Świece zapachowe - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 13:55   #631
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe

Sandalwood Vanilla - moje wczorajsze odkrycie. Sam zapach przepiękny, dosłowne połączenie wanilii i delikatnej drzewnej nuty - nie pogardziłabym perfumami o takim zapachu. Co do samego palenia to użyłam wosku z pokrojonego samplerka i może to tylko moje wrażenie ale wydawało się że słabiej pachniał. Nie był to zapach snujący się po pomieszczeniu a raczej przycupnięty wokół kominka.
Mimo to kompozycja przepiękna. Spróbuję tez mixu z beach woodem - uważam, że nuta waniliowa ciekawie podkręca ten zapach.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:58   #632
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość


Aha, przed organizacją zamówień warto zapytać moderatorów forum Perfumy czy nie mają zastrzeżeń i ustalić jakieś ogólne zasady. Osobiście wolałabym żeby zamówienia nie odbywały się na tym wątku, bo dyskusje świecowe zgubią się w gąszczu postów organizacyjnych
Ja w ogóle zrobiłabym nowy wątek na temat YC. W pierwszym poście opisy zapachów, linii zapachowych itp. Czasem mam ochotę przeczytać Waszą recenzję i muszę później szukać kilka stron wstecz
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:01   #633
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle zrobiłabym nowy wątek na temat YC. W pierwszym poście opisy zapachów, linii zapachowych itp. Czasem mam ochotę przeczytać Waszą recenzję i muszę później szukać kilka stron wstecz
klask i:

też o tym myślałam
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:02   #634
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A oto moje woski
Niestety Camomile Tea właśnie mi się skończył... I, co gorsza, skończyły mi się tealighty
Śliczności Coś na lato się znajdzie i coś na mroźną zimę

Nie mogę się zdecydować jakie woski chciałabym kupić i coraz bardziej zaczyna mi brakować woskowego-świeczkowego KWC. Na KWC są room spraye (np. z Voluspy) a taki wosk, to przeca nic innego, jak pachnidło pokojowe. Może zapytać modów co sądzą na ten temat? Jak myślicie?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:02   #635
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Świece zapachowe

Może trzeba posiedzieć na Ebay i poszukać jakiegoś sprzedawcy z ofertami kup teraz
Ja posiedzę dzisiaj i moze znajdę coś odpowiedniego.

Wklejam moj zapalony kominek Akurat topił się Warm Spice
Na zdjęciu widać też szkatułkę w której mam woski. Jak przyjdą kolejne ( a już sa w drodze ) to chyba szkatułka będzie za mała
Rozejrzę się za jakąś fajną puszką.
No i muszę kupić gdzieś woreczki z tym żyłkowym zamknięciem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9251.jpg (85,3 KB, 172 załadowań)
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:14   #636
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
W ogóle jak używacie tych miseczek przy topieniu wosków? Dodatkowo kładziecie je na górze, żeby nie zabrudzić kominka roztopionym woskiem?
Ja używam papilotów silikonowych, pasują idealnie do kwiatka YC, zwłaszcza zielony.

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
U mnie zawsze ćwiartka wosku to dwa wypalone tealighty, wtedy wiem, że czas wymienić wosk
A jakiej firmy masz tealight? Bo u mnie schodzi więcej niż dwa, palę te z ikea, a teraz kupiłam 27 w Biedronce (za 4 zł)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam od tego użytkownika http://www.ebay.com/sch/babyjake1955...&_trksid=p3686

Mega szybka wysyłka, paczka doszła po 8 dniach. Ona ma dużo wosków, ale są to pojedyncze sztuki i są to aukcje. Koszt wysyłki do 40 wosków to (z tego co pamiętam) 16 $. Nie wiem jak wyglądałby koszt wysyłki gdyby były w paczce świece
Może udałoby się z nim jakoś dogadać na opcję kup teraz. W sumie pewnie całkiem pokaźna ilość by się nam uzbierała.

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Też tak macie, że jak jest tak ładnie na dworze szkoda Wam palić kominek ? Bo aktualnie mam okno otwarte na oścież i chłonę złotą polską jesień
Czekam aż się ściemni lub temperatura spadnie i odpalam

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A oto moje woski
Niestety Camomile Tea właśnie mi się skończył... I, co gorsza, skończyły mi się tealighty
Widzę, że tylko waniliowej babeczki nie mam z Twojego zbioru i fluffy towels.
Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Sandalwood Vanilla - moje wczorajsze odkrycie. Sam zapach przepiękny, dosłowne połączenie wanilii i delikatnej drzewnej nuty - nie pogardziłabym perfumami o takim zapachu. Co do samego palenia to użyłam wosku z pokrojonego samplerka i może to tylko moje wrażenie ale wydawało się że słabiej pachniał. Nie był to zapach snujący się po pomieszczeniu a raczej przycupnięty wokół kominka.
Mimo to kompozycja przepiękna. Spróbuję tez mixu z beach woodem - uważam, że nuta waniliowa ciekawie podkręca ten zapach.
Nie paliłam go jeszcze. Ale przez folijkę pachnie przepięknie i znam ten zapach z jakiś perfum. Czeka na specjalny dzień

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle zrobiłabym nowy wątek na temat YC. W pierwszym poście opisy zapachów, linii zapachowych itp. Czasem mam ochotę przeczytać Waszą recenzję i muszę później szukać kilka stron wstecz
Może updateować pierwszy post i zrobić w nim linki do postów z opisem?


A dzisiaj widziałam w TkMaxx'ie malutkie świeczki z drewienkiem. Maluteńka świeczka kosztowała 19,90 innych opcji nie było. Dostępne były 3 czy 4 wersje zapachowe, jednak żadna mi się nie spodobała.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:16   #637
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Świece zapachowe

Jest osobny wątek o YC, na plotkowym chyba. Ja raczej wiecej będę się udzielać tutaj, bo interesują mnie świece zapachowe ogólnie, nie tylko YC. Mam nadzieję, że będzie dołączać do wątku więcej osób i podsuną też propozycje na świece o zapachu perfum

Baambi podoba mi się twój kominek, kształt ma taki jak mój ale widzę, że jest rzeżbiony (mój jest gladki)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 14:43   #638
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Witam
również jestem świecoholiczką, zapachoholiczką, która nie wyobraża sobie życia bez pięknych zapachów <3
Ostatnio czuję się kompletnie uzależniona od wosków Yankee Candle, pewnie za sprawą czytania Waszego wątku
Dziś przyszedł do mnie zestaw 10 wosków ze światazapachów.
W kominku pali się Blissful Autumn i jestem oczarowana! Tak pachnie jesienny dzień spędzony w domu kiedy na dworze słota, spadają liście, a my zanurzamy się pod ciepłym kocem z kubkiem kakao, wsuwając jednocześnie wielki kawał maślanego, ciepłego ciasta z konfiturami śliwkowymi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg default.jpg (156,1 KB, 43 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:52   #639
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Lele - ja mam woski z Ikei, ale te z Rossmanna też palą się ok. 4 godziny.
Co do aktualizacji pierwszego posta, to niestety może to zrobić tylko autorka, która się nie udziela na wątku

A co do zakupów na ebay - można by było napisać do tej pani, może przy większych zakupach mogła sprzedać woski bez aukcji za 1 $ / sztuka. Może ma również jakieś zapasy, które nie są wystawione na aukcjach
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:06   #640
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Na KWC są room spraye (np. z Voluspy) a taki wosk, to przeca nic innego, jak pachnidło pokojowe. Może zapytać modów co sądzą na ten temat? Jak myślicie?
Te Voluspy zapewne zostały zaakceptowane w drodze wyjątku, bo nadają się też do aplikacji na skórę. YC jednak nie - a szkoda

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Sandalwood Vanilla - moje wczorajsze odkrycie. Sam zapach przepiękny, dosłowne połączenie wanilii i delikatnej drzewnej nuty - nie pogardziłabym perfumami o takim zapachu. Co do samego palenia to użyłam wosku z pokrojonego samplerka i może to tylko moje wrażenie ale wydawało się że słabiej pachniał. Nie był to zapach snujący się po pomieszczeniu a raczej przycupnięty wokół kominka.
Mimo to kompozycja przepiękna. Spróbuję tez mixu z beach woodem - uważam, że nuta waniliowa ciekawie podkręca ten zapach.
Ktoś wspominał, że podobne do Angela

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
No i muszę kupić gdzieś woreczki z tym żyłkowym zamknięciem.
Ja kupowałam swojego czasu na Allegro, ale to nie dziwota, tam jest wszystko

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
W kominku pali się Blissful Autumn i jestem oczarowana! Tak pachnie jesienny dzień spędzony w domu kiedy na dworze słota, spadają liście, a my zanurzamy się pod ciepłym kocem z kubkiem kakao, wsuwając jednocześnie wielki kawał maślanego, ciepłego ciasta z konfiturami śliwkowymi.
O wow


Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg woski 1.jpg (98,4 KB, 51 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:12   #641
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Te Voluspy zapewne zostały zaakceptowane w drodze wyjątku, bo nadają się też do aplikacji na skórę. YC jednak nie - a szkoda

Ktoś wspominał, że podobne do Angela

Ja kupowałam swojego czasu na Allegro, ale to nie dziwota, tam jest wszystko

O wow


Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe
O rany Bardzo mi się podoba ten ebay'owy nalot! Sama chyba się skuszę, bo polskie sklepy są ubogie w asortyment.
Ile płaciłaś za przesyłkę tak w sumie? Opłaca się?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 16:13   #642
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że podobne do Angela
Moim zdaniem bardziej do OI
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:13   #643
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Te Voluspy zapewne zostały zaakceptowane w drodze wyjątku, bo nadają się też do aplikacji na skórę. YC jednak nie - a szkoda

Ktoś wspominał, że podobne do Angela

Ja kupowałam swojego czasu na Allegro, ale to nie dziwota, tam jest wszystko

O wow


Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe
Fajne zapachy, niedostępne w Polsce A ile zapłaciłaś i u kogo kupiłaś?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:48   #644
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Fajne zapachy, niedostępne w Polsce A ile zapłaciłaś i u kogo kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
O rany Bardzo mi się podoba ten ebay'owy nalot! Sama chyba się skuszę, bo polskie sklepy są ubogie w asortyment.
Ile płaciłaś za przesyłkę tak w sumie? Opłaca się?
Dziewczyny, no właśnie cały dzień dumałam czy brać, czy nie brać. Przesyłka (ze Stanów) kosztuje tyle, ile woski Czyli po ok. 60 zł. Doszłam do wniosku, że mi się należy
Komplet był totalnie ustawiony pod mój gust

Sprzedawca jest tu - http://www.ebay.pl/sch/pegasus5477/m...&_trksid=p3686
Nie "specjalizuje się" w YC. Pozostałe 2 zestawy już nie robią imo takiego szału

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardziej do OI
O, czyli nie może być źle Na pewno przy okazji się skuszę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:00   #645
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Kurczę jak aukcje to nie wiem, czy będę chętna, bo na pewno będzie więcej chętnych na jeden zapach...Lepiej by było ze strony YC chyba? Wtedy na bank bym chciała

U mnie w kominku wczoraj było Vanilla Cupcake (jako, że mam słabość do spożywczych słodziaków ). Ładny, czuć i wanilię i lukier i nutkę cytryny. ALE - niech Was Bóg broni przed zapaleniem kominka w małym pokoju - skończyło się wietrzeniem i moim bólem głowy. Suma summarum wosk powędrował do torebki, będzie odpalany tylko na większych powierzchniach Wywalił mnie z kapci

Zamówiłam prawie wszystkie woski z nowej kolekcji, czekam teraz, aż przyjadę do rodzinnego domu, żeby je obadać

Też tak macie, że jak jest tak ładnie na dworze szkoda Wam palić kominek ? Bo aktualnie mam okno otwarte na oścież i chłonę złotą polską jesień

Jak dla mnie Vanilla Cupcake jest idealnie słodki . Właśnie wróciłam do domu i od samych drzwi otulił mnie ten zapach

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A oto moje woski
Niestety Camomile Tea właśnie mi się skończył... I, co gorsza, skończyły mi się tealighty
Katastrofa z tymi tealightami

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle zrobiłabym nowy wątek na temat YC. W pierwszym poście opisy zapachów, linii zapachowych itp. Czasem mam ochotę przeczytać Waszą recenzję i muszę później szukać kilka stron wstecz
Bardzo dobry pomysł



Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Wklejam moj zapalony kominek Akurat topił się Warm Spice
Na zdjęciu widać też szkatułkę w której mam woski. Jak przyjdą kolejne ( a już sa w drodze ) to chyba szkatułka będzie za mała
Rozejrzę się za jakąś fajną puszką.
No i muszę kupić gdzieś woreczki z tym żyłkowym zamknięciem.
Bardzo ładny kominek

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe

Ukradnę Ci je. Oddawaj
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:22   #646
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

ladyI, haha, nie ma opcji
Wczoraj paliłam Vanilla Cupcake w sypialni, ciekawe czy jeszcze je dziś zwącham jak w końcu wrócę do domu z roboty Uwielbiam ten zapach.

Jeśli chciałybyście w pierwszym poście zamieścić jakąś treść, to myślę, że po zredagowaniu modka może go wkleić. Raczej nie byłoby z tym problemu
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:23   #647
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no właśnie cały dzień dumałam czy brać, czy nie brać. Przesyłka (ze Stanów) kosztuje tyle, ile woski Czyli po ok. 60 zł. Doszłam do wniosku, że mi się należy
Komplet był totalnie ustawiony pod mój gust

Sprzedawca jest tu - http://www.ebay.pl/sch/pegasus5477/m...&_trksid=p3686
Nie "specjalizuje się" w YC. Pozostałe 2 zestawy już nie robią imo takiego szału

O, czyli nie może być źle Na pewno przy okazji się skuszę
Czyli w sumie wychodzi 6 zł za wosk. Tyle samo byś zapłaciła tutaj, a przynjamniej masz woski, których w Polsce nigdzie nie kupisz
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:26   #648
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Czyli w sumie wychodzi 6 zł za wosk. Tyle samo byś zapłaciła tutaj, a przynjamniej masz woski, których w Polsce nigdzie nie kupisz
No nie do końca 6zł (ok 10 licząc koszt razem z przesyłką) - ale masz rację, tych słodziaków w Polandii bym nie dostała Nazwy boskie, oby zapach szedł z nimi w parze.
Przesyłka ma być u mnie między 3.11 a 9.11. To jeszcze szmat czasu - dużo wosku się do tego czasu wypali
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:16   #649
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Dziewczyny, a widziałyście może "na żywo" potpourri? http://swiatzapachow.pl/pl/c/POTPOURRI/169
Są pięknie zrobione, myślałam, żeby zrobić sobie prezent na święta i kupić wersję cynamonową. Mam dużą łazienkę (większą niż sypialnia) i już widzę oczami wyobraźni szklaną misę z potpourri na półce
A na zapach domu w zakładce "nowości" nowe zestawy tumblerów
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 18:21   #650
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Te Voluspy zapewne zostały zaakceptowane w drodze wyjątku, bo nadają się też do aplikacji na skórę. YC jednak nie - a szkoda

Ktoś wspominał, że podobne do Angela

Ja kupowałam swojego czasu na Allegro, ale to nie dziwota, tam jest wszystko

O wow


Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe
Ale zazdroszczę
Dlaczego w Polsce jest ograniczony wybór?
Jakby ktoś robił zakupy na stronie YC lub e-bayu to się piszę ale po 8 listopada
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2012-10-19 o 18:23
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:09   #651
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
hmm, zapach bardzo lekki, jak skórka cytryny Wg mnie nie jest sztuczny





dzieki

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w woskach

Dzisiaj zapaliłam na pół godzinki czereśniowy i pachnie jak chupa-chups czereśniowy.
i jak zapach? ma migdalowo-miodowe akcenty? tego gorzkiego migdala nie znosze
ale tez dzis to kupilam (w Renomie jest -25% na zapachy miesiaca - stacjonarnie), bo pachnial calkiem ladnie
wzielam tez mandarynke z zurawina i wlasnie sie rozpala...bardzo przyjemny (chyba wezme jeszcze kilka sztuk)


Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Mi też wedding day nie przypadł do gustu, pachnie mi mydłem

Zamówiłam 6 nowych wosków Zdecydowanie zabawa z YC uzależnia!
Czekam na moją paczuszkę
Żałuję tylko, że w polskich sklepach internetowych jest tak malo zapachów...
Gdzie jest waszym zdaniem największa róznorodność? Chciałabym próbować coraz to nowe woski
to ja dopisuje do listy chciejstw



Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość

znalazłam nowe zastosowanie dla wosków, które juz przestały pachnieć - jako, że mam trochę olejków eterycznych, wlewam te olejki do tego roztopionego wosku i mam znów wosk zapachowy , w każdym razie te olejki lepiej czuć na wosku niż na wodzie i nie trzeba pilnować miseczki, żeby nie wyschła
a ja tak 'zepsulam' wosk...juz prawie nie bylo go czuc i dodalam olejku...i wyszedl jakis wstretny chemiczny zapach, okropny (dodalam biala herbate z Home &You, a pozniej probowalam to ratowac olejkiem rozanym, ale sie nie udalo)....moze nie wszystkie olejki sie do tego nadaja?
mialyscie podobne przejscia?

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Śliczności Coś na lato się znajdzie i coś na mroźną zimę

Nie mogę się zdecydować jakie woski chciałabym kupić i coraz bardziej zaczyna mi brakować woskowego-świeczkowego KWC. Na KWC są room spraye (np. z Voluspy) a taki wosk, to przeca nic innego, jak pachnidło pokojowe. Może zapytać modów co sądzą na ten temat? Jak myślicie?
dobrym pomyslem jest podpiecie recenzji w pierwszym poscie (skoro w KWC sie nie da)

ja sie troche gubie w tych zapachach na razie i chetnie bym taka sciage poczytala

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jest osobny wątek o YC, na plotkowym chyba. Ja raczej wiecej będę się udzielać tutaj, bo interesują mnie świece zapachowe ogólnie, nie tylko YC. Mam nadzieję, że będzie dołączać do wątku więcej osób i podsuną też propozycje na świece o zapachu perfum

Baambi podoba mi się twój kominek, kształt ma taki jak mój ale widzę, że jest rzeżbiony (mój jest gladki)
ja kilka razy robilam sobie swiece o zapachu perfum do swiecy bezzapachowej, do takiego zasychajacego wosku psikalam ulubione perfumy...efekt byl po odpaleniu, ale nie trwalo to zbyt dlugo
marza mi sie swiece perfumowane, ale ich ceny mnie przerazaja (sa porownywalne z cenami perfum)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Te Voluspy zapewne zostały zaakceptowane w drodze wyjątku, bo nadają się też do aplikacji na skórę. YC jednak nie - a szkoda

Ktoś wspominał, że podobne do Angela

Ja kupowałam swojego czasu na Allegro, ale to nie dziwota, tam jest wszystko

O wow


Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Buttercream
- Spice Cake
- Autumn Fruit
- Vanilla Caramel
- White Chocolate Mint
- Chocolate Truffle
- Cranberry Chutney
- Christmas Cookie
- Milk&Cookies
- Oatmel Cookie
- Chocolate Cupcake
- Vanilla Cookie


Już kupiłam też setkę tealightów z Ikei (na marginesie, zauważyłyście, że jest na nich notka "made in Poland"?) i zaraz wyszperam z All woreczki strunowe
moje (z carrefoura - 13.99/100szt) tez sa polskie...i maja bardzo intrygujace piktogramy...szczegolnie ten ostatni mi sie podoba (foto)

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Może trzeba posiedzieć na Ebay i poszukać jakiegoś sprzedawcy z ofertami kup teraz
Ja posiedzę dzisiaj i moze znajdę coś odpowiedniego.

Wklejam moj zapalony kominek Akurat topił się Warm Spice
Na zdjęciu widać też szkatułkę w której mam woski. Jak przyjdą kolejne ( a już sa w drodze ) to chyba szkatułka będzie za mała
Rozejrzę się za jakąś fajną puszką.
No i muszę kupić gdzieś woreczki z tym żyłkowym zamknięciem.
sliczny kominek

a te woski trzymacie wszystkie razem w pudlach/kartonikach/szkatulkach itp? czy kazdy dodatkowo jest zapakowany osobno (np. w woreczek strunowy? bo same to chyba moga sie pomieszac zapachy? czy nie ma takiej obawy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201210195600.jpg (97,4 KB, 32 załadowań)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:13   #652
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe

Magda-na pewno Wedding Day Ci się spodobaZauważyłam,że obie lubimy takie ,,praniowe" zapachy,więc jestem tego na 100% pewna
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:15   #653
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Ja swoje woski trzymam w pudełkach, a te otwarte trzymam w osobnym pudełeczku i dodatkowo każdy wosk wrzuciłam do torebki strunowej
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:20   #654
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Magda-na pewno Wedding Day Ci się spodobaZauważyłam,że obie lubimy takie ,,praniowe" zapachy,więc jestem tego na 100% pewna


super, w takim razie dopisuje do listy zakupowej
dziekuje za cenna wskazowke
pranie i Cleany uwielbiam...dlatego zaczelam od Clean Cotton (i musze zrobic zapas tego cudnego zapachu)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja swoje woski trzymam w pudełkach, a te otwarte trzymam w osobnym pudełeczku i dodatkowo każdy wosk wrzuciłam do torebki strunowej
w takim razie juz wiem co bede trzymala w wielkim kuferku (slicznym, ale nie mialam pomyslu czym go wypelnic)...dziekuje:roza :
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:21   #655
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Świece zapachowe

Ja też z wielką ochotą dołączyłabym do zamówienia Tymczasem czekam na moją paczuchę, myślę że we wtorek będzie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:30   #656
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

a jak pachnie Vanilla Lime? bardziej waniliowa, czy cytrynowa?
i czemu w opisie pojawiaja sie jagody
http://zapachdomu.pl/Wanilia-i-limon...tarty-p552.php
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 06:54   #657
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a jak pachnie Vanilla Lime? bardziej waniliowa, czy cytrynowa?
i czemu w opisie pojawiaja sie jagody
http://zapachdomu.pl/Wanilia-i-limon...tarty-p552.php
Ja opisów z Zapach Domu nawet nie czytam Jak mam wątpliwości to zawsze wchodzę na stronę oficjalną http://www.yankeecandle.com/fragrance/vanilla-lime
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 09:04   #658
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Ja mam tealighty z Rossmana, są dość dobre, palą się dłużej niż 4 h

Ależ ja zapach Vanilla Cupcake bardzo lubię, ale nie mogę mieć go w moim małym studenckim pokoiku, bo dusi mnie, chłopa i moje zwierzaki Wiem, że w domu rodzinnym spróbuję, mam większy pokój, będę mogła zaszaleć your Angel - wszystkie słodziaki! Mniam!
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:25   #659
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a jak pachnie Vanilla Lime? bardziej waniliowa, czy cytrynowa?
i czemu w opisie pojawiaja sie jagody
http://zapachdomu.pl/Wanilia-i-limon...tarty-p552.php
Jak dla mnie bliżej limonki .
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:43   #660
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Skusiłam się na pierwszy nalot na YC z Ebay. Przyleci do mnie to, co na fotce. Wszystko słodkie i do schrupania
- Autumn Fruit
- White Chocolate Mint
Pięknie prosze o recenzje

Odpaliłam wczoraj wosk Midnight Jasmine. Zapach prześliczny, ale bardzo delikatny, wolałabym, żeby miał więcej mocy
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.