Co jest ze mną nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-17, 19:35   #1
flowers9529
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11

Co jest ze mną nie tak?


Drogie Dziewczyny, proszę Was o radę co mam robić. Mam 25 lat i nigdy nie byłam w związku oraz nie uprawiałam sexu. Wiem, że dla większości jest to dziwne. Od pewnego czasu zastanawiam się, dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale od jakiegoś czasu odczuwam silną potrzebę by zmienić ten stan rzeczy.
Jestem przeciętną dziewczyną o normalnej budowie ciała, kilkukrotnie słyszałam teksty, że jestem ładna. Nie jestem więc kompletnym pasztetem.
Ogólnie jestem osobą bardzo skrytą i zamkniętą w sobie. Nie lubię mówić o sobie i wychodzić do ludzi. Generalnie rzecz ujmując jestem bardzo samotna, ale nie potrafię tego zmienić.
Mam pełno lęków i obaw. Do czasu wybuchu pandemii chodziłam regularnie do psychologa na terapię. Małymi kroczkami robiłam jakieś postępy. Skończyło się to jednak w marcu a obecnie nie mam za bardzo pieniędzy na wizyty.
W nawiązaniu do tego co powyżej, chciałabym opisać pewną sytuację, która miała miejsce ostatnimi czasy. Przez przypadek poznałam pewnego chłopaka, wymieniliśmy się numerami i umówiliśmy na tzw. kawę. Ja myślałam, że będzie to normalne spotkanie, gdzie porozmawiamy i opowiemy coś o sobie. Nic bardziej mylnego. Chłopak zaczął mnie wypytywać o wiele aspektów mojego życia, głownie dotyczącego życia uczuciowego, sam nie mówiąc o sobie prawie nic. Żałuję, że wspomniałam o mojej wielkiej niechęci do tego żeby mnie ktokolwiek dotykał. On zaczął robić coś odwrotnego, zaczął mnie przytulać i wszystko bym zaakceptowała, gdyby nie to, że wyszedł z inicjatywą pocałunku. Nie był to buziak a raczej wpychanie języka do ust. Było to dla mnie maksymalnie dziwne. Potem niby mnie przytulał, a jednak włożył mi rękę pod bluzkę a potem do biustonosza. Jestem głupia, że tego nie przerwałam ale w tamtym momencie miałam jakąś blokadę. Co więcej, zaproponował pójście do niego do mieszkania, żeby się "poprzytulać". Tu na szczęście już potrafiłam się wykręcić i odmówiłam. To spotkanie było dla mnie bardzo dziwne. Wolałabym się najpierw poznać a nie od razu obmacywać. On by chciał się ponownie spotkać a ja raczej jestem w kropce. Takie tempo mnie przeraża, biorąc pod uwagę mój brak doświadczenia w sprawach damsko-męskich. Co mam robić?
flowers9529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:17   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

To już któryś Twój wątek o problemach, które się za Tobą w życiu ciągną. Terapia (w sensie jej kontynuacja, może inny nurt), bo widać sama nie potrafisz ogarnąć pewnych spraw.

Facet chciał seksu, a nie poznawać Cię. Nie wiem czego tu nie rozumiesz. To nie jest "szybkie tempo znajomości", tylko dążenie do seksu bez znajomości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-09-17 o 20:57
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:52   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny, proszę Was o radę co mam robić. Mam 25 lat i nigdy nie byłam w związku oraz nie uprawiałam sexu. Wiem, że dla większości jest to dziwne. Od pewnego czasu zastanawiam się, dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale od jakiegoś czasu odczuwam silną potrzebę by zmienić ten stan rzeczy.
Jestem przeciętną dziewczyną o normalnej budowie ciała, kilkukrotnie słyszałam teksty, że jestem ładna. Nie jestem więc kompletnym pasztetem.
Ogólnie jestem osobą bardzo skrytą i zamkniętą w sobie. Nie lubię mówić o sobie i wychodzić do ludzi. Generalnie rzecz ujmując jestem bardzo samotna, ale nie potrafię tego zmienić.
Mam pełno lęków i obaw. Do czasu wybuchu pandemii chodziłam regularnie do psychologa na terapię. Małymi kroczkami robiłam jakieś postępy. Skończyło się to jednak w marcu a obecnie nie mam za bardzo pieniędzy na wizyty.
W nawiązaniu do tego co powyżej, chciałabym opisać pewną sytuację, która miała miejsce ostatnimi czasy. Przez przypadek poznałam pewnego chłopaka, wymieniliśmy się numerami i umówiliśmy na tzw. kawę. Ja myślałam, że będzie to normalne spotkanie, gdzie porozmawiamy i opowiemy coś o sobie. Nic bardziej mylnego. Chłopak zaczął mnie wypytywać o wiele aspektów mojego życia, głownie dotyczącego życia uczuciowego, sam nie mówiąc o sobie prawie nic. Żałuję, że wspomniałam o mojej wielkiej niechęci do tego żeby mnie ktokolwiek dotykał. On zaczął robić coś odwrotnego, zaczął mnie przytulać i wszystko bym zaakceptowała, gdyby nie to, że wyszedł z inicjatywą pocałunku. Nie był to buziak a raczej wpychanie języka do ust. Było to dla mnie maksymalnie dziwne. Potem niby mnie przytulał, a jednak włożył mi rękę pod bluzkę a potem do biustonosza. Jestem głupia, że tego nie przerwałam ale w tamtym momencie miałam jakąś blokadę. Co więcej, zaproponował pójście do niego do mieszkania, żeby się "poprzytulać". Tu na szczęście już potrafiłam się wykręcić i odmówiłam. To spotkanie było dla mnie bardzo dziwne. Wolałabym się najpierw poznać a nie od razu obmacywać. On by chciał się ponownie spotkać a ja raczej jestem w kropce. Takie tempo mnie przeraża, biorąc pod uwagę mój brak doświadczenia w sprawach damsko-męskich. Co mam robić?
musisz kontynuowac terapie i zakonczyc znajomosc z tym typem ktory nie szanuje twojego zdania i ciebie jako czlowieka w ogole
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 08:06   #4
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Nie spotykaj się z tym facetem. To totalny burak, albo nawet gorzej, skoro ci wypcha język do ust i ręce pod bluzkę jeśli tego nie chcesz.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 08:33   #5
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Dokładnie tak to wygląda, jak napisała wyżej Ellen. Facet po prostu wygląda na takiego który chce się szybko zabawić z takim raczej się nie dogadasz potrzebując wolnego tempa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 09:22   #6
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

On chce się spotkać tylko po to, by stało się to, do czego nie zdążyło dojść na pierwszym spotkaniu, czyli do stosunku. Olej buraka.
evonla jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 09:25   #7
flowers9529
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Po spokojnej analizie też doszłam do podobnych wniosków. Na spotkaniu byłam chyba zbyt oszołomiona żeby zareagować czego żałuję że nie postawiłam granicy. To była przesada wkładać rękę pod bluzkę osobie której się nie zna i nie chciało się wysilać żeby lepiej poznać.
flowers9529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 09:37   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Po spokojnej analizie też doszłam do podobnych wniosków. Na spotkaniu byłam chyba zbyt oszołomiona żeby zareagować czego żałuję że nie postawiłam granicy. To była przesada wkładać rękę pod bluzkę osobie której się nie zna i nie chciało się wysilać żeby lepiej poznać.
Używasz dziwnych określeń na pewne sytuacje. Gwałt również nazwałabyś "przesadą"? Facet przekroczył chamsko Twoje granice, można by to wręcz uznać za napaść seksualną, a Ty stwierdzasz, że "to już przesada". To jest chyba kolejna rzecz do przepracowania na terapii (na którą mam nadzieję, że wrócisz). Coś mi się wydaje, że nie pierwszy raz ktoś w jakiejś sferze przekracza Twoje granice, a Ty nie potrafisz tego nawet zdecydowanie podsumować.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 10:15   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Facet przekroczył chamsko Twoje granice, można by to wręcz uznać za napaść seksualną, a Ty stwierdzasz, że "to już przesada". .
Generalnie sie z Toba zgadzam, tylko chcialam zauwazyc, ze autorka nigdzie nie napisala, ze dala temu facetowi odczuc, ze nie chce..? Z tego, co przeczytalam, dla mnie wynika, ze autorka biernie robila, co robila, bez zadnego zajakniecia sie, ze jej sie nie podoba albo ze nie chce. Moze mylnie to odebralam, ale w takiej sytuacji ciezko go posadzic o napasc seksualna, przeciez w myslach jej nie czyta. Jezeli gdzies byla wzmianka o jakikolwiek protescie autorki, to przepraszam, najwyrazniej mi umknelo. Dla mnie po prostu sie calowali, a ona ani me, ani be.

Koles oczywiscie to i tak napalony burak i autorka zdecydowanie powinna przestac sie z nim spotykac. No i przepracowac problemy. Trzymam kciuki za terapie!
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 10:17   #10
flowers9529
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Jakoś jego zachowania nie odebrałam jako napad. Fakt nie powinnam się tak zachować i od razu zaprotestować. Mój błąd, że tego nie zrobiłam i pozostała bierna.
flowers9529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 10:25   #11
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Nie bardzo rozumiem gdzie była napaść.
W sensie, że jej wsadził język do gardła i przy tym jej usta rozwieral łomem? Nie bardzo rozumiem jak można się całować kiedy jedna z osób nie wyraża na to zgody.
On się całował z nią jakby calowal trupa, bez jej zaangażowania? Dziwne, że komuś może się to podobać.
Podobnie z wsadzaniem łap pod bluzkę. Czy autorka przy tam sama się z nim miziala i go obmacywała, czy nie? Jeśli nie, to dziwne że facet nie wyczuł, że coś nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 10:31   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Generalnie sie z Toba zgadzam, tylko chcialam zauwazyc, ze autorka nigdzie nie napisala, ze dala temu facetowi odczuc, ze nie chce..? Z tego, co przeczytalam, dla mnie wynika, ze autorka biernie robila, co robila, bez zadnego zajakniecia sie, ze jej sie nie podoba albo ze nie chce. Moze mylnie to odebralam, ale w takiej sytuacji ciezko go posadzic o napasc seksualna, przeciez w myslach jej nie czyta. Jezeli gdzies byla wzmianka o jakikolwiek protescie autorki, to przepraszam, najwyrazniej mi umknelo. Dla mnie po prostu sie calowali, a ona ani me, ani be.

Koles oczywiscie to i tak napalony burak i autorka zdecydowanie powinna przestac sie z nim spotykac. No i przepracowac problemy. Trzymam kciuki za terapie!
Oczywiście, zgadzam się - jeżeli w ogóle nie dała po sobie poznać, że jej to nie odpowiada, to nikt nie jest duchem świętym i facet jest w tym momencie jedynie burakiem. Natomiast to w jaki sposób to opisała sprawiło, iż założyłam, że nie miała zadowolonej miny, nie reagowała pozytywnie na działania faceta, gdzieś tam jednak cofała jego rękę itd. Nie zawsze wyraźne "nie" jest znaczące. Jeżeli ktoś przy jakichś czynnościach widać, że się odsuwa, wykręca itp. to powinno się jednak przestać. Natomiast Autorka jednak na przyszłość powinna nazywać rzeczy po imieniu - facet przekroczył moje granice. Jasne, jej błąd, że wyraźnie na to nie zareagowała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 08:20   #13
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Jakoś jego zachowania nie odebrałam jako napad. Fakt nie powinnam się tak zachować i od razu zaprotestować. Mój błąd, że tego nie zrobiłam i pozostała bierna.
Generalnie ok, ale nie przytula się kogoś krótko po tym, jak ta osoba mówi, że jest niedotykalska, już nie mówiąc o innych rzeczach. Normalni ludzie próbują najpierw flirtować, obserwują reakcje drugiej osoby, jakoś powoli posuwają się dalej, a nie ignorują wszystkie sygnały i pchają się od razu z łapami, bo oni tak chcą. Ten koleś to albo jakiś totalny społeczny analfabeta, albo rzeczywiście ma zadatki na przestępcę seksualnego, bo normalni ludzie nie reagują w ten sposób ("a zrobię sobie co chcę, drugą osobę mam gdzieś").
Mnie też kiedyś zamurowało w podobnej sytuacji, więc nie wyrzucaj sobie, że byłaś bierna - taka może być reakcja organizmu na swojego rodzaju szok. Po prostu to ten facet jest amebą, że przyszło mu bezpodstawnie do głowy, że może posunąć się dalej, bo bierność to nie to samo, co zgoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 10:44   #14
flowers9529
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Jeśli on do mnie teraz wypisuje wiadomości, co robić? Ignorować czy coś napisać?
flowers9529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 10:47   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Jeśli on do mnie teraz wypisuje wiadomości, co robić? Ignorować czy coś napisać?
napisz ze przemyslalas sobie i nie nadajecie na tych samych falach i nie chcesz kontynuowac tej znajomosci i tyle(jak nie bedzie odpuszczal to zablokowac numer)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 18:20   #16
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Po spokojnej analizie też doszłam do podobnych wniosków. Na spotkaniu byłam chyba zbyt oszołomiona żeby zareagować czego żałuję że nie postawiłam granicy. To była przesada wkładać rękę pod bluzkę osobie której się nie zna i nie chciało się wysilać żeby lepiej poznać.
Masz to już to doświadczenie, wysnułaś odpowiednie wnioski i dzięki temu w przyszłości będziesz mogła odpowiednio zareagować. Nie zadręczaj się już tym - było minęło.
Co to jego wiadomości - nic nie odpisuj, po prostu zablokuj wszędzie i tyle.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 19:14   #17
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Co jest ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Po spokojnej analizie też doszłam do podobnych wniosków. Na spotkaniu byłam chyba zbyt oszołomiona żeby zareagować czego żałuję że nie postawiłam granicy. To była przesada wkładać rękę pod bluzkę osobie której się nie zna i nie chciało się wysilać żeby lepiej poznać.
Nie "była przesada", tylko było "molestowanie". To, że byłaś w szoku i nie zablokowałaś jego ręki, nie oznacza, że jesteś głupia. Ludzie ze stresu różnie reagują.

Cytat:
Napisane przez flowers9529 Pokaż wiadomość
Żałuję, że wspomniałam o mojej wielkiej niechęci do tego żeby mnie ktokolwiek dotykał.
Przecież autorka napisała, że na spotkaniu poinformowała go o tym, że nie chce być dotykana, więc nie wiem nad czym się zastanawiacie. Facet to jakaś patologia, bo zamiast uszanować jej niechęć do dotyku, obmacywał ją jak zbok. Czyli jak powie "nie" to jest napaść, a jeśli się nie sprzeciwi to nie jest napaść? Aha.

Edytowane przez Frozen_Rose
Czas edycji: 2020-09-19 o 19:17
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-19 20:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.