ubrania La Redoute - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-03, 11:21   #1
kryszarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2

ubrania La Redoute


czy ktoś kupował ubrania La Redoute? Jak z jakością i jak z rozmiarami? Wydają się jakieś duże na podstawie zmierzonych rozmiarów, nie chciałabym zamówić i odsyłać gdyż potrzebuje szybkiej dostawy ( sukienka na wesele ). Czy można sugerować się rozmiarami na stronie?
kryszarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:05   #2
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: ubrania La Redoute

kilka razy zdazyło mi się kupić coś z tej firmy w lumpeksie i rozmiar 40 który zazwyczej noszę był dla mnie lekko za luźny... Myślę że ich rozmiarówka jest bardziej damska niż młodzieżowa więc ich 40stka nie odpowiada 40stce np. h&m czy bershki.
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:40   #3
Origiinal
Przyczajenie
 
Avatar Origiinal
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10
Dot.: ubrania La Redoute

Cześć dziewczyny.
Bardzo przepraszam, że tu o tym piszę, ale to nagła sytuacja i liczę na waszą szybką pomoc.
A mianowicie pytanie, z czym można połączyć jeansy koloru ciemny/ średni niebieski. Jeansy dobrze przylegają do ciała i są dość obcisłe.

Z góry dziękuję.
Origiinal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:45   #4
stylowi21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 46
Dot.: ubrania La Redoute

Najlepiej poprosić o miarę wtedy zmierzysz się i bedzie na pewno ok.
stylowi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:32   #5
kryszarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: ubrania La Redoute

no i właśnie kupiłam według rozmiarówki na stronie i są zaduże tak z 2 rozmiary ;p więc tak dla kogoś na przyszłość nie polecam sugerować się tymi rozmiarami
kryszarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:21   #6
bacha-aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Pyszczy
Wiadomości: 4
Dot.: ubrania La Redoute

Ja często kupuje w La Redoute i zawsze kupuję 42/44 a noszę 44/46, jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań. Są modne, dobrze uszyte, nietuzinkowe. Czekam na przesyłkę 5 dni roboczych. Kurier niestety nie informuje o planowanym dostarczeniu paczki. Zdarzało mi się , że nie było nikogo w domu a paczka zabierana. To jedyny minus, chyba skontaktuję się z firmą UPS. Polecam zakupy.
bacha-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:27   #7
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: ubrania La Redoute

Fakt jest taki że najlepiej się zmierzyć i potem sugerować się wymiarami podanymi na aukcji też kupuje sporo rzeczy w necie
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 10:41   #8
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: ubrania La Redoute

Jest to jeden ze sklepów, których ubrania są naprawdę dobrej jakości. Sieciówki typu H&M, Bershka, House czy Cropp mają okropną jakość, która z każdym sezonem spada
La Redoute nie ma najniższych cen, ale za dobrą jakość się płaci. Dobre jest również Zalando, chociaż nie wszystkie marki się tam znajdujące są dobrej jakości.
Moje największe rozczarowanie ostatnich lat to Zara. Ze sklepu z średnią półką cenową i dobrymi jakościowo ubraniami zrobiła się strasznie tandetna. Bluzka zakupiona w Zarze i wyprana może 3-4 razy wylądowała w koszu na śmieci :/

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-22 o 18:28 Powód: Link.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 00:18   #9
lewana_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: ubrania La Redoute

Cytat:
Napisane przez maszkuleczka Pokaż wiadomość
Jest to jeden ze sklepów, których ubrania są naprawdę dobrej jakości. Sieciówki typu H&M, Bershka, House czy Cropp mają okropną jakość, która z każdym sezonem spada
La Redoute nie ma najniższych cen, ale za dobrą jakość się płaci. Dobre jest również Zalando, chociaż nie wszystkie marki się tam znajdujące są dobrej jakości. /
Tak abstrahując, to jeśli szukasz właśnie dobrej jakości rzeczy to polecam sklep www.SMULA.pl fakt, tak jak mówisz, są stosunkowo droższe niż w przeciętnej sieciówie w galerii, ale masz rację- nie da się mieć jednogo albo drugiego. Tu są tylko szyte w Polsce ubrania, fajne jakościowo tkaniny i ładnie skrojone.
Albo mamy taniochę, której się zaraz szew w praniu przekręca (boże nie da się tego za nic potem prasować), albo puszcza w szwach i normalnie się rozwala (spotkała mnie taka sytuacja z bluzką... za 80 zł z sieciówki, no dramat, po jednym założeniu!).
lewana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:47   #10
donaldin
Przyczajenie
 
Avatar donaldin
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: ubrania La Redoute

Moim zdaniem rewelacyjne są te ciuchy
BTW. Czy znacie może jakąś dobrą hurtownię odzieży dziecięcej? Ja się właśnie zastanawiam, czy na przykład taka hurtownia odzieży dziecięcej jest ok. Co na ten temat sądzicie?
__________________
Chcąc nie chcąc, trzeba myśleć. Dlaczego więc nie myśleć z rozmachem? – Donald Trump

Edytowane przez donaldin
Czas edycji: 2018-11-02 o 11:14
donaldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 19:33   #11
Gabbriela
Przyczajenie
 
Avatar Gabbriela
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: ubrania La Redoute

Co do poprzedniej wypowiedzi to lubię zamawiać ubrania tak samo jak Ty z hurtowni odzieży damskiej i dziecięcej dla swojej pociechy. Zazwyczaj ubrania są tam dobrej jakości i są tanie http://m-moda.pl. Tak jak tutaj.
Gabbriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 20:33:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.