Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 18:07   #61
serrano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 5
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wrocław, Prodentis, dr Ptak

Trzymajcie się od niego z daleka. Tak mi 8kę wyrywał, że pokruszył mi kość w dziąśle :/ już pół roku mam problemy, trzeba było dziąsło do nowa rozcinać i czyścić z odłamków kości. Zdecydowanie nie polecam. I jeszcze palant mi mówił że wydziwiam, jak mówiłam że mnie boli i ryczałam z bólu na fotelu. Teraz wiem, że powinnam była wstać i wyjść jak się zabrał za tego zęba jak rzeźnik

Moja koleżanka z pracy ma podobne doświadczenia z nim, więc serio radzę się zastanowić.
serrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 14:37   #62
paulaWWA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

dr kalina kraków ortovena ortomania

po kazdej wizycie kontrolnej musze przyjsc jeszcze raz bo cos jest niedogiete, źle umocowane, ociera. w gabinecie faworyzowani są ludzie mający dużo pieniędzy a inaczej ci normalni. nie ufam tej kobiecie. jestem wsciekla ze nigdy nie robi niczego do konca i ze doslownie zawsze musze wracac
paulaWWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:13   #63
kira84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

NIE POLECAM stomatolog Krystyna Mancewicz ARTODONTO Warszawa

Byłam pacjentką pani doktor Krystyny Mancewicz i bardzo żałuje.Zaufałam jej bo myślałam że jak takie ceny wysokie to jest wyśmienitym stomatologiem.POMYLIŁAM SIĘ BARDZO.
3 miesiące temu miałam leczenie kanałowe zęba szóstki.Przeprowadzała je pani Krystyna.
Po niecałych 3 miesiącach ząb mi pękł z powodu nadmiaru materiału wypełniającego i zaczął bardzo boleć.Wypadło mi wypełnienie na którym widoczne były czarne plamki (próchnica).
Straciłam zaufanie do p.Krystyny i poszłam do innego stomatologa.Okazało się iż jeden z kanałów był niewyczyszczony, miazga zgniła i wdał się stan zapalny zęba i trzeba było truć po raz drugi.
(dla zainteresowanych posiadam zdjęcia zęba, wypełnienia, opinię stomatologa oraz zdjęcie z rentgena zęba)
Na krótko wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą.
A tekst ze strony ARTODONTO "leczenie kanałowe, prawidłowo przeprowadzone, jest w stanie przedłużyć żywot zęba nawet o 30 lat." idealnie pokazuje nieprofesjonalizm p.Krystyny.
Jeśli rzeczywiście dla p.Krystyny liczyło by się to co opisuje czyli "Człowiek dla mnie jest najwyższą wartością. Nie ząb, ale człowiek - jego strach, ból, zakorzenione zwyczaje." to leczyłaby dokładnie a nie z zegarkiem w ręku.
kira84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 23:39   #64
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Sosnowiec, pogoń ul. Będzińska 10, Pani "stomatolog" Jadwiga Słaboń - Omijać szerokim łukiem!

Przy leczeniu kanałowym niedokładnie oczyszcza kanał, źle wypełnia, plombuje a potem przez lata gromadzą się bakterie wywołujące stan zapalny - w efekcie pod zębem utworzyła się torbiel i ogromny ropień. poszłam z reklamacją. Przez 2 tygodnie udawała, że coś robi. Bez skutku. Zamiast poinformować, że z czymś takim powinnam natychmiast biec do chirurga szczękowego (ona takich uprawnień nie ma) to woli zarobić marne 100zł i zęba wyrwać twierdząc, że to jedyne wyjście. Bzdura!!! - szkoda, że wtedy tego nie wiedziałam. Znieczulenie u niej nie działa kompletnie! Najtańsze, najgorszej jakości - prawdziwa tortura, bo ząb się pokruszył i męczyła mnie godzinę, znieczulenie dostrzykiwała 6 (!!!) razy a i tak nic nie działało. Żeby nie było - te 100zł skasowała na pierwszej wizycie, na poczet leczenia. Inaczej nigdy bym jej nie zapłaciła.

Ta impreza kosztowała mnie 3 tyg. urlopu, nieustannego bólu i totalnego wyłączenia z życia zakończonego torturą na żywca. Zęba można było wyleczyć za kilkaset złotych. A wstawienie implantu wyniosło mnie prawie 4 tysiące
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:51   #65
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Tczew, Katarzyna Bocheńska

Pani jest niemiła w stosunku do pacjentów, nie reaguje na prośby i zażalenia, nie odpowiada na telefony i sms-y, trzeba się osobiście do gabinetu pofatygować ale często i wtedy niczego nie uzyskamy, jest dość drogo, ortodontka nie korzysta z pomocy nikogo <chodzi o pomoc dentystyczną>, jest również opryskliwa
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 17:29   #66
pirelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Łódź/ Zgierz, prof Janas

Pali fajki w gabinecie, i śmierdzącymi łapami gmera w szczęce pacjenta. Lekceważąca, niedokładna. Zreszta był artykuł w necie ze egzminując studentów na praktycznym pacjentowi wypadł ssak z ust na podłoge to podniosła z ziemi i bez płukania do ust pacjenta włożyła....Ble
pirelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:24   #67
lusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Tychy, Tarnowskie Góry - Łukasz Kwolek, rozpoczyna, nie potrafi dokończyć, przedłuża leczenie aby naciągnąć finansowo, nie potrafi stworzyć planu leczenia przykłąd: po leczeniu kanałowym pyta czy zamykamy ząb???!!! lekarz który kończył leczenie był zszokowany, gdyby nie widział etapu na jakim się u niego pojawiłam ODRADZAM !!!!
lusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 19:43   #68
anty partacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
doktor nic nie MUSIAŁ

nie polecam lekarza przyjmującego na ul Słonecznej w Poznaniu (wcześniej na Bogusławskiego)
leczę się już 3 lata - końca nie widać
załamana wynikami i rosnącymi stawkami za każdą wizytę oraz tym że Pan dr nie zakłada rękawiczek jednorazowych podczas zabiegów
umówiłam się do kilku innych doktorków i wszyscy zgodnie powiedzieli- że nic się nie da zrobić trzeba zdjąć aparat i leczyć od nowa, nie mam prawidłowego zgryzu, mam jeszcze nie ustawione zęby, zamki nie są na odpowiedniej wysokości ani nawet w odpowiedniej linij zębów
co do dolnej szczęki pytali czy dopiero założyłam aparat- porażka mam go 2,5 roku
CZY ISTNIEJE KARA DLA TAKICH LEKARZY?

UWAGA wydaje się miłym panem- pozory mylą
anty partacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 14:34   #69
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

nie polecam ortodonty Anny Langner. Ceny wysokie, obraża pacjentów, niemiła kobieta ogólnie, wysokie ceny.
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:54   #70
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Dental Club Warszawa ul. Światowida

Błędna diagnoza,
naciąganie na kolejne terminy bez takiej potrzeby - zabieg można dokonać na pierwszej wizycie,
naciąganie na rentgen,
nieuprzejma obsługa w recepcji - szczególnie rudowłosa przemądrzała recepcjonistka, która wydaje opinie na temat leczenia nie mając do tego uprawnień, komentuje złośliwie pacjenta
nastawienie na kase, kase i jeszcze raz kase
za źle zrobiony zabieg, za niepotrzbną wizytę musisz bulić

ODRADZAM !!!!![COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

xxx
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-06 o 18:51 Powód: odp do usuniętego post
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 08:00   #71
kajazkrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

bardzo dobry wątek! sama szukam teraz ortodonty, a słyszałam od koleżanki, że różnie z nimi bywa...
kajazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 22:05   #72
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wellness Dentica
ul. Bukowińska 22a lok. 11u, 02-703 Warszawa,
http://wellnessdentica.pl

Kupiłam na grouponie kupon do nich "za 240 PLN 800 PLN na usługi stomatologiczne" do pewnego czasu twierdziłam, że skoro ktoś robi sobie reklamę w tej formie to chce przyciągnąć do siebie klientów, ale niestety w tym przypadku tak nie było...

Pierwsza rzecz: umówiłam się na wizytę, obsługa miła i jak najbardziej wszystko wydawało się być w porządku

Zonk nr 1: wyrywanie zębów - nie było w zakresie kuponu - ale ok, przeżyłam to, miałam do zrobienia wypełnienia i skaling, więc stwierdziłam, że to wystarczy.

Zonk nr 2: Pani podczas wizyty zrobiła mi dwa zęby i powiedziała, że więcej już nie trzeba nic robić bo wszystko jest ok. Byłam wielce zadowolna i wdzięczna.

Problemy pojawiły się dopiero wtedy gdy poszłam do innego dentysty, który został mi polecony przez znajomych, bo ogólnej kontroli powiedział mi, że mam do zrobienia 4 zęby w tym dwa są w stanie krytycznym ( w jednym zębie miałam amalgamat, który trzeba było natychmiast wymienić - o czym rzekoma Pani doktor zapomniała mi powiedzieć )

Miałam robione 2 zęby 6 i 7 przez ową klinikę, po oglądzie tego przez innego dentystę w 7 była plomba ale pozostawiona była ogromna bruzda od strony wewnętrznej... Super Ząb po raz kolejny musi być robiony... 6 - w 6 miałam plombę również zrobioną przez Panią doktor z tej kliniki, a 6 była doskonale obklejona cała kompozytem ( i tu nie chodzi o to, że Pani doktor chciała zrobić dobrze - po prostu zrobiła to niechlujnie... )

Do tej pory zastanawiam się czy ja w ogóle miałam coś do zrobienia w tych zębach... ( w 7 mam nadal ech... )

Moim zdaniem jeśli, ktoś się nie zna na czymś to niech się tym nie zajmuje... Tym bardziej, że za te dwa zęby wykorzystałam z grouponu 500 PLN ( gdzie obecnie u mojego nowego dentysty płacę za wypełnienie klasy 1 - 100 PLN )

Dalsze komentarze są zbędne.

Jeżeli chce ktoś namiary na perfekcyjnego dentystę w bliskiej odległości od Warszawy ( pod Legionowem ) to można zgłaszać się do mnie na PW.
Mimo tego, że jest to kawałek od Warszawy lepszego dentysty w życiu nie miałam. I to nie jest reklama tylko szczera wypowiedź.
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:10   #73
joarze
Raczkowanie
 
Avatar joarze
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Czeka mnie usuniecie 4 "ósemek"

Czy ktoś może polecić lub odradzić klinikę dentystyczną w Krakowie (z możliwością narkozy)?
__________________
"Nie potykają się tylko ci, co pełzają" V. Butulescu

joarze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:07   #74
anonim83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Koszalin DR KAROLAK dental med

omijac szerokim łukiem, po założeniu aparatu, brak kontaktu z lekarzem, umawia sie na wizyty po czym jego asystentki w dniu wizyty o 7 rano dzwonia i przekladaja wizyty, na ... wlasnie i tu sie znowu zaczyna koszmar nie sa w stanie nawet podac konkretnej daty poniewaz doktorka nie ma tygodniami w gabinecie mało tego jak odklei sie komus zamek, badz nastapi inna dolegliwośc nie ma zmiłuj sie, nikt tego za niego nie zrobi, jestescie zdani na samych siebie, szczerze nie polecam !!!!nie jestem jedyna niezadowoloną, za to jedyna która zamierza aby dr wyciagnal konsekwencje w zwiazku z brakiem jakiegokolwiek zaangazowania i poszanowania praw pacjenta!!!!!!!!!!!!
anonim83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:55   #75
kokarda28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Pani Beata Jurczak-Malinowska zęby owszem nawet się lekko wyprostowały nie są tak tragicznie krzywe,ale do idealu baaardzo daleko jestem bardzo rozczarowana tym ortodontą zwłaszcza,że nie rozpoznała u mnie silnego zapalenia okostnej a ja byłam na granicy bólu...cóż nieprofesjonalna,droga bo dołożyłabym 50zł i miala wizyty u superspecjalisty który robi tytuł prof. cóż mnie już tylko licówka pomoże ale inni niech omijają

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

i jeszcze na nowym świecie w alfa lek tam to był hardcore uważajcie na taką starą babę blondi okropnie niemiła,przy znieczuleniu mało nie uszkodzila mi nerwu,w dodatku przyszłam na leczenie zęba a ona bez mojej wiedzy go wybielila i PODLICZYŁA mnie na 550!!!zł myslałam że zejdę jak zobaczyłam rachunek i zamiast zglosić do dyrektora tego glupiego babsztyla to z szoku zaplaciłam...nigdy więcej już nie pójdę do tych oszustow zepsuła renomę kliniki,ale może już ja wywalili mam nadzieję!!!!!!!!!
kokarda28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 14:27   #76
gabik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Katowice, Dr J. Lekston!!!!
kompletnie nieprofesjonalna osoba, nie udziela żadnych informacji a do tego obrzydliwie nieuprzejma i kapryśna!

Gdy załozyłam u niej aparat nie otrzymalam ani planu leczenia ani żadnej informacji np. czego nie powinnam jeść, jak utrzymać aparat w dobrym stanie, jak dbać o zęby ani nawet info kiedy mam przyjść na kontrole!!
Dla tej pani liczą się tylko pieniądze!
gabik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:45   #77
cesena5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Dental Progress Warszawa Ostrobramska Nie polecam!

Umówiona wizyta była opóźniona 1 godzinę, na którą czekałam 1 miesiąc. Przyszłam z uwagi na mrozy przed czasem, rejestratorka w trakcie czekania w ogóle mnie nie uprzedziła o opóźnieniu. Jestem przekonana, że opóźnienie wynikało z przyjęcia nieplanowanego pacjenta. W trakcie trwania mojej wizyty lekarz wyszedł bez uprzedzenia na pół godziny. Po powrocie lekarki dowiedziałam się, aby rozpocząć zaplanowane leczenie potrzeba więcej czasu oraz trzeba mieć zaplanowane kolejne wizyty, których wolne terminy są za miesiąc. W trakcie zapisywania się na pierwszą wizytę uprzedziłam o tym rejestratorkę, a ta zapewniała mnie, że lekarka będzie miała dla mnie wolne terminy. Dzwoniłam nawet kilkakrotnie i dopytywałam się powtórnie. W efekcie, musiałam zapłacić za konsultacje. Leczenie w Dental Progress miałabym rozpocząć po dwóch miesiącach od dnia pierwszego zapisu oraz rozpaczać wątpliwe ratowanie zęba.
Nie polecam!
cesena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:37   #78
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

KRAKÓW, dr Moszyński, ortodonta - ortomania
Nie polecam. Przyjmuje mnie w zastepstwie za Panią Kalinę, która jest na macierzyńskim. Jako że nie jestem bezpośrednio jego pacjentką, w ogóle o mnie nie dba, nie odpowiada na moje pytania... powiedziałam mu, że ostatnio wykrzywil mi się ząb a on zgasił mnie odpowiadając, że mi się wydaje... na ostatnią wizytę spóźniłam się 5 min ( zawsze jestem punktualnie, a i tak musze czekac w poczekalni z pol godziny zanim mnie przyjma) a on kazał mi czekać ponad godzine, bo przyszła nowa pacjentka na zakładanie aparatu ( wiadomo, nowa pacjentka - trzeba o nia dbac , o mnie nie ma co bo nie bylam jego pacjentka).
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:03   #79
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

w Dąbrowie Górniczej albo w Sosnowcu kogo odradzacie-PISZCIE plisssssss
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:16   #80
littleredpony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Malbork, ortodontka Jadwiga Ulińska
Nie polecam. Moja wada zgryzu była naprawdę spora. Rozumiem, że powinnam nosić aparat dosyć długo, ALE metody leczenia były przestarzałe (byłam na wielu konsultacjach u innych ortodontów), pani bardzo nieprzyjemna, tanio nie było. Zdarzyło się parę razy, że czekałam 15, godziny żeby pani mnie przyjęła, ponieważ umawiała 15 osób na tę samą godzinę. Wiele razy nie "przycinała" drutów z tyłu, albo robiła to źle i końcówki wbijały mi się w policzki, przez co musiałam chodzić z watą, bo nie mogła mnie przyjąć.
littleredpony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:08   #81
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Warszawa, Koldent, Olszynka grochowska
Ktoś kto ceni swoje zdrowie i pieniądze powinien omijać to miejsce szerokim łukiem. Nie wiem kto tam pracuje i czy mają naprawdę pojęcie o tym co robią? Jeśli już wydaliście tam swoje pieniądze to poczekajcie rok i pojawią się efekty pracy tych "specjalistów". Okazuje się że lekarz z wieloletnim wykształceniem, jak mniemam, nie potrafi odróżnić zęba siódemki od ósemki, bierze za całe leczenie prawie 600 złotych, po czym właśnie po roku okazuje się że ząb nadaje się do ekstrakcji. Nie wiem co gorsze bo usunięcie kolejnej ósemki kosztowało mnie prawie 400 zł w tymże gabinecie. A to co dzieje się pod plombami???? Horror!!! Prawdziwi stomatolodzy do których teraz chodzę pytają: Kto pani tak sp.... zęby? A gdy zaglądają pod "plomby" okazuje się, że były tak niefachowo założone, że wszystkie zęby nadają się do powtórnego przeleczenia. No i jeszcze trzeba borykać się ze zgorzelami i zapaleniem dziąseł. Stomatologom z Olszynki Grochowskiej gratuluję "fachowości" a Was wszystkich ostrzegam przed nieuczciwością i partactwem ze strony tegoż gabinetu. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia, zapraszam do dzielenia się opiniami.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 13:23   #82
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

GLIWICE Gabinet Euromed

Nie podaję konkretnego lekarza, bo wszyscy są tam chorzy. Po pierwsze - zdzierstwo, koszmarne zdzierstwo. I od razu przykład. Mój brat poszedł na zwykłe wypełnienie, nawet nie duże. A kobieta mu powiedziała, że najpierw musi oczyścić zęby z kamienia, bo ona nie może się dostać do ubytku. To po co ona się tyle uczyła? Inna dentystka nawet o kamieniu nie wspomniała, zaplombowała ząb. Przykład drugi - idąc na leczenie kanałowe poprosiłam o kosztorys. Miałam teoretycznie 600zł do zapłacenia. Moja mina kiedy dostałam rachunek opiewający na 200 zł więcej - bezcenna. Po drugie - dziwne znieczulenie. Samo w sobie nie byłoby to problemem, ale leczyłam tam dwa zęby. Po pierwszym leczeniu tydzień bolało mnie dziąsło(!) . Następnym razem zwróciłam na to uwagę lekarzowi. No i że tak powiem olał to. Więcej się tam nie pokażę.
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 09:33   #83
Agakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Myślenice- Orto Dent (Małgorzata Szyndler-Dudek)

NIE POLECAM ORTO-DENT na słonecznej szczególnie Panią Małgorzatę Dudek. Chodziłam przez kilka lat i naciągali mnie na pieniądze. Tylko za to że otworzysz usta- zapłacisz. Ostatnio przyszłam żeby umówić się na wizytę i zapytałam o cenę tej usługi u Pani M. Jak wychodziłam to wymagali u mnie 40 zł za "poradę". Byłam zszokowana ich bezczelnością. odmówię wizytę i zmienię doktora. Rozmawiałam wczoraj ze znajomymi - też opowiadali mi historii o naciąganiu w Orto Dent
Agakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:39   #84
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Łódź, stomatolog

Przychodnia znajduje się przy ulicy Pabianickiej, przy skrzyżowaniu z Jana Pawła II, naprzeciwko MCdonalds. niestety nazwiska stomatolog nie pamiętam, ale zepsuła mi dwa przednie zęby, przez co musiałam wydać później kupę kasy. Szkoda że wcześniej nie pomyślałam, bo podałabym gdzieś tą panią. Plomby niedokładnie zrobione, przez co powietrze się dostawało, pani raz sobie przychodzila, a raz nie, do tego nic się trzymało, chodziłam z dziurą dopóki nie znalazłam lepszego stomatologa.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:58   #85
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

NIE dla:

Gabinety Uśmiechnij się oraz Mipardent (Warszawa Ursynów ) - właścicielka Rakowska, ortodonta Anna Grosicka.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:30   #86
nienill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Warszawa, stomatolog
Jacek Kałużny Dzielna 5a- odradzam, leczy przestarzałymi metodami i stosuje kiepskiej jakości materiały dentystyczne. Wszystkie wkłady, które wstawił musiałam wymienić. Przedłuża leczenie w nieskończoność, aby wyciągnąć jak najwięcej kasy. W trakcie wizyt w tzw. międzyczasie siedzi na Facebook`u. Oj, długo by pisać. Poza tym usuwa negatywne opinie na portalu znanylekarz.pl
nienill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:21   #87
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez nienill Pokaż wiadomość
Warszawa, stomatolog
Jacek Kałużny Dzielna 5a- odradzam, leczy przestarzałymi metodami i stosuje kiepskiej jakości materiały dentystyczne. Wszystkie wkłady, które wstawił musiałam wymienić. Przedłuża leczenie w nieskończoność, aby wyciągnąć jak najwięcej kasy. W trakcie wizyt w tzw. międzyczasie siedzi na Facebook`u. Oj, długo by pisać. Poza tym usuwa negatywne opinie na portalu znanylekarz.pl
da sie tam usuwac opinie????
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 10:58   #88
nienill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
da sie tam usuwac opinie????
Oczywiście, lekarz prosi moderatora o usunięcie i moderator ją usuwa. Sama widziałam 4 negatywne opinie dr Kałużnym, które po kilku dniach znikały. Nawet miałam taki przypadek, że przez miesiąc była opublikowana moja negatywna opinia, która została usunięta na wniosek dr Kałużnego. W mailu od zespołu znanylekarz.pl otrzymałam informację, iż tylko sąd może nakazać zamieszczenie tej opinii, bo oni chcą stworzyć portal nieagresywny i dlatego usunęli moją opinię. Natomiast dr Kałużny wyjaśnił mi, iż dba w ten sposób o swoje dobre imię. Faktu, iż pacjent ma prawo do rzetelnej informacji o lekarzu, który będzie leczył, bądź leczy jego zęby w ogóle nie przyjmuje do wiadomości.
nienill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 08:36   #89
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Czechowice-Dziedzice, Ortodontka Ewa Maksym,
ul. Niepodległości 48

Leczyłam się u niej ponad 2.5 roku, wizyty bardzo krótkie, nigdy nie miala czasu na rozmowę z pacjentem, kontrole odbywały się tak: wchodzisz wychodzisz, płacisz, do widzenia, raz dwa bo następni pacjenci już czekają, w trakcie leczenia miałam wiele wątpliwości ale p. Ewa i tak swoje, pod koniec leczenia (radziłam się innych orto) jak mówiłam o spostrzeżeniach lekarzy (a coś naprawdę wymagało zmiany) to ona komentowała - że ona by to zostawiła tak i już nic nie robiła. Nosiłam 1 luk - p. Ewa twierdziła na początku że nie ma konieczności na górę zakładać - ufałam jej i chodziłam, po 2 latach na jakiejś tam wizycie pyta się mnie czy łuk na dół zakładamy - no hola - widać jednak zobaczyła że jej nie wy7chdozi to na dodatkowe koszty naciągnąć chciała, czy nie mogła tak na samym początku? o ile bym zaoszczędziła, parę miesięcy jeszcze pochodziłam w łuku i zdjęłam, wada dalej została...... jestem absolutnie niezadowolona -naprawdę nie polecam. U niej liczy się tylko kasa pacjent nie ma dla niej najmniejszego znaczenia


Szczerze odradzam!!!!!!!!
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 21:48   #90
agnieszka_252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wołomin, Anna Kaszak
Wołomin, Teresa Szafkowska

obie panie są właściwie stomatologami, a podają się za ortodontki dziecięce. Pierwsza zrobiła zły aparat, gdzie drut trzymający był umiejscowiony między zębami, w wyniku czego zaczęła się robić przerwa między jedynkami a dwójkami.
Druga z pań wycięła te druty, nie pytając mnie zupełnie o zdanie i nie proponując mi żadnego innego rozwiązania, przez co aparat spadał i kazała zrobić drugi. Tym razem odpłatnie. Pani jest bardzo niesympatyczna i bardzo niezadowolona, jeżeli rodzić wchodzi z dzieckiem do gabinetu, jeszcze bardziej jeżeli zadaje jakieś pytania. Wizyta kontrolna trwa u pani Szafkowskiej ok 30 sekund. Należy omijać z daleka.
agnieszka_252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-24 10:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.