Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 15:43   #4381
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Jestem i właśnie piszę konspekt. Niewiele załatwiłam bo w urzędzie zanim dopuszczą mnie do papierów musze napisać podanie i mieć zgodę burmistrza.


Ja mam na 2-3 razy bo nie daje na szyje i dekolt
To tak jak ja i nie widzę w tym nic dziwnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2.jpeg (3,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (8,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (6,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (8,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (10,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (5,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (6,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (5,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (14,0 KB, 6 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:07   #4382
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja włoskiego się uczyłam chwilę samouczkiemw gim, więc pamiętam dosłownie 3 słowa.

Niemiecki 6 lat miałam, ale z racji nieużywania totalna czarna dziura w głowie.

Jedynie angielski znam, chociaż nieco pozapominałam, ale umiem się dogawać w razie wypadku, a to najważniejsze.

Także słabo wypadam
To tak samo, jak ja.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:10   #4383
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Czesc Dziewczyny
Ja sie spamuje w wersji okrojonej z braku czasu i sil witalnych tez mi juz powoli brakuje ale robie co moge

Uzylam juz 2 razy heenary i jestem zachwycona
A tak poza tym to u mnie standard.

Bylam ostatnio w naturze bo mialam po drodze i kupilam sobie 2 eyelinery w zelu - braz i fiolet, pisak do skorek, rekawiczki do pielegnacji rak po nalozeniu kremu i roz - wszystko w ramach projektu denko bo nawet roz ladnie zuzylam I mialam tylko 1

Samara - gratulacje z okazji tego stypendium
Moj przyjaciel na podyplomowce tez go ma i mowi ze u nich wieeeeele ludzi poszlo na podyplomowke za z UE tylko w sumie po to zeby dostawac tego tysiaka na miesiac w sumie za nic bo wiekszosc przedmiotow i tak maja zaliczonych z mgr

Lacrimachristi - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Buahhot - ja mam urodziny za dobry tydzien ale juz sobie strzelilam prezent - kolejne emu
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:18   #4384
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Ja dla swojego Tż głowny prezent już mam - tablet miał być ebook ale tablet jednak praktyczniejszy

Idę zaraz się pospamować w końcu wprawdzie dziś miałam wolne ale musiałam mieszkanko ogarnać, pomyłam okna i poprałam firanki a później poszłam dalej w poszukiwania podkładu ale z kolorem u mnie to udręka

Kobieto pisałaś kiedyś o Bourjois bio detox używałaś w końcu? Jeśli tak jak wrażenia? Napaliłam się na ten nowy flower ale koloru to chyba nie ma tam dla mnie jakieś takie ziemiste albo strasznie jasne... A z tego bio detox nawet jakiś tam dobrałam, soft beige bodajże
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:26   #4385
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Szyja i dekolt mają cieńszą skórę, więc ja bym im nie szczędziła maseczki
Ja przeważnie uzywam maseczek dla cery trądzikowej i tak jakoś nie widzę sensu nakładać takiej maseczki na szyje...
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:28   #4386
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

snow: jednak nie, w ogóle to krycia nie ma. A ja mam co przykrywać, bo się czerwienię cały czas- taką mam super skórę, jasna to jestem tylko po wstaniu.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Ja przeważnie uzywam maseczek dla cery trądzikowej i tak jakoś nie widzę sensu nakładać takiej maseczki na szyje...
a to chyba, że tak

Ja używam głównie nawilżających, no i glinek na oczyszczenie skóry- ale glinki mam z dodatkowymi nawilżającymi rzeczami, więc też daję na szyję i dekolt.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:29   #4387
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
snow: jednak nie, w ogóle to krycia nie ma. A ja mam co przykrywać, bo się czerwienię cały czas- taką mam super skórę, jasna to jestem tylko po wstaniu.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



.
kurcze tak mi się wydawał jakiś za lekki, mało kryjący
ten nowy flower fajny jest, taki cięższy ale co z tego jak takie kolory i znowu jestem w kropce
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 16:34   #4388
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ciekawe co u catte
dodała notkę na blogu

Cytat:
Napisane przez 91moniaa161 Pokaż wiadomość
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
.
Samara - gratulacje z okazji tego stypendium
Moj przyjaciel na podyplomowce tez go ma i mowi ze u nich wieeeeele ludzi poszlo na podyplomowke za z UE tylko w sumie po to zeby dostawac tego tysiaka na miesiac w sumie za nic bo wiekszosc przedmiotow i tak maja zaliczonych z mgr
dzięki

wiele osób poszło, ale chyba za wiele to tego stypendium nie dostało, nie? u mnie przyznali tylko dla 10osób, a wcześniej mówili, że dla 10% będzie

zrobiłam tapetę i pomalowałam paznokcie
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:11   #4389
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Samara - to super tym bardziej ze masz to stypendium skoro tak malo osob dostalo Moj przyjaciel mowil mi ze u nich praktycznie kazdy dostal, wystarczylo isc na ten kierunek z UE
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:30   #4390
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Ja sie spamuje w wersji okrojonej z braku czasu i sil witalnych tez mi juz powoli brakuje ale robie co moge

Uzylam juz 2 razy heenary i jestem zachwycona
A tak poza tym to u mnie standard.

Bylam ostatnio w naturze bo mialam po drodze i kupilam sobie 2 eyelinery w zelu - braz i fiolet, pisak do skorek, rekawiczki do pielegnacji rak po nalozeniu kremu i roz - wszystko w ramach projektu denko bo nawet roz ladnie zuzylam I mialam tylko 1

Samara - gratulacje z okazji tego stypendium
Moj przyjaciel na podyplomowce tez go ma i mowi ze u nich wieeeeele ludzi poszlo na podyplomowke za z UE tylko w sumie po to zeby dostawac tego tysiaka na miesiac w sumie za nic bo wiekszosc przedmiotow i tak maja zaliczonych z mgr

Lacrimachristi - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Buahhot - ja mam urodziny za dobry tydzien ale juz sobie strzelilam prezent - kolejne emu
oooo ale fajnie ja na urodziny sobie chyba nic nie kupilam... chcialam aparat ale funduszy zabraklo, z reszta mam inne problemy i odlozylam ta mysl na inny czas...
jakie tym razem kupilas?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:34   #4391
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

a ja dziś byłam na małych zakupach
kupiłam róż
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ow-w-zelu.html
i puder
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html

i do tego żel do mycia twarzy oliwkowy

a zaraz ide ciastto robić
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 17:36   #4392
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Zapomniałam się pochwalić - kupiłam dziś lakier taki ładny jasnoróżowy oby się nim dobrze mi malowało pazurki


I w jakiej ja bibliotece dziś byłam! Normalnie szok Dziewczyny. Nie tylko otworzyłam buzie ale i szczękę zbierałam z podłogi. Budynek dawniej odrapany, obrzydliwy, ala PRL odrestaurowali tak że normalnie szok - prześlicznie, cudownie, nowocześnie, na miarę XXI wieku W takiej bibliotece jeszcze nie byłam
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:34   #4393
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dzien dobry

zapraszam na szampana i tort bo..... mam urodziny
Spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego\




Macie jakieś pomysły na prezent świąteczny dla TŻta?
Nie mam, chciałam kupić tŻ golarkę elektryczną, ale on stwierdził , że nie chce, bo mało się goli. Więc dostanie jakiegoś ciucha i perfumy
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:42   #4394
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Hej
Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dzien dobry

zapraszam na szampana i tort bo..... mam urodziny
Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny kupilam sobie puchata czapke, wstawilam ja do albumu, jakbyscie chcialy zobaczyc
poza tym ostatnio bylam w h&mie i byla przeceniona czesc bielizny o 50% wiec kupilam sobie dwa biustonosze ja kupilam swoje po 24,95, ale byly tez takie po 19,95 moze u Was tez sa, jesli macie gdzies blisko to zajrzyjcie
Fajna pasuje Ci
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy Naprawdę zrobiło mi się lepiej dzięki Wam Dzisiaj już się lepiej czuję, bo wczoraj była katastrofa Najgorsze jest to, że nie mogę sobie poćwiczyć łuku z TŻtem, bo w polówce jest inaczej, niż w mikrze. Ale z drugiej strony może lepiej nauczyć się na innym samochodzie i zamiast na jeden obrót robić swoją metodą? Już sama nie wiem, ale z instruktorem będę tylko 15minut jeździć przed egzaminem i ewentualnie chwilę dzień wcześniej, a chciałabym robić to do perfekcji, żeby nie zmarnować więcej takiej szansy Chociaż pewnie takiego egzaminatora już nie będę miała


Wszystkiego najlepszego

Muszę coś ze sobą/ dla siebie dzisiaj zrobić, ale nie mam pomysłu Maseczka na pewno, ale co jeszcze? Jakieś propozycje?
Mi się wydaje że ciężej zdać u fajnego egzaminatora bo jak jest miły to człowiek się rozprasza a jak egzaminator jest takim służbistą to jest się bardziej skupionym ja przynajmniej tak miałam

Ostatnio w Sh złowiłam świetne rzeczy: kożuszek, spódnicę w kwiatki i jutro jadę po płaszczyk bo mam upatrzony. Jutro też mam nadzieję kupię czerwone i karmelowe rurki bo są w promocji i bedą kosztować 70zł i jakieś buty jeszcze bo też już u mnie są od 39zł wydam kasy
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:52   #4395
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Zjadłam właśnie super kolacje - przysmażony boczuś

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Tak planuje co dziś zrobić oprócz podstaw... i chyba tylko u stóp wymaluje paznokcie a jutro resztę, typu maseczka na twarz, depilacja, pomalowanie paznokci u dłoni...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Już pomalowałam pazurki u stóp. Za chwilę będzie demakijaż, kąpiel,balsam na ciało,krem na stopy,serum na biust, czarna ziaja na uda i brevoxyl na twarz

Dobrej nocy
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:59   #4396
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
j
nieidealna91 - chyba sobie kupie te maseczke zaqpowiada sie ciekawie
Ostrzegam tylko, że na 3 miejscu w składzie ma glicerynę - mi to nie szkodzi, ale wiem, że ludzie różnie na nią reagują

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja dla swojego Tż głowny prezent już mam - tablet miał być ebook ale tablet jednak praktyczniejszy

Idę zaraz się pospamować w końcu wprawdzie dziś miałam wolne ale musiałam mieszkanko ogarnać, pomyłam okna i poprałam firanki a później poszłam dalej w poszukiwania podkładu ale z kolorem u mnie to udręka

Kobieto pisałaś kiedyś o Bourjois bio detox używałaś w końcu? Jeśli tak jak wrażenia? Napaliłam się na ten nowy flower ale koloru to chyba nie ma tam dla mnie jakieś takie ziemiste albo strasznie jasne... A z tego bio detox nawet jakiś tam dobrałam, soft beige bodajże

Ja z bio detoxa jestem dość zadowolona, tylko kolor zrobił się dla mnie za ciemny. Moim zdaniem stopień krycie jest całkiem ok. Wiadomo na pryszcze się nie nadaje, ale ładnie wyrównuje kolor skóry i co najważniejsze wygląda bardzo naturalnie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość

Nie mam, chciałam kupić tŻ golarkę elektryczną, ale on stwierdził , że nie chce, bo mało się goli. Więc dostanie jakiegoś ciucha i perfumy
Mój sam sobie kupi, więc mogę skreślić z listy:PP Chyba kupię mu jakiś sweter/bluzkę i coś do pielęgnacji. Chciałabym mu kupić perfumy Givenchy Play ale niestety nie na moją kieszeń studencką...

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość

Tak planuje co dziś zrobić oprócz podstaw... i chyba tylko u stóp wymaluje paznokcie a jutro resztę, typu maseczka na twarz, depilacja, pomalowanie paznokci u dłoni...
Ja już od kilku dni zbieram się z pomalowaniem paznokci u dłoni, ale jakoś zebrać się nie mogę:PP


Mój TŻ dzisiaj zrobił mi piękną niespodziankę Powiedział, że był u niego Mikołaj i zostawił dla mnie prezent - Escade Taj Sunset Kiedyś (koło sierpnia) mówiłam mu o tych perfumach, że piękne są i muszę sobie kupić, ale temat się skończył, bo mama kupiła mi Be Delicious i tak używałam i zapomniałam o tych. A on kochany pamiętał i kupił mi na mikołaja W dodatku 50ml, więc będę długo pachniała.. I dołączył piękny list do tego i cieszę się cały wieczór
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:12   #4397
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Ostrzegam tylko, że na 3 miejscu w składzie ma glicerynę - mi to nie szkodzi, ale wiem, że ludzie różnie na nią reagują




Ja z bio detoxa jestem dość zadowolona, tylko kolor zrobił się dla mnie za ciemny. Moim zdaniem stopień krycie jest całkiem ok. Wiadomo na pryszcze się nie nadaje, ale ładnie wyrównuje kolor skóry i co najważniejsze wygląda bardzo naturalnie



Mój sam sobie kupi, więc mogę skreślić z listy:PP Chyba kupię mu jakiś sweter/bluzkę i coś do pielęgnacji. Chciałabym mu kupić perfumy Givenchy Play ale niestety nie na moją kieszeń studencką...



Ja już od kilku dni zbieram się z pomalowaniem paznokci u dłoni, ale jakoś zebrać się nie mogę:PP


Mój TŻ dzisiaj zrobił mi piękną niespodziankę Powiedział, że był u niego Mikołaj i zostawił dla mnie prezent - Escade Taj Sunset Kiedyś (koło sierpnia) mówiłam mu o tych perfumach, że piękne są i muszę sobie kupić, ale temat się skończył, bo mama kupiła mi Be Delicious i tak używałam i zapomniałam o tych. A on kochany pamiętał i kupił mi na mikołaja W dodatku 50ml, więc będę długo pachniała.. I dołączył piękny list do tego i cieszę się cały wieczór
a jaki kolor masz? i czemu zrobił się za ciemny? zbladłaś czy może ściemniał w buteleczce?
a Tż super prezent zrobił


dzisiejsze wieczorowe spa
manicure
odżywka eveline na pazurki
mycie twarzy alterrą różaną
krem na twarz na noc babydream
krem pod oczy eva
masło waniliowe joanny na ciało
krem na dłonie i stopy
będzie zaraz jeszcze mycie włosów J&J lawendowym + maska tołpy na kilka min+ serum na końce z gliss kura
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:38   #4398
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Ja mam bardzo jasną karnacją i po prostu na zimę jest dla mnie za ciemny Tak to nie zmienił koloru, na skórze też nie ciemnieje. Ale tak przemyślałam to i w sumie, jeśli ktoś oczekuje dużego krycia to może być za słaby...
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:43   #4399
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo jasną karnacją i po prostu na zimę jest dla mnie za ciemny Tak to nie zmienił koloru, na skórze też nie ciemnieje. Ale tak przemyślałam to i w sumie, jeśli ktoś oczekuje dużego krycia to może być za słaby...
no właśnie mi też się dziś zdawało, że za lekki na zimę jutro zrobię jeszcze podejście do tego nowego flower może dopasuje jakoś kolor albo Panią poproszę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 20:50   #4400
91moniaa161
Zadomowienie
 
Avatar 91moniaa161
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

pielęgnacja:
>mycie twarzy żelem ziaja med
>dużo kremu nawilżającego
>acnefan (praktycznie na całą twarz)
>kąpiel
>masaż syrenką
>pumeks na stopy
>krem do stóp
>serum na biust
>balsam brązujący
nałożę jeszcze olej na włosy i niech je odżywia przez noc.



Jutro czwarte podejście do kupna kurtki zimowej trzymajcie kciuki, bo szczerze to mam już sama dosc, ale mam nadzieję, że się uda



dobrej nocy
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130615311120.html
PM 2013

zapuszczam włosy ...
51cm
cel-> 70 cm

91moniaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:56   #4401
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość

Mój TŻ dzisiaj zrobił mi piękną niespodziankę Powiedział, że był u niego Mikołaj i zostawił dla mnie prezent - Escade Taj Sunset Kiedyś (koło sierpnia) mówiłam mu o tych perfumach, że piękne są i muszę sobie kupić, ale temat się skończył, bo mama kupiła mi Be Delicious i tak używałam i zapomniałam o tych. A on kochany pamiętał i kupił mi na mikołaja W dodatku 50ml, więc będę długo pachniała.. I dołączył piękny list do tego i cieszę się cały wieczór
ale milo kochany Tz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 21:25   #4402
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Hej Nie mam czasu pisać, ale nadrabiam

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Wydaje się, że robi cud dla włosów, bo są po prostowaniu gładziutkie i błyszczące... Prawda jest taka, że podczas zabiegu, między fazą mycia a zaprasowywania włos jest jak guma. Ciągnie się. Jego struktura jest całkowicie niszczona, dopiero następnie keratyna uzupełnia włos i się niejako "wbudowuje" w niego. Ale wiadomo przecież, że ten efekt nie trwa wiecznie i zabieg po kilku miesiącach się powtarza. Keratyna wypłukuje się z włosa a one wracają do niezbyt ciekawego stanu. czytając wątek o prostowaniu można zauważyć, że dziewczyny piszą, że z czasem włosy robią się gorsze i gorsze i zabieg trzeba powtarzać. No ale jeśli komuś po pół roku proste włosy się znudzą (a u kobiet wiadomo - jest spora szansa ) to zostaje z włosami w bardzo nieciekawym stanie...
Tak, ja już się dowiedziałam i ten zabieg nazywa się 'Global keratin' , co do inwazyjności, to nie oszukujmy się każdy zabieg fryzjerski jest inwazyjny Pamiętam jak byłam młodsza i przeczytałam jakiś specjalistyczny artykuł na temat farbowania włosów, krok po kroku co robi ze strukturą włosa i jakie ma to konsekwencje to potem przez kilka następnych lat byłam przeciwna farbowaniu włosów

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Ania, 19 lat, studentka filologii angielskiej napisałam wtym wątku, bo uwielbiam takie babskie rzeczy, a niestety zupełnie nie mam z kim o tym pogadać - wszystkie dziewczyny, które spotykam na codzień są troszke na 'bakier' jeśli o to chodzi.

Sama jestem na wiecznej diecie, ćwiczę jak głupia [a i tak wg mnie jestem za gruba], cały czas walczę z trądzikiem, który powraca jak bumerang i od niedawna namiętnie zapuszczam włosy
witam studentkę mojego kierunku

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nie winię absolutnie filmu.

Napisałam tylko, że pewnie dla niektórych był inspiracją, bo przecież to takie 'fajne i proste'.
Oj nie demonizujmy Media też robią swoje w rozdmuchiwaniu wszelkich skrajności

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzień dobry
a ja uzywam teraz tej maskary Volume Accelerator i jest swietna bardzo ją lubię nastepna w kolejce jest Scandaleyes (swoja droga, ciekawe kiedy zuzyje reszte tuszy... )


wlasnie zmylam olej z wlosow i teraz siedze z odzywka NV na wlosach



---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

wlasnie wysmarowalam sie balsamem i serum na pupe
a ja szukałam tej mascary eveline, którą tak polecałyscie, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. W żadnej drogerii

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale milo kochany Tz
Oj tak
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:07   #4403
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość


a ja szukałam tej mascary eveline, którą tak polecałyscie, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. W żadnej drogerii
u mnie w miescie te tusze byly dostepne w tesco extra
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:42   #4404
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
u mnie w miescie te tusze byly dostepne w tesco extra
U mnie też, a właśnie kruszy się Wam ona?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:48   #4405
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny kupilam sobie puchata czapke, wstawilam ja do albumu, jakbyscie chcialy zobaczyc
poza tym ostatnio bylam w h&mie i byla przeceniona czesc bielizny o 50% wiec kupilam sobie dwa biustonosze ja kupilam swoje po 24,95, ale byly tez takie po 19,95 moze u Was tez sa, jesli macie gdzies blisko to zajrzyjcie
w czapce ci ślicznie Ostatnio kupowałam biustonosze w h&m bo 50 zł ale cudne są, szkoda tylko że tak daleko jest mi do sklepu i od święta w nim jestem.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
to lepiej dla twojego portfela że nie ma

dziewczyny muszę wam powiedzieć o moim postanowieniu- zaczynam naukę włoskiego już od jakiegoś czasu chciałam się za to zabrać

super mi by pasowało poprawić ang, bo sporo zapomniałam przez półtoraroczną przerwę


Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
dzięki



wszystkiego najlepszego

ten weekend będzie u mnie imprezowy dzisiaj i jutro wybieram się do klubu zaraz idę zrobić sobie jakiś fajny makijaż

udanych imprez


Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dzien dobry

zapraszam na szampana i tort bo..... mam urodziny
wszystkiego co najlepsze


Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego\




Macie jakieś pomysły na prezent świąteczny dla TŻta?
na razie tylko woda perfumowana Blue. Mam zamiar pokupić dużo drobniejszych rzeczy niż jeden konkretny. Na pewno bokserki jakieś, skarpetki, może jakiś kosmetyk i zobaczę co mi wpadnie w ręce


Dzisiaj niewiele się pospamowałam, jutro sobie odbije Muszę przyzwyczaić się do koloru bo jest baaardzo ciemny.

Dobranoc
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 23:34   #4406
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Oj nie demonizujmy Media też robią swoje w rozdmuchiwaniu wszelkich skrajności
Oj niestety to zjawisko jest częstsze niż by się mogło wydawać. Nie tylko wsród gimnazjalistek- chociaż i takie widziałam w ch ze starszymi panami, no a zachowanie wykluczało relację córka-ojciec

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kurcze tak mi się wydawał jakiś za lekki, mało kryjący
ten nowy flower fajny jest, taki cięższy ale co z tego jak takie kolory i znowu jestem w kropce
a ma silikony?

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
+ maska tołpy na kilka min+ serum na
I jak ta maska czy dziś pierwsza próba?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 23:48   #4407
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dobranoc.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 07:03   #4408
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dzień dobry


Nie daj się zimie - 10 sztuczek na dobry humor i powabne ciało

Zimno, ciemno i ponuro – oto cała prawda o zimie. Niestety często przekłada się to na nasze samopoczucie oraz wygląd. Podpowiadamy jak je sprytnie podreperować.

Zimą często skarżymy się na podłe samopoczucie. Doskwiera nam brak słońca i światła, a dni nie cieszą tak jak wiosną i latem. Cierpi na tym dusza, a stąd już blisko do nie najlepszego wyglądu. Ciało szybko reaguje na zimowe przygnębienie i pesymizm, odpłacając się infekcjami, odmawiającymi posłuszeństwa, przesuszonymi włosami i zszarzałą skórą. Ale tak łatwo się nie poddamy! Pozytywne nastawienie i kilka sprytnych sztuczek, powinny podreperować nadpsuty humor i urodę.


1. Odrobina opalenizny

Muśnięte letnią opalenizną czujemy się komfortowo i seksownie w swoim ciele. Skóra nabiera wtedy atrakcyjnego, promiennego wyglądu. Brakuje nam tego zimą, ale kto powiedział, że nie możemy zaserwować sobie odrobiny takiego złotego blasku w środku mroźnej pory roku? Odrobina sztucznej opalenizny poprawi wygląd skóry, a stąd już krótka droga do lepszego samopoczucia. Niedługa sesja w solarium, nieco samoopalacza lub innych brązujących trików i letni nastrój budzi się do życia. I Ty też!

2. Sięgnij po kolor

Szaro dookoła? Sięgnij po zmysłową czerwień! Czerwona szminka to synonim przyjęć i ekscytujących spotkań. Może warto czasem oszukać nieco mózg i wprawić się w taki niecodzienny nastrój? A reakcja otoczenia na Twoje zmysłowe usta z pewnością podniesie samopoczucie o kilka punktów w górę.


3. Cytrusowa aromaterapia

Od dawna wiadomo, że zapach cytrusów działa odświeżająco. Cytrynowe i pomarańczowe nuty dodają energii i rewitalizują ciało. Na dobry początek dnia, gdy wreszcie udało ci się wygrzebać spod ciepłej kołdry, zaserwuj sobie energiczny prysznic połączony z masażem. Cytrusowy żel w dłoń i niech zapach zdziała swoje!

4. Odrobina szaleństwa

Nic nie poprawia tak dobrze humoru jak przełamanie rutyny. Nie radzimy Ci abyś w ferworze walki z zimą przefarbowała się na ekscentryczny róż, ale mała zmiana w wyglądzie powinna zadziałać. Zamień stonowany lakier do paznokci na coś bardziej odważnego (przecież to nie na zawsze i na półce czeka zmywacz) lub pomyśl o małym czymś, czego jeszcze nie próbowałaś. Może sztuczne rzęsy? W końcu karnawał trwa.

5. Dekadencka rozpusta w wannie

Gorąca kąpiel to sprawdzony sposób na relaks. Pomyśl tylko o tym, co można zaserwować sobie wannie?! Tradycyjna piana, aromatyczne olejki, sole, mleczka, musujące kule, wonne płatki? Na samą myśl o pieszczących zmysły zapachach nastrój się polepsza, a ciało pręży z rozkoszy.


6. Idź w stronę słońca

Nie przepuść żadnej okazji, aby pospacerować. Najlepiej z twarzą w stronę słońca! Umiarkowana ilość promieniowania słonecznego ma zbawienny wpływ na organizm, a złote promienie przypomną ci o wakacyjnej beztrosce. Nie zapomnij tylko o kremie ochronnym!

7. Sesja upiększająca z koleżanką

Puby, imprezy i wieczorne wyjścia to najpopularniejszy sposób na życie towarzyskie. Poprawiają humor, a jakże! O wpływie na skórę chyba nie trzeba się rozpisywać. Alkohol, dym i zarwaną noc zobaczysz rano w lustrze. Proponujemy alternatywę – kosmetyczne spotkanie w domowym zaciszu. Miałaś zły dzień? Zaproś koleżankę! Możecie wypróbować na sobie nawzajem nowy makijaż czy wykonać skomplikowany manicure. Taka pomoc komuś w stawaniu się piękniejszym ma zbawienny, psychologicznie udowodniony wpływ.
8. Doceń moc czekolady

Zapach czekolady uwalnia serotoniny czyli hormony szczęścia i naturalne antydepresanty. Kostka ci nie zaszkodzi!
Jeśli jednak twój wewnętrzny dietetyk mówi głośno „Stop!”, sprytnie wybrnij z sytuacji i zastosuj czekoladową terapię od zewnątrz. Peelingi, balsamy, masła i mleczka do ciała na bazie czekolady zadbają o jedwabiście gładką skórę, a swoim czekoladowym aromatem wprawią cię w dobre samopoczucie.

9. Błyszcz nowym błyszczykiem


Smakują jak najlepsze słodycze i owoce, do tego pielęgnują i kuszą do pocałunku. O czym mowa? Oczywiście błyszczyki! Co powiesz na nowy kolor? Nowość poprawi ci humor, a jeśli dodatkowo wybierzesz ulubiony smak będzie to strzał w dziesiątkę!

10 . Dotyk profesjonalisty

Zima to trudny okres. Buro i ponuro. Pewnie nie robisz tego wcale albo często więc masz dobry powód, by udać się tam właśnie teraz. Wizyta w spa, gdzie ręce profesjonalistki poprowadzą cię przez pielęgnacyjną krainę przyjemności, na pewno wpłynie korzystnie na oklapły humor i wtórujące mu ciało. A na koniec zamów relaksujący masaż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (9,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (11,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (12,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (16,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (9,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (6,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (10,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 18.jpeg (4,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (6,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (11,3 KB, 0 załadowań)
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2011-12-03 o 07:07
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 07:48   #4409
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
w czapce ci ślicznie Ostatnio kupowałam biustonosze w h&m bo 50 zł ale cudne są, szkoda tylko że tak daleko jest mi do sklepu i od święta w nim jestem.

na razie tylko woda perfumowana Blue. Mam zamiar pokupić dużo drobniejszych rzeczy niż jeden konkretny. Na pewno bokserki jakieś, skarpetki, może jakiś kosmetyk i zobaczę co mi wpadnie w ręce
Ja ostatnio mierzyłam cudny stanik w h&m i chyba kupię za to Avanti
Tylko będę musiała inny rozmiar poszukać, bo standardowy mój rozmiar mały tam był na mnie

Ja chyba też kupię mu kilka drobiazgów raczej niż jeden konkretny. Chociaż nie wiem jeszcze jaką kwotę będę mogła na to przeznaczyć

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Oj niestety to zjawisko jest częstsze niż by się mogło wydawać. Nie tylko wsród gimnazjalistek- chociaż i takie widziałam w ch ze starszymi panami, no a zachowanie wykluczało relację córka-ojciec
Ja kiedyś szłam z mamą i tatą gdzieś - ja 16 lat, tata 50;D mama szła z tyłu bo rozmawiała przez telefon. Jak czasem idziemy z tatą to on mnie obejmuje. Przechodziły koło nas jakieś dziewczyny w wieku koło 20 lat i stwierdziły, że mój ojciec musi być bogaty skoro taką młodą sikse sobie wyrwał
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:05   #4410
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość


Mój TŻ dzisiaj zrobił mi piękną niespodziankę Powiedział, że był u niego Mikołaj i zostawił dla mnie prezent - Escade Taj Sunset Kiedyś (koło sierpnia) mówiłam mu o tych perfumach, że piękne są i muszę sobie kupić, ale temat się skończył, bo mama kupiła mi Be Delicious i tak używałam i zapomniałam o tych. A on kochany pamiętał i kupił mi na mikołaja W dodatku 50ml, więc będę długo pachniała.. I dołączył piękny list do tego i cieszę się cały wieczór
Super prezent no i brawa dla TŻ za taką niespodziankę
My sobie prezentów nie robimy na mikołajki, chyba bym zbankrutowała.. Zostały tylko święta BN i urodziny
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.