Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 14:43   #2461
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

http://www.youtube.com/watch?v=Gg2uQ...9dFUAAAAAAAEAA ale piękny ten makijaż <3
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:53   #2462
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Ja jestem tak zabiegana i mam troche problemow ze nic mi sie nie chce. Jeszcze na popoludnie ide do pracy - rano tez bylam.

A teraz siedze i sie zastanawiam nad botkami z pepe jeans - kupic, nie kupic? Od wczoraj nad nimi mysle
eh te zmiany u Ciebie...
a te botki to jakie?
ja tak samo mam z nowym tel, siedze juz intensywnie od tygodnia i mysle kupic uzywke czy nowke, z allegro czy z ebaya, a jutro koncza sie aukcje i trzeba cos zdecydowac

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Karolcia mega te tuniki , a ta chabrowa

Caate wow, nieźle to wygląda
dzieki
aaale to jeszcze nie koniec
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:05   #2463
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:06
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:06   #2464
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
super
Katosu w ogóle dla mnie jest mistrzynią. I przepiękne ma oczy.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:08   #2465
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
ja bym też tak wolała... teraz to już kompletnie zabiegana jesteś...
a botki bardzo fajne, ja bym brała
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:09   #2466
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
sliczne

no niestety z NFZ to chyba normalne... przykro mi bardzo, bo wiadomo jestes czlowiekiem i chcesz zrozumiec innych, ale Tobie by sie przydalo zrozumienie rowniez od innych. jedne masz nogi, nie jestes robotem. tak w sumie, jak ja mialabym wrocic do domu na 5,5h w tym dojazd o tej porze (korki) to nie wiem czy by mi sie to oplacalo... mam nadzieje, ze kiedys Ci sie to wynagrodzi
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:12   #2467
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Kitka - to chyba je wezme, tylko sie waham nad nimi jeszcze cenowo, super tanie nie sa chociaz i tak przecenione

Bylam w miedzyczasie jeszcze w aptece i zaopatrzylam sie w kolejna tubke active c (skuszona plynem micelarnym gratis ktory ma fajne opinie, jeszcze go nie mialam i mam nadzieje ze mi przypasuje ) oraz 2 filtry eucerinu - 30 i 50 No to teraz mam zapas bo w filtrach mam juz denko

Caate
- no wlasnie to sie w ogole nie oplaca, przy obecnych cenach benzyny to jest masakra

Zmykam, do napisania

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:14
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 15:16   #2468
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Blondyneczka zaczela prace, wiec nie ma czasu pewnie na wizaz
No tak, ale wcześniej bardzo często zaglądała, a teraz wcale
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
np kto oprócz blondyneczki?
co to za balsam do włosów?
No np. Agusiownik, Monti, Hania?
A balsam jest z Green Pharmacy, o taki: http://urodaonline.pl/green-pharmacy...h-pi-5463.html

Caate Podziwiam Ja bym nie miała cierpliwości ani tym bardziej wyobraźni, żeby takie coś stworzyć W ogóle mało twórcza jestem
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:56   #2469
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
piękne te botki, ja bym na Twoim miejscu się nie wahała a taka motanina w przyszłości Ci się wynagrodzi, życzę Ci tego
Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
super
Katosu w ogóle dla mnie jest mistrzynią. I przepiękne ma oczy.
Katosu ma chyba najładniejsze makijaże z wszystkich polskich youtuberek no i mnie podobają się jeszcze jej pełne usta
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:19   #2470
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
piękne te botki, ja bym na Twoim miejscu się nie wahała a taka motanina w przyszłości Ci się wynagrodzi, życzę Ci tego

Katosu ma chyba najładniejsze makijaże z wszystkich polskich youtuberek no i mnie podobają się jeszcze jej pełne usta
zgadzam się i wydaje mi się że właśnie generalnie ma najciekawszą urodę z polskich youtuberek. Fajnie, że w jakimś tam stopniu się wybiła, bo naprawdę jest dobra, jeśli chodzi o makijaże i instruowanie innych.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:37   #2471
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
heeeej
za mna 3,5h snu, zyje i zaraz nauki ciag dalszy
poloze heenare na wlosy, zmylam lakier z paznokci bo co ta szkola robi z moim paznokciami to jest masakra juz za mna demakijaz i antybiotyk na twarz

swoje kupowalam w soczewki24, pro-optyk - jedno i to samo. ramki kosztowaly 220zl, szkla 130zl+robocizna, ale i tak dostalam rabat bo bylismy we dwojke to oboje zamknelismy sie w 330zl. w prownaniu do fielmanna, gdzie zawsze zostawialam tam 650-800zl to dla mnie to taniutko, a duuzo lepsza obsluga i wreszcie jestem zadowolona.

ponizej moje usprawiedliwienie. glowa mi peka od kleju, brak pomyslu i rzeczy do wykonania makiety o tej porze roku, brak sil dobija mnie ostro. jak ktos mi zamontuje ten dach na domku i go odpicuje z zewnatrz, zeby to mialo rece i nogi to ja lece juz na bloga dla zainteresowanych czym Caate zajmuje sie codziennie oprocz pracy i normalnej nauki... prosze sie nie smiac
jak oceniasz heenare?
no właśnie wczoraj, tak jak mówiłam, pojechałam do VE zapytać i pani mi powiedziała, że zwykłe szkła chyba od 229 za parę z antyrefleksem
byłam jeszcze u innego optyka w innym centrum handlowym to pani powiedziała, że 132zł za parę szkieł z ar więc tamta kobieta gruuubo przegięła z ceną
fajny projekt
Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
świetne butki
szkoda, że masz teraz taką zmianę... chyba ciągiem jest lepiej niż takie przerywane godziny
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
No tak, ale wcześniej bardzo często zaglądała, a teraz wcale


No np. Agusiownik, Monti, Hania?
A balsam jest z Green Pharmacy, o taki: http://urodaonline.pl/green-pharmacy...h-pi-5463.html

Caate Podziwiam Ja bym nie miała cierpliwości ani tym bardziej wyobraźni, żeby takie coś stworzyć W ogóle mało twórcza jestem
ooo o Agusiownik dziś nawet myslałam, no ale cóż kiedyś się udzielały, to samo z Alessandrą i kwiatuszkiem (o ile dobrze pamiętam)
dzieki za link do zdjęcia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 16:37   #2472
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
zgadzam się i wydaje mi się że właśnie generalnie ma najciekawszą urodę z polskich youtuberek. Fajnie, że w jakimś tam stopniu się wybiła, bo naprawdę jest dobra, jeśli chodzi o makijaże i instruowanie innych.
I on achyba jako jedyna jest zauważalna w innych mediach - ma swoją kolumnę w gazecie Flesz. Troszkę skromną, ale jednak to już jest coś


jezus szkolenie biblioteczne wyprało mi mózg, ale zaliczyłam a jeszcze przede mną szkolenie informatyczne i BHP xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:19   #2473
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też nie
kusi mnie błyszczyk z essence w kolorze my favourite milkshake, ale sama nie wiem
mnie też on kusi i jeszcze jedne mnie kusi ten nr 3

A ja dzisiaj kupiłam odżywkę do włosów garniera i kusił mnie jeszcze szampon miód mleko z joanny ale sie powstrzymałam
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:21   #2474
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mnie też on kusi i jeszcze jedne mnie kusi ten nr 3

A ja dzisiaj kupiłam odżywkę do włosów garniera i kusił mnie jeszcze szampon miód mleko z joanny ale sie powstrzymałam
przemyślałam- nie kupię mam dużo produktów do ust, właśnie mam akcję zużywania wszelkiego rodzaju mazideł do ust
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:57   #2475
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jak oceniasz heenare?
no właśnie wczoraj, tak jak mówiłam, pojechałam do VE zapytać i pani mi powiedziała, że zwykłe szkła chyba od 229 za parę z antyrefleksem
byłam jeszcze u innego optyka w innym centrum handlowym to pani powiedziała, że 132zł za parę szkieł z ar więc tamta kobieta gruuubo przegięła z ceną
fajny projekt
warto przejsc sie i porownac ceny, ja jak swoja uslyszalam to bez zastanowienia wzielam, tym bardziej ze wiele optykow odmawialo mi ramki bez dolnej, a mi na tym bardzo zalezalo, bo od dziecka chodze w calych zabudowanych to ileee mozna. kazdy tlumaczyl sie tym, ze przy mojej wadzie jest to niemozliwe, moja twarz jest drobna i wybor sie zaweza. mam nadzieje, ze znajdziesz tanio i dobrze

heenare oceniam bardzo dobrze, ale tylko po takim dluzszym zastosowaniu, bo na krotko jak dzis to uzylam z 3x doslownie. wole nocne seanse z heenara
jestem juz na dnie buteleczki, wiec tyle co moge powiedziec, to to ze swietnie nawilza i pogrubia wlosy. moje od razu staly sie mocniejsze, szczegolnie koncowki, czulam ze sa a nie piorka. bardzo zaskakujace uczucie, ale z kazdym kolejnym olejowaniem wzrasta i jest coraz bardziej trwale. zapach mi sie podoba, lzejszy od amli- bardziej kwiatowy. zauwazylam zmniejszenie wypadania tak o polowe. dzieci w pracy mowia mi, ze mam wiecej wlosow i urosly - wiec cos musi robic z nimi dobrego ten olejek bez problemu sie zmywa, ale uwaga - barwi wanne, umywalke, miske wszystko co sie ma na...rozowo oczywiscie da sie to zmyc, ale ja sie balam, ze wlosy mi sie odbarwia, czy ze nie doszoruje wanny, bo po zaschnieciu prezentuje sie jak rozlany wosk. domywa sie po dwoch myciach, osobiscie nie przepadam go stosowac jak wieczorem myje wlosy, bo wtedy sa przyklapniete, kiedy susze wlosy sa duuzo ladniejsza, sypkie, blyszczace, zywe, no oh i ah sa swieze 2-3dni! ogolnie polecam, aktualnie moj ulubiony olej, zakupie go znowu, ale chetnie przetestuje np. sesa czy khadi najpierw
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-14 o 18:58
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:04   #2476
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
tym bardziej narobiła mi na ten film ochotę ale nie mam kogo wyciągnąć do kina, bo nikt z mojego otoczenia nie lubi oglądać takich filmów w kinie, a samej też mi się nie chce


dobra, lecę do książek, miłego dnia dziewczyny
polecam

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

ja tez musze kupic sobie bo chce wyprobowac przed slubem i na kwc kroluja te Donegal i Top Choice, oba tanie wiec nie wiem ktore wybiore: klik klik

znam ten peeling, ale robie z zelem do buzi zamiast miodu

no to czekamy razem, ciekawe kiedy wysla bo w piatek wieczorem zrobilam przelew

co to za marka
już Buahhot Ci odpowiedziała

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość

Snow - a co to za tusz?? Napisz cos wiecej


Ja jestem tak zabiegana i mam troche problemow ze nic mi sie nie chce. Jeszcze na popoludnie ide do pracy - rano tez bylam.

A teraz siedze i sie zastanawiam nad botkami z pepe jeans - kupic, nie kupic? Od wczoraj nad nimi mysle
tusz ten http://www.pierrerene.pl/index.php?fp=produkt&id=82 świetnie wydłuża i zagęszcza już po 1 warstwie i trwały jest, dziś snieg padał mi w oczy ale tusz dzielnie się trzymał

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane dawno tu nie zaglądałam. kiedys była tu mowa o kremie BD dla dzieci (ochronny) stosowałam go na noc i miałam mega mięciutką i gładką skórę. Chciałabym teraz kupic jakiś inny krem dla dzieci równie dobry. Czy możecie mi cos polecić?

a! i czy miała ktoraś a was do czynienia z korektorem z firmy bell mineral??
pozdrawiam
ja mam ten korektor ale w sztyfcie

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
o to tez muszę się wybrac... ja widziałam szwedzką wersje i mi sie strasznie podobala, najwyższy czas książkę przeczytać

byłam na chwile w CH ale masakra- dzikie tłumy były i się zawinęłam... ale oczywiście już trochę rzeczy mi w oko wpadło , szkoda że do urodzin na przypływ kasy muszę czekać....

a z tego schudnięcia się cieszę bardzo- szczególnie że świąteczno-noworoczny czas temu nie sprzyjał i trochę grzeszyłam ale pocieszyło mnie to że może do wakacji faktycznie uda mi się osiągnąć fajną sylwetkę

mnie też czeka weekend w książkach, we wtorek ma 3 kolokwia...
lepiej najpierw książkę przeczytać najlepiej całą trylogię

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki

Aha dzięki za objaśnienie

Ech od wczoraj mam zły nastrój nie dość że rodzina mnie wkurza jak nie wiem co to jeszcze właśnie z Tż się pokłóciłam bo on nie rozumie że nie mam czasu ech muszę z nim poważnie porozmawiać bo tak mnie denerwuje

Pocieszam się trochę zakupami, ale kasa mi się kończy a do ostatniego jeszcze 2 tyg
Kupiłam sobie dwie tuniki- sukienki z Reserved różową i chabrową za 19,90 u mnie na przecenach jeszcze masa fajnych rzeczy czekam aż przeceny się pogłębią to kupię sobie kilka rzeczy na wiosnę
Wczoraj kupiłąm wreszcie olej lniany (mam właśnie na głowie) i z pestek winogron a i odżywkę Jantar
Dziś kupiłąm sobie też kilka rzeczy z Essence z limitowanek
faaajne tuniczki

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość





ponizej moje usprawiedliwienie. glowa mi peka od kleju, brak pomyslu i rzeczy do wykonania makiety o tej porze roku, brak sil dobija mnie ostro. jak ktos mi zamontuje ten dach na domku i go odpicuje z zewnatrz, zeby to mialo rece i nogi to ja lece juz na bloga dla zainteresowanych czym Caate zajmuje sie codziennie oprocz pracy i normalnej nauki... prosze sie nie smiac
wow pięknie

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki



a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
bardzo fajne botki


mam płaszczyk swój i olej nowy do włosów
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:12   #2477
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

snow jaki olej ??

kurcze obejrzałam pokaz VS i ... ja chce takie ciało....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:01   #2478
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też nie
kusi mnie błyszczyk z essence w kolorze my favourite milkshake, ale sama nie wiem

Jak dla mnie to ten błyszczyk jest kiepski... Sam na ustach daje bardzo przeciętny efekt...

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Katosu ma chyba najładniejsze makijaże z wszystkich polskich youtuberek no i mnie podobają się jeszcze jej pełne usta
A mi właśnie jej usta się bardzo nie podobają Ale oczy ma przepiękne... I ogromny talent. Jedynie nie podoba mi się jej styl ubierania, bo przez to wygląda na sporo starszą...

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
kurcze obejrzałam pokaz VS i ... ja chce takie ciało....
Ja jestem zakochana w Mirandzie Kerr piękna buzia i cudowne ciało...
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:30   #2479
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Zdałam obsługę klienta dzisiaj na 5. I jestem zwolniona z egzaminu z czego bardzo się ciesze, bo bym miała II termin, bo na I nie mogę być, bo wyjeżdżam.

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość

a! i czy miała ktoraś a was do czynienia z korektorem z firmy bell mineral??
pozdrawiam
Ja miałam i jestem bardzo zadowolona. W sztyfcie też mam i też go polecam.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Pocieszam się trochę zakupami, ale kasa mi się kończy a do ostatniego jeszcze 2 tyg
Kupiłam sobie dwie tuniki- sukienki z Reserved różową i chabrową za 19,90 u mnie na przecenach jeszcze masa fajnych rzeczy czekam aż przeceny się pogłębią to kupię sobie kilka rzeczy na wiosnę
Wczoraj kupiłąm wreszcie olej lniany (mam właśnie na głowie) i z pestek winogron a i odżywkę Jantar
Dziś kupiłąm sobie też kilka rzeczy z Essence z limitowanek
Super tuniki.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

ponizej moje usprawiedliwienie. glowa mi peka od kleju, brak pomyslu i rzeczy do wykonania makiety o tej porze roku, brak sil dobija mnie ostro. jak ktos mi zamontuje ten dach na domku i go odpicuje z zewnatrz, zeby to mialo rece i nogi to ja lece juz na bloga dla zainteresowanych czym Caate zajmuje sie codziennie oprocz pracy i normalnej nauki... prosze sie nie smiac
Śliczna makieta.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Piękny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Karolcia - fajne te tuniki

Caate - nienawidze tych zmian To przez to ze jest likwidacja dyzurow - tak to bylabym w szpitalu caly dzien i noc ale powiem szczerze ze ja tak wole - a nie chodze tam i z powrotem (do szp i do domu i znow do szpt i do domu )
Poza tym ZAWSZE zostaje dluzej - no nie mam serca. Konczylam ranna o 11 - a 10.55 przyszla mama z 4 latkiem, wiedzialam ze jak ich zaczne to nie zbadam w 5 minut a zal mi sie dziecka zrobilo jak by mialo czekac na mojego zmiennika. Wiec skonczylam o 11.35. I nikt mi za te nadgodziny nie placi. Zawsze tak jest.
Teraz ide na 17, ciekawe o ktorej wroce

a botki takie
http://answear.com/img/512/51237/zoo...-p-damskie.jpg


Aaaa i fajne oczko wodne
Ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy
Ładne botki. Sama bym się na takie skusiła.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


mam płaszczyk swój i olej nowy do włosów
Pokarzesz płaszczyk i jaki olej kupiłaś?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 21:22   #2480
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
snow jaki olej ??

kurcze obejrzałam pokaz VS i ... ja chce takie ciało....
parachute jasmine

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Zdałam obsługę klienta dzisiaj na 5. I jestem zwolniona z egzaminu z czego bardzo się ciesze, bo bym miała II termin, bo na I nie mogę być, bo wyjeżdżam.



Ja miałam i jestem bardzo zadowolona. W sztyfcie też mam i też go polecam.



Super tuniki.



Śliczna makieta.



Piękny makijaż.



Ładne botki. Sama bym się na takie skusiła.



Pokarzesz płaszczyk i jaki olej kupiłaś?
gratuluję
jutro pokaże a olej jak wyżej parachute jasmine


dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:27   #2481
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Hej
Po spamowałam troszkę i mi lepiej..

Zrobiłam sobie peeling kawowy, od wieki czasów. Fajna skóra mmm
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:34   #2482
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
parachute jasmine



gratuluję
jutro pokaże a olej jak wyżej parachute jasmine


dobranoc
Dziękuje i czekam na zdjęcia.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:08   #2483
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
snow jaki olej ??

kurcze obejrzałam pokaz VS i ... ja chce takie ciało....
ten pokaz na którym spiewał Kanye West, Nicki Minaj i Maroon 5? Uwielbiam go i rown iez marzy mi sie takie cialo, ale niedoczekanie zeby wygladalo to tak zjawiskowo jak u nich, musiałabym pdorosnac jeszcze z 10 cm
Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ten błyszczyk jest kiepski... Sam na ustach daje bardzo przeciętny efekt...



A mi właśnie jej usta się bardzo nie podobają Ale oczy ma przepiękne... I ogromny talent. Jedynie nie podoba mi się jej styl ubierania, bo przez to wygląda na sporo starszą...



Ja jestem zakochana w Mirandzie Kerr piękna buzia i cudowne ciało...
a mnie jej usta się podobają, bo górna warga jest proporcjonalna do dolnej 0 a u mnie niestety tak nie jest, mam waską wargę górną, a dolna jest za to w stosunku do niej wielka xD
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Zdałam obsługę klienta dzisiaj na 5. I jestem zwolniona z egzaminu z czego bardzo się ciesze, bo bym miała II termin, bo na I nie mogę być, bo wyjeżdżam.
gratuluję a w ogóle co studiujesz?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 23:19   #2484
tillavanilla
Raczkowanie
 
Avatar tillavanilla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 246
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Czekoladowa1 wspanialej zabawy do rana
Kalpana a ja uwazam,ze w blond wlosach wygladalas bardzo korzystnie,ja na twoim miejscu zaryzykowalabym,ale to ja... osoba,ktora miala juz wszystkie kolory na wlosach,wydalam kupe kasy na dekolor. zeby po kilu miesiacach znow wrocic do czarnego,a teraz planuje skrocic wlosy o polowe,bo dlugie mnie juz mecza i ogolnie chce cos zmienic w swoim wygladzie
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
Kochana bardzo współczuję... ale jesteś silną i madrą kobietą i na pewno dasz radę

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Tillavanilla - przykro mi Trzymaj sie i mam nadzieje ze Ci sie wszystko pouklada
dziekuje dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
bardzo fajny makijaz i ogolnie bardzo lubie katosu,dawno noe ogladalam jej filmikoe wiec dopiero teraz zauwarzylam,ze sporo schudla
Talullah ja bym brala te botki
Karolcia -tuniki bardzo w moim guscie

Ostatnio przechodze ciezki okres,jest mi bardzo zle bylismy razem ponad 5 lat i nagle wszystko sie skonczylo,czuje zal,wscieklosc,pustke...b ylo juz tak dobrze,niby sie z tym pogodzilam,wrecz bylam szczesliwa,ze nie musze sie juz dluzej meczyc,a tu nagle zaczelam czuc wielki smutek Do tego nie moge sie dogadac z bylym w zadnej kwestii,ciagle mi docina,krytykuje to co robie,mam go dosc,zazdrosze niektorym ,ze po rozstaniu moga sie calkowicie odizolowac od bylych,w moim przypadku jest to niemozliwe,jestesmy polaczeni juz na zawsze przez naszego synka i chyba kiedys bedziemy musieli sie jakos dogadac,choc wiem,ze to nie bedzie latwe
__________________
Jestem z toba od pierwszgo grama,ty moj najwiekszy skarb,a ja twoja mama...

Dbam o siebie!!!
tillavanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 07:39   #2485
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a mnie jej usta się podobają, bo górna warga jest proporcjonalna do dolnej 0 a u mnie niestety tak nie jest, mam waską wargę górną, a dolna jest za to w stosunku do niej wielka xD
Kształt ma ładny, nie przeczę, ale są nieproporcjonalnie wielkie, ale oczywiście każdemu podoba się coś innego

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Zdałam obsługę klienta dzisiaj na 5. I jestem zwolniona z egzaminu z czego bardzo się ciesze, bo bym miała II termin, bo na I nie mogę być, bo wyjeżdżam.

Gratuluje Ja na swoich studiach miałam aż jedną 5 jak narazie



Ja się obudziłam, zaraz zjem śniadanko i uczę się mechaniki, wytrzymałości materiałów i materiałoznawstwa...
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 08:31   #2486
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ten pokaz na którym spiewał Kanye West, Nicki Minaj i Maroon 5? Uwielbiam go i rown iez marzy mi sie takie cialo, ale niedoczekanie zeby wygladalo to tak zjawiskowo jak u nich, musiałabym pdorosnac jeszcze z 10 cm

a mnie jej usta się podobają, bo górna warga jest proporcjonalna do dolnej 0 a u mnie niestety tak nie jest, mam waską wargę górną, a dolna jest za to w stosunku do niej wielka xD

gratuluję a w ogóle co studiujesz?
tak własnie ten ogladałam a to ile masz wzrostu ?

Cytat:
Napisane przez tillavanilla Pokaż wiadomość


Ostatnio przechodze ciezki okres,jest mi bardzo zle bylismy razem ponad 5 lat i nagle wszystko sie skonczylo,czuje zal,wscieklosc,pustke...b ylo juz tak dobrze,niby sie z tym pogodzilam,wrecz bylam szczesliwa,ze nie musze sie juz dluzej meczyc,a tu nagle zaczelam czuc wielki smutek Do tego nie moge sie dogadac z bylym w zadnej kwestii,ciagle mi docina,krytykuje to co robie,mam go dosc,zazdrosze niektorym ,ze po rozstaniu moga sie calkowicie odizolowac od bylych,w moim przypadku jest to niemozliwe,jestesmy polaczeni juz na zawsze przez naszego synka i chyba kiedys bedziemy musieli sie jakos dogadac,choc wiem,ze to nie bedzie latwe
niedawno się rozstaliscie i wiadomo że bedą momenty w których będzie naprawde ciężko... ale z czasem te wszystkie uczucia bedą wygasać, wszystko bedzie sie uspokajać i wtedy na pewno łatwiej będzie się wam dogadać.. na razie wszystko jest świeże i myślę że dlatego jest tak ciężko w wielu kwestiach...mam nadzieję że eks zrozumie że teraz najważniejsze jest dobro waszego synka a nie to co jset między wami....trzymam mocno kciuki żeby wszystko jak najszybciej sie ułożyło...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:37   #2487
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Dzień dobry

Idę zaraz umyć włosy ziają aloesową i nałożę waxa na kilka h
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:52   #2488
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
tak własnie ten ogladałam a to ile masz wzrostu ?
169 aż sobie chyba obejrze jeszcze raz ten pokaz, chociaż nauka czeka


dzień dobry
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:20   #2489
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

kitka: dasz link do pokazu?
czy po prostu mam szukać najnowszego na youtube?

to prawda, że mają robione biusty w większości?

---
http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...r-02-walk.html

jest już ta kolekcja w PL?

-------------------

http://www.lusterko-em.blogspot.com/...produktow.html

warto sobie spojrzeć
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-01-15 o 11:25
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:33   #2490
91moniaa161
Zadomowienie
 
Avatar 91moniaa161
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

witam

Zmyłam już olej z włosów i nałożyłam kallosa na to woreczek foliowy i ręcznik Zrobiłam manicure i pedicure - dłonie Golden Rose nr 328, stopy Essence c&g nr 35 .
Dzisiaj muszę się porządnie wyspamowac Mamy z Tż takie małe święto


Dziewczyny czy u Was też taka zima?
U mnie duuuużo śniegu

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
kitka: dasz link do pokazu?
czy po prostu mam szukać najnowszego na youtube?

to prawda, że mają robione biusty w większości?

---
http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...r-02-walk.html

jest już ta kolekcja w PL?

-------------------

http://www.lusterko-em.blogspot.com/...produktow.html

warto sobie spojrzeć
podoba mi się ten lakier z carite
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130615311120.html
PM 2013

zapuszczam włosy ...
51cm
cel-> 70 cm

91moniaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.