Pytanie do Pana Dr - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 17:10   #1
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question

Pytanie do Pana Dr


Witam,
jestem w 16 tyg ciąży, to moja 1 ciąża, wszystko rozwija się prawidłowo, od tygodnia mam dziwne czerwone krostki na wzgórku łonowym. (ok. 1 - 2 mm, 5 szt) jedną z nich wycisnęłam, wyszła z tego mała gulka tak jakby konsystencji wosku. z ranki ciekła krew, zdezynfekowałam wodą utlenioną. dziś byłam u pani ginekolog i powiedziałam jej o tym, obejrzała te zmiany, w pierwszym momencie powiedziała, że to zapalenie mieszków włosowych ale później stwierdziła, że może to być mięczak zakaźny, skierowała mnie do dermatologa. dermatolog czytając skierowanie i oglądając zmiany uznała, że może być mięczak zakaźny lub zapalenie mieszka włosowego. powiedziała, że są to małe zmiany i nie ma co ich wypalać i dała mi wodny roztwór fioletu gencjanowego. jednak ja udałam się jeszcze do innego dermatologa który to stwierdził że są to zwykłe potówki ale na wszelki wypadek dał mi ten sam fiolet. ( dermatolodzy uznali, że jeśli mam uczulenie na salicylany to nic innego mi nie wymyślą skoro jestem w ciąży) a ja się boje, że to może być coś innego, że zarażę dziecko i męża

proszę o odpowiedz
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne

Edytowane przez princess_m
Czas edycji: 2013-07-10 o 14:15
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:15   #2
Jacek Tulimowski
Raczkowanie
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Pytanie do Pana Dr

Szanowna Pani, stawia mnie Pani w dość kłopotliwej klinicznie sytuacji wszelkie zmiany na skórze i błonach śluzowych wymagają obejrzenia. Nie znam lekarzy którzy bez obejrzenia zmiany są w stanie postawić rozpoznanie i zalecić leczenie.
Jacek Tulimowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:12   #3
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Pytanie do Pana Dr

Cytat:
Napisane przez Jacek Tulimowski Pokaż wiadomość
Szanowna Pani, stawia mnie Pani w dość kłopotliwej klinicznie sytuacji wszelkie zmiany na skórze i błonach śluzowych wymagają obejrzenia. Nie znam lekarzy którzy bez obejrzenia zmiany są w stanie postawić rozpoznanie i zalecić leczenie.
poszłam do innego dermatologa, okazało się że jest to jednak mięczak zakaźny, tak mały ale jednak jest. kazano mi go usunąć przez wyciśnięcie i smarować jodyna przez 2 tyg. Myśli Pan że ta jodyna to bezpieczna jest w ciąży?
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:05   #4
elizabettta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie do Pana Dr

czy zna ktoś może ten portal? https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/jforum/ginekolog
elizabettta jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.