Najlepszy podkład - jaki polecicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-05, 14:34   #1
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40

Najlepszy podkład - jaki polecicie?


Witam, poluję na jakiś dobry podkład podczas promocji 1+1. Zależy mi na czymś o przyzwoitym kryciu, niekoniecznie super matującym ponieważ efekt matu wyczaruję pudrem. Mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do wyprysków, zależy mi też jak najbardziej naturalnym, świeżym efekcie i BROŃ BOŻE nie chciałabym by taki podkład się utleniał czy robił się dosłownie pomarańczowy w miarę noszenia.
Dotychczas byłam zadowolona z Rimmel'owego Lasting Finish 25hour, ale 100 Ivory robi się na mnie trochę za ciemny, więc chciałabym spróbować czegoś nowego, nawet o podobnej formule.
Więc co dostępnego w Rossmann'ie polecicie?
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 15:02   #2
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

L'Oreal True Match Podobny jest do tego z Rimmela, więc powinien Ci się spodobać
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 16:07   #3
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Tak jak poprzedniczka polecam True Match - świetne kolory, nie ciemnieje, można stopniować krycie, wygląda naturalnie, nie pogarsza stanu cery, niewyczuwalny na twarzy (jest bardzo lekki), przypudrowany wytrzymuje cały dzień Bardzo lubię też Revlonowski Colorstay i Photoready - oba z ładnym kryciem, bardzo trwałe ale wymagają dokładniejszego demakijażu, jeśli jesteś bardzo blada Colorstay 150 Buff powinien Ci się spodobać.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 16:48   #4
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Z Rossmanna to polecam krem CC Kolastyna - bardzo dobrze kryje i daje efekt jak wysokopółkowy kosmetyk, a przynajmniej u mnie tak się sprawdził.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 19:38   #5
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Też myślałam o True Match, bo mam zamiar również kupić korektor z ich serii, ale szczerze to zniechęciłam się trochę jego opiniami na wizażu. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale jednak wolałabym nie wydawać kasy w błoto i sama już nie wiem czy zaryzykować.
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 10:45   #6
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

U mnie True Match się nie sprawdził. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami (trądzik) i niestety, ale strasznie podkreślał mi pory i suche skórki. Jeśli chodzi o krycie to ma całkiem przyzwoite, chociaż wolę Lasting Finish od Rimmel, który godnie zastąpił mi Revlon Colorstay, ale widzę że Tobie jego kolor nie odpowiadał. Próbowałaś może CC od Bourjois? Fajnie nawilża i kryje lepiej niż HM
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 11:23   #7
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
U mnie True Match się nie sprawdził. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami (trądzik) i niestety, ale strasznie podkreślał mi pory i suche skórki. Jeśli chodzi o krycie to ma całkiem przyzwoite, chociaż wolę Lasting Finish od Rimmel, który godnie zastąpił mi Revlon Colorstay, ale widzę że Tobie jego kolor nie odpowiadał. Próbowałaś może CC od Bourjois? Fajnie nawilża i kryje lepiej niż HM
i ma okropny sklad

ale efekt daje piekny, to fakt

jak komus nie szkodzi to jak najbardziej, ja mialam po nim masakre
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 12:12   #8
201611210932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 141
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
i ma okropny sklad

ale efekt daje piekny, to fakt

jak komus nie szkodzi to jak najbardziej, ja mialam po nim masakre
A mogłabyś powiedzieć coś więcej o składzie? Co jest takiego okropnego bo się nie znam kompletnie

Ja byłam raczej zadowolona z niego i się zastanawiam czy nie kupić ponownie.
201611210932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 12:37   #9
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ja zdecydowanie polecam Revlon - słabo jednak z jego dostępnością w Rosmanie. Ja zamawiam przez internet.

Edytowane przez S1lc1a
Czas edycji: 2014-11-06 o 12:38
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 12:56   #10
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Revlon colorstay W internecie można znaleźć nawet za cenę o połowę mniejszą niz w drogeriach.
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 13:04   #11
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Jeśli masz cerę skłonną do wyprysków to ja stanowczo odradzam Revlon ColorStay - mnie strasznie zapchał, miałam po jego użyciu takie bolące, podskórne bomby Do dzisiaj mam połowę opakowania, bo nie mogłam go zużyć.
True Match - mam tę wersję na amerykański rynek i jest po pierwsze bardzo jasny, dla mnie za jasny (kolor N1), krycie nie powala i jest zbyt wysuszający jak dla mnie.
Healthy Mix - używałam parę razy u siostry, bardzo ładny efekt - taki satynowy, dobre krycie.

Od siebie polecam Rimmel Match Perfection - mój ulubiony podkład, bardzo nawilżający, daje satynowy efekt, ale krycie ma dość słabe Dodam jeszcze, że ma bardzo jasne kolory
__________________

Edytowane przez wildDaisy
Czas edycji: 2014-11-06 o 13:06
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 21:27   #12
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Jeśli chcesz świeżego, delikatnego efektu, to polecam Better Skin od Maybelline. Ja jeszcze lubię Revlona Colorstay do cery tłustej i mieszanej, ale on mocno kryje, więc nie wiem czy Ci będzie odpowiadał
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 12:05   #13
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Od kilku lat mam Revlon CS w swej kosmetyczce i powiem tak- dla mnie furory nie robi. Wg mnie krycie ma jednak dość średnie, na pewno nie idealne, a codzienne używanie go na cerę sprawiało (przynajmniej u mnie), że jej stan się pogarszał, wyskakiwało więcej bolących pryszczy.
Co do krycia wg mnie zdecydowanie lepiej sprawdza się Rimmel Stay Matte, porównywalne krycie ma Manhattan Powder Matt Make UP, z tą różnicą że ten z Manhattan ma w skłądzie parafinę, a jak wiadomo nie każdemu to może odpowiadać. Rimmel jest też lżejszy niż Manhattan, mniej się go czuje na twarzy.
U mnie sprawdzał się w miarę Maybelline Affinitione 24 h, tylko trudno dobrać kolor bo niektóre bardzo się utleniają.
Nie polecam Bourjois 123 wg mnie na tępą konsystencję, krycie bardzo średnie i zapach-niby ładny , ale wydaje mi się on za bardzo jakiś taki perfumowany (nie wiem, widocznie przyzwyczaiłam się do śmierdziuchów-albo alkoholowegbo CS albo specyficznie pachnącego Manhattanu)
Pare razy używałam też Max Factor Face Finity i wg mnie też warto wypróbować
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:45   #14
nkfn
Raczkowanie
 
Avatar nkfn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk! :D
Wiadomości: 332
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Może Maybelline affitinone? Ma bardzo fajne, jasne odcienie.

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz świeżego, delikatnego efektu, to polecam Better Skin od Maybelline.
Better skin?! Użyłam go tylko raz i o jeden raz za dużo! Teraz kurzy się u mnie na dnie szuflady. Tak, jak pałam wielką miłością do każdego podkładu Maybelline, tak ten okazał się totalną katastrofą. Kolor 010 Ivory jest pomarańczowy ,efekt ciastka na buzi murowany.
__________________
Kwintesencja kobiecości.. w jednym miejscu.
Bloguję.

 Pinger
 Blogspot



/Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry.

Edytowane przez nkfn
Czas edycji: 2014-11-10 o 14:51
nkfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 18:06   #15
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

A może Rimmel Lasting Finish (w czarnej tubce) tam Ivory jest jaśniejszy niż w Lasting Finish 25hour. Jeszcze Rimmel Wake me up jeśli lubisz taki drobinki rozświetlające
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 18:53   #16
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

ja polecam bourjois healthy mix i rimmel serum 25
mialam chyba wszystkie podklady z rossmana i wszystko mnie zawiodlo. te podklady sa naprawde dobre, lubie ich uzywac.
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 08:42   #17
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

ja polecam manhattan mat powder dobrze kryje i matuje
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 20:10   #18
Agataa12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ja bardzo polecam podkład w sztyfcie z Maybelline Fit Me Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam Ma extra konsystencje, bardzo szybki i wygodny w użyciu ^^ I warty swojej ceny ok. 33 zł Naprawdę godny polecenia <3
Agataa12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:08   #19
Juliett_Capuletti
Raczkowanie
 
Avatar Juliett_Capuletti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

revlon - uwielbiam od lat i polecam wszystkim
__________________
Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself!
Juliett_Capuletti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 20:32   #20
queridiculomasgrande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

ja mam podobną cerę do Ciebie i pół roku temu na promocji -50% upolowałam Max Factor Facefinity 3in1 i od pierwszego nałożenia się w nim zakochałam- zero efektu maski, dobrze się nakłada, naturalnie kryje (na pryszczach nie wygląda jak biała czekolada z orzechami laskowymi, ale kryje zaczerwienienia),, nie zapycha porów, bardzo długo się trzyma, no po prostu jednym słowem uwielbiam i polecam
queridiculomasgrande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:23   #21
faza17premier
Przyczajenie
 
Avatar faza17premier
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ja mam cerę mieszaną, z dużą skłonnością do wyprysków.
U mnie sprawdził się Revlon Color Stay. Zakrywa wszystko co trzeba, nie daje efektu maski i trzyma się cały dzień!

Minusem jest to, że trzeba dosyć długo z nim "pracować" bo zastyga i ciężko go ruszyć. U mnie świetnie spisuje się gąbeczka do podkładu.
No i szkoda, że nie ma pompki.
Mimo to to jest mój ulubieniec i wiem, że mogę na nim polegać!
faza17premier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:15   #22
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ilekroć czytam opinie (a jest ich całe mnóstwo) o pięknym kryciu Revlonu CS, nie mogę się nadziwić i zastanawiam się, co ze mną jest nie tak. Bo u mnie on naprawdę nie kryje dobrze, kryje przeciętnie. A jak już miałam pryszcze ropne to kompletnie sobie z nimi nie radził w żaden sposób.Kiedyś myślałam,że to dlatego że podkład ten kupowałam w sklepie internetowym, że może to jakaś podróbka,ale potem kupowałam właśnie go już w Rossmannie i też to samo. Jestem dziwna
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 07:17   #23
karolina0989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ja osobiście jeśli już coś nakładam na twarz to w pierwszej kolejności zwracam uwagę na skład, bo jednak nosze to cały dzień na twarzy, codziennie, więc chcę, żeby produkt nie szkodził mojej skórze. Wiele lat stosowałam podkład mineralny Bare minerals,który kupowałam w sephorze, jednak nakładanie go jest dosyć czasochłonne i z w końcu z czasem zaczęłam szukać alternatywy. Odkryłam firmę z USA, która ma ekologiczne produkty dostępne od niedawna również w Pl - Arbonne. Maja fluid kryjący, którym jestem zachwycona. Założyłam na fb stronę gdzie wrzucam recenzje produktów Arbonne. Jestem obecnie ich ogromną fanką, testuję kolejne produkty i póki co, jeszcze się nie zawiodłam. xxx
Podkład dobrze kryje, matowi cerę, pięknie stapia się z naturalnym kolorytem i jest mega wydajny. Używam go od 2 miesięcy a mam jeszcze połowę opakowania. Podkład nie tylko kryje niedoskonałości, ale też pielęgnuje skórę, więc nie mam wyrzutów sumienia nakładając go rano na twarz. Nie zatyka porów, skóra oddycha i po zmyciu wieczorem nie wygląda na zmęczoną. Dobrze trzyma się cały dzień bez konieczności użycia pudru.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-04-01 o 18:04 Powód: Link.
karolina0989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:19   #24
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Zdecydowanie Revlon CS- najlepszy podkład w Rossku i najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Swoją drogą- ktoś wie kiedy znowu będzie na przecenie?


paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:38   #25
lewek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Cytat:
Napisane przez faza17premier Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną, z dużą skłonnością do wyprysków.
U mnie sprawdził się Revlon Color Stay. Zakrywa wszystko co trzeba, nie daje efektu maski i trzyma się cały dzień!

Minusem jest to, że trzeba dosyć długo z nim "pracować" bo zastyga i ciężko go ruszyć. U mnie świetnie spisuje się gąbeczka do podkładu.
No i szkoda, że nie ma pompki.
Mimo to to jest mój ulubieniec i wiem, że mogę na nim polegać!
Zgadzam się w 100% Jak dla mnie podkład idealny,długo takie szukałam i na razie zdania nie zmieniam. Dla mnie numer 1
__________________
" Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech." - Imanuel Kant
lewek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 23:16   #26
martusia0508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Niestety u mnie w Rossmanach, do których "mam dostęp" nie ma Revlon CS, ale miałam okazję go wypróbować i jest baaardzo na tak Więc skoro można go tam dostać, to chyba nie ma konkurencji. Dobry jest również Rimmel Match Perfection, jednak jest on "lżejszy" i daje delikatniejsze krycie.



martusia0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 20:55   #27
Black_Opium
Przyczajenie
 
Avatar Black_Opium
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Polecam podkład Max Factor Face Finity all day flawess 3 w 1, baza, korektor, puder. Dla mnie mega, trzyma się przez cały dzień. Zakrywa niedoskonalosci, idealnie dopasowuje się do cery, a co najważniejsze nie błyszczy się na twarzy. Jest moim najlepszym podkładem.
Black_Opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:11   #28
Karina12A
Przyczajenie
 
Avatar Karina12A
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Z tańszych opcji to eveline takie z pompka, przy promocji jest za 12 pln.
__________________
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie. TP
Karina12A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 18:05   #29
nitka991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Ja mam podkłąd AA i jestem zadowolona
nitka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:35   #30
hosimicho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy podkład - jaki polecicie?

Osobiście nigdy nie przepadałam za podkładami, gdyż zawsze wydawało się mi, że nadmiernie obciążają skórę. Do czasu kiedy trafiłam na fluid rozświetlający z Vichy - teint ideal. Jak dla mnie nie ma lepszego! Doskonale ujednolica i rozświetla skórę. Dzięki niemu codziennie czuję się świeżo, lekko i pewnie. Skóra wygląda na promienną i zrelaksowaną. Absolutny must have dla wszystkich zapracowanych kobiet, których zmęczona skóra pozostawia wiele do życzenia.
hosimicho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-07 21:06:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.