Mamusiowe majowe 2020 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-07, 21:34   #2431
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja tak czytam o tej twardej macicy, lekarz mówi ze mam caly czas twarda, ja nie czuje. W sensie czytam ze dziewvzyn to boli, ze czuja ze twardnieje czy cos. Ja nic takiego nie odczuwam-jedynie bola mnie plecy i tyle.. chyba przejde sie do innego gin skonsultowac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 23:29   #2432
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Hej co tu tak cicho?
Ja chora zarazilam się od synka. A on od kuzynki, która non stop czestuje go nowymi wirusami, przeniesionymi ze żłobka 3 infekcje w 2 miesiące... już mam dość. Dodatkowo tak smarkam i psikam, że boli mnie wszystko na dole mam wrażenie jak by mi dziecko miało wypaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowiej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Hej, my dzisiaj cały dzień poza domem - kupowaliśmy świąteczne prezenty i ogarnęliśmy choinkę. Odebraliśmy tez paczkę z ubrankami dla Tośka. Są super urocze, ale jakoś sobie nie wyobrażam wypychania z siebie człowieka, który się w te ciuszki zmieści Załącznik 7700088

O i mam taki apetyt, że dzisiaj chyba miałam 20 posiłków...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uwielbiam ubranka dziecięce i też cieżko mi sobie wyobtazić to maleństwo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Ja tak czytam o tej twardej macicy, lekarz mówi ze mam caly czas twarda, ja nie czuje. W sensie czytam ze dziewvzyn to boli, ze czuja ze twardnieje czy cos. Ja nic takiego nie odczuwam-jedynie bola mnie plecy i tyle.. chyba przejde sie do innego gin skonsultowac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też twardnieje, ale nie boli mnie to, tylko czuję dyskomfort i lekkie wypychanie brzucha. Biorę magnez, ale za bardzo nie pomaga.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 14:41   #2433
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja miałam wczoraj ciężki dzień. Wybrałam się na zakupy do miasta oddalonego 15km i byłam świadkiem wypadku - zderzenie czołowe aut. Dosłownie dwa auta przede mną. Chwilę wcześniej mnie wyprzedzał. Szok. Na szczęście zatrzymało się kilka aut i dość sprawnie została wezwana pomoc. Pobiegam do poszkodowanych z jednego auta, im nic poważnego się nie stało, drugim autem zajęli się ludzie z przeciwnego pasa. Dopiero po powrocie do domu dowiedziałam się, że tamten kierowca zmarł. Masakra. To był straszny dzień, cały czas o.tym myślałam z jednej strony cieszę się, że akurat to auto którym ja się zajęłam nie miało ofiar, bo nie wiem jakbym taki stres przetrwała, zwłaszcza że powaga sytuacji dotarła do mnie w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 14:43   #2434
Isabelle_
Raczkowanie
 
Avatar Isabelle_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Szmallas wspolczuje przeżyć
Isabelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 14:58   #2435
Krysilla
Rozeznanie
 
Avatar Krysilla
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 666
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej,

Ja byłam z córką i mężem na jarmarku świątecznym. Wypiłam bezalkoholowego grzańca (fu) i pospacerowaliśmy.
Teraz odpoczywam u teściów i zaraz szykowanie młodej do żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta
Krysilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 15:12   #2436
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj ciężki dzień. Wybrałam się na zakupy do miasta oddalonego 15km i byłam świadkiem wypadku - zderzenie czołowe aut. Dosłownie dwa auta przede mną. Chwilę wcześniej mnie wyprzedzał. Szok. Na szczęście zatrzymało się kilka aut i dość sprawnie została wezwana pomoc. Pobiegam do poszkodowanych z jednego auta, im nic poważnego się nie stało, drugim autem zajęli się ludzie z przeciwnego pasa. Dopiero po powrocie do domu dowiedziałam się, że tamten kierowca zmarł. Masakra. To był straszny dzień, cały czas o.tym myślałam z jednej strony cieszę się, że akurat to auto którym ja się zajęłam nie miało ofiar, bo nie wiem jakbym taki stres przetrwała, zwłaszcza że powaga sytuacji dotarła do mnie w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję przeżyć. Ja kiedyś stałam na przejściu bo było czerwone światło, ale jakaś dziewczyna obok mnie stwierdziła, że przejdzie. Samochód ja uderzył z taką siła, że poleciała na 5 metrów w przód i conajmniej 2 do gory. Szok. Niestety po przyjeździe karetki już dalej nie wiem co się z nią stało.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 15:28   #2437
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Współczuje zobaczyć taki wypadek... nie chciała bym być w takiej sytuacji ...
Dlatego jestem taka uprzedzona do rodziców którzy kupują badziewne foteliki i złe zapinają dzieci w samochodzie bo oni jeżdżą tylko koło domu ... nigdy nie wiadomo gdzie się może coś takiego przytrafić ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-08, 17:34   #2438
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Najgorsze wypadki zawsze sie zdarzaja kilka metrow od domu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 18:49   #2439
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Matko, też była bym wstrząśnięta widokiem wypadku, straszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Współczuje zobaczyć taki wypadek... nie chciała bym być w takiej sytuacji ...
Dlatego jestem taka uprzedzona do rodziców którzy kupują badziewne foteliki i złe zapinają dzieci w samochodzie bo oni jeżdżą tylko koło domu ... nigdy nie wiadomo gdzie się może coś takiego przytrafić ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Devileek, też mnie to irytuje, i zapinanie tych dzieciaczków tak luźno.. Bo im nie wygodnie ehh. Ja WGL mam wrażenie że o powadze i ważności tego jaki masz fotelik, jak dziecko powinno jeździć, w jakiej pozycji, słyszy się tylko w Internecie. A w życiu realnym nie znam ani jednej osoby która wozila by swoje dziecko bezpiecznie.
Ja mam syna 2 lata, w dalszym ciągu jeździ tyłem do kierunku jazdy i wiecie co? Wszyscy się dziwią i pytają CZEMU NIE JEZDZI NORMALNIE brak słów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 18:58   #2440
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Mam nadzieję, że żadna z Was nie będzie musiała tego przeżywać, bo cały dzień miałam jedno przed oczami. Dopiero wieczorem jak przegadałam sprawę z TŻ to mogłam spokojnie zasnąć.

Muszę zacząć interesować się fotelikami. Jedno wiem - na pewno nie będę woziła dziecka w nosidełku, które można kupić w komplecie z wózkiem 3w1, trudno będziemy przekładać z wózka do fotelika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 19:09   #2441
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Szmallas Ale foteliki z testami tak samo możesz wpinać na stelaż wózka. Tylko wcześniej trzeba się upewnić i sprawdzić czy adaptery dokupić czy są w zestawie. To już producent podaje taka informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-08, 20:25   #2442
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cześć dziewczyny
Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj ciężki dzień. Wybrałam się na zakupy do miasta oddalonego 15km i byłam świadkiem wypadku - zderzenie czołowe aut. Dosłownie dwa auta przede mną. Chwilę wcześniej mnie wyprzedzał. Szok. Na szczęście zatrzymało się kilka aut i dość sprawnie została wezwana pomoc. Pobiegam do poszkodowanych z jednego auta, im nic poważnego się nie stało, drugim autem zajęli się ludzie z przeciwnego pasa. Dopiero po powrocie do domu dowiedziałam się, że tamten kierowca zmarł. Masakra. To był straszny dzień, cały czas o.tym myślałam z jednej strony cieszę się, że akurat to auto którym ja się zajęłam nie miało ofiar, bo nie wiem jakbym taki stres przetrwała, zwłaszcza że powaga sytuacji dotarła do mnie w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku współczuję bardzo
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Współczuje zobaczyć taki wypadek... nie chciała bym być w takiej sytuacji ...
Dlatego jestem taka uprzedzona do rodziców którzy kupują badziewne foteliki i złe zapinają dzieci w samochodzie bo oni jeżdżą tylko koło domu ... nigdy nie wiadomo gdzie się może coś takiego przytrafić ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Matko, też była bym wstrząśnięta widokiem wypadku, straszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Devileek, też mnie to irytuje, i zapinanie tych dzieciaczków tak luźno.. Bo im nie wygodnie ehh. Ja WGL mam wrażenie że o powadze i ważności tego jaki masz fotelik, jak dziecko powinno jeździć, w jakiej pozycji, słyszy się tylko w Internecie. A w życiu realnym nie znam ani jednej osoby która wozila by swoje dziecko bezpiecznie.
Ja mam syna 2 lata, w dalszym ciągu jeździ tyłem do kierunku jazdy i wiecie co? Wszyscy się dziwią i pytają CZEMU NIE JEZDZI NORMALNIE brak słów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam fotelik dla dziecka też tyłem do kierunku jazdy i szczerze powiedziawszy każdy patrzy na mnie jak na wariatke, że wymyślam idt ale nie zamierzam nikomu już nic tłumaczyć bo to nie ma sensu.
Ale wybór tego fotelika był dla mnie trudniejszy niż wybór wózka bo tyle się oczytalam o fotelikach i o tym że trzeba dobrać do dziecka i do auta. U mnie w okolicy tak naprawdę nie ma sklepu z fachowym doradztwem żeby też oświecić niektórych ludzi. A szkoda bo jak pytałam znajomych jakie mają foteliki to nikt nie ma fotelika godnego zainteresowania i bezpiecznego tak naprawdę każdy ma typowy antymandat.
Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że żadna z Was nie będzie musiała tego przeżywać, bo cały dzień miałam jedno przed oczami. Dopiero wieczorem jak przegadałam sprawę z TŻ to mogłam spokojnie zasnąć.

Muszę zacząć interesować się fotelikami. Jedno wiem - na pewno nie będę woziła dziecka w nosidełku, które można kupić w komplecie z wózkiem 3w1, trudno będziemy przekładać z wózka do fotelika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja łupine kupiłam osobno i dokupilam tylko adaptery bo u mnie była taka możliwość.

U nas przez weekend sporo się działo młody dostał pełno prezentów. Wczoraj jeszcze byliśmy na imprezie Mikolajowej i Mikołaj wręczał prezenty. Młody był bardzo dzielny aż jestem z niego dumna.
Mnie tylko ostatno coś częściej brzuch pobolewa ale jutro wizyta więc lekarz wszystko sprawdzi i może się dowiem co siedzi w brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 20:50   #2443
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

U nas tez ogrom prezentow i słodyczy. Ja jak bylam mala to babcia mi zawsze kupowała prezent i do tego mandarynkii pomrancze itd ja akurat uwielbiam owoce to sie cieszylam. Moj syn same ciastka kinderki itd dostaje, a u was jak? Czesciej slodycze czy wlansie owoce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 06:17   #2444
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej dziewczyny u mnie już 17 tydzień nastał, ja nie wiem kiedy ten czas tak ucieka, jeszcze trochę i na porodówce będę w tym tyg mam wizytę u lekarza i pewnie na połówkowe bede się powoli zapisywać już tak bym chciała poznać płeć rodzina mówi że wyglądam jak byk dziewczynkę nosiła pod sercem a znajomi że chlopczyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 08:42   #2445
namezis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

U mnie dzisiaj zaczął się 18 tydzień ,jutro wizyta mnie czeka mam nadzieje ze wszystko w porządku ,brzuch czasem pobolewa i twardnieje i odzywają się plecy w odcinku ledzwiowym już, nie mogę się doczekać zwolnienia i spacerów w ciągu dnia, dalej nie mogę uwierzyć że rośnie we mnie dwoje ludzi, chyba uwierzę dopiero jak zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
namezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 08:56   #2446
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Matko, też była bym wstrząśnięta widokiem wypadku, straszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Devileek, też mnie to irytuje, i zapinanie tych dzieciaczków tak luźno.. Bo im nie wygodnie ehh. Ja WGL mam wrażenie że o powadze i ważności tego jaki masz fotelik, jak dziecko powinno jeździć, w jakiej pozycji, słyszy się tylko w Internecie. A w życiu realnym nie znam ani jednej osoby która wozila by swoje dziecko bezpiecznie.
Ja mam syna 2 lata, w dalszym ciągu jeździ tyłem do kierunku jazdy i wiecie co? Wszyscy się dziwią i pytają CZEMU NIE JEZDZI NORMALNIE brak słów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Daj spokój ... ja znam na szczęście takie osoby co woza tyłem ale na pewno nie będą wozić do 4 roku życia, jeden przypadek taki ze dziecko dość duże a fotel do 18 kg wiec szybko może być wystarczający a tez tatuś próbuje go przekręcać tyłem bo taka możliwość u mnie by to nie przeszło i mąż ze mną nie dyskutuje, drugi przypadek to pomimo świadomości maja drugie dziecko i chcą w wieku nie całych 3 lat przesadzić bo nie chcą kupować drugiego rwf . Ogólnie rozumiem ze to duży wydatek i sama będę musiała w końcu swoje dziecko posadzic tyłem ale nie prędzej niż koło 4 roku życia akurat tak zaplanowałam sobie drugie dziecko ze Brdzie będzie to w miarę możliwe

Ale chyba jestem jedyną mama w żłobku której dziecko jeździ tyłem, ogólnie jestem w kontakcie z fundacja 8 gwiazdek i zastanawiam się czy nie zorganizować taki warsztatów dla rodziców o bezpieczeństwie w samochodzie ... Już nie chodzi mi o wożenie tyłem ale choć świadomość ...

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Szmallas Ale foteliki z testami tak samo możesz wpinać na stelaż wózka. Tylko wcześniej trzeba się upewnić i sprawdzić czy adaptery dokupić czy są w zestawie. To już producent podaje taka informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie większość foteli ma adaptery do wózków i na prawdę to nie stanowi problemu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 09:06   #2447
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dziewczyny zamawiałyście jakieś ciuszki z aliexpress dla maluszków?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 09:10   #2448
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj zaczął się 18 tydzień ,jutro wizyta mnie czeka mam nadzieje ze wszystko w porządku ,brzuch czasem pobolewa i twardnieje i odzywają się plecy w odcinku ledzwiowym już, nie mogę się doczekać zwolnienia i spacerów w ciągu dnia, dalej nie mogę uwierzyć że rośnie we mnie dwoje ludzi, chyba uwierzę dopiero jak zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zaczynam 18 tydzien jutro i mam podobne dolegliwości. Chyba się zapiszę po nowym roku na jakąś jogę dla ciężarnych, żeby moje plecy dały radę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
locus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 09:10   #2449
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście jakieś ciuszki z aliexpress dla maluszków?
Ja zamówiłam skarpetki z napisem I love mum /dad, ale jeszcze nie przyszły

Co do fotelików, to my planujemy dużo jeździć i jak tylko będziemy w Polsce to jedziemy do 8*, żeby nam dobrali fotelik do auta. Znajomi patrzą na nas jak na nienormalnych, bo oni kupili używane nosidełko, z którego dziecko im ponoć wyrosło po 4 miesiącach, nie wiem czy to w ogóle możliwe. I za nic nie rozumieją, że chcemy wydac tyle pieniędzy na łupinę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 09:28   #2450
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry, pospalam dziś
Współczuję widoku wypadku i gratuluję odwagi podczas chęci udzielania pomocy
Czas leci bardzo szybko, dopiero test robiłam, a tu już połowa ciąży
Ja połówkowe mam tydzień i tsk sobie myślę, że potem od stycznia w sumie jeszcze 4 wizyty i poród, chyba, że potem są częściej wizyty.
Lecę z piesełem na dwór, choć barszo mi się nie chce, a potem wizyta u fryzjera

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 09:48   #2451
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

xannikax właśnie zamówiłam też 2 pary za 7 zł
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 09:58   #2452
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
xannikax właśnie zamówiłam też 2 pary za 7 zł
Za taką cenę grzech nie brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:00   #2453
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
hej, hej
powiedzcie mi dziewczyny czy jeszcze pracujecie, czy do którego tygodnia pracowałyście? ja jestem w 17 tygodniu z bliźniakami i jeszcze chodzę ale już moje ostatnie podrygi myślę że do świąt pociągnę ,później już nie chce, ciężko się podnieść o 5.30 z łóżka, i słabe jedzenie w robocie bo nie chce się szykować 3 posiłków dzień wcześniej, ani na spacer nie wyjdę ani nic a po pracy już ciemno
Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, pospalam dziś
Współczuję widoku wypadku i gratuluję odwagi podczas chęci udzielania pomocy
Czas leci bardzo szybko, dopiero test robiłam, a tu już połowa ciąży
Ja połówkowe mam tydzień i tsk sobie myślę, że potem od stycznia w sumie jeszcze 4 wizyty i poród, chyba, że potem są częściej wizyty.
Lecę z piesełem na dwór, choć barszo mi się nie chce, a potem wizyta u fryzjera

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


tak, potem są zdecydowanie częściej wizyty. w pierwszej ciąży miałam w takich tygodniach wizyty: 6, 13,15,19,24,27,30, 33,36,38,39. i za tydzien szpital i urodzilam
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:02   #2454
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Moj syn tez wyrosl szybko z nosidelka. Jak glowa wystaje nad obudowe to sie wymienia, urodzil sie wiekszy wiec to calkiem mozliwe ze wyrosl
Co do jazdy tyłem lub przodem- sa dzieci ktore nie lubia/wymiotuja jak jada tylem i pomimo swiadomosci nic nie zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:18   #2455
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Moj syn tez wyrosl szybko z nosidelka. Jak glowa wystaje nad obudowe to sie wymienia, urodzil sie wiekszy wiec to calkiem mozliwe ze wyrosl
Co do jazdy tyłem lub przodem- sa dzieci ktore nie lubia/wymiotuja jak jada tylem i pomimo swiadomosci nic nie zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz, ja myślałam, że te foteliki 0-13kg to spokojnie wystarczają na pierwsze 10-12 miesięcy! Człowiek się codziennie czegoś uczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:43   #2456
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja tez ale jak syn urodzil sie 60cm to szybko mial glowe wyzej niz obudowa- ten sam fotelik u innego dziecka starczyl na duzo dluzej bo bylo mniejsze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:58   #2457
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj ciężki dzień. Wybrałam się na zakupy do miasta oddalonego 15km i byłam świadkiem wypadku - zderzenie czołowe aut. Dosłownie dwa auta przede mną. Chwilę wcześniej mnie wyprzedzał. Szok. Na szczęście zatrzymało się kilka aut i dość sprawnie została wezwana pomoc. Pobiegam do poszkodowanych z jednego auta, im nic poważnego się nie stało, drugim autem zajęli się ludzie z przeciwnego pasa. Dopiero po powrocie do domu dowiedziałam się, że tamten kierowca zmarł. Masakra. To był straszny dzień, cały czas o.tym myślałam z jednej strony cieszę się, że akurat to auto którym ja się zajęłam nie miało ofiar, bo nie wiem jakbym taki stres przetrwała, zwłaszcza że powaga sytuacji dotarła do mnie w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, współczuję bardzo
Kupa idiotów na drodze...


Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj zaczął się 18 tydzień ,jutro wizyta mnie czeka mam nadzieje ze wszystko w porządku ,brzuch czasem pobolewa i twardnieje i odzywają się plecy w odcinku ledzwiowym już, nie mogę się doczekać zwolnienia i spacerów w ciągu dnia, dalej nie mogę uwierzyć że rośnie we mnie dwoje ludzi, chyba uwierzę dopiero jak zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wizytuje w środę, jutro zacznę 18 TC
Mnie też już bolą plecki w lędźwiach..
Byle do świąt!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:11   #2458
Isabelle_
Raczkowanie
 
Avatar Isabelle_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 398
Mamusiowe majowe 2020

Oj tak, te nosidła 0-13kg to roznie śluza. Mój starszy szybko rósł i w 10mcu musieliśmy go przesadzić na 9-18kg. Za to młodszy rosnie wolno i w nosidle jeździł do 1,5 roku
Aha te nosidła od wózków 3w1 to zwykle są 0-9kg a nie do 13kg ja ich nie uznaje, ale wiem ze nie każdy jest świadomy takiej różnicy
Isabelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:16   #2459
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Oj tak, te nosidła 0-13kg to roznie śluza. Mój starszy szybko rósł i w 10mcu musieliśmy go przesadzić na 9-18kg. Za to młodszy rosnie wolno i w nosidle jeździł do 1,5 roku
Aha te nosidła od wózków 3w1 to zwykle są 0-9kg a nie do 13kg ja ich nie uznaje, ale wiem ze nie każdy jest świadomy takiej różnicy
A widzisz, 0-9kg trochę zmienia postać rzeczy ja myślę, że w sklepie 8 gwiazdek doradza nam coś porządnego, bo chce się zdać zupełnie na ich wiedzę i doświadczenie.

Mnie też plecy zaczynają boleć, chyba zacznę jakąś jogę dla ciężarnych czy coś..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 13:51   #2460
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry
Dziewczyny tak piszecie o tych ćwiczeniach, jak znajdziecie jakieś fajne filmiki na YouTube to wstawiajcie. Ja na razie tylko spacery, mam w domu orbitreka i zastanawiam się czy mogłabym na nim poćwiczyć w wolnym tempie. Macie jakieś doświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 13:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.