoznawstwa (wiedzieli, że wrócę?? XDD).
mybeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 01:21   #72
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Dostałem w końcu swój upragniony plan



Bardzo mi się podoba Co prawda nie mam żadnego wolnego dnia (w poniedziałek mam tylko WF, ale nie wpisałem bo jeszcze nie wiem na co uda mi się zapisać) ale godziny powiedziałbym że są bardzo normalne, takie typowo szkolne. No i zero okienek Oby się tylko nie zmienił
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 12:59   #73
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Studentki od 2017 roku

Też chciałabym w końcu dostać plan. A podejrzewam, że pojawi się na ostatni dzwonek, tj. 7 dni przed zajęciami...
Wszyscy znajomi już się wymieniają informacjami, a ja wykluczona. Podobno prężnie działają nad układaniem i "na dniach się pojawi", ale taka informacja dociera już od jakichś 2 tygodni.
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 13:58   #74
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Studentki od 2017 roku

U mnie również dalej nie ma planu, co szczerze mnie denerwuje, bo już umieram z ciekawości. Ale możliwe, że pojawi się jutro, bo właśnie tego dnia zaczynają się zapisy na wf. Swoją drogą mam nadzieję, że uda mi się zapisać na to co chcę.
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 15:50   #75
aciddaisy
Przyczajenie
 
Avatar aciddaisy
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Dostałem w końcu swój upragniony plan
Ale zazdroszczę, filologia rosyjska wciąż bez planu mam nadzieję, że mi też się tak poszczęści
Dodali ci plan na USOS czy na stronie? Nie wiem gdzie odświeżać
aciddaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 17:03   #76
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cześć wszystkim, ja zaczynam swoją przygodę ze studiowaniem, zaczynam Administrację na WSZ w Gdańsku . Mega fajnie że taki wątek powstał
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 17:47   #77
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez aciddaisy Pokaż wiadomość
Ale zazdroszczę, filologia rosyjska wciąż bez planu mam nadzieję, że mi też się tak poszczęści
Dodali ci plan na USOS czy na stronie? Nie wiem gdzie odświeżać
Ktoś wygrzebał na USOSie Na stronie nadal nic nie ma oczywiście

https://usosweb.amu.edu.pl/kontroler...ack=g_1dc5023f (o ile też jesteś na UAMie ) - musisz tutaj wygrzebać swój kierunek (z odpowiednim rokiem i semestrem), wyświetlą ci się przedmioty i musisz kliknąć "opis przedmiotu". Wyświetli ci się jego opis a na samym dole będziesz miała kiedy on jest. Poszukaj semestru zimowego 2017/2018 I obok powinno być "zobacz plan zajęć"

Chyba, że jeszcze twojego planu nie dodali.

Edytowane przez Beniak
Czas edycji: 2017-09-21 o 18:02
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 18:24   #78
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Ktoś wygrzebał na USOSie Na stronie nadal nic nie ma oczywiście

https://usosweb.amu.edu.pl/kontroler...ack=g_1dc5023f (o ile też jesteś na UAMie ) - musisz tutaj wygrzebać swój kierunek (z odpowiednim rokiem i semestrem), wyświetlą ci się przedmioty i musisz kliknąć "opis przedmiotu". Wyświetli ci się jego opis a na samym dole będziesz miała kiedy on jest. Poszukaj semestru zimowego 2017/2018 I obok powinno być "zobacz plan zajęć"

Chyba, że jeszcze twojego planu nie dodali.
To samo zrobiłam ze swoim planem na UW (dlatego w miarę bezpiecznie mogłam wybierać oguny i lektorat), bo brutalnie mnie uświadomiono, że "oficjalnie" najprawdopodobniej dostanę go w październiku, także...
Z drugiej strony ten sposób bywa zawodny przy dużych kierunkach, gdzie przedmioty mają wiele grup zajęciowych i do końca nie wiadomo, do której się trafi.
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 18:36   #79
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez slowianeczka_ Pokaż wiadomość
To samo zrobiłam ze swoim planem na UW (dlatego w miarę bezpiecznie mogłam wybierać oguny i lektorat), bo brutalnie mnie uświadomiono, że "oficjalnie" najprawdopodobniej dostanę go w październiku, także...
Z drugiej strony ten sposób bywa zawodny przy dużych kierunkach, gdzie przedmioty mają wiele grup zajęciowych i do końca nie wiadomo, do której się trafi.
Prawda U mnie akurat są tylko dwie grupy na zajęcia z chińskiego (wspólne mamy tylko krajoznawstwo Chin i wstęp do językoznawstwa) ale jeżeli grupy będą ustalane alfabetycznie to ja akurat mam takie imię i nazwisko że nie ma bata żebym nie był w grupie 1
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 18:52   #80
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Prawda U mnie akurat są tylko dwie grupy na zajęcia z chińskiego (wspólne mamy tylko krajoznawstwo Chin i wstęp do językoznawstwa) ale jeżeli grupy będą ustalane alfabetycznie to ja akurat mam takie imię i nazwisko że nie ma bata żebym nie był w grupie 1
Praktycznie tak samo, tylko w przypadku dwóch przedmiotów są dwie grupy, do których jesteśmy przydzieleni alfabetycznie (aczkolwiek jest opcja wymiany "głowa za głowę", jeśli komuś się nie podoba), a pierwszą literę nazwiska również mam bardzo blisko początku alfabetu, więc się nie martwię
Chociaż wiadomo, dopóki nie ma się już oficjalnie planu w rękach, to jakieś drobne wątpliwości pozostają do końca.
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 19:12   #81
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez mybeau Pokaż wiadomość

Swoją drogą, ktoś startuje po stypendium socjalne?
Ja chcę spróbować, bo to zawsze jakieś pieniądze, ale skoro nie przyznali mi akademika uznając, że albo jestem za bogata albo 300 kilosów między uczelnią a domem, to dystans do przejścia, nie wiem, czy mi się uda coś zgarnąć. Poza tym nadal nie dostałam żadnego listu z uczelni w związku z rezygnacją z kulturoznawstwa (wiedzieli, że wrócę?? XDD).
Zobacz sobie jaki jest próg dochodu na osobę i policz. Ewentualnie jeżeli rodzice nie mieli dużego dochodu to składaj, sami sobie policzą i dadzą albo nie. Nic tym nie stracisz, a zyskać możesz
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 21:59   #82
olccx
Przyczajenie
 
Avatar olccx
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cześć! Zaczynam Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Został tydzień! Jak się czujecie? Wszystko załatwione? 😁
olccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 22:52   #83
aciddaisy
Przyczajenie
 
Avatar aciddaisy
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Ktoś wygrzebał na USOSie Na stronie nadal nic nie ma oczywiście

https://usosweb.amu.edu.pl/kontroler...ack=g_1dc5023f (o ile też jesteś na UAMie ) - musisz tutaj wygrzebać swój kierunek (z odpowiednim rokiem i semestrem), wyświetlą ci się przedmioty i musisz kliknąć "opis przedmiotu". Wyświetli ci się jego opis a na samym dole będziesz miała kiedy on jest. Poszukaj semestru zimowego 2017/2018 I obok powinno być "zobacz plan zajęć"

Chyba, że jeszcze twojego planu nie dodali.
Dziękuję bardzo, ale wciąż pusto widocznie muszę jeszcze poczekać UAM sobie żartuje, jestem strasznie ciekawa tego planu!!
aciddaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 23:07   #84
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Studentki od 2017 roku

U mnie nadal cisza, ale poznałam go, bo siostra cyknęła mi zdjęcie w instytucie. A na stronę im chyba ciężko dodać... Ogólnie nie znam swoich grup, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, ale jak dobrze go sobie ułożę, to jest szansa, że w piątek będę kończyć o 10.
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 23:38   #85
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cytat:
Napisane przez olccx Pokaż wiadomość
Cześć! Zaczynam Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Został tydzień! Jak się czujecie? Wszystko załatwione? 😁
Szczerze mówiąc, to ja już się nie mogę doczekać Za długie już te wakacje
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:05   #86
nikaaa0
Przyczajenie
 
Avatar nikaaa0
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9
Dot.: Studentki od 2017 roku

Cześć wszystkim!
Bardzo fajny wątek, przyda się w kryzysowych sytuacjach!
Zaczynam w tym roku studia na UŚ- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. ;-)
Jest ktoś z tego kierunku? ;P
nikaaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 20:53   #87
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Studentki od 2017 roku

Ja mam już plan na cały semestr, więc mogę planować
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:46   #88
Mihrimah20
Przyczajenie
 
Avatar Mihrimah20
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4
Dot.: Studentki od 2017 roku

Antymionka, piąteczka za administrację, myślałam już, że nikt na całym świecie nie chce tego studiować

Jakie macie odczucia, nie możecie się już doczekać, czy wolelibyście mieć jeszcze troszkę czasu? U mnie przygotowania do przeprowadzki w pełni, jadę w te piątek do akademika, więc stresik podwójny
__________________

"Dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny"


kierowca od 09.11.2016r
Mihrimah20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 03:18   #89
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Studentki od 2017 roku

Okej, zaktualizowałam w końcu pierwszy post. Sporo nas się robi i lista zaczęła być nieczytelna, więc trochę ją posegregowałam, dzieląc nas miastami. Przynajmniej tam, gdzie było to możliwe Może to komuś ułatwi integrację albo nie wiem, szybsze przelecenie listy w poszukiwaniu konkretnych uczelni/kierunków.

Cytat:
Napisane przez Mihrimah20 Pokaż wiadomość
Jakie macie odczucia, nie możecie się już doczekać, czy wolelibyście mieć jeszcze troszkę czasu? U mnie przygotowania do przeprowadzki w pełni, jadę w te piątek do akademika, więc stresik podwójny
Ja jestem cały czas nakręcona od campusa i nie mogę się doczekać, zdecydowanie. Co prawda im bliżej, tym jestem mniej optymistycznie nastawiona - w końcu zostawiam tutaj ogromną część mojego życia i powoli czas się żegnać + sama przeprowadzka w moim wydaniu jest strasznie chaotyczna Ale stresować się nie stresuję, raczej czuję się w miarę przygotowana na to co mnie czeka.

Kupiłam już kołdrę, pościel, mięciutki kocyk i kilka innych pierdół do wypełnienia mojego nowego pokoju na świeżo. Ciągle przychodzą mi do głowy kolejne rzeczy, które będę chciała tam wywieźć z domu rodzinnego czy w ogóle dokupić i zaczynam się coraz bardziej cieszyć, że udało mi się znaleźć mieszkanie, w którym mam aż tyle miejsca dla siebie, bo w typowej jednoosobowej klitce mogłoby być ciężko W ten wtorek z samego rana pakuję wszystkie swoje graty do samochodu i jadę z tatą do Poznania, przy okazji pokażę mu miasto, no i samo mieszkanie, niech chociaż wie za co płaci W środę rano wyjedzie, a ja zostanę w końcu sama z tym wszystkim, ale naprawdę póki co się nie martwię, raczej jestem podekscytowana. Od razu będę miała co robić, bo właśnie 27 mam dni adaptacyjne, odbiorę moją legitymację i spotkam się z niektórymi osobami z kierunku, może uda się kogoś wyciągnąć na jakiś integracyjny wypad na miasto później

Wracając do wf-u, to na tę chwilę mój plan prezentuje się tak:


Dostałam już rozpiskę zajęć na hali i trochę mi popsuła ten piękny semestr. W sumie dosyć mocno zależało mi na tenisie stołowym, a kompletnie odpada, bo jest tylko we wtorki rano. Basen tak samo mi koliduje z planem, badminton niby bym mogła, ale jest w poniedziałki, które nie ukrywam - jak już są wolne, to wolałabym mieć wolne Więc zostają wszelkie aerobiki i body&mind, tutaj wybór godzinowy mam akurat spory, ale sama w sumie nie wiem w jaki dzień najbardziej bym chciała, wszystko ma swoje plusy i minusy. Najlepsze zajęcia są w czwartek, ale go też wolałabym sobie chyba niepotrzebnie nie zapełniać, bo tak będę mogła w przypadku jechania do domu na weekend wstrzelić się w jakiś pociąg zaraz po 13, a tak musiałabym dojeżdżać późnym wieczorem. Z drugiej strony dołożenie sobie zajęć do takiej środy, która jest prawie jak wolna, też trochę boli, mocno kusi mnie ''dobicie'' wtorku, skoro i tak po tych wszystkich zajęciach będę wtedy bez życia i nic więcej niż ten wf produktywnego wieczorem nie zrobię, ale to chyba nie jest najrozsądniejsze rozwiązanie :P No zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu na decyzję. Może na coś szybko się zapełnią miejsca i będę miała mniejsze dylematy.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 12:59   #90
201803061544
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 458
Dot.: Studentki od 2017 roku

Jestem prawie spakowana, im więcej kartonów zapełniam, tym bardziej czuję, że jeszcze dużo rzeczy zapomnę
201803061544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-13 20:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.