kosmetyki NIOD i HYLAMIDE - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-27, 10:49   #61
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Na razie będę się trzymać BU, a jak trafi się promocja to kupię CAIS.
to tak samo jak ja
właśnie zmieszałam sobie ten zestaw z BU - niby w nowej formule, zobaczymy...


jeśli chodzi o %% na NIOD to ciągle są jakieś w lookfantastic
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 10:59   #62
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to tak samo jak ja
właśnie zmieszałam sobie ten zestaw z BU - niby w nowej formule, zobaczymy...


jeśli chodzi o %% na NIOD to ciągle są jakieś w lookfantastic



Tylko na Lookfantastic trzeba uważać, bo ja bym się właśnie nacięła. Patrzę super cena ok 200zł na CAIS, dopiero po chwili doczytałam, że to 15 ml a nie 30 ml
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 11:46   #63
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tylko na Lookfantastic trzeba uważać, bo ja bym się właśnie nacięła. Patrzę super cena ok 200zł na CAIS, dopiero po chwili doczytałam, że to 15 ml a nie 30 ml
no wiadomo, zawsze trzeba być czujnym i sprawdzać ceny w różnych miejscach, bo się przecież zmieniają
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 13:04   #64
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Na lookfantastic chyba nie ma CAIS 30ml. Tam ciągle jest 20% zniżki na NIOD, ale akurat nie mają tego co chcę najbardziej.
Kiedyś dawno temu bywały kody promocyjne na Deciem.com, ale od lat chyba nic nie rozdają (poza promocjami na Black Friday, które zawsze są fajne).
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 13:20   #65
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Na lookfantastic chyba nie ma CAIS 30ml. Tam ciągle jest 20% zniżki na NIOD, ale akurat nie mają tego co chcę najbardziej.
Kiedyś dawno temu bywały kody promocyjne na Deciem.com, ale od lat chyba nic nie rozdają (poza promocjami na Black Friday, które zawsze są fajne).



Przez cały listopad na deciem była zniżka 23% a teraz cichutko niestety
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 14:29   #66
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Na lookfantastic chyba nie ma CAIS 30ml. Tam ciągle jest 20% zniżki na NIOD, ale akurat nie mają tego co chcę najbardziej.
Kiedyś dawno temu bywały kody promocyjne na Deciem.com, ale od lat chyba nic nie rozdają (poza promocjami na Black Friday, które zawsze są fajne).
na lookfantastic od dłuższego czasu jest tylko 15ml CAIS a FECC nie ma w ogóle; czekam już dość długo...
z kolei na cosibella są obie rzeczy ale dość drogo wychodzi i żadnych zniżek, nawet głupiego 10% nie dadzą
mam do nich dosłownie rzut beretem, może się przejdę i powiem, żeby się ogarnęli xd

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Przez cały listopad na deciem była zniżka 23% a teraz cichutko niestety
z ich strony nigdy nie zamawiałam, nie ma tam żadnych problemów z płatnościami? ze na przykład tylko PP czy coś... ?
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2020-02-27 o 14:31
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 07:34   #67
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

z ich strony nigdy nie zamawiałam, nie ma tam żadnych problemów z płatnościami? ze na przykład tylko PP czy coś... ?
Na deciem możesz płacić kartą, wysyłają szybko i sprawnie
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 09:45   #68
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na lookfantastic od dłuższego czasu jest tylko 15ml CAIS a FECC nie ma w ogóle; czekam już dość długo...
z kolei na cosibella są obie rzeczy ale dość drogo wychodzi i żadnych zniżek, nawet głupiego 10% nie dadzą
mam do nich dosłownie rzut beretem, może się przejdę i powiem, żeby się ogarnęli xd

z ich strony nigdy nie zamawiałam, nie ma tam żadnych problemów z płatnościami? ze na przykład tylko PP czy coś... ?

Jak będziesz u nich to weź im tam powciskaj trochę, że ludzie mają koszyki zapakowane ale bez rabatu to nie zakupy



Nie ma żadnych problemów i wysyłka jest dość szybko. Ja czasami też kupuję na Cultbeauty jak są rabaty, ale tam też asortyment ograniczony
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 10:02   #69
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja czasami też kupuję na Cultbeauty jak są rabaty, ale tam też asortyment ograniczony
Ooo, tego sklepu nawet nie znałam. Widzę, że mają tam CAIS 30ml. Jest tam teraz jakiś kod rabatowy? Warto się zapisać do nich na newsletter?
Szkoda, że Douglas nie prowadzi marki NIOD, bo oni ciągle mają -

kody -20%
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 10:26   #70
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Ooo, tego sklepu nawet nie znałam. Widzę, że mają tam CAIS 30ml. Jest tam teraz jakiś kod rabatowy? Warto się zapisać do nich na newsletter?
Szkoda, że Douglas nie prowadzi marki NIOD, bo oni ciągle mają -

kody -20%

Powyżej 40 funtów jest darmowa przesyłka, powyżej 50 funtów wybierasz sobie dwie próbki, newsletter jest ok, przychodzą rabaty, często jest marka miesiąca i wówczas wysyłka tych produktów jest za darmo. Zamówienia kiedyś przychodziły GLSem a teraz niestety pocztą i czasami to trwa nawet 11 dni ( średnio 6-8 dni ), natomiast powyżej 150 funtów jest darmowa przesyłka ekspresowa DHLem i jest praktycznie na drugi dzień u Ciebie.



Jest kod -10funtów powyżej 50f przy użyciu linku :
https://share.cultbeauty.co.uk/x/9TJ07V



Na pierwsze zakupy są kody:
-15% YOU15
darmowa dostawa poniżej 40 f: CBWELCOME





Do lookfantastic mam tez taki kod: ANNA-RSW4

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

W tej chwili na cultbeauty jest też box ( goody bag ) za zakupy powyżej 160 funtów a w nim takie cuda:


__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 10:26   #71
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Powyżej 40 funtów jest darmowa przesyłka, powyżej 50 funtów wybierasz sobie dwie próbki, newsletter jest ok, przychodzą rabaty, często jest marka miesiąca i wówczas wysyłka tych produktów jest za darmo. Zamówienia kiedyś przychodziły GLSem a teraz niestety pocztą i czasami to trwa nawet 11 dni ( średnio 6-8 dni ), natomiast powyżej 150 funtów jest darmowa przesyłka ekspresowa DHLem i jest praktycznie na drugi dzień u Ciebie.



Jest kod -10funtów powyżej 50f przy użyciu linku :
https://share.cultbeauty.co.uk/x/9TJ07V



Na pierwsze zakupy są kody:
-15% YOU15
darmowa dostawa poniżej 40 f: CBWELCOME





Do lookfantastic mam tez taki kod: ANNA-RSW4
Wow, dzięki za obszerny opis!!
Zaraz nie wytrzymam i zamówię ten CAIS, bo booster z BU właśnie dogorywa i nie dotrwa do poniedziałku
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 10:28   #72
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Wow, dzięki za obszerny opis!!
Zaraz nie wytrzymam i zamówię ten CAIS, bo booster z BU właśnie dogorywa i nie dotrwa do poniedziałku

nie ma sprawy, ja tam często zamawiam, więc kody staram się szukać na bieżąco
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 10:47   #73
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Super, jeszcze raz dzięki! tylko rabat 10f nie działa, wyskoczyło mi
Cytat:
WHOOPS!
We’re afraid that this code has expired (but beg your best friend to resend it)!

Ale to praktycznie na to samo mi wychodzi co you15 .
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 10:55   #74
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Powyżej 40 funtów jest darmowa przesyłka, powyżej 50 funtów wybierasz sobie dwie próbki, newsletter jest ok, przychodzą rabaty, często jest marka miesiąca i wówczas wysyłka tych produktów jest za darmo. Zamówienia kiedyś przychodziły GLSem a teraz niestety pocztą i czasami to trwa nawet 11 dni ( średnio 6-8 dni ), natomiast powyżej 150 funtów jest darmowa przesyłka ekspresowa DHLem i jest praktycznie na drugi dzień u Ciebie.



Jest kod -10funtów powyżej 50f przy użyciu linku :
https://share.cultbeauty.co.uk/x/9TJ07V



Na pierwsze zakupy są kody:
-15% YOU15
darmowa dostawa poniżej 40 f: CBWELCOME





Do lookfantastic mam tez taki kod: ANNA-RSW4

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

W tej chwili na cultbeauty jest też box ( goody bag ) za zakupy powyżej 160 funtów a w nim takie cuda:


Summer Fridays
Super box, zazdroszcze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 11:59   #75
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Na deciem możesz płacić kartą, wysyłają szybko i sprawnie
głupio się przyznać, ale ja nie cierpię płacić kartą i raczej tego unikam
natomiast gdyby któraś z Was była przypadkiem z Warszawy (lub ewentualnie z Gdańska) to chętnie bym się podłączyła do jakichś zakupów, oby z obopolną korzyścią
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 16:53   #76
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Zdążyłam zrobić zamówienia na cultbeauty z kodem 15%, a chwilę potem pojawił się na stronie kod -20% LEAP20
Aniyam, jeszcze raz dzięki za info o tym sklepie! W końcu wypróbuję sobie serum, o którym marzę od lat


Szkoda, że nie mają tam Hylamide. Używałyście może serum Glow, która ma niby nadawać lekką opaleniznę? Opinie na stronie ma bardzo zachęcające.

https://hylamide.com/product/booster-glow-30ml
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 17:20   #77
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
trochę oftopowo
zawsze miałam suchą skórę (nie tylko na twarzy, ale na całym ciele od stóp do skóry głowy); delikatną, cienką, płytko unaczynioną i wrażliwą/alergiczną. Nie wdając się w zbędne szczegóły - w pielęgnacji bardziej muszę zwracać uwagę na eliminację tego, co szkodzi, niż na to, co służy cerze
kiedyś używałam kremów, ale już po 30stce okazało się, że substancje emulgujące brzydko obciążają (a z biegiem lat to się jeszcze pogłębia), trójglicerydy paskudnie rozpulchniają mi pory. Iossi Nafi mogę używać, ale z rozwagą, nie na codzień.

co do olejów w pielegnacji: nigdy nie używam ich solo, zawsze są to mieszanki olejowe z czynnikiem nawilżającym - teraz jest to MMHC, dotąd robiłam sobie jakieś serum wodne (na soku aloesowym, nie na wodzie ofkors) z HA, wyciągami rozpuszczalnymi w wodzie i dodatkowymi substancjami nawilżającymi) czyli smaruję się jakby kremem tylko takim bez substancji dodatkowych, kremotwórczych: fazę wodną i tłuszczową łączę na dłoni bezpośrednio przed aplikacją.
Mydła używam dlatego, że od detergentów puchną mi oczy; są oczywiście na rynku delikatne żele, które czasem kupuję, dla odmiany; ale mydła lepiej mi służą, zdecydowanie. Tu wspomnę jeszcze, że jestem mocno uczulona na naturalne micele - parę lat temu testowałam wszystko, co było dostępne i niestety chociaż pewnie teraz rynek się mocno rozwinął i może bym coś dla siebie znalazła, lecz po prostu już mi się nie chce - w jednym z pierwszych wątków naturalsowych opisywałam moją gehennę - miałam taka masakrę, ze skończyło się na leczeniu sterydami.
Teraz, na domiar złego skóra zrobiła się jeszcze dojrzała co się objawia głównie tym, że w newralgicznych momentach roku - w czasie upałów i zimą - lub życia (podróże, stresy, choroba) zmiany starzeniowe postępują skokowo; wręcz z dnia na dzień widzę pogorszenie stanu i szybko muszę reagować dodatkowymi zabiegami; i tu dochodzimy do największego mojego pielęgnacyjnego problemu: jestem już stara, zmęczona, wiecznie śpiąca i za bardzo mi się nie chce rano nie chce mi się wcześniej wstawać, żeby zrobic maseczkę, wieczorem o 21 zasypiam na kanapie i to by było na tyle. Jeszcze gębę jako tako ogarniam - przynajmniej w fazie podstawowej pielegnacji (ale już nieodpakowany od 1,5 roku aparat Yonelle mówi dużo o moim stanie ogólnym

ale śmieci biodegradowalne to jeszcze pół biedy przecież
A tak, teraz kojarzę, że pisałaś kiedyś o problemach ze skórą i chyba nawet o uczuleniu na rumianek
W takiej sytuacji najlepiej używać tego, co się sprawdza; ten MMHC to chyba strzał w dziesiątkę w takim razie


Tylko że ja doszłam już do takiego etapu, że nie bardzo mogę się obyć bez nich i kiedyś, jak ich nie było w Rossie to kupiłam takie zwykłe, nie ekologiczne, bo bardzo mi tego brakowało


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z tymi peptydami i wit c są rózne opinie, z tego co mi pani dermatolog powiedziała to nie ma bardzo dużo badań , jakieś tam prace naukowe są, ale to dość nowy temat jeśli chodzi o peptydy. Np serum Medik8 - dwóch dermatologów i przedstawiciel powiedzieli mi, że nie ma problemu aby łączyć je z wit C. Na cosibella też niby piszą, że nie ma problemu żeby łączyć z wit C



https://cosibella.pl/Peptydy-w-kosme...546604439.html


Natomiast często spotykam się z opinią żeby jednak uważać i najlepiej razem nie łączyć.



Jeśli chodzi o Buffet to producent nie zaleca łączyć z wit C



Ja profilaktycznie nie łączę, jakoś tak sobie wszystko ustawiłam w pielęgnacji i nie ma problemu
Pewnie wszystko zależy od stężeń i formuły- jak zwykle tkwi w szczegółach Ten toner Swanicoco akurat się udał bardzo
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mam do nich dosłownie rzut beretem, może się przejdę i powiem, żeby się ogarnęli xd
Masz wszelkie moje pełnomocnictwa - zostawiłam już u nich coś powyżej tysiaka i nigdy żadnego rabatu ani DD- muszę sama dobić do niej, żeby ją mieć
A na newslettera to przyślą co najwyżej jakiś filmik albo post o błędach w pielęgnacji

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-02-28 o 17:26
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 06:42   #78
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

czy to serum miedziowe można używac bez względu na porę roku? może jak odstawie kwasy, retinol i wit c na lato to je włączę, bo tera nie mam jak
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 08:40   #79
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Miedzi można używać cały rok. To serum powinno wręcz wzmacniać naturalną ochronę skóry przed UV.
Dla ciekawych: podsumowanie czego się można spodziewać po peptydzie miedziowym https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6073405/
W skrócie:
Cytat:
Up-to-date, it is established that GHK-Cu is able to:
Tighten loose skin and reverse thinning of aged skin
Repair protective skin barrier proteins
Improve skin firmness, elasticity, and clarity
Reduce fine lines, depth of wrinkles, and improve structure of aged skin
Smooth rough skin
Reduce photodamage, mottled hyperpigmentation, skin spots and lesions
Improve overall skin appearance
Stimulate wound healing
Protect skin cells from UV radiation
Reduce inflammation and free radical damage
Increase hair growth and thickness, enlarge hair follicle size
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-29, 10:47   #80
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Miedzi można używać cały rok. To serum powinno wręcz wzmacniać naturalną ochronę skóry przed UV.
Dla ciekawych: podsumowanie czego się można spodziewać po peptydzie miedziowym https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6073405/
W skrócie:
to kupie na wiosne
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 13:45   #81
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
głupio się przyznać, ale ja nie cierpię płacić kartą i raczej tego unikam
natomiast gdyby któraś z Was była przypadkiem z Warszawy (lub ewentualnie z Gdańska) to chętnie bym się podłączyła do jakichś zakupów, oby z obopolną korzyścią
Orientujesz się czy jest ryzyko naliczenia cła w przypadku większych zakupów?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 16:07   #82
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Orientujesz się czy jest ryzyko naliczenia cła w przypadku większych zakupów?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
nie mam pojęcia.
w ogóle się nie znam na tych zagranicznych zakupach. Jak już to zamawiam tylko z lookfantastic, co poczytuję sobie za duży sukces. Ale tam można normalnie przelewem płacić.

p.s. mój stary ogarnia paypala, więc już prawie go namówiłam na zakupy w CB ale w sumie z interesujących mnie rzeczy jest jedynie ten cais. chciałabym też FECC i naap zamówić. A z cais mi się nie spieszy, mam świeże serum z BU póki co. Może następnym razem coś próbnie kupię.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87624145]A tak, teraz kojarzę, że pisałaś kiedyś o problemach ze skórą i chyba nawet o uczuleniu na rumianek
W takiej sytuacji najlepiej używać tego, co się sprawdza; ten MMHC to chyba strzał w dziesiątkę w takim razie


Tylko że ja doszłam już do takiego etapu, że nie bardzo mogę się obyć bez nich i kiedyś, jak ich nie było w Rossie to kupiłam takie zwykłe, nie ekologiczne, bo bardzo mi tego brakowało



Pewnie wszystko zależy od stężeń i formuły- jak zwykle tkwi w szczegółach Ten toner Swanicoco akurat się udał bardzo

Masz wszelkie moje pełnomocnictwa - zostawiłam już u nich coś powyżej tysiaka i nigdy żadnego rabatu ani DD- muszę sama dobić do niej, żeby ją mieć
A na newslettera to przyślą co najwyżej jakiś filmik albo post o błędach w pielęgnacji [/QUOTE]

Tak to ja z tym rumiankiem

cosibella ma chyba jakiś system punktowy dla klientów, nie? może z tego w końcu ubierasz na jakiś rabat?
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2020-03-03 o 12:56
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 23:54   #83
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
cosibella ma chyba jakiś system punktowy dla klientów, nie? może z tego w końcu ubierasz na jakiś rabat?
Tak, ma - po wydaniu takiej kasy mogłabym wymienić punkty (przyznawany jest 1 punkt za wydany 1 zł) na produkty; w moim przypadku mogłaby być to np. wcierka do włosów łopianowa Banfi za 22 zł, ale brakuje mi do niej jeszcze paru groszy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-02-29 o 23:57
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 06:33   #84
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Orientujesz się czy jest ryzyko naliczenia cła w przypadku większych zakupów?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Jeśli pytasz o deciem.com to oni wysyłają do nas z magazynu w UK, więc bez cła. Sklepy które wymieniła aniyam też wysyłają z UK.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 06:41   #85
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
cosibella ma chyba jakiś system punktowy dla klientów, nie? może z tego w końcu ubierasz na jakiś rabat?
tak ma, ale żeby coś wybrać trzeba wydac np. 4500 zł żeby wziąć produkt za 89 zł.... wolałabym system % zniżki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 07:25   #86
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87626892]Tak, ma - po wydaniu takiej kasy mogłabym wymienić punkty (przyznawany jest 1 punkt za wydany 1 zł) na produkty; w moim przypadku mogłaby być to np. wcierka do włosów łopianowa Banfi za 22 zł, ale brakuje mi do niej jeszcze paru groszy [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak ma, ale żeby coś wybrać trzeba wydac np. 4500 zł żeby wziąć produkt za 89 zł.... wolałabym system % zniżki

no, niezły żart


ale tak na serio, serio

aktualnie mam koszyk w cosibelli zapełniony na prawie tysiaka
oprócz niod maja inne ciekawe dla mnie produkty, więc się nazbierało... (ktoś zna markę BASICLAB ?)

dam im szansę; zbliża się dzień kobiet, może ktoś jednak wpadnie na pomysł rzucić skromny rabacik z tej okazji, bo haloo, kryzys idzie, niedługo ludzie przestaną wydawać $$ na głupoty
zresztą temat promocji często jest podejmowany na ich grupie na fejsie (na grupie sklepu cosibella) to może kogoś natchnie

żeby nie było, każdy swój rozum ma i każdy ma jakąś swoją drogę (że tak filozoficznie polecę) oraz plan marketingowy i nie ma powodu wymagać od innych, żeby się dostosowywali do naszych oczekiwań... tak se tylko gadam... bo osobiście zawsze, kiedy mam wybór, wspieram polskie marki, polskich producentów, polskie sklepy... No ale skoro w zagranicznych sklepach nawet bez promocji jest taniej niż tutaj, to przykro mi, ale nie widzę żadnego powodu, by przepłacać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2020-03-01 o 11:39
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 09:27   #87
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

no, niezły żart


ale tak na serio, serio

aktualnie mam koszyk w cosibelli zapełniony na prawie tysiaka
oprócz niod maja inne ciekawe dla mnie produkty, więc się nazbierało... (ktoś zna markę BASICLAB ?)

dam im szansę; zbliża się dzień kobiet, może ktoś jednak wpadnie na pomysł rzucić skromny rabacik z tej okazji, bo haloo, kryzys idzie, niedługo ludzie przestaną wydawać $$ na głupoty
zresztą temat promocji często jest podejmowany na ich grupie na fejsie (na grupie sklepu cosibella) to może kogoś natchnie

żeby nie było, każdy swój rozum ma i każdy ma jakąś swoją drogę (że tak filozoficznie polecę) oraz plan marketingowy i nie ma powodu wymagać od innych, żeby się dostosowywali do naszych oczekiwań... tak se tylko gadam... bo osobiście zawsze, kiedy mam wybór, wspieram polskie marki, polskich producentów, polskie sklepy... No ale skoro w zagranicznych sklepach nawet bez promocji jest taniej niż tutaj, to przykro mi, ale nie widzę żadnego powodu, by przepłacać

Mam podobne podejście , ale niestety nie lubię też przepłacać i nie widzę sensu, skoro dają rabaty i nawet z przesyłką wychodzi taniej to dlaczego nie korzystać. Cosibella ma naprawdę dużo świetnych produktów i też mam koszyk zapakowany, ale ceny niestety mają wygórowane. Mam nadzieję, że na Dzień Kobiet albo chociaż na Wielkanoc trochę się ogarną
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 08:50   #88
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Gdzie mogę kupić Hylamide, oprócz deciem.com ? Linki z google prowadzą do nieistniejących stron.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-08, 11:38   #89
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Kończą mi się kosmetyki do pielęgnacji niespłukiwanej. Normalnie zamówiłabym coś z Korei albo Japonii, ale w związku z pandemią rezygnuję z zakupów zagranicznych i zamówiłam Hylamide Pore Delete.
Miałam wcześniej Pore Control i takie sobie było. Miałam też primer Matt 12, całkiem przyjemny produkt, ale u mnie oczywiście nie działał matująco, bo na moją skórę nic tak nie działa.

Pore Delete to sądząc po składzie też bardziej coś w rodzaju primera, ale ja nie lubię intensywnej pielęgnacji i pchania na skórę jak największej ilości składników aktywnych, więc taki produkt nałożony na hydrolat i esencję powinien mi wystarczyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 08:46   #90
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Też Wam CAIS przesusza skórę? Takiej suchej skóry jaką mam od tygodnia to nie miałam chyba nigdy. Nie wiem co innego mogłoby być winowajcą, bo nie zmieniałam kosmetyków poza serum z miedzią.
Booster miedziowy z BU wspaniale nawilżał skórę, i tak ładnej cery jak po nim chyba nigdy nie miałam. A odkąd przeszłam na CAIS to mam ciągle suche policzki.
NIOD zaleca żeby na wierzch nakładać ich serum z kwasem hialuronowym, ale taki duecik to prawie 500zł.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-01 21:18:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.