Najgorsze trendy w historii - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-01, 09:13   #61
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A beret można, bo kilka ich mam, ale dawno nie nosiłam
Ja mam jeden, bordowy i go uwielbiam
Kaszkiet miałam kiedyś, ale teraz chyba bym nie założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:32   #62
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja mam jeden, bordowy i go uwielbiam
Kaszkiet miałam kiedyś, ale teraz chyba bym nie założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mialam kaszkiet kolo roku 2002, bo wtedy wszyscy mieli Jakies pastelowe kolory, i do tego dresy w pasujacych kolorach, wtedy bycie Karyna bylo modne, do teraz mam traume
https://www.youtube.com/watch?v=Dy5Lmd_DtRM
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:42   #63
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez mialam kaszkiet kolo roku 2002, bo wtedy wszyscy mieli Jakies pastelowe kolory, i do tego dresy w pasujacych kolorach, wtedy bycie Karyna bylo modne, do teraz mam traume
https://www.youtube.com/watch?v=Dy5Lmd_DtRM
Bo to połączenie kaszkietu z kusymi, świecącymi ciuszkami było dość dziwne.

Ja chyba nie potrafię wskazać jednej dekady, którą uważam za najgorszą. Kiedyś powiedziałabym, że lata 80/90, ale teraz uważam, że jak się człowiek wgłębi w różnorodność trendów danej dekady, a nie tylko patrzy przez pryzmat najbardziej rozpowszechnionych obrazków, to w każdej znajdzie się coś ciekawego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:58   #64
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

A kojarzycie fryzurę "na baranka"? Niby trwała, ale jednak nie tak do końca, kojarzy mi się, że była modna w drugiej połowie lat 70-tych. Jeżeli ktoś nie kojarzy, możecie sobie na yt wyszukać teledysk Anny Jantar do piosenki "Radość najpiękniejszych lat". Możecie się upierać, że to zwykła trwała, ale dla mnie jednak nie do końca .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 15:59   #65
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Ten pierwszy rodzaj kapelusza chyba powoli też wraca do łask. A kaszkiety wyglądają nawet spoko, ale to niby jesienne/zimowe nakrycie głowy, a nawet uszu nie zakrywa. Mało praktyczne .

Bardzo praktyczne. Jak nie masz specjalnie wrazliwych uszy na zimno, za to chcesz ochronic zatoki, rownoczesnie latwo sciagnac i zalozyc maske bez potrzeby sciagania nakrycia glowy. Tylko kaszkiet spelnil te oczekiwania naraz. Plus jak nie nosisz okularow slonecznych z powodu maski, a nie chcesz by slonce razilo Cie w oczy. Daszek w kaszkiecie okazal sie nie zastapiony.

Cala zime przechodzilam w kaszkiecie, dodatkowo moj idealnie pasuje do mojej ulubionej parki TH jest granatowy ze srebrnymi guzikami. Parka tez granatowa i ma srerbne guziki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:57   #66
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Ja od siebie dodam ten kapeluszowy trend lat 50./60. (fotka z serialu Gambit królowej)






I skoro o zamierzchłych czasach mowa, dodałabym fryzury modne w Wersalu w czasach Marii Antoniny, niemal białe od pudru, z treskami i instalacjami typu modele statków albo klatki z żywymi ptakami. Zdecydowanie najbardziej absurdalny trend w historii
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:00   #67
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak nie masz specjalnie wrazliwych uszy na zimno
Ja cała jestem bardzo wrażliwa na zimno. Nie w sensie, że zaraz łapię jakieś choróbsko, gdy tylko poczuję minimalny podmuch, ale zaczynam się telepać. Muszę mieć maksymalnie zakrytą jak największą powierzchnię ciała. Inaczej bym się dosłownie zapłakała z powodu zimna. Chociaż teraz i tak jest znacznie lepiej. Najbardziej wrażliwa na chłód byłam od czasów późnej podstawówki, aż do końca studiów.

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
z treskami i instalacjami typu modele statków albo klatki z żywymi ptakami. Zdecydowanie najbardziej absurdalny trend w historii
Zdarzały się też podobno całe kolonie myszy. A co do tego okresu, to widziałam kiedyś zdjęcie sukni, której spódnica była już tak ogromna, że przybrała formę prostokąta. Naprawdę długaśnego prostokąta. Teraz pewnie nie uda mi się znaleźć zdjęcia tej kreacji, a szkoda, bo chętnie bym wam pokazała .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 19:00   #68
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
No tak, wtedy zwracano większą uwagę na konwenanse, ale jednak chęć podkreślenia walorów jest niezmienna niezależnie od epoki. Wydaje mi się, że to właśnie dopiero w okresie krynolin, a może i nawet już tiurniur zaczęto tak mocno ściskać się w gorsetach, ale tutaj nie jestem pewna .
W okresie tiurniury chyba już odchodzono od gorsetów, panował ideal kobiecego ciała jako bardzo szczupłego i plaskobiustego tak żeby nie wymagał modelowania gorsetem. Ta sztywna część sukni pokrywająca przód tułowia nazywana była "stanikiem" - o ile dobrze pamiętam z zajęć na studiach
Ja bym chciała nosić tiurniury, podoba mi się tak uzyskany kształt sylwetki

Ten kapelusz z Gambitu Królowej jest przeokropny! Jak oglądałam ten serial to nie mogłam uwierzyć że był wtedy taki trend, pierwszy raz takie coś widziałam

Co do bliższych czasów to z tych już wymienionych dziwactw najmniej przemawiają do mnie sportowe buty na koturnach. Cały czas widuje ich dużo na ulicach i naprawdę nie rozumiem jak to się może komuś podobać.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2021-03-01 o 19:06
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:58   #69
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Trochę kontrowersyjnie, ale uważam, że prawie wszystkie klasyczne modele drogich torebek są ohydne. Chyba się liczy, bo one kiedyś też przecież były po prostu nowym trendem, nie ?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 20:02   #70
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Ja cała jestem bardzo wrażliwa na zimno. Nie w sensie, że zaraz łapię jakieś choróbsko, gdy tylko poczuję minimalny podmuch, ale zaczynam się telepać. Muszę mieć maksymalnie zakrytą jak największą powierzchnię ciała. Inaczej bym się dosłownie zapłakała z powodu zimna. Chociaż teraz i tak jest znacznie lepiej. Najbardziej wrażliwa na chłód byłam od czasów późnej podstawówki, aż do końca studiów. :
U mnie sa temp. na plusie w zimie i wiekszosc ludzi chodzi z gola glowa. Gdyby nie te zatoki to tez bym tak robila.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:05   #71
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Jesli juz mowa o drogich torebkach, to nie podoba mi sie trend na wsechobecne logo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-02, 12:20   #72
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jesli juz mowa o drogich torebkach, to nie podoba mi sie trend na wsechobecne logo.
Właśnie dlatego za najbardziej ohydne z ohydnych uważam torebki LV .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:24   #73
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego za najbardziej ohydne z ohydnych uważam torebki LV .
Niektore potrafia byc naprawde ladne i subtelne, wiec logo na kazdym skrawku materialu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:45   #74
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego za najbardziej ohydne z ohydnych uważam torebki LV .
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niektore potrafia byc naprawde ladne i subtelne, wiec logo na kazdym skrawku materialu.
Te z kratką tylko kupuję, logo mi się nie podoba.
Skórzane też fajne, ale to już cena jak Chanel
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:48   #75
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Te z kratką tylko kupuję, logo mi się nie podoba.
Skórzane też fajne, ale to już cena jak Chanel
Kratka (szachownica?) jest moim zdaniem rownie charakterystyczna dla tej konkretnej marki, jak logo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 13:41   #76
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Też mi się nie podobają torebki LV. Poza odpychającym wyglądem, mają cenę, której nigdy bym nie zapłaciła za torebkę. Nie są tego warte. Mam tylko dwie firmowe torebki, ale ze zdecydowanie tańszej półki: CK i TH. Obie mają bardzo małe loga, które nie rzucają się w oczy. Reszta to zwykłe nołnejmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 13:43   #77
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Też mi się nie podobają torebki LV. Poza odpychającym wyglądem, mają cenę, której nigdy bym nie zapłaciła za torebkę. Nie są tego warte. Mam tylko dwie firmowe torebki, ale ze zdecydowanie tańszej półki: CK i TH. Obie mają bardzo małe loga, które nie rzucają się w oczy. Reszta to zwykłe nołnejmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie lubie wydawac duzo na torebki, bo lubie miec ich duzo (mam pewnie z 35-40), zeby pasowaly do roznych sukienek i kardiganow. Lubie sobie dopasowac akcesoria kolorystycznie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 12:53   #78
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Jeden plus markowych torebek - zawsze można sprzedać. Przy inflacji jeszcze trochę na tym zarobić. Chanel w zeszłym roku masakrycznie podrożało. Mam tylko 2 albo 3 droższe torebki, wiec małe pole manewru, ale dużo moich koleżanek nosi taka torebkę przez pare sezonów, sprzedaje i kupuje sobie inny model, dokładając niewiele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 21:49   #79
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Jeden plus markowych torebek - zawsze można sprzedać. Przy inflacji jeszcze trochę na tym zarobić. Chanel w zeszłym roku masakrycznie podrożało. Mam tylko 2 albo 3 droższe torebki, wiec małe pole manewru, ale dużo moich koleżanek nosi taka torebkę przez pare sezonów, sprzedaje i kupuje sobie inny model, dokładając niewiele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda, można to traktować jako pewną formę inwestycji i awaryjnego zabezpieczenia. Żeby one jeszcze tylko były chociaż ociupinkę ładniejsze .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 09:18   #80
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Prawda, można to traktować jako pewną formę inwestycji i awaryjnego zabezpieczenia. Żeby one jeszcze tylko były chociaż ociupinkę ładniejsze .

A jakie torebki Ci się podobają? Trochę mnie dziwi to stwierdzenie, bo większość tego co w sklepach jest kopia drogich, markowych torebek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 09:57   #81
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
A jakie torebki Ci się podobają? Trochę mnie dziwi to stwierdzenie, bo większość tego co w sklepach jest kopia drogich, markowych torebek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno bez wielkiego loga w każdym możliwym miejscu .

Lubię torebki w takim stylu, podobają mi się:

https://m.kazar.com/pl/sklep/33178-g...631-01-19.html

Wiem, że kojarzy mi się to z kształtem jakiejś markowej torby, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć której. Ale właśnie: kolor jest bardzo ładny, nazwa firmy nie wali po oczach.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 10:18   #82
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Na pewno bez wielkiego loga w każdym możliwym miejscu .

Lubię torebki w takim stylu, podobają mi się:

https://m.kazar.com/pl/sklep/33178-g...631-01-19.html

Wiem, że kojarzy mi się to z kształtem jakiejś markowej torby, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć której. Ale właśnie: kolor jest bardzo ładny, nazwa firmy nie wali po oczach.
Raptem tylko kilka topowych marek praktykuje wielkie loga.

Tak na szybko ta torebka przypomina mi Prade Saffiano albo Sac de jour od Saint Laurent.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 11:03   #83
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Wiecie co jeszcze jakoś nigdy mi się nie podobało? Moda disco z końcówki lat 70-tych. Wszystko takie świecące, kiczowate. Zdecydowanie wolę styl hippie, który dominował nieco wcześniej .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 18:18   #84
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Co do przedmówczyń - dziewczynki w ekstremalnie krótkich szortach, to niestety częsty widok w moim mieście. Najbardziej dziwi mnie fakt, że tak "ubrane" dziewczyny wychodzą z budynku podstawówki i liceum. W moich czasach byłoby to nie do pomyślenia, że nauczyciel nie zwróci uwagi takiej uczennicy. Nie pojmuję też rodziców (chociaż mogą nie wiedzieć, jak się ubierają pociechy - nastolatki bywają sprytne).

Damska moda:
- mocno spiczaste buty. Niby mamy wolny rynek i spory wybór, a w trakcie przygotowań do ślubu (gdy panowała ta moda) nie umiałam znaleźć ani jednej pary pełnych butów bez szpica :/
- staniki typu bullet bra (jak dobrze, że nie doświadczamy tego wynalazku)
- jeden z popularnych makijaży lat 90 - mocno wyskubane brwi-kreski i usta obrysowane brązową konturówką do beżowej szminki - inspiracje ze zdjęć - na żywo - koszmar. Podobnie zresztą jak agresywne konturowanie - przed pandemią stałam w kolejce za dziewczyną, która miała tak mocne konturowanie, że zakrawało to na cosplay postaci z komiksu.
- tipsy jak łopaty
- drażni mnie to, że znalezienie bluzy/bluzki do spania, która nie ma wielkiego dekoltu niemal graniczy z cudem

Męska moda:
- spodnie z krokiem w połowie ud, a nawet w kolanach
- ekstremalnie obcisłe rurki (cytując koleżankę - tak obcisłe, że można poznać jakiego wyznania jest dany mężczyzna)
- moda z połowy lat 90 - spodnie tak opuszczone, by było widać gumkę z bokserek (najczęściej podróbki CK)
- garnitury oversize - każdy wyglądał jakby odziedziczył garnitur po znacznie większym bracie
- dawniej kurtki typu flyers/bomber były bardziej wypchane wypełniaczem - wyglądało to tak, że szedł postawny chłopak, a gdy musiał zdjąć kurtkę to ujawniał się "wyskubany kurczak"
- "broda" typu soulpatch jako jedyny zarost na twarzy - nie jestem amatorką, a lubię niektórych mężczyzn z zarostem
- może nie moda, ale częsty widok - mocno dojrzali panowie w kapeluszu jak daszek z góralskiej chatki - ani to dobrze nie wygląda ani nie grzeje
http://lunia.biz/wp-content/uploads/...zane_lunia.jpg
https://a.allegroimg.com/s360/1e0276...64049b473714d5

Edytowane przez Morticia_Addams
Czas edycji: 2021-03-04 o 23:10 Powód: literówka
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 21:10   #85
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Ten kapelusz chyba najgorszy .

O właśnie, brązowa konturówka i beżowa pomadka. Też niezbyt ciekawie to wyglądało .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 17:50   #86
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Na pewno bez wielkiego loga w każdym możliwym miejscu .

Lubię torebki w takim stylu, podobają mi się:

https://m.kazar.com/pl/sklep/33178-g...631-01-19.html

Wiem, że kojarzy mi się to z kształtem jakiejś markowej torby, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć której. Ale właśnie: kolor jest bardzo ładny, nazwa firmy nie wali po oczach.
Selmy Michaela Korsa... Takie "inspiracje" sprawiają, że zniechęcam się do danej marki (inne wpadki tego typu miewa też Ochnik i Wittchen).
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 18:15   #87
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Po namyśle stwierdzam, że do najgorszych trendów dorzucę jeszcze kolarki. Już legginsy są dla mnie na nie, ale kolarki to jeszcze większy poziom nieatrakcyjności.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 18:18   #88
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po namyśle stwierdzam, że do najgorszych trendów dorzucę jeszcze kolarki. Już legginsy są dla mnie na nie, ale kolarki to jeszcze większy poziom nieatrakcyjności.
Kolarki są dziwne... I cieliste legginsy...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 19:00   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po namyśle stwierdzam, że do najgorszych trendów dorzucę jeszcze kolarki. Już legginsy są dla mnie na nie, ale kolarki to jeszcze większy poziom nieatrakcyjności.

Ja mam na rower jak jest cieplo. A Wy w czym jezdzicie na rowerze?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 19:07   #90
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najgorsze trendy w historii

Jeżeli jeszcze chodzi o makijaż i wszystko wokół, to najgorszym trendem jest...przesada. Konturowanie jest spoko, ale musi być w miarę delikatne, żeby wyglądało jak naturalne cienie. Dłuższe hybrydy są spoko, ale nie wtedy, gdy mamy taką łopatę, że nie potrafimy nawet niczego normalnie złapać. I tak dalej...

Co do torebek i ogólnie tego, że sieciówki kopiują styl domów mody: w tym momencie już nie za bardzo da się wymyślić koło na nowo, wszystko już istnieje, a jeżeli dana firma nie chce tworzyć rzeczy totalnie od czapy, które kupi jej może jedna osoba na tysiąc, będzie szła w znane i popularne motywy i kształty, które znajdą zdecydowanie większe grono odbiorców.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-17 13:05:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.