Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 08:02   #1
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642

Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY


Cześć drogie Wizażanki (oraz Wizażanie),
jestem ciekawa, czy również tak macie: jest kasa, jest skonkretyzowane marzenie "modowe" (np. buty, bluzeczka, kurtka) a nigdzie nie możecie tego dostać? Biegacie po sklepach a tam wszystko "na jedno kopyto" - pozornie duży wybór, ale tak naprawdę nic Was nie "woła". Czy i w Waszym przypadku producenci ubrań, obuwia, bielizny często zawodzą, nie trafiając w Wasz gust, potrzeby, czy też rozmiar?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:07   #2
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Bardzo często mi się to zdarza. Z rozmiarem jeszcze nie jest najgorzej..jestem w miarę wymiarowa . Ale czasem wymarzę sobie cos a czegos takiego nigdzie nie ma! Albo wypatrzę coś u kogoś... na forum, na ulicy u koleżanki, a kiedy sama przymierzę to wydaje mi się, że wyglądam fatalnie.
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:12   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

U mnie to klasyka, wymarze sobie cos ,ocami wyobrazni juz sie w tym widze -ide na zakupy i zonk :-/ szczegolnie ze w mojej wsi nie ma normalnych sieciowek w ktorych jednak czasami mozna cos znalezc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:14   #4
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja już się żaliłam, że nie mogę nigdzie znależc takiego bolerka jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item343880500_...bialy_top.html (to jest o dużo za duże). A chce właśnie coś w tym stylu i nie ma.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:18   #5
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja mam tak często..coś sobie ubzduram i nigdzie tego nie mogę dostać. Ostatnio czarne rurki...niby jest wybór ale z każdymi jest coś nie tak. Albo fajna jeansowa mini-przeszukałam allegro, sklepy a nie mogę znależć takiej wymarzonej.
Ale czasem miło się zaskakuję np. wymarzyłam sobie jeansową szmizjerkę i znalazłam w sklepie pod moim domem, albo żółte buty..marzyłam już o nich jesienią a teraz jest ich pełno..szkoda tylko że okazały się modne i pół miasta bedzie w takich chodzić.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:42   #6
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

marzył mi się konkretny kolor rajstop, u siebie nie mogłam znaleźć i juz mi sie nie chcialo łazić więc zamowilam na allegro przesyłka wyszła drożej niż rajstopy, ale po prostu za bardzo chce je mieć w sumie to się nie dziwie, ze dziewczyny czasem na allegro przepłacają, bo nie mają możliwości zakupu u siebie danej rzeczy, ja zrobiłabym tak samo gdyby to była wymarzona rzecz

mój must have obecnie to czarna koszula, muszę miec w swojej szafie czarną koszulę, jednak mam problem z zakupieniem takowej tz. niby jakieś tam są ale żadna nie taka jaka powinna być i jeszcze granatowe dzinsy- nie rurki- też żadne mi się nie podobają

no i wlasnie chodząc po sklepach mam wrazenie że mi się nic nie podoba.. za duzo tego wszystkiego
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:52   #7
aniar91
Raczkowanie
 
Avatar aniar91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 68
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dla mnie to standart. Szczególnie jeśli chcę kupić coś w moim małym mieście. Natomiast kiedy wyjeżdżam na zakupy do jakiegoś centrum handlowego, już jest lepiej, ale i tak czasem zdarza się, że nie znajduję. Rozmiar to raczej nie problem, nie mam z nim problemu.
aniar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 09:10   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Kurde, myślałam, że niewiele osób ma taki problem (że tylko ja mam jakiś spaczony gust) a tu proszę. Ostatnio "uzbrojona" w ponad 200 zł, zadowolona z życia, wybrałam się na miasto (średniej wielkości, nie jakieś "modowe zadu...", kilkanaście dużych sklepów obuwniczych w centrum). Nie miałam - przynajmniej tak mi się wydawało - jakichś kosmicznych wymagań. Chciałam kupić proste (bez durnych ozdobników, którymi producenci prawie zawsze muszą okrasić buty damskie), zapinane na rzepy, skórzane buty sportowe. Ani przesadnie eleganckie, ani przesadnie sportowe, ciemnego koloru. I co? Latanie kilka godzin po sklepach, w których jak już damskie i sportowe, to koniecznie jakiś napis, jakieś paseczki, jakaś różowa niteczka etc. A jak już proste, to męskie (czyli od rozmiaru 40) lub wiązane na sznurowadła. A jak już trafiłam na odpowiednie, to nie było rozmiaru (cena 170 zł ale sklep widać nie chciał na mnie zarobić, bo paniom się rozmiaru nie chciało zamawiać). W końcu mi się udało (dzięki miłej obsłudze jednego ze sklepów, która potrafiła zadzwonić do innego sklepu firmowego i mi zaklepać takie buty). Ale zjadłam sporo nerwów (na producentów, którzy kobiety traktują jako wyrośnięte miłośniczki lalek Barbie o spaczonym guście i na obsługę sklepów z wysokimi cenami, która nie potrafi lub nie chce dowiedzieć się czegokolwiek dla klienta, zamówić dobrego rozmiaru). Aż się boję co będzie z kupowaniem spodni, bo też mam sprecyzowane wymagania i rozmiar 40 (a w niektórych sklepach to już rozmiar z Księżyca).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:11   #9
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

już się do tego przyzwycziłam i nawet się pogodziłam z tym, że jak coś sobie wymarzę to i tak tego nigdzie nie znajdę dlatego teraz stosuję odwrotną metodę. chodze po sklepach bez jakiegoś konkretnego celu zakupowego i jak coś mi wpadnie w oko to kupuję

no ale jeśli tak bardzo bardzo mi na danej rzeczy zależy to szukam do skutku i ewentualnie kupuję to, co jest najbliższe mojemu "ideałowi"
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:40   #10
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

no ja aktualnie mam takie problemy

marzy mi sie :

** lakierowana duza torba-prostokatna najlepiej
**zegarek z cyrkonaiami zduza tarcza typu "doda" ale na all wrzedzie pewlno jakis playboy itd
**proste i wygodne tramkpki na koturnie
**rajstopki jak na zdjeciu na dole zwijane ale czarne grubsze typu getry
**proste jeansy typu rurki ale zeby wygladac w nich super
zeby nie uwadatnialy bioder-plytkie
**krotka jenasowa kurteczka z kapturem

moglabym tak wiecej wypisywac
niesttey nigdzie nie moge takich rzeczy znalesc
i zeby nie przeplacic bo kupic zegarek za 200zl taki to nie problem ale ja mam limit;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dodalf9.jpg (66,0 KB, 649 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg dido.jpeg (12,8 KB, 521 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:42   #11
paaaulaaa1993
Przyczajenie
 
Avatar paaaulaaa1993
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja zazwyczaj jak wchodzę do sklepu i znajdę moją upragnioną rzecz, to...
jak zawsze nie ma rozmiaru XS!!
paaaulaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 10:19   #12
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dość często tak mam, aktualnie poszukuję chabrowych bucików na obcasie, ale nie chcę kupować na allegro, a u mnie w mieście wysyp żółtych, zielonych i różowych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1841685351_f951e3e86f.jpg (94,5 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2314811650_a34044488e.jpg (126,9 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1382246065_65f193ea5b.jpg (88,6 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2387872910_2719d5e25b.jpg (79,2 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1481826921_511a83108a.jpg (86,1 KB, 294 załadowań)
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:21   #13
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez paaaulaaa1993 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj jak wchodzę do sklepu i znajdę moją upragnioną rzecz, to...
jak zawsze nie ma rozmiaru XS!!

mam dokładnie tak samo strasznie to wkurzające i irytujące, wydaje mi się że za mało szyją rozmiarów xs bo myślą że nikt w to nie wejdzie, a przeciez małych kobietek jest dużo no sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje, za to zauważyłam że zawsze jest dużo ubrań w rozmiarze 40 ,szczególnie na wyprzedaży
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:40   #14
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

od dwóch tygodni biegam po sklepach i szukam wygodnych, ładnych balerinek (jedyne kryterium: nie-czarne).... jak mi się coś spodoba, to okazuje się że rozmiar 38 za mały, a 39 spada mi ze stopy jak idę

dorwałam ładne i wygodne w Bacie, to mi pierwszego dnia całą stopę zafarbowały... na szczęście oddali kasę

dziś zajrzę jeszcze do jednego, poleconego sklepu, a jutro znowu mega-szukanie prawdopodobnie w Arkadii albo w Złotych Tarasach...
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:51   #15
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Cześć drogie Wizażanki (oraz Wizażanie),
jestem ciekawa, czy również tak macie: jest kasa, jest skonkretyzowane marzenie "modowe" (np. buty, bluzeczka, kurtka) a nigdzie nie możecie tego dostać? Biegacie po sklepach a tam wszystko "na jedno kopyto" - pozornie duży wybór, ale tak naprawdę nic Was nie "woła". Czy i w Waszym przypadku producenci ubrań, obuwia, bielizny często zawodzą, nie trafiając w Wasz gust, potrzeby, czy też rozmiar?
Ja generalnie chodzę na zakupy bez planu, idę coś mi się podoba i kupuje- wtedy nie mogę się zdecydować
Jednak wtedy gdy sobie coś wymyślę/potrzebuje pilnie to przejdę cała galerię i nic nie mogę znaleźć- bo albo nie te kolory,kroje,rozmiary albo cena
Wydaje mi się, że to częsta "przypadłość"
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:54   #16
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Mnie się długo marzyły duże okulary przeciwsłoneczne tylko w żadnych nie wyglądałam dobrze i wreszcie dziśsukcesznalazł am.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:58   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja generalnie chodzę na zakupy bez planu, idę coś mi się podoba i kupuje- wtedy nie mogę się zdecydować
Jednak wtedy gdy sobie coś wymyślę/potrzebuje pilnie to przejdę cała galerię i nic nie mogę znaleźć- bo albo nie te kolory,kroje,rozmiary albo cena
Wydaje mi się, że to częsta "przypadłość"
Justysiu, ja kiedyś też chodziłam na zakupy bez planu i czasami (w drobnych sprawach - np. kolczyków, majtek) nadal tak robię, ale przy droższych rzeczach wolę jednak planować bo: 1. chcę mieć spójną garderobę pasującą do mojej osobowości i wzajemnie do siebie, a 2. bo jestem rozrzutna i takie zakupy pod wpływem impulsu pochłaniały mi sporo kasy a ostatecznie i tak w szafie nie miałam niczego konkretnego. Jedni nie muszą planować bo zawsze na coś trafią, a inni - no niestety... Wcześniej, jeśli nie miałam planu, zdarzało mi się kupować rzeczy, które potem mi do niczego nie pasowały, czy nawet do mnie nie pasowały, buty, które rozwalały się po kilku tygodniach etc. Teraz mam już dosyć sprecyzowany gust, wiem czego chcę i wolę nic nie kupić, niż kupić coś niezaplanowanego (nudne to, ale pomaga mi oszczędzić sporo kasy i potem zrobić konkretne zakupy). Wolę się jednak nałazić, pożalić, ale trafić na coś, co mi pasuje. A oczywiście czasami po prostu mam szczęście i trafiam na coś, czego szukałam przypadkiem. Wtedy biorę bez większego namysłu. Zrobiłam sobie zresztą listę niezbędnych w najbliższym czasie zakupów. Teraz tylko czekam na wypłatę .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:21   #18
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Justysiu, ja kiedyś też chodziłam na zakupy bez planu i czasami (w drobnych sprawach - np. kolczyków, majtek) nadal tak robię, ale przy droższych rzeczach wolę jednak planować bo: 1. chcę mieć spójną garderobę pasującą do mojej osobowości i wzajemnie do siebie, a 2. bo jestem rozrzutna i takie zakupy pod wpływem impulsu pochłaniały mi sporo kasy a ostatecznie i tak w szafie nie miałam niczego konkretnego. Jedni nie muszą planować bo zawsze na coś trafią, a inni - no niestety... Wcześniej, jeśli nie miałam planu, zdarzało mi się kupować rzeczy, które potem mi do niczego nie pasowały, czy nawet do mnie nie pasowały, buty, które rozwalały się po kilku tygodniach etc. Teraz mam już dosyć sprecyzowany gust, wiem czego chcę i wolę nic nie kupić, niż kupić coś niezaplanowanego (nudne to, ale pomaga mi oszczędzić sporo kasy i potem zrobić konkretne zakupy). Wolę się jednak nałazić, pożalić, ale trafić na coś, co mi pasuje. A oczywiście czasami po prostu mam szczęście i trafiam na coś, czego szukałam przypadkiem. Wtedy biorę bez większego namysłu. Zrobiłam sobie zresztą listę niezbędnych w najbliższym czasie zakupów. Teraz tylko czekam na wypłatę .
Może powinnam się wyrazić bardziej precyzyjnie
to nie jest tak, że idę sobie do sklepu i kupuje np 50 bluzkę bo mi się podoba
Mam określony styl, trzymam się go i kupuje w miarę spójne ubrania, wiem co by mi się obecnie przydało itp
Jeżeli wiem, że mam już np buty we wszystkich kolorach tęczy i modelach to nie skuszę się na kolejne bo niby po co?
Zresztą takie zakupy trwaj zazwyczaj cały dzień, muszę obejść wszystkie sklepy, porównać modele, oferty, w domu przymierzyć to wszystko jeszcze raz
Czasem owszem kupie coś zupełnie nieplanowanego le to też podczas nieplanowanych zakupów np w przerwie między zajęciami wyskoczę do galerii mam trochę grosza spodoba mi się jakiś wisiorek/kolor rajstop/czy bielizna
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:22   #19
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
no ja aktualnie mam takie problemy

marzy mi sie :


**zegarek z cyrkonaiami zduza tarcza typu "doda" ale na all wrzedzie pewlno jakis playboy itd

moglabym tak wiecej wypisywac
niesttey nigdzie nie moge takich rzeczy znalesc
i zeby nie przeplacic bo kupic zegarek za 200zl taki to nie problem ale ja mam limit;p
Misia, wystarczy w wyszukiwarke Allegro wpisac Chronovski, wyskoczy np. to
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=347121629 tańszy: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=347205104
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 11:33   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Może powinnam się wyrazić bardziej precyzyjnie
to nie jest tak, że idę sobie do sklepu i kupuje np 50 bluzkę bo mi się podoba
Mam określony styl, trzymam się go i kupuje w miarę spójne ubrania, wiem co by mi się obecnie przydało itp
Jeżeli wiem, że mam już np buty we wszystkich kolorach tęczy i modelach to nie skuszę się na kolejne bo niby po co?
Zresztą takie zakupy trwaj zazwyczaj cały dzień, muszę obejść wszystkie sklepy, porównać modele, oferty, w domu przymierzyć to wszystko jeszcze raz
Czasem owszem kupie coś zupełnie nieplanowanego le to też podczas nieplanowanych zakupów np w przerwie między zajęciami wyskoczę do galerii mam trochę grosza spodoba mi się jakiś wisiorek/kolor rajstop/czy bielizna
Domyśliłam się, że to właśnie masz na myśli (dlatego napisałam, że niektóre osoby nie muszą planować a często trafiają na coś fajnego, pasującego im). Ja jednakże raczej muszę mieć chociażby mały plan (niekoniecznie dokładny), bo inaczej kaplica, kasa rzucona w błoto, niezadowolenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:42   #21
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja ciągle mam z tym problem. Problem z fasonami, z kolorami, wymarzę sobie coś i nigdzie tego nie ma A szczególne problemy mam z rozmiarem. Głównie spodni Noszę 25 i dostanie spodnie w tym rozmiarze, w których będę dobrze wyglądać, graniczy z cudem. Już mam ciarki na plecach, jak pomyślę o poszukiwaniach... Chcę kupić dżinsy jasnoniebieskie (ale nie tandetny błękit), nie za niskie biodrówki, nie odstające w pasie, opięte na biodrach i pupie, w udach dopasowane ale raczej nie za bardzo obcisłe i lekko rozszerzane. No i w rozmiarze 25. Gdzie takie znajdę?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:43   #22
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Jeżeli wiem, że mam już np buty we wszystkich kolorach tęczy i modelach to nie skuszę się na kolejne bo niby po co?
Tak tak, justysia, tak se wmawiaj

Ja staram nie wymyslac sobie ciuchow, a jezeli juz, to szukam czegos ogolnodostepnego, typu potrzebuje bialej bokserki to ide ja kupic i dostaje raczej bez problemu. Ja mam gorzej z tym, ze czasami cos sobie ot tak przymierze, pozniej na to choruje, a jak juz dojrzeje do decyzji zeby to kupic to nie moge tego dostac tak mi sie kilka razy zdarzylo, na szczescie roznymi sposobami rzeczy udalo sie dorwac

pani-jesien, moze poszukaj w tych bershkowych sklepach, czy taki opisany przez Ciebie model tam jest to nie wiem, ale rozmiarowka zdecydowanie zanizona
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:44   #23
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Dość często tak mam, aktualnie poszukuję chabrowych bucików na obcasie, ale nie chcę kupować na allegro, a u mnie w mieście wysyp żółtych, zielonych i różowych

ja mam takie jak dziewczyna na zdjeciu

a marza mi sie okularki z reserved, które już u mnie wykupili ostatnio załapałam jedne, ale się okazało, że nie mają śrubki i szkiełko się rusza.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja mam gorzej z tym, ze czasami cos sobie ot tak przymierze, pozniej na to choruje, a jak juz dojrzeje do decyzji zeby to kupic to nie moge tego dostac
też tak mam.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:48   #24
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tak tak, justysia, tak se wmawiaj

Ja staram nie wymyslac sobie ciuchow, a jezeli juz, to szukam czegos ogolnodostepnego, typu potrzebuje bialej bokserki to ide ja kupic i dostaje raczej bez problemu. Ja mam gorzej z tym, ze czasami cos sobie ot tak przymierze, pozniej na to choruje, a jak juz dojrzeje do decyzji zeby to kupic to nie moge tego dostac tak mi sie kilka razy zdarzylo, na szczescie roznymi sposobami rzeczy udalo sie dorwac

pani-jesien, moze poszukaj w tych bershkowych sklepach, czy taki opisany przez Ciebie model tam jest to nie wiem, ale rozmiarowka zdecydowanie zanizona
Wiem, bo szorty z Bershki mam w rozmiarze 26 Niestety, jeśli chodzi o dżinsy, to lipa, bo rozszerzanych nie ma
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:53   #25
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tak tak, justysia, tak se wmawiaj

Ja staram nie wymyslac sobie ciuchow, a jezeli juz, to szukam czegos ogolnodostepnego, typu potrzebuje bialej bokserki to ide ja kupic i dostaje raczej bez problemu. Ja mam gorzej z tym, ze czasami cos sobie ot tak przymierze, pozniej na to choruje, a jak juz dojrzeje do decyzji zeby to kupic to nie moge tego dostac tak mi sie kilka razy zdarzylo, na szczescie roznymi sposobami rzeczy udalo sie dorwac

pani-jesien, moze poszukaj w tych bershkowych sklepach, czy taki opisany przez Ciebie model tam jest to nie wiem, ale rozmiarowka zdecydowanie zanizona

Tak jest
Jak już kupię kolejne buty w tym samym kolorze to stare sprzedaje więc równowaga zostaje zachowana
Ja jak coś przymierzę i na to zachoruje to myślę o tym cały czas przez 1 max 2 dni i idę po to, czasem się odkocham po przyniesieniu do domu to oddam
Ach te baby.....................
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:59   #26
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ja pragnę zwykłych granatowych jeansów o prostych nogawkach. NIe ma.
Jedyne normalne, bez koron na kieszeniach, zlotej nitki i innych dupereli znalazłam w levisie ale niestety mnie na nie nie stać.
Oprócz tego torebka, ktora naprawdę mi się spodoba, nie lakierowana i bez miliona kieszeni. Też nie ma.
Nie wspominając o butach w BEŻOWYM kolorze. Też nie ma. A białych- ślubnych wysyp. ech ;/
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:20   #27
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ja znalazłam ładne, beżowe buty na małym obcasie w CCC za 60 zł

Edytowane przez oleczka_89
Czas edycji: 2008-04-17 o 15:24 Powód: ;)
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:22   #28
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Znalazłam ładne beżowe buty, na małym obcasie w CCC za 60zł
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:26   #29
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

- proste jasne dżinsy lub rurki jasne -> mam cynk że są w Big Starze
- kimonowa/chińska sukienka
- reebok freestyle tokyo
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:28   #30
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ja poszukuję szerokiech spodni do tanca.. ;(
i jak na złośc nigdzie nie moge znalezc. nawet w necie ;/
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.