Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-22, 10:56   #631
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 133
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Shaitana ani popieram ani nie popieram w tym co robi, nie lamie prawa, mowi jak jest o skladnikach, juz w tym glowa konsumenta by sie dowiedziec czy dana substancja jest szkodliwa czy nie.

Edytowane przez 95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806
Czas edycji: 2020-05-24 o 12:33
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 20:00   #632
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

właśnie miałam napisać co z Agą ,że nie ma jej na yt aż tu dziś dodała film,nie mam ista więc jej nie śledzę.
Jeżu jak mnie Majewscy denerwują,jak dla mnie oni się tak zgrywają,że dramat
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 11:50   #633
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

https://youtu.be/knxP-3Tipxc
Dosyć głośny ostanio filmik. Chyba mam trochę mieszane uczucia co do tego co jest zawarte ..
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 12:23   #634
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/knxP-3Tipxc
Dosyć głośny ostanio filmik. Chyba mam trochę mieszane uczucia co do tego co jest zawarte ..
Przecież najpierw trzeba rozwiązać umowę. Przychodzi ktoś zobaczyć w jakim stanie je masz... i albo pobiera kasę z depozytu za naprawę albo nie.

Po to są depozyty...

Ok. Chamstwo z tym kluczem. Albo mogli dopilnować tego. Sprawdzić czy jest wymienione.

Materac i tak powinno się wymienić. Sofa? Chyba została ta sama a miała niby byc nowa.

Skoro zauważyli dzialalność na insta to mogli rozwiązać umowę.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 12:36   #635
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87687877]Przecież najpierw trzeba rozwiązać umowę. Przychodzi ktoś zobaczyć w jakim stanie je masz... i albo pobiera kasę z depozytu za naprawę albo nie.



Po to są depozyty...



Ok. Chamstwo z tym kluczem. Albo mogli dopilnować tego. Sprawdzić czy jest wymienione.



Materac i tak powinno się wymienić. Sofa? Chyba została ta sama a miała niby byc nowa.



Skoro zauważyli dzialalność na insta to mogli rozwiązać umowę.[/QUOTE]

Dokładnie , przy odbiorze mieszkania ktoś to powinien sprawdzać .
Co do tej działalności to teraz przecież większość młodych ludzi robi jakieś dziwne rzeczy na insta i takie rzeczy nie powinny być zabronione a tym bardziej podciągnięte pod umowę. Pozatym pisali tam że wynajem to ok 3800 miesięcznie , raczej zwykły szarak sobie by na to nie pozwolił , bardziej chodziło o im o to że mają na wynajem innego rodzaju przestrzenie typu biuro i przecież mogli by jeszcze na tym zarobić.
Na moje te mieszkanie nie jest jakoś super wypasione .
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 12:45   #636
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Potem jak pokazali juz gotowe jako nowe to był większy wypas, poduchy, swieczki itd. Pytanie czy to tak serio czy do zdjeć
Zauważyłam w sypialni brak szkła na tym zdjęciu auta. Tak samo pofalowane przed jak i po.

Nie wiem tez dlaczego zamek liczy podwójnie. Zgubiony jeden. Karta działa wiec jej kodować nie trzeba. Tylko ten klucz który jak mówił, koszt 600-700 zł.
Wiec skad mu sie 1500 wzięło?


Mnie dziwi to, ze przy odbiorze nikt tego nie widział.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:53   #637
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 17:28   #638
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87688739]Treść usunięta[/QUOTE]


Możliwe nie mam takiego zamka to cieżko mi powiedzieć. Moze tak byc.

Z tym materacem to samo pomyslałam
Nawet mówił w filmie, ze to i to byłoby nowe to po co marudzi?
Pewnie zostałaby wyprana narzuta.
Ja mam podobny materac, ten materiał dodatkowo sie ściąga i zostaje goły materac - gąbka. Na niego tez nakładam specjalna narzute.


Bo watpię aby materac za 3-5 tys wywalał po każdym wynajmującym.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 20:59   #639
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

U Serafina najlepszy komentarz co do tego mieszkania
https://www.youtube.com/watch?v=WULnQXCHuwU


temat mieszkania zaczyna się od 5:00
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 21:01   #640
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
U Serafina najlepszy komentarz co do tego mieszkania
https://www.youtube.com/watch?v=WULnQXCHuwU


temat mieszkania zaczyna się od 5:00

Widziałam film.

Nie powiedział nic więcej co tytaj nie zostało napisane
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 22:08   #641
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Jeśli go oglądacie to wiecie, że jest to mężczyzna podający się za kosmetologa, który czyta składy i tępi znane marki kosmetyczne, wymieniając szkodliwe składniki. Uważacie, że to co mówi jest prawdziwe? W internecie można natknąć się na wpisy ludzi odnośnie tego, że jest to nieszczery człowiek, często mylący się lub podający nieprawdziwe informacje. Chcę poznać wasze zdanie na temat Pana Kacpra 😀
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 01:17   #642
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Widziałam kiedyś kilka filmików, ale to parę ładnych miesięcy temu i osobiście odpychał mnie jako człowiek, jego ton wypowiedzi itd., nic ciekawego tam dla siebie nie znalazłam, ale fajnie, że krytykuje kosmetyki i akcesoria słabej jakości wypromowane przez marketing. Spoko, chociaż tyle dobrego, że ludzie zaczną bardziej zwracać uwagę na składy, nietestowanie na zwierzętach i po prostu trochę myśleć zanim wydadzą 600 zika na szczoteczkę, która de facto niewiele robi. Wiem, że potem były jakieś dramy, oszustwa, ale ja nie jestem w temacie, więc na ten temat się nie wypowiem
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 10:05   #643
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Od 150 lat czytam składy kosmetyków sa na ten temat blogi, strony, grupy fb, fora i generalnie Kacper mówi prawdę choć przedstawia ją w sposób oszołomski - na poczatku wrzeszczał bez ładu i składu, potem się troche uspokoił. Choć ja oczywiście nie lubię gdy ktoś mi mówi "co muszę a co nie muszę mieć/ zrobić" bo o tym decyduję ja sama

Natomiast ważną sprawą jest, że mówi jak bardzo firmy kosmetyczne nas oszukują pakując szajs w słoiczki za duże pieniądze - nie jest to prawda objawiona i my - osoby sprawdzające składy - doskonale wiemy i nie polecamy i nie kupujemy i nie stosujemy. Tu pierwszy raz ktoś to wykrzyczał. W sumie i dobrze.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 16:30   #644
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Sam temat skladow jest warty do popularyzowania i Kacper zasadniczo mówi o nich prawdę, ale nie trafia do mnie forma jego ekspresji.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 23:48   #645
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Do mnie trafiło jego polecanie kosmetyków naturalnych i to aby unikać nie zbyt fajnych substancji, zmieniłam pielęgnację na naturalną i wyszło mi to na dobre, jednak nie potrafię zrozumieć jednego i spotkałam się z tym, że nie tylko ja się nad tym zastanawiam. Mianowicie Kacper przy opisywaniu złych podkładów podkreśla silikony o mocnym mocowaniu się do podłoża, które mogą siedzieć na skórze do 3 dni, a ostatnio powiedział o takim, który siedzi 14 dni i blokuje wchłanianie naszej pielęgnacji, nie da się go zmyć, ale jest jedno ale,wychodziło by na to, że jak ktoś maluję się codziennie, a taki silikon trzyma się załóżmy to 14 dni to ten składnik się nawarstwia i w ten sposób mamy całe życie silikon na twarzy? Trochę mi to nie pasuje i nigdzie w internecie nie mogłam znaleźć wpisu o badaniach naukowych na ten temat. Trochę zaczęłam patrzeć na niego z dystansem i może on trochę przesadzać,w końcu nie przeczytałam nic o tym mocowaniu do podłoża nigdzie. W internecie jest wiele artykułów odnośnie jego przeszłości kryminalnej i błądzeniu we własnych kłamstwach na temat kariery, nie wiem co o tym myśleć, jedno jest jednak pewne, dzięki właśnie Kacprowi trochę zaczęłam uważać na to co używam, ale nie panikuję od razu i nie wyrzucam nic do kosza jak on tak powie, bo skoro coś działało na mnie dotychczas to chyba nagle nie przestanie? Ciężka sprawa z tym Kacprem

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Dziewczyny odnosząc się do mojej wypowiedzi o Panu K, jeśli któraś z was posiada źródło o silikonach niezmywalnych ze skóry do 14 dni to proszę o link, chciałabym, żeby kacper mówił prawdę. Nie potrafię uwierzyć mu na słowo, każdy może powiedzieć wszystko to co sobie wymyśli ale nauka i badania mogą tak naprawdę wszystko potwierdzić. Zdziwiło mnie też jego porównanie jakie odczucie daje silikon na skórze, powiedział, że jeśli przejedzie się palcem po twarzy to jest taki typowy wyczuwalny opór przez ten niewidoczny silikon z podkładu. Sprawdziłam to i porównalam poślizg na twarzy ze zmytym podkładem i na ręce - wiadomo, że reki nie maluję i nie ma na niej tego rzekomego silikonu, efekt byl taki sam. Na osuszonej twarzy i ręce był odczuwalny taki sam opór przez to że skóra była niedawno osuszona. Po odczekaniu paru minut po wytarciu ręki i twarzy poślizg był już gładki i bez oporu na obu częściach ciała, uświadamia mnie to tylko w tym, że Kacper w tym przypadku wyssał to sobie z palca.
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 06:43   #646
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Od 150 lat czytam składy kosmetyków sa na ten temat blogi, strony, grupy fb, fora i generalnie Kacper mówi prawdę choć przedstawia ją w sposób oszołomski - na poczatku wrzeszczał bez ładu i składu, potem się troche uspokoił. Choć ja oczywiście nie lubię gdy ktoś mi mówi "co muszę a co nie muszę mieć/ zrobić" bo o tym decyduję ja sama

Natomiast ważną sprawą jest, że mówi jak bardzo firmy kosmetyczne nas oszukują pakując szajs w słoiczki za duże pieniądze - nie jest to prawda objawiona i my - osoby sprawdzające składy - doskonale wiemy i nie polecamy i nie kupujemy i nie stosujemy. Tu pierwszy raz ktoś to wykrzyczał. W sumie i dobrze.
Fakt, można się czepiać formy ekspresji Kacpra, ale generalnie gada bardzo do rzeczy. Nie można zaprzeczyć, że nauczyłam się, dzięki jego filmikom czytać składy. Ja mam małpie instynkty (jak mówi moja mama), więc często dawałam się nabierać na luksusowe marki, błyszczace opakowania itp. Teraz czytam składy ze zrozumieniem. Jeśli chodzi o pielęgnację, wypróbowałam wiele kosmetyków, które polecał. Z dobrym skutkiem. Swoje małpie instynkty ograniczyłam do podkładu (niestety, mój ulubiony nie jest na liscie Kacpra) i do różu. W sumie kolorówki nie nakładam dużo, ot podkład, puder, róż, mascara,dyskretna kredka do brwi, jakaś szminka (o ile mam czas o tym pamiętać) i rozświetlacz.

Natomiast bardzo się cieszę, że Kacper podaje jakiefirmy testują na zwierzakach. Nie chcę, by moje małpie instynkty były okupione czyims cierpieniem (z tego względu sprawdzam też, czy produkty, które kupuję nie są wynikiem pracy niewolniczej, czy pracy dzieci).

Moim zdaniem, Kacper odwala kawał dobrej roboty. Naprawdę warto zapoznać się z tym, co nam niektóre firmy serwują za duże pieniądze.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 08:27   #647
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Z tego co czytałam w necie to generalnie silikony, nawet te o mocnym mocowaniu można zmyć za pomocą oleju, olejku, tylko z kolei te rozpuszczone silikony trzeba usunąć z kolei detergentem, szmatka może nie wystarczyć. Tak jak to mamy w wieloetapowym oczyszczaniu twarzy. Rozpuścić, zmyć, tonizować, regularnie złuszczać.

Jeżeli chodzi o silikony w podkładach to ja osobiście stosuję je z pełną premedytacją. Chcąc mieć trwały i naturalny podkład na twarzy no godzę się na to bo do tej pory nie ma innej technologii. Żaden podkład naturalny mi tego nie daje, owszem wygląda ładnie po nałożeniu ( pomijając dramatycznie małą ilośc odcieni) ale szybko się warzy i znika z twarzy. Podkłady sypkie u mnie wyglądają jak maska bo ja potrzebuje krycia, podkładu potrzebuję do ukrycia konkretnych rzeczy, nie mam pięknej cery 14 latki i szybko się warzą, a np. z primerem glinowym twarz mi się ściaga itp. noszę je ale bez entuzjazmu. Natomiast silikonowy podkład daje mi i krycie i naturalnosć i trwałość ( nie muszę się martwić, że nagle moje czerwone placki staną się widoczne) czyli nieporównywalny komfort.
A i stan cery naprawdę się poprawił po zmianie pielęgnacji, Tak naprawdę naprawdę. Kiedyś dawno temu zaczęłam stosować minerały wierząc, że pomogą mi uporać się z cerą. No nie pomogły. Pomogła naturalna pielęgnacja.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 08:59   #648
voyageboyage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Nie ufam ludziom, którzy kłamią na temat swojego wykształcenia i na tym budują swój autorytet...
Poza tym Kacper głosi takie herezje, że na grupach kosmetycznych aż wrze. Tworzy nowe teorie, związki chemiczne
Tak samo jak ciągle pisze, że czegoś już nie poleca bo zmieniło skład, a okazuje się, że żadnej zmiany nie było. No spoko, poleca kosmetyki naturalne, nie on pierwszy i nie ostatni. Nie każdemu taka pielęgnacja służy, o tym też pamiętajcie Demonizuje strasznie wszystko co CHEMICZNE, no kurde, a my to z czego się składamy?
Strasznie krzyczy, nazywa wszystko syfem i śmieciami, jeżeli to prawda że te jego fanki wyrzucają wszystko do śmieci to bardzo ekologicznie.
Wolę polegać jednak na osobach, które mają wykształcenie w tym temacie, a jeżeli nie mają wykształcenia to chociaż znają się na rzeczy i nie głoszą bzdur tylko treści zgodne z badaniami naukowymi

Edytowane przez voyageboyage
Czas edycji: 2020-04-01 o 09:01
voyageboyage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 09:18   #649
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Ja kosmetyki naturalne odkryłam dzięki naszemu forum i używam ich już kilka lat.
Zaczęłam od pielęgnacji, a teraz już mam nawet prawie całą kolorówkę.

Dobrze, że są osoby, które zwracają uwagę na składy, ale on nie jest jeden jedyny na YT.
Są nawet wizażystki, które pracują na naturalnych kosmetykach i minerałach, ale nie mogą się przebić do szerszej publiczności.
Na polskim YT to nisza, którą on chce wypełnić.

Nie kupiłam nic z jego polecenia, od tego mamy wątek na Biochemii Urody i Kosmetykach Mineralnych
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-01, 10:14   #650
MisatoHan
Mishizuru
 
Avatar MisatoHan
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Dla mnie to zwykły oszust. Informacje o jego wykształceniu mam z pierwszej ręki, bo znajoma chodziła z nim do zawodówki. Żadnego wykształcenia wyższego, poza tym sama pamiętam go jak kasował mi produkty na kasie w Biedronce w czasie, kiedy rzekomo miał w Niemczech salon.

Przeanalizowałam jego filmiki - myli składniki, kłamie na temat zmian składów w zależności od tego jak mu współpraca z daną marką zawieje, generalnie widać, że czyta blogi i na tym opiera wiedzę. Ba! W jednym filmiku użył nawet całego komentarza z grupy "Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą!", co wychwyciłam szybko.

Generalnie nie polecam, 0/10.
MisatoHan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 10:17   #651
Yankie
Przyczajenie
 
Avatar Yankie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Oszust, krętacz, megaloman i wiele wiele innych.
Polecam serdecznie zapoznać się z tym zapisem live oraz komentarzami pod nim https://www.youtube.com/watch?v=uZ5l2mPrees
Do tego dołączam wiele źródeł obnażających jego osobę
Film obalający mity i wiedzę KACPER BEAUTY VLOG

Film Hani Głowackiej odnośnie KBV

Jak Kacper zaklamuje składy kosmetyków

Grupa poświęcona KACPER BEAUTY VLOG
https://www.facebook.com/groups/506492296727060/
Strona poświęcona obalaniu mitów i prostowaniu informacji na kanale KACPER BEAUTY VLOG
https://kacperbeautyvlog.pl/
Przykładowe braki kompetencji twórcy KACPER BEAUTY VLOG mogące być szkodliwe dla zdrowia
https://kacperbeautyvlog.pl/zgloszenia
Artykuły opisujące KACPER BEAUTY VLOG
https://kacperbeautyvlog.pl/artykuly-prasowe
Yankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 10:31   #652
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Nie wypowiadam się na temat tego na ile on ma rację, a na ile nie, bo się aż tak nie znam, natomiast nie podoba mi się to, że on i jego sympatycy zaczęli atakować youtuberów od lat dosyć rzetelnie zajmujących się tematem kosmetyków, ich składów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 11:48   #653
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

We mnie wzbudza bardzo negatywne emocje jako człowiek, nie ufam mu za grosz. Mimo to na początku sądziłam, że choć jest kompletnie antypatyczny i wręcz wygląda mi na niezbyt zdrowego na umyśle, że wszystko u niego jest albo czarne albo białe, to jakąś tam wiedzę ma. Jednak kilka rzeczy sprawdziłam i okazało się, że bardzo wyolbrzymia wiele rzeczy, myli, zmyśla, wyciąga błędne wnioski. Szkoda, że ma aż taką siłę przebicia na yt. W sumie nikomu nie szkodzi, ale denerwuje i zarazem fascynuje mnie, że im głośniej ktoś krzyczy, tym ma większą popularność.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 11:58   #654
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Jak dla mnie to niedouczony oszołom, który nie opanował nawet podstaw gramatyki ojczystego języka. Z czym do ludzi

Zaczyna tworzyć wokół siebie coś na kształt sekty.

Jak kiedyś skomentowałam jego bzdurną tezę na temat recencji w KWC, to mnie jego miłośniczki mało nie udusiły, a ten pacan dał mi shadow bana

Twierdził, że redakcja KWC albo sam producent czy kolporter danego kosmetyku, wymusza na recenzentkach treść opinii, które potem są publikowane w KWC - chodzi o kosmetyki, które użytkowniczki wizażu dostają do testów. Że niby wymusza się na recenzentkach pozytywne opinie. Brałam w tym udział parę razy i nie przypominam sobie czegoś takiego - co napisałam pod filmikiem. Mówiąc delikatnie - nie uznano mnie za prawdomówną. Prawdę rzecze tylko guru tej sekty - jak wiadomo.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 12:04   #655
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Ale też jego lawinowo wręcz rosnąca popularność i to, że tysiące osób dopiero teraz odkrywają jakąkolwiek wiedzę o składach kosmetyków czy chwytach marketingowych pokazuje, jak kiepsko jest 'zaopiekowany' polski konsument. Jak mało jest wiedzy na ten temat, jak mało prokonsumenckich akcji i dążenia do ochrony interesów konsumentów.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 13:36   #656
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87712483]Ale też jego lawinowo wręcz rosnąca popularność i to, że tysiące osób dopiero teraz odkrywają jakąkolwiek wiedzę o składach kosmetyków czy chwytach marketingowych pokazuje, jak kiepsko jest 'zaopiekowany' polski konsument. Jak mało jest wiedzy na ten temat, jak mało prokonsumenckich akcji i dążenia do ochrony interesów konsumentów.[/QUOTE]

Ale to się na szczęście zmienia, istnieje kilka innych kanałów na polskim YT na ten temat, dużo lepszych i ogląda się to przyjemniej
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 13:53   #657
neon78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Fakt, można się czepiać formy ekspresji Kacpra, ale generalnie gada bardzo do rzeczy. Nie można zaprzeczyć, że nauczyłam się, dzięki jego filmikom czytać składy. Ja mam małpie instynkty (jak mówi moja mama), więc często dawałam się nabierać na luksusowe marki, błyszczace opakowania itp. Teraz czytam składy ze zrozumieniem. Jeśli chodzi o pielęgnację, wypróbowałam wiele kosmetyków, które polecał. Z dobrym skutkiem. Swoje małpie instynkty ograniczyłam do podkładu (niestety, mój ulubiony nie jest na liscie Kacpra) i do różu. W sumie kolorówki nie nakładam dużo, ot podkład, puder, róż, mascara,dyskretna kredka do brwi, jakaś szminka (o ile mam czas o tym pamiętać) i rozświetlacz.

Natomiast bardzo się cieszę, że Kacper podaje jakiefirmy testują na zwierzakach. Nie chcę, by moje małpie instynkty były okupione czyims cierpieniem (z tego względu sprawdzam też, czy produkty, które kupuję nie są wynikiem pracy niewolniczej, czy pracy dzieci).

Moim zdaniem, Kacper odwala kawał dobrej roboty. Naprawdę warto zapoznać się z tym, co nam niektóre firmy serwują za duże pieniądze.
  1. Kacper myli składniki.
  2. Wg niego istnieje coś takiego jak ekstrakt z grzybów muszrum?
  3. Twierdzi, że The Ordinary zmienia składniki swoich produktów, co jest nieprawdą.
  4. Nakręca hejt na innych youtuberów.


To jest to, co nazywasz "kawałem dobrej roboty"?
__________________

poniedziałek
neon78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 14:00   #658
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Po jego dramie z tą youtuberka nagrywajaca z Japonii nie potrafie go traktowac powaznie.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 14:13   #659
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez neon78 Pokaż wiadomość
  1. Kacper myli składniki.
  2. Wg niego istnieje coś takiego jak ekstrakt z grzybów muszrum?
  3. Twierdzi, że The Ordinary zmienia składniki swoich produktów, co jest nieprawdą.
  4. Nakręca hejt na innych youtuberów.


To jest to, co nazywasz "kawałem dobrej roboty"?
Posłuchaj, ja nie biorę udziału w wojenkach Youtuberów, we wzajemnym nakręcaniu hejtu tudzież żadnych Kacprowych (ani innych) "sektach". Prosze mnie do tego nie mieszać. Napisałam, że dzięki niemu nauczyłam się odczytywać składy kosmetyków, bo wczesniej nie umiałam. Zyskałam wiedzę na temat naturalnych kosmetyków, które stosuję i robią mi dobrze.

Co i kto zmienia w składach to nie moja sprawa. Napisałam, co chciałam napisać i byłabym wdzięczna, gdyby moich słów nie wykorzystwano do promowania/zniechęcania tego kanału. W żadne wijenki mieszać się nie chcę i nie będę. Mam nadzieję, że jasno wyraziłam swoje stanowisko.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 14:21   #660
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-04-01 o 14:25
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.