Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 10:52   #4681
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja dzisiaj idę na badania, jutro szkolenie bhp. Umowa z agencją do końca miesiąca - więc gdyby firma na której mi zależy się odezwała i przeszłabym kolejny etap to dla mnie idealnie.
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:04   #4682
marijaa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 41
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dłuższy czas mnie tutaj nie było, a widzę, że jednak udaje Wam się znaleźć pracę. Bo u mnie niestety, ale kolejny miesiąc bez zmian. Od dobrych 3 miesięcy nikt się nie odzywa. Startuję nawet na bardzo niskie stanowiska i nadal nic. Już sama nie wiem co zrobić.
Wszyscy w koło jeżdżą na jakieś wakacje, mają plany a ja stoję w miejscu.

Często też pojawiają się ogłoszenia od pracodawcy u którego pracowałam z jakieś 3 lata temu i sama nie wiem czy spróbować i wysłać CV, bo dobija mnie już siedzenie w domu, każdy dzień jest taki sam. Rodzice ciągle cisną z szukaniem pracy, ale ja nic na to nie poradzę, że nikt się nie odzywa. Wstydzą się mnie i rozgadują niektórym, że pracuję w zawodzie, a to jest zwykłe kłamstwo. Nie dość, że jest mi ciężko psychicznie to nawet nie mam wsparcia z ich strony.

Edytowane przez marijaa007
Czas edycji: 2020-08-17 o 11:16
marijaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 19:32   #4683
Kayk0
Rozeznanie
 
Avatar Kayk0
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 612
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

U mnie powiedzieli, że wolne mogę sobie odebrać do końca roku za ten dzień.
W piątek planuje brać wolne, żeby oddać krew.

W pracy średnio, mi też bardzo przeszkadza hałas i chaotyczny sposób w jaki pracują.

W międzyczasie odkąd zaczełam tu pracować dzwoniły już 2 firmy zaprosić mnie na rozmowe o prace - apikacje z konca czerwca lub początku lipca.
Kayk0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 19:54   #4684
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Chyba przegapiłam dyskusję o hałasie , w jakimś open spejsie jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 20:51   #4685
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Powiem Wam że mam już serdecznie dość wszystkiego, całego tego szukania pracy, nerwów że tyle miesięcy i nic. Jestem już zobojętniała i otępiała, wcześniej jakoś nie martwiłam się o przyszłość bo sądziłam że naprawdę coś znajdę a teraz oszczędności topnieją i zaczynam na przemian panikować i próbować to przespać.

Cały czas mam mozliwość powrotu do starej firmy od września, ale tym razem za minimalna krajową bo firma wyrównała pensje do tej kwoty i nawet jesli za kilka miesięcy coś dorzucą to pod stołem, nie ma szans żeby na umowie była wyższa kasa, po koronie się boją. Z jednej strony to więcej niż zasiłek ale jest to kwota za ktorą nie ma szans sie utrzymac, no po prostu nie ma i już. Nie wiem jak ludzie to robią gdy utrzymują się sami i sami wynajmują. No i znowu uwiązałabym się 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia (prawie 4 lata pracowałam w tej firmie) i nie mogłabym odejść do innej lepiej płatnej pracy albo chociaz z perspektywa rozwoju na który w starej firmie nie moge liczyć. Totalnie nie wiem co robić. Czy proponować im ze wrócę na umowe zlecenie (żeby sie nie wiązać i cały czas szukac innej pracy) czy że wrócę bez umowy? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?


Naprawdę liczyłam że znajdę przyzwoitą pracę, że w końcu zrobie jakiś postęp, będzie rozwój, nawet sie cieszyłam jak przez korone mnie zwolnili. No i miałam w planie kupic mieszkanie i chciałam żeby w nowej pracy jak najszybciej leciał potrzebny do kredytu okres zatrudnienia a tu co?

Ale żale wylałam, przepraszam

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-08-17 o 20:52
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 21:21   #4686
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
W piątek planuje brać wolne, żeby oddać krew.
Trzymam kciuki za prawidłową hemoglobinkę
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 21:54   #4687
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dziewczyny orientujecie się jaki kurs pedagogiczny trzeba skończyć, żeby można było pracować w szkole? Szukam jakiejś alternatywy w razie czego ale w Internecie znalazłam podyplomówke, któtra trwa 3 semestry, jak i kursy online w wymiarze 48h.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 22:44   #4688
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Skąd pewność że będziesz mieć 3 mies okres wypowiedzenia tam? Pytałaś kadrowej? Bo wydaje mi się, że skoro miałaś tam zlecenie i przerwę w pracy teraz to się liczy od nowa okres wypowiedzenia. Rozwój schodzi na plan dalszy jak się nie ma co do garnka włożyć czy z czego opłacić rachunki...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 22:51   #4689
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Skąd pewność że będziesz mieć 3 mies okres wypowiedzenia tam? Pytałaś kadrowej? Bo wydaje mi się, że skoro miałaś tam zlecenie i przerwę w pracy teraz to się liczy od nowa okres wypowiedzenia. Rozwój schodzi na plan dalszy jak się nie ma co do garnka włożyć czy z czego opłacić rachunki...
Miałam wcześniej umowę o pracę na czas nieokreślony, teraz proponowali nadal umowę o pracę na czas nieokreślony. Też myślałam że po przerwie wszystko nalicza się od nowa i zaczynam z czysta karta, nawet tu na wątku się kiedyś pytałam i chyba stotek mi tak napisała ale coś mi świtało o sumowaniu okresu zatrudnienia i dopytalam jeszcze jednej znajomej co ma firmę i mogła się dopytać księgowej + na plotkowym zadałam pytanie i odpowiedzi były że się sumuje okres zatrudnienia.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 07:39   #4690
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja to mam pecha, nie uwierzycie

Dzisiaj były kolejne konsultacje CV, zapisałam się a tu zonk. Czekam i czekam, aż mnie wpuszczą do pokoju.. w końcu dałam spokój i przyszedł mail, 20 minut po teoretycznym rozpoczęciu konsultacji, że mają problemy techniczne i rozmowa się nie odbędzie ale moje CV jest profesjonalne i odpowiada standardom

Nie wiem w ogóle co jest grane, czemu mam takiego pecha

Dodatkowy termin jest 20 sierpnia jakby ktoś chciał

A w robocie się okazało, że pół roku na które miałam mieć przedłużoną umowę to według pani prezes termin koniec grudnia, także tego

Gdzie na te konsultacje można się zapisać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up

Edytowane przez niezapominajka012
Czas edycji: 2020-08-18 o 07:53
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 08:13   #4691
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Gdzie na te konsultacje można się zapisać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tutaj: https://konsultacjecv.pracuj.pl/

Najbliższy termin 20 sierpnia, jeszcze jest kilka godzin
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 08:52   #4692
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Powiem Wam że mam już serdecznie dość wszystkiego, całego tego szukania pracy, nerwów że tyle miesięcy i nic. Jestem już zobojętniała i otępiała, wcześniej jakoś nie martwiłam się o przyszłość bo sądziłam że naprawdę coś znajdę a teraz oszczędności topnieją i zaczynam na przemian panikować i próbować to przespać.

Cały czas mam mozliwość powrotu do starej firmy od września, ale tym razem za minimalna krajową bo firma wyrównała pensje do tej kwoty i nawet jesli za kilka miesięcy coś dorzucą to pod stołem, nie ma szans żeby na umowie była wyższa kasa, po koronie się boją. Z jednej strony to więcej niż zasiłek ale jest to kwota za ktorą nie ma szans sie utrzymac, no po prostu nie ma i już. Nie wiem jak ludzie to robią gdy utrzymują się sami i sami wynajmują. No i znowu uwiązałabym się 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia (prawie 4 lata pracowałam w tej firmie) i nie mogłabym odejść do innej lepiej płatnej pracy albo chociaz z perspektywa rozwoju na który w starej firmie nie moge liczyć. Totalnie nie wiem co robić. Czy proponować im ze wrócę na umowe zlecenie (żeby sie nie wiązać i cały czas szukac innej pracy) czy że wrócę bez umowy? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?


Naprawdę liczyłam że znajdę przyzwoitą pracę, że w końcu zrobie jakiś postęp, będzie rozwój, nawet sie cieszyłam jak przez korone mnie zwolnili. No i miałam w planie kupic mieszkanie i chciałam żeby w nowej pracy jak najszybciej leciał potrzebny do kredytu okres zatrudnienia a tu co?

Ale żale wylałam, przepraszam

A jak oni mogą podejść do propozycji umowy zlecenia? Ja bym spróbowała się dogadać, na pewno nie zniosłabym psychicznie wydłużających się poszukiwań. Możesz tylko ogólnie napisać, czy szukasz pracy w dużym mieście?

Rozumiem Ciebie, bo sama się utrzymuję, jeszcze niedawno sama wynajmowałam i za minimalną to nie wyobrażam sobie tego (nie byłabym w stanie opłacić mieszkania nawet). Współczuję Ci. Ale nie możemy się poddawać, masz prawo być smutna i zdołowana, ale ważne jest to, co możesz zrobić - podstawa to właśnie zatrudnienie.

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale niektóre banki zgadzają się nawet na kredyt przy 3 miesiącach zatrudnienia, więc to nie jest tak, że jak tutaj zwiążesz się UOP to będziesz musiała czekać nie wiadomo jak długo. Wszystko zależy od wielkości kredytu, wkładu własnego itd.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 11:52   #4693
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Hej, czytam Was cały czas, chociaż się nie odzywam.
Od kilku miesięcy wysyłam CV i nic. Miałam jedną rozmowę przez telefon, kompletnie mnie zaskoczyli i wypadłam słabo staram się przeglądać codziennie ogloszenia, wysyłam minimum jedno CV, nawet jeśli praca nie do końca by mi odpowiadała.
Niby nie muszę łapać szybko byle czego, bo partner spokojnie nas utrzymuje, ale córka coraz starsza, a ja czuję się beznadziejnie siedząc bez sensu w domu. Mam wrażenie, że z każdym miesiącem będzie mi coraz trudniej wrócić do pracy, bo przerwa w CV coraz bardziej się wydłuża.. Nawet jak wysyłam do sklepów to nikt się nie odzywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:44   #4694
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88074778]A jak oni mogą podejść do propozycji umowy zlecenia? Ja bym spróbowała się dogadać, na pewno nie zniosłabym psychicznie wydłużających się poszukiwań. Możesz tylko ogólnie napisać, czy szukasz pracy w dużym mieście?

Rozumiem Ciebie, bo sama się utrzymuję, jeszcze niedawno sama wynajmowałam i za minimalną to nie wyobrażam sobie tego (nie byłabym w stanie opłacić mieszkania nawet). Współczuję Ci. Ale nie możemy się poddawać, masz prawo być smutna i zdołowana, ale ważne jest to, co możesz zrobić - podstawa to właśnie zatrudnienie.

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale niektóre banki zgadzają się nawet na kredyt przy 3 miesiącach zatrudnienia, więc to nie jest tak, że jak tutaj zwiążesz się UOP to będziesz musiała czekać nie wiadomo jak długo. Wszystko zależy od wielkości kredytu, wkładu własnego itd.[/QUOTE]

Szukam pracy w miescie powyżej 500tys i myślałam że mam dzięki temu spore szanse a tu psikus
Ale pewnie to wina tego że w CV mam same typowo studenckie pracę i ta jedna ostatnia zgodna z kierunkiem wykształcenia, tak ubogie doświadczenie mnie chyba dyskwalifikuje. A wybredna nie jestem wysyłam na wszystko oprócz sklepów, call center sprzedażowego, prac tzw fizycznych.

Nie wiem jak mogą podejść do propozycji umowy zlecenia, za to dowiedziałam się jak mogą podejść do propozycji pracy bez umowy. Okazało się że ktos już próbował się tak dogadać i temu komis chodziło o to aby dostawać pracując na czarno minimalną krajową + zasiłek przez czas aż firma się nie podniesie po kryzysie z covidem a szefowie zrozumieli to tak że ta osoba dostanie ok 900zl zasiłku więc oni dopłaca mu 1000zl miesięcznie za pracę dzięki czemu nadal finalnie będzie zarabiał minimalną krajową jak reszta pracowników i będzie sprawiedliwie

Ponarzekalam sobie tu w watku bo nie mam komu na żywo, ale przeglądam oferty dalej i nie poddaje się.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 21:05   #4695
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez marijaa007 Pokaż wiadomość
Dłuższy czas mnie tutaj nie było, a widzę, że jednak udaje Wam się znaleźć pracę. Bo u mnie niestety, ale kolejny miesiąc bez zmian. Od dobrych 3 miesięcy nikt się nie odzywa. Startuję nawet na bardzo niskie stanowiska i nadal nic. Już sama nie wiem co zrobić.
Wszyscy w koło jeżdżą na jakieś wakacje, mają plany a ja stoję w miejscu.

Często też pojawiają się ogłoszenia od pracodawcy u którego pracowałam z jakieś 3 lata temu i sama nie wiem czy spróbować i wysłać CV, bo dobija mnie już siedzenie w domu, każdy dzień jest taki sam. Rodzice ciągle cisną z szukaniem pracy, ale ja nic na to nie poradzę, że nikt się nie odzywa. Wstydzą się mnie i rozgadują niektórym, że pracuję w zawodzie, a to jest zwykłe kłamstwo. Nie dość, że jest mi ciężko psychicznie to nawet nie mam wsparcia z ich strony.


Przykro sie czyta takie rzeczy Podwójna presja dla Ciebie...
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 07:35   #4696
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dziewczyny, czytam was i aż zrobiło mi się głupio.... i to dlatego, ze ja dostałam prace dosłownie w jeden dzień po 2 miesiącach poszukiwań i na nią marudzę a wy szukacie miesiącami i nic.

Posprawdzałam sobie osoby które pracują i pracowały w moim dziale i cóż... Wszyscy maja staż max. 3 lata, dużo osób po toku albo 2 przechodzi albo odchodzi. Planuje zrobić tak samo, bo to nie do końca moja bajka.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 07:56   #4697
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Hej
Zamierzam szukać nowej pracy. Ale najpierw chcę się dokształcić by mieć większe kwalifikacje. Czy ktoś z tego wątku robił kurs specjalisty ds. rachunkowości zarządczej w SKwP? Nie ma w necie opinii i zastanawiam się czy warto go zrobić. Obecnie pracuję w kontrolingu i dalej chcę iść tą drogą. Mój obecny szef jest nie do wytrzymania i chcę zwiększyć szansę na znalezienie lepszej pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2020-08-19 o 09:24
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 09:47   #4698
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam was i aż zrobiło mi się głupio.... i to dlatego, ze ja dostałam prace dosłownie w jeden dzień po 2 miesiącach poszukiwań i na nią marudzę a wy szukacie miesiącami i nic.
Nie ma Ci co być głupio, daj spokój
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 15:23   #4699
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Hej
Zamierzam szukać nowej pracy. Ale najpierw chcę się dokształcić by mieć większe kwalifikacje. Czy ktoś z tego wątku robił kurs specjalisty ds. rachunkowości zarządczej w SKwP? Nie ma w necie opinii i zastanawiam się czy warto go zrobić. Obecnie pracuję w kontrolingu i dalej chcę iść tą drogą. Mój obecny szef jest nie do wytrzymania i chcę zwiększyć szansę na znalezienie lepszej pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A miało być fajnie, chyba niedługo tam jesteś...?
Ja zamierzam ale nic ciekawego dla siebie nie widzę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 21:20   #4700
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
A miało być fajnie, chyba niedługo tam jesteś...?
Ja zamierzam ale nic ciekawego dla siebie nie widzę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Było fajnie. Ale ówczesny szef odszedł i od kilku miesięcy jest nowy. Nie ogarnia wielu rzeczy - non stop zadaje te same pytania. Często siedzę po godzinach. Wszystko jest na wczoraj. Do tego nie dochodzą do mnie informacje "z góry", bo nowy szef nikomu z załogi ich nie przekazuje. Wieczny stres. Ciężko się pracuje w takiej atmosferze. Dlatego stwierdziłam, że czas na zmiany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 19:26   #4701
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Witajcie wracam powoli do świata żywych - od wtorku pracuję. Zgodziłam się na pracę w miejscu, do którego najmniej chciałam iść. I w sumie z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że miałam rację W sumie póki co mam umowę przez agencję na 2 tygodnie, więc mam czas na zapoznanie się i przemyślenie sprawy. W sobotę o 12 mam rozmowę kwalifikacyjną jako konsultant w salonie jednej z firm telekomunikacyjnych. Z jednej strony zupełnie inne warunki pracy (jedna zmiana zamiast 3), ale z drugiej strony wkurza mnie, że jest to totalnie poza wykształceniem...
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 21:21   #4702
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Witajcie wracam powoli do świata żywych - od wtorku pracuję. Zgodziłam się na pracę w miejscu, do którego najmniej chciałam iść. I w sumie z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że miałam rację W sumie póki co mam umowę przez agencję na 2 tygodnie, więc mam czas na zapoznanie się i przemyślenie sprawy. W sobotę o 12 mam rozmowę kwalifikacyjną jako konsultant w salonie jednej z firm telekomunikacyjnych. Z jednej strony zupełnie inne warunki pracy (jedna zmiana zamiast 3), ale z drugiej strony wkurza mnie, że jest to totalnie poza wykształceniem...
A co jest nie tak z miejscem, w którym teraz pracujesz? To praca zgodna z Twoim wykształceniem? Możesz się tam nauczyć czegoś nowego, wzbogacić CV?
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 21:39   #4703
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez marijaa007 Pokaż wiadomość
Rodzice ciągle cisną z szukaniem pracy, ale ja nic na to nie poradzę, że nikt się nie odzywa. Wstydzą się mnie i rozgadują niektórym, że pracuję w zawodzie, a to jest zwykłe kłamstwo. Nie dość, że jest mi ciężko psychicznie to nawet nie mam wsparcia z ich strony.
Bardzo współczuję i przytulam. Przykre to zachowanie rodziców, mój ojciec mimo że mieszka daleko ode mnie to w momencie gdy miałam zmieniać pracę lub jej nie miałam też tylko o to pytał, aż w końcu powiedziałam mu co o tym myślę.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Powiem Wam że mam już serdecznie dość wszystkiego, całego tego szukania pracy, nerwów że tyle miesięcy i nic.
Nie wiem jak ludzie to robią gdy utrzymują się sami i sami wynajmują. Czy proponować im ze wrócę na umowe zlecenie (żeby sie nie wiązać i cały czas szukac innej pracy) czy że wrócę bez umowy? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?
Przytulam tak samo. Smutno mi że tyle osób tutaj ma taką padakę z pracą, że w ogóle jest taka lipa.
Też nie wiem jak ludzie dają radę, mnie za minimalną nawet na wynajęcie pokoju i utrzymanie się miesiąc by nie było raczej stać ;/
Teraz mam trochę więcej, ale na duże miasto to nadal nie jest wysoka kwota i sama bym ledwo dała radę.

Zlecenie może bym rozważyła, na pewno nie bez umowy. Wiązanie się 3 miesięcznym wypowiedzeniem też jest straszne, z poprzedniej pracy zwolniłam się miesiąc przez tym jak bym na to wskoczyła.


Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za prawidłową hemoglobinkę
Ja też trzymam! W styczniu pierwszy raz odważyłam się iść na oddawanie krwi i co? miałam hemoglobinę za niską o 0,2
W czerwcu na następnej akcji już się nie wybierałam xD

Dobrze, że jutro piątek
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 22:54   #4704
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, macie dzisiaj wolne? Ja wybrałam sobie dzisiaj za jutrzejsze święto i trochę się ,,odgruzowałam", bo znalazłam na szybko termin u fryzjera z moim odrostem od lutego. Pochodziłam po sklepach ale nic ciekawego nawet nie ma, kupiłam tylko eleganckie spodnie za 30zł i koszulkę z lnu za 20zł. Chyba już nie umiem kupować stacjonarnie albo oni same szmaty teraz wystawiają w sklepach...
W pracy uczę się i robię coraz więcej, chociaż nadal denerwuje mnie i bardzo męczy hałas. 5 osób rozmawiających na raz to za dużo dla mnie. O 22 mam już odlot do krainy snów. Będę chyba uczestniczyła w rozmowach na temat funkcjonowania aplikacji i przyjmowania zgłoszeń w jej sprawie więc mam nadzieję, że uda mi się jakoś na tym ,,wybić". Już wiem, dlaczego tak im się spodobałam z tym angielskim, wprowadzaniem aplikacji, tłumaczeniami i podejściem projektowym. Wszystko nabrało sensu. A z przełożoną chodziłam do jednego gimnazjum i się kojarzymy.
Nic nie ma bo się wszystko sprzedaje online. A w stacjonarkach jakieś niedobitki zostają. Ja stwierdziłam, że wcale za galeriami nie tęsknię. Za zakupami ciuchowymi też nie. Coś kupiłam, ale leży i czeka na odbiór na jutro. Z odbiorem paczek wygrał...rower.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 04:52   #4705
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z miejscem, w którym teraz pracujesz? To praca zgodna z Twoim wykształceniem? Możesz się tam nauczyć czegoś nowego, wzbogacić CV?
Ogólnie zakład ma najgorsza opinię wśród pracowników, wszyscy mówią że to raczej obóz pracy. Praca na 3 zmiany za marne pieniądze jak dla mnie. Najpierw umowa na agencję, dopiero po około pół roku można przejść na umowę bezpośrednio z firmą żeby mieć wszystkie benefity. Praca jest w kontroli jakości procesu - więc proces trzeba mieć w małym palcu. Ogólnie praca zgodna z moim wykształceniem i ścieżką kariery zawodowej. Czy mogę się czegoś nauczyć? No tak - zarządzania jakością zgodną z filozofią Lean, co w sumie jest też tematem mojego doktoratu.
Rozmawiałam o tym z TŻ wczoraj. Doszliśmy do wniosku ze nie nadaje się na konsultanta w salonie, nie mam nerwów do ludzi 🤪 poza tym, jakbym chciała coś osiągnąć to muszę zacząć od zera i dopiero piąć się w górę. Teoretycznie nauka i opanowanie całego procesu powinny nam zająć 2-3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 11:43   #4706
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Hej
Zamierzam szukać nowej pracy. Ale najpierw chcę się dokształcić by mieć większe kwalifikacje. Czy ktoś z tego wątku robił kurs specjalisty ds. rachunkowości zarządczej w SKwP? Nie ma w necie opinii i zastanawiam się czy warto go zrobić. Obecnie pracuję w kontrolingu i dalej chcę iść tą drogą. Mój obecny szef jest nie do wytrzymania i chcę zwiększyć szansę na znalezienie lepszej pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A po jakich studiach jesteś?





Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Ogólnie zakład ma najgorsza opinię wśród pracowników, wszyscy mówią że to raczej obóz pracy. Praca na 3 zmiany za marne pieniądze jak dla mnie. Najpierw umowa na agencję, dopiero po około pół roku można przejść na umowę bezpośrednio z firmą żeby mieć wszystkie benefity. Praca jest w kontroli jakości procesu - więc proces trzeba mieć w małym palcu. Ogólnie praca zgodna z moim wykształceniem i ścieżką kariery zawodowej. Czy mogę się czegoś nauczyć? No tak - zarządzania jakością zgodną z filozofią Lean, co w sumie jest też tematem mojego doktoratu.
Rozmawiałam o tym z TŻ wczoraj. Doszliśmy do wniosku ze nie nadaje się na konsultanta w salonie, nie mam nerwów do ludzi 🤪 poza tym, jakbym chciała coś osiągnąć to muszę zacząć od zera i dopiero piąć się w górę. Teoretycznie nauka i opanowanie całego procesu powinny nam zająć 2-3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wg mnie to dobre podejście Taka prawda, że trzeba zaczynać od zera. Ja w pierwszej pracy zarabiałam tyle, że grubo ponad połowę pensji wydawałam na pokój (!) w moim mieście, co mi mocno ciążyło, ale jakoś dałam radę.


Nie uwierzycie, co zrobiłam. Rozmawiałam z koleżanką od rekrutacji i stwierdziła, że jednak powinnam wstawić to zdjęcie, na moim poziomie doświadczenia niestety coś może mi to dać. Co? Głównie to, że jest jakaś relacja rekrutera ze mną xD Bardziej wie, kim jestem. No więc wstawiłam ryja, wysłałam 4 cv do wczoraj i wszystkie mam rozpatrywane Jeszcze trochę podrasowałyśmy moje cv w zakresie układu.
Ogólnie zdjęcie sobie zrobiłam sama na chacie, bo musiałam to zrobić w bardzo konkretnym momencie (taki impuls wewnętrzny), nie jest pro, ale jest sympatyczne. Obawiam się, że mój ryj może być najlepszą pozycją mojego cv xD
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 13:45   #4707
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez netya Pokaż wiadomość
Przytulam tak samo. Smutno mi że tyle osób tutaj ma taką padakę z pracą, że w ogóle jest taka lipa.


Zlecenie może bym rozważyła, na pewno nie bez umowy. Wiązanie się 3 miesięcznym wypowiedzeniem też jest straszne, z poprzedniej pracy zwolniłam się miesiąc przez tym jak bym na to wskoczyła.

Ja wcześniej nawet sie cieszylam że jakos zleciały te 3 lata i wskoczyłam na 3 miesięczne wypowiedzenie, ale wtedy była to praca za zupełnie inne pieniądze i troche mnie to podratowało przy koronie bo branża w której pracowałam stanęła natychmiast i przynajmniej przez te 3 miesiące była wypłata, to był ogromny plus, ale przy niższej kasie nie chciałabym się już tak wiązać
Ok to jakby co to bede prowadzila rozmowy w kierunku umowy zlecenia, zobaczymy jaka będzie reakcja.

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Rozmawiałam o tym z TŻ wczoraj. Doszliśmy do wniosku ze nie nadaje się na konsultanta w salonie, nie mam nerwów do ludzi 🤪 poza tym, jakbym chciała coś osiągnąć to muszę zacząć od zera i dopiero piąć się w górę. Teoretycznie nauka i opanowanie całego procesu powinny nam zająć 2-3 miesiące.
Ja tez nie nadawałabym się do obslugi klienta bezpośrednio w salonie sprzedaży, całe studia pracowałam w sklepach i troche w call center i juz po prostu wiem że to nie dla mnie i nie ma co próbować do tego wracać
2-3 miesiące szybko zlecą a jeśli ma to dodatkowo związek z Twoim doktoratem to moga z tego zajęcia być same plusy w przyszłości

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88083205]

Nie uwierzycie, co zrobiłam. Rozmawiałam z koleżanką od rekrutacji i stwierdziła, że jednak powinnam wstawić to zdjęcie, na moim poziomie doświadczenia niestety coś może mi to dać. Co? Głównie to, że jest jakaś relacja rekrutera ze mną xD Bardziej wie, kim jestem. No więc wstawiłam ryja, wysłałam 4 cv do wczoraj i wszystkie mam rozpatrywane Jeszcze trochę podrasowałyśmy moje cv w zakresie układu.
Ogólnie zdjęcie sobie zrobiłam sama na chacie, bo musiałam to zrobić w bardzo konkretnym momencie (taki impuls wewnętrzny), nie jest pro, ale jest sympatyczne. Obawiam się, że mój ryj może być najlepszą pozycją mojego cv xD [/QUOTE]

Hahahaha a tak sie przed tym broniłaś
Ja też mam zdjęcie "z ręki" ale tak wykadrowane że nie widać tego i do tego czarno białe bo lepiej mi się wtapia wizualnie w szablon CV i w kolorze wyglądałam jakoś dziuniowato


Dostałam dziś podziękowanie za udział w rekrutacji na stanowisko na które aplikowałam w kwietniu a rekrutacja zakończyła sie w połowie maja hahahaha
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 15:50   #4708
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88083205]
Wg mnie to dobre podejście Taka prawda, że trzeba zaczynać od zera. Ja w pierwszej pracy zarabiałam tyle, że grubo ponad połowę pensji wydawałam na pokój (!) w moim mieście, co mi mocno ciążyło, ale jakoś dałam radę.[/QUOTE]
Powoli zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że TŻ ma rację. Np. dzisiaj miałam 1,5 godziny dla siebie, bez nadzoru czy przymusu i poszłam robić to, na co miałam ochotę (oczywiście zgodnie z obowiązkami) i nawet mi się zaczęło podobać. Widocznie potrzebuję trochę wolności w pracy
[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88083205]Obawiam się, że mój ryj może być najlepszą pozycją mojego cv xD [/QUOTE]
You made my day
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ja tez nie nadawałabym się do obslugi klienta bezpośrednio w salonie sprzedaży, całe studia pracowałam w sklepach i troche w call center i juz po prostu wiem że to nie dla mnie i nie ma co próbować do tego wracać
2-3 miesiące szybko zlecą a jeśli ma to dodatkowo związek z Twoim doktoratem to moga z tego zajęcia być same plusy w przyszłości
Wiesz, doktorat jest już na ukończeniu, więc w żaden sposób już na niego to nie wpłynie. Ale jak najbardziej samo to, że jest to typowy przemysł i produkcja ma związek z moim wykształceniem

A do obsługi klienta się nie nadaję, bo wiem sama po sobie jak upierdliwi bywają ludzie Na rozmowę pójdę, bo głupio już odwołać, ale raczej zostanę tu gdzie jestem. Kolejna umowa prawdopodobnie będzie na miesiąc, może odezwie się druga firma produkcyjna

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dostałam dziś podziękowanie za udział w rekrutacji na stanowisko na które aplikowałam w kwietniu a rekrutacja zakończyła sie w połowie maja hahahaha
To i tak, że dostałaś. Mi niektórzy, a w sumie większość, w ogóle nie dziękuje
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 15:57   #4709
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość

Hahahaha a tak sie przed tym broniłaś
Ja też mam zdjęcie "z ręki" ale tak wykadrowane że nie widać tego i do tego czarno białe bo lepiej mi się wtapia wizualnie w szablon CV i w kolorze wyglądałam jakoś dziuniowato


Dostałam dziś podziękowanie za udział w rekrutacji na stanowisko na które aplikowałam w kwietniu a rekrutacja zakończyła sie w połowie maja hahahaha

No, broniłam się, bo nie jest to zgodne z moim podejściem. Nie chcę być oceniana przez pryzmat wyglądu. Jak już będę miała te kilka lat doświadczenia więcej to narka, nie będę załączać foty, niech oni o mnie wtedy walczą.

U mnie nie widać, że z rąsi, ale mam szare ściany w chacie, no i słabe naświetlenie do południa, bo okna od południowo-zachodniej strony - widać, że trochę po ciemku było hahahah

Ja jak patrzę na siebie na to foto to widzę tam bez kitu talent sprzedażowy, czas sprzedać siebie
A teraz najlepsze: 2 godziny temu odebrałam tel., mam rozmowę w związku z cv wysłanym kilka tygodni temu, we wtorek. Nie jaram się już tak mocno-mocno-mocno, ale chociaż trochę tak, do pracy miałabym świetny dojazd, 20 minut spod chaty Niech chociaż nie będą niemili to będę już zadowolona Rozmowa w moim ulubionym składzie, kobieta + facet - jego wystalkowałam, ale jej nie mogę
U mnie w firmie zmiany, będziemy miec lepszą premię od października, no i wreszcie zadaniowo rozliczany czas pracy... a nie, że musieliśmy odrabiać, mimo że można było się wyrobić wcześniej. Teraz w czasach korony tak właśnie pracujemy i ile to jest czasu więcej! Niech tak będzie dalej, bo ja mam naprawdę fajne osoby w zespole, zasłużyły, żeby być lepiej traktowane i zarabiać więcej.

Rety, jaka ekscytacja, ile emotek! Czasem to wygląda, co piszę, jakbym miała 15 lat.
Życzę wszystkim wspaniałego weekendu, wysłania cv na dobre oferty i uzyskania dobrych telefonów już w poniedziałek

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Powoli zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że TŻ ma rację. Np. dzisiaj miałam 1,5 godziny dla siebie, bez nadzoru czy przymusu i poszłam robić to, na co miałam ochotę (oczywiście zgodnie z obowiązkami) i nawet mi się zaczęło podobać. Widocznie potrzebuję trochę wolności w pracy

Ja całą sobą czuję, jak to dobrze, żeby robić coś, co się w miarę lubi i jest to zgodne z naszymi ambicjami i celami. Ja wiem, że bym wytrzymała gdziekolwiek, gdyby teraz cokolwiek się stało i trzeba by szukać pracy na cito. Ale rety, to naprawdę świetne uczucie, jak się robi to, co w miarę rozumiemy, rozwijamy się w tym. Ponadto pamiętaj, że jak zdobędziesz doświadczenie to ze swoim wykształceniem za kilka lat będziesz miała świetne oferty.
Ja zawsze myślę, tak jak nawet teraz rozkminiam swoje poszukiwania (jestem ciągle na etapie tytułu wątku: nigdy się nie poddamy xD) to myślę, że kiedyś się będę z tego śmiała i będę doceniała, jak wiele dałam radę osiągnąć i wytrzymać.
Także korona na głowę i jedziesz!
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-21, 18:43   #4710
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 496
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość

Dostałam dziś podziękowanie za udział w rekrutacji na stanowisko na które aplikowałam w kwietniu a rekrutacja zakończyła sie w połowie maja hahahaha
Brałam w lutym i marcu udział w bardzo długiej rekrutacji:

1. rozmowa z rekruterem
2. rozmowa z hiring managerem
3. trzy godzinne rozmowy: z innym dyrektorem na cały region w firmie (stakeholder), podwładnym oraz peer
4. rozmowa z 2 stakeholderami
5. dostarczenie kilku referencji

Po tym wszystkim rekruter kilka razy dzwonił i mówił, że już już za chwilę podejmą decyzję.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nawet symbolicznej, jednozdaniowej odpowiedzi.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88084054]No, broniłam się, bo nie jest to zgodne z moim podejściem. Nie chcę być oceniana przez pryzmat wyglądu.[/QUOTE]

Też tak miałam, ale od kiedy rekrutuję widzę to trochę inaczej: osobę ze zdjęciem naprawdę łatwiej zapamiętać niż bez. Masz w systemie np. 10 osób do sprawdzenia, większość z podobnymi cefałkami i jak potem chcesz jeszcze raz do kogoś wrócić to łatwiej skojarzyć jak ktoś miał zdjęcie ("gościu z jeżykiem", "blondynka podobna do Rachel z Przyjaciół").

Na ocenę wyglądu nie ma w tym czasu.

Edytowane przez 9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81
Czas edycji: 2020-08-21 o 18:47
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.