Singielki 25+ cz. XVI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-25, 18:34   #31
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Hej w nowym wątku
Odpiszę już tutaj zbiorczo na pytania z poprzedniego
O dziwo w małych miasteczkach jest taki smog, że głowa mała Od zawsze tak było, pamiętam ten smród z dzieciństwa i wtedy mówiło się, że tak "pachnie zima" Dużo jest tutaj domków jednorodzinnych, gdzie mieszkają ludzie starsi, biedni itp i w ogóle nie przywiązują do tego, czym u siebie w domach palą.
W przyszłości jeszcze nie wiem, w jakim chciałabym mieście mieszkać, ale na pewno w Polsce (pomimo tego, co się tu wyprawia). Nie chciałabym być daleko od rodziny. Ze względu na ostatnie wydarzenia rodzinne, czuję potrzebę, żeby zostać gdzieś blisko mamy (jest sama, bo dawno temu rozwiodła się z ojcem i niestety nie znalazła sobie nowego partnera). Więc może Lublin?

Też dołączam do grona osób zmieniających pracę i będących w czasie rekrutacji
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 19:36   #32
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Dzięki dziewczyny. Ta wiosna nastraja pozytywnie do zmian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 21:10   #33
wsp0lny_mianownik
Przyczajenie
 
Avatar wsp0lny_mianownik
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 29
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Kiedyś rozmawiałam w większym gronie, w którym byli faceci.
Większa część z nich nawet nie czyta opisów na tinderze,lub nawet jak czyta nie są one decydujące czy napiszą czy nie. Faceci to wzrokowcy przynajmniej na początku.

Milagros, może warto zrobić sobie fajną-kobiecą sesję i tak przyciągnąć uwagę? Czasami zdjęcia, które mamy nie do końca oddają nas. Czasem warto, żeby ktoś z boku zrobił kilka zdjęć i wydobył z nas dobrą energię. Wielu początkujących fotografów oferuje takie sesje za niewielkie pieniądze i można dostać 5-10 fajnych fotek. Swoją drogą to też fajne doświadczenie dla samego siebie.
wsp0lny_mianownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 21:23   #34
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Trochę mam alergię na tekst "faceci to wzrokowcy" no bo w ogóle nie oddają tego czym naprawdę jest bycie wzrokowcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 21:30   #35
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Zgadzam się, nawet Ci sensowniejsi, z którymi się fajnie, inteligentnie gadało, wspominali, że opis czytali dopiero po zmatchowaniu.



Consenso - o tak, biuro pomaga trochę nie oszalec. U mnie obecnie to są wizyty 1-2x w tyg i taki system mi pasuje, mógłby zostać również po pandemii
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 22:09   #36
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nawet Ci sensowniejsi, z którymi się fajnie, inteligentnie gadało, wspominali, że opis czytali dopiero po zmatchowaniu.
Ja na brak matchy nie narzekam, tylko właśnie nie przeradzają się one w rozmowę.

No nic, zmieniłam sobie opis i zobaczę, czy to coś da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Trochę mam alergię na tekst "faceci to wzrokowcy" no bo w ogóle nie oddają tego czym naprawdę jest bycie wzrokowcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja ale myślę, że tu się już wytworzył taki swoisty skrót myślowy i raczej każdy wie, o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-25, 22:42   #37
Seterahh
Przyczajenie
 
Avatar Seterahh
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 9
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja tez narzekam na male zainteresowanie. W mojej opinii zdjecie, ktore mam nie jest najgorsze (ale moze tylko w mojej opinii ), opis mam tez w miare fajny. Mam nadzieje, ze w niedlugim czasie sie to zmieni. Jak na razie z jednym mi sie fajnie rozmawia, no ale wizualnie to nie jest do konca moj typ.
Jak to z wami dziolszki? Jezeli ktos nie pasi wam do konca wygladowo brniecie w to dalej, idziecie z takim czlekiem na randke? Czy wiecie, ze i tak nie zatrybi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Seterahh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-25, 22:59   #38
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja na brak matchy nie narzekam, tylko właśnie nie przeradzają się one w rozmowę.

Mam podobnie i wydaje mi się, że tacy faceci po prostu "kolekcjonują pary"
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 08:02   #39
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Seterrah to chyba indywidualne i zależy na ile ten wygląd jest dla Ciebie ważny i do czego Ci on jest potrzebny Jak mam fantastyczne flow z facetem i tylko boję się czy fizycznie nie będzie mnie odrzucało np pójście z nim do łóżka to daje szansę - seksualnośc to więcej niz wygląd i można nie będąc w typie danej osoby zrobić piorujace wrażenie właśnie dobra gadka, ciętym żartem itd. Na żywo dochodzi jeszcze zapach, dotyk. Może być fajnie, nie skreślałabym od razu



No chyba że gość Cie wręcz odrzuca (ale wtedy skąd match?) to bym nie próbowała. Patrzyłabym na całokształt wrazenia jakie wywiera, a nie sam wygląd.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 08:21   #40
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Oj no - tembr głosu, zapach, sposób poruszania się, wypowiadania się - są różne rzeczy, które na żywo mogą wiele dodać lub zburzyć wizję czyjejś atrakcyjności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 08:27   #41
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

W tego typu aplikacjach ja jednak patrzę w pierwszej chwili (stety albo niestety) głównie na wygląd. O ile na żywo pomimo tego, że ktoś nie jest w moim typie, może mnie przekonać do siebie charakterem, podejściem do życia czy poczuciem humoru, tak tutaj no cóż. Nie da się w pierwszej chwili takich rzeczy ocenić w aplikacji, więc możliwe, że dużo wartościowych osób skreślam już na samym początku.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-26, 08:42   #42
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
W tego typu aplikacjach ja jednak patrzę w pierwszej chwili (stety albo niestety) głównie na wygląd. O ile na żywo pomimo tego, że ktoś nie jest w moim typie, może mnie przekonać do siebie charakterem, podejściem do życia czy poczuciem humoru, tak tutaj no cóż. Nie da się w pierwszej chwili takich rzeczy ocenić w aplikacji, więc możliwe, że dużo wartościowych osób skreślam już na samym początku.
To ja odwrotnie - bez dobrego opisu (w sensie sugerującego, że będziemy mieli o czym gadać) nie ma matcha Wydaje mi się, że to pozwala trochę zaoszczędzić czasu - ja najbardziej cenię dobrą rozmowę na co dzień, trzeba ze mną po prostu paplać tak długo, aż się zakocham I wiem, że wygląd nie jest miarodajnym wskaźnikiem tego akurat kryterium.

Karawanna, może zastanów się co dla Ciebie jest najważniejsze? Faktycznie, apki niby narzucają patrzenie na wygląda, ale to od użytkowników zależy ostateczna decyzja jak z nich będą korzystać.

Miłego piątku wszystkim
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 09:23   #43
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
To ja odwrotnie - bez dobrego opisu (w sensie sugerującego, że będziemy mieli o czym gadać) nie ma matcha Wydaje mi się, że to pozwala trochę zaoszczędzić czasu - ja najbardziej cenię dobrą rozmowę na co dzień, trzeba ze mną po prostu paplać tak długo, aż się zakocham I wiem, że wygląd nie jest miarodajnym wskaźnikiem tego akurat kryterium.

Karawanna, może zastanów się co dla Ciebie jest najważniejsze? Faktycznie, apki niby narzucają patrzenie na wygląda, ale to od użytkowników zależy ostateczna decyzja jak z nich będą korzystać.

Miłego piątku wszystkim
Ja mam tak samo z tym opisem nie ma opisu, nie ma serduszka, choćby był misterem uniwersum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 09:49   #44
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88539833]nie ma opisu, nie ma serduszka[/QUOTE]

Haha dokładnie tak!
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 10:30   #45
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Hejka w nowym wątku

Dziękuję Dolczi za priv.

Wrocław jest super nie mogę się doczekać, jak go odwiedzę znowu.

Trzymam kciuki za rozmowy o pracę wszystkich szukających Powodzenia jutro Patisia, mam nadzieję, że pójdzie gładko.
Ja wracam właśnie ze spaceru z koleżanka. A jutro idę do fryzjera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nmzc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 10:36   #46
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 285
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Seterahh Pokaż wiadomość
Ja tez narzekam na male zainteresowanie. W mojej opinii zdjecie, ktore mam nie jest najgorsze (ale moze tylko w mojej opinii ), opis mam tez w miare fajny. Mam nadzieje, ze w niedlugim czasie sie to zmieni. Jak na razie z jednym mi sie fajnie rozmawia, no ale wizualnie to nie jest do konca moj typ.
Jak to z wami dziolszki? Jezeli ktos nie pasi wam do konca wygladowo brniecie w to dalej, idziecie z takim czlekiem na randke? Czy wiecie, ze i tak nie zatrybi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie trafiłam jeszcze na profil na tinderze, w którym facet spełniałby moje wszystkie oczekiwania wobec wyglądu ale dopuszczam opcję, że mogę być zbyt wybredna i "nawet ok" przesuwam w prawo, szczególnie jeśli mają jakiś ciekawy opis. niestety najciekawsze opisy zawsze mieli faceci, którzy posiadali cechy wyglądu przeze mnie nie do zaakceptowania
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:03   #47
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
nie trafiłam jeszcze na profil na tinderze, w którym facet spełniałby moje wszystkie oczekiwania wobec wyglądu ale dopuszczam opcję, że mogę być zbyt wybredna i "nawet ok" przesuwam w prawo, szczególnie jeśli mają jakiś ciekawy opis. niestety najciekawsze opisy zawsze mieli faceci, którzy posiadali cechy wyglądu przeze mnie nie do zaakceptowania
Na przykład? Zaciekawiłaś
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:15   #48
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 285
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Na przykład? Zaciekawiłaś
mam takie dość "nerdowskie" zainteresowania jak gry komputerowe, fantastyka, etc., jestem też bardzo introwertyczna i zawsze jak jakiś facet ma podobne zainteresowania do moich to jest pulchny, niski, no taki typ faceta jak na załączonym obrazku nie żebym coś do nich miała, po prostu kompletnie mnie to nie pociąga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nerd2.jpg (139,7 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2021-02-26 o 11:16
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:18   #49
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
mam takie dość "nerdowskie" zainteresowania jak gry komputerowe, fantastyka, etc., jestem też bardzo introwertyczna i zawsze jak jakiś facet ma podobne zainteresowania do moich to jest pulchny, niski, no taki typ faceta jak na załączonym obrazku nie żebym coś do nich miała, po prostu kompletnie mnie to nie pociąga
Nu nu nu sciemniara. Paru nerdów się w życiu poznało i niekiedy można oko a nawet dwa zawiesić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-02-26 o 11:20
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-26, 11:18   #50
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 772
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:20   #51
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
mam takie dość "nerdowskie" zainteresowania jak gry komputerowe, fantastyka, etc. i zawsze jak jakiś facet ma podobne zainteresowania do moich to jest pulchny, niski, no taki typ faceta jak na załączonym obrazku nie żebym coś do nich miała, po prostu kompletnie mnie to nie pociąga
Wiem o co chodzi. Każdy ma chyba takie rzeczy, których nie przeskoczy. Ja myślę, że bym nie mogła mieć faceta z nadwagą. Brzuszek w przeciętnie zaawansowanym stadium mi nie przeszkadza, ale konkretna nadwaga typu tzw. "bebzol" już tak, jakoś wujkowato mi się to kojarzy

Tylko to mi chyba nie grozi, ja mam akurat talent do panów, przy których nawet ćwicząc 6x w tygodniu to ja byłabym tą grubszą połówką

Edytowane przez rurq
Czas edycji: 2021-02-26 o 11:22
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:25   #52
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mięsień piwny niepożądany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-02-26 o 11:27
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:32   #53
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 285
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Nu nu nu sciemniara. Paru nerdów się w życiu poznało i niekiedy można oko a nawet dwa zawiesić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spotkałam w życiu paru przystojnych nerdów, ale zawsze zajętych na tinderze poznałam jednego całkiem całkiem, rok temu, poza tym niestety zero

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi. Każdy ma chyba takie rzeczy, których nie przeskoczy. Ja myślę, że bym nie mogła mieć faceta z nadwagą. Brzuszek w przeciętnie zaawansowanym stadium mi nie przeszkadza, ale konkretna nadwaga typu tzw. "bebzol" już tak, jakoś wujkowato mi się to kojarzy

Tylko to mi chyba nie grozi, ja mam akurat talent do panów, przy których nawet ćwicząc 6x w tygodniu to ja byłabym tą grubszą połówką
ja już wolę kiedy facet jest bardzo chudy niż z nadwagą, totalnie mnie to odrzuca, tak samo niski wzrost, jakoś nie potrafię spojrzeć na faceta w jakikolwiek seksualny sposób jeżeli ma poniżej 180, a najlepiej 185-190. to się może wydawać głupie, ale nic na to nie poradzę
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:37   #54
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 772
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 11:40   #55
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
spotkałam w życiu paru przystojnych nerdów, ale zawsze zajętych na tinderze poznałam jednego całkiem całkiem, rok temu, poza tym niestety zero


ja już wolę kiedy facet jest bardzo chudy niż z nadwagą, totalnie mnie to odrzuca, tak samo niski wzrost, jakoś nie potrafię spojrzeć na faceta w jakikolwiek seksualny sposób jeżeli ma poniżej 180, a najlepiej 185-190. to się może wydawać głupie, ale nic na to nie poradzę
Przystony i inteligentny to pożądany i rzadki towar

Co do wzrostu to chyba sporo dziewczyn tak ma. Na Randkach Fb można zaznaczyć określony wzrost jako konieczny warunek.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 12:00   #56
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja się nie zamykam tylko w jednym typie wizualnym, bo miałam duże fizyczne przyciąganie z różnymi typami wizualnymi i jeśli chodzi o kolor włosów, oczu, typ sylwetki, wzrost, że wiem, że nie mam co się zamykać w swoim typie tylko. Lubię jak ktoś ma jakąś cechę charakterystyczną wizualnie, która w moich oczach go wybija. Musi być dla mnie atrakcyjny w ten sposób. Odpadają łysi.
Charakterologicznie muszę lepiej dobierać. Bo już wiem, że mogę się z kimś dogadywać, mieć Flow, chemię, zakochanie, miłość, ale jeśli ktoś ma cechę osobowości, która się będzie gryzła z jakąś istotną moją no to nie wypali za nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-02-26 o 12:10
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 12:12   #57
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wtrącę swoje 3 grosze, uważam, że właśnie to nasze radykalne odrzucanie wielu facetów po wyglądzie mocno nas gubi na portalach randkowych. Sama odrzucałam chyba 98% facetów, żaden łysy nigdy nie dostał lajka. Ale na przykład w prawdziwym życiu mam w pracy łysego kolegę, który jest tak charyzmatyczny, że gdybym nie była w związku, pewnie próbowałabym się z nim umówić
moim zdaniem w prawdziwym życiu przymykamy oko na więcej cech, które na Tnderze są tzw. "no-go"
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 12:55   #58
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Wtrącę swoje 3 grosze, uważam, że właśnie to nasze radykalne odrzucanie wielu facetów po wyglądzie mocno nas gubi na portalach randkowych. Sama odrzucałam chyba 98% facetów, żaden łysy nigdy nie dostał lajka. Ale na przykład w prawdziwym życiu mam w pracy łysego kolegę, który jest tak charyzmatyczny, że gdybym nie była w związku, pewnie próbowałabym się z nim umówić
moim zdaniem w prawdziwym życiu przymykamy oko na więcej cech, które na Tnderze są tzw. "no-go"
To na pewno. Dlatego ja właśnie wolałabym iść na jakiś speeddating, niż przesuwać palcem po ekranie, no ale cóż, kiedy nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 13:08   #59
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88540527]To na pewno. Dlatego ja właśnie wolałabym iść na jakiś speeddating, niż przesuwać palcem po ekranie, no ale cóż, kiedy nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]O tak, tez chętnie bym poszła na speeda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-26, 13:15   #60
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
moim zdaniem w prawdziwym życiu przymykamy oko na więcej cech, które na Tnderze są tzw. "no-go"
Zgadzam się. Miałam w życiu jednego faceta w swoim typie wizualnym, reszta oczarowała czym innym
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.