Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 19:51   #3091
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu faktycznie kolor wyglada u mnie jakby sloneczny, ale jasny mialo byc jasniej?
tak chciałam jaśniej ale i chłodniej
no właśnie kolor wyszedł raczej naturalnie niż chłodno ,ale to kameleon dziś na dworze wyjęłam lusterko i w cieniu kolor jest zimny i srebrzysty, ale na tym odcinku co była farba nałożona czyli jakieś 3 -4cm od głowy , a poniżej jest słoneczny ,natomiast w słońcu i sztucznym oświetleniu całośc wygląda słonecznie i nic się nie odcina nawet mam fotke w drugim pokoju robiłam w którym nie mam słońca i widać ten efekt na zdjęciu
zobaczę jak umyje pare razy włosy jak kolor się będzie zachowywał bo bądź co bądź taki naturalny tez mi się podoba
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:41   #3092
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A gdzie można te Pixie dostać?
czy raczej ciężka sprawa z dostępnością?
ja wlasnie kupowalam na allegro, teraz widze jakis inny, fioletowy...
Ale ten hakuro tez jest bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
h50 podobno ogólnie bardzo duzy jest

Ja mam porównanie z tym moim flat topem z elfa. Niby ten h50s jest malutki ale sama sie zdziwilam bo fajnie sie z nim pracuje
Ja h50 lubie mimo wszystko nie lubie tej kulki, chyba h54, jakos musze duzo sie namachac
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O super, bede bardzo wdzieczna Bo jak pójde do Rosska to u mnie nie ma w pobliżu nigdzie tak żeby mieli Revlona i nie bede miała jak porównać.
okej, zrobilam teraz wieczorem, z lampa jutro tez zrobię
aaa i jednak 180 mam w starej wersji- wyglada na to, ze na taka jeszcze sie zalapalam
DSC_0652.jpg

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak chciałam jaśniej ale i chłodniej
no właśnie kolor wyszedł raczej naturalnie niż chłodno ,ale to kameleon dziś na dworze wyjęłam lusterko i w cieniu kolor jest zimny i srebrzysty, ale na tym odcinku co była farba nałożona czyli jakieś 3 -4cm od głowy , a poniżej jest słoneczny ,natomiast w słońcu i sztucznym oświetleniu całośc wygląda słonecznie i nic się nie odcina nawet mam fotke w drugim pokoju robiłam w którym nie mam słońca i widać ten efekt na zdjęciu
zobaczę jak umyje pare razy włosy jak kolor się będzie zachowywał bo bądź co bądź taki naturalny tez mi się podoba
Moze faktycznie jeszcze sie domyje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:57   #3093
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupowalam na allegro, teraz widze jakis inny, fioletowy...
Ale ten hakuro tez jest bardzo fajny

Ja h50 lubie mimo wszystko nie lubie tej kulki, chyba h54, jakos musze duzo sie namachac

okej, zrobilam teraz wieczorem, z lampa jutro tez zrobię
aaa i jednak 180 mam w starej wersji- wyglada na to, ze na taka jeszcze sie zalapalam
Załącznik 5483352


Moze faktycznie jeszcze sie domyje
O dziekuje
To 52 moge brac spokojnie Ona chyba jest kolorystycznie podobna do 180 z revlona tylko lekko bardziej żółta, czy mi sie zdaje? Nie jest ci teraz za ciemny ten healthy mix? Bo on sie chyba bardziej wpasowuje?
I ktory lepszy, z serum czy bez?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 22:21   #3094
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O dziekuje
To 52 moge brac spokojnie Ona chyba jest kolorystycznie podobna do 180 z revlona tylko lekko bardziej żółta, czy mi sie zdaje? Nie jest ci teraz za ciemny ten healthy mix? Bo on sie chyba bardziej wpasowuje?
I ktory lepszy, z serum czy bez?
Tak, lepiej dopasowuje mi sie Bourjois niz Revlon. Wole HM od HMS bo lepiej kryje
i tak B jest zolta w porownaniu do 180
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 22:57   #3095
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, teoretycznie po ciazy moze sie zmienic tak naprawde wszystko. A jeśli chodzi o sama wrazliwosc, to ty zawsze maszynka goliłaś? dezynfekujesz zawsze maszynke przed uzyciem??



Przyszły moje pedzelki i Kylie wiesz co, jak zobaczylam ten h50s to sie przeraziłam ze taki mały. Ale przetestowałam sobie colorstaya poki jest jasno i powiem ci ze wcale nie trzeba sie nim tak namachać. I podkład jest wg mnie precyzyjniej nalożony niz moim wiekszym pedzlem z elfa. I o dziwo, mam lepszy mat na colorstayu Nie czuc tak podkładu na twarzy. Takze jestem super zadowolona

No i wyczaiłam kolor colorstaya i nie ma tragedii. Jest ociupinke za jasny, ale 180 ta nowa podobno jest ciemniejsza niz ta stara wiec byłby za ciemny. No i mógłby byc 150 troszke bardziej żółty.
I tak myśle żeby dokupic Healthy Mixa i mieszac ewentualnie jak bede potrzebowac wiekszego krycia z colorstayem.

Z photoready nie mam pojecia co zrobić. Jak sie go nie pozbede to chyba po prostu zostawie tez do mieszania z czymś. Bo wywalic mi szkoda.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------



Bunny ciesze sie strasznie
Super że TŻ cie docenia


A ja wam powiem ze ja w mojej pracy powoli nie wytrzymuje... mam dość.

I tak sie zastanawiam czy by nie zrobic kursu wizazu i nie zaczac w koncu w zawodzie czegos zrobic.
Albo kurs z ksiegowosci, kadr i płac i gdzies do jakiegos biura probowac sie wcisnac...

A co jest nie tak z twoja praca?
Widzisz ja miałam problemy i kłotnie z szefową, do tego bardzo malo mi płacili i mimo że z samej pracy bylam zadowolona bo to praca z dzieciakami a ja je uwielbiam to musiałam niestety zrezygnować... nadal nie wiem czy dobrze zrobiłam ale mój Tż stwiedzizł że odżyłam bardzo, jestem teraz mniej nerwowa
a co do kursu wizażu to bardzo dobry pomysł ale to jest dobra praca jako dodatek ale chyba nie da się z tego wyżyć niestety.


Laski ja też czekam na 22.11 i lece do Rossa na wyprzedaż


Kylie i co udało ci sie znaleźć to foto w czarnych włosach? bo umieram z ciekawości
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-17 o 23:14
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 23:26   #3096
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupowalam na allegro, teraz widze jakis inny, fioletowy...
Ale ten hakuro tez jest bardzo fajny

Ja h50 lubie mimo wszystko nie lubie tej kulki, chyba h54, jakos musze duzo sie namachac

okej, zrobilam teraz wieczorem, z lampa jutro tez zrobię
aaa i jednak 180 mam w starej wersji- wyglada na to, ze na taka jeszcze sie zalapalam
Załącznik 5483352


Moze faktycznie jeszcze sie domyje
a jak porównasz krycie nowego CS z burżujkiem?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 06:34   #3097
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie lubię siedzieć cały dzień w domu,bo wtedy pielgrzymuje od laptopa do lodówki i spowrotem
A to ciasteczko,a to jabłuszko,kotlecik,herbat ka,kanapeczka,ogóreczek i szklanka mleka
haha, znam to, mam to samo, a wiekszosc zimowych dni spędzam w domu, z przerwa na spacerek!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, teoretycznie po ciazy moze sie zmienic tak naprawde wszystko. A jeśli chodzi o sama wrazliwosc, to ty zawsze maszynka goliłaś? dezynfekujesz zawsze maszynke przed uzyciem??


I tak sie zastanawiam czy by nie zrobic kursu wizazu i nie zaczac w koncu w zawodzie czegos zrobic.
Albo kurs z ksiegowosci, kadr i płac i gdzies do jakiegos biura probowac sie wcisnac...
Jeszcze w samej ciąży było ok, a po porodzie- dramat w tej kwestii. Myślałam,że po połogu i gdy hormony wrócą do normy to będzie ok, ale minęło półtora roku.. Zawsze goliłam maszynką, nawet mam tę samą (tzn. już nówkę, ale ta sama marka), było ok, zero krostek a i mazidła mogłam walic swiezo po goleniu jakie chciałam, łącznie z samoopalaczami. A teraz nic, wale sudocrem na nogi to jest jako tako..


kursy to dobry pomysł
Sama chcę isc, jak cóka skonczy 3 lata i pójdzie do przedszkola (szkoda, ze wczesniej nikt mi z nią nie zostanie, choc obietnice były inne:/) zrobic jakiegoś technika i kurs. Moje wyzsze mi na nic (choc bez mgr, ale juz nie koncze tego..)



Kusicie tymi pędzelkami, ja zawsze paluchami A są jakieś pędzle do kupienia stacjonarnie, do podkładu?


Idę dziś zrobic testy na dłoni Revlona CS i MF LP, bo tez jest u mnie w promo za 28.99zł. Ja to sie jednak zastanawiam nad kolorami Ivory


Dziewczyny, bo nie pamiętam czy już o tym było, co sądzicie o nowej serii kosmetyków Syossa?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-11-18 o 07:39
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 07:38   #3098
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renatka a próbowałaś golarki elektrycznej?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 07:43   #3099
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Renatka a próbowałaś golarki elektrycznej?
nie, nie cierpię się tak bawic
Próowałam depilatora, wosk, pasty cukrowej, kremów. U mnie to naprawde nie ma sensu, bo zajmuje sporo czasu w porównaniu z jednorazówka a efekt mam maksymalnie na 3 dni. Dlatego musze znalezc sposób na maszynke
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 07:58   #3100
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

Kylie i co udało ci sie znaleźć to foto w czarnych włosach? bo umieram z ciekawości
dzisiaj wieczorem Ci wstawie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupowalam na allegro, teraz widze jakis inny, fioletowy...
Ale ten hakuro tez jest bardzo fajny

Ja h50 lubie mimo wszystko nie lubie tej kulki, chyba h54, jakos musze duzo sie namachac

okej, zrobilam teraz wieczorem, z lampa jutro tez zrobię
aaa i jednak 180 mam w starej wersji- wyglada na to, ze na taka jeszcze sie zalapalam
Załącznik 5483352
Teraz to juz całkiem mnie zamotałyście z tymi pędzlami
Ide dzisiaj do Natury jeszcze,może coś ciekawego wynajde
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 09:56   #3101
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=xXxKYLIExXx;4376532 2]dzisiaj wieczorem Ci wstawie


/QUOTE]

ok czekam z niecierpliwością !

jeszcze powiedz mi długo pracujesz tam u siebie w sklepie? Pytam bo u mnie w odzieżówkach w sklepach jest ciągła rotacja i tak to praca spoko, ale ciągle nowe osoby zatrudniają......


Laski poleććie mi jakis dobry korektor pod oczy coś żeby zakryło moje woreczki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 10:02   #3102
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nie, nie cierpię się tak bawic
Próowałam depilatora, wosk, pasty cukrowej, kremów. U mnie to naprawde nie ma sensu, bo zajmuje sporo czasu w porównaniu z jednorazówka a efekt mam maksymalnie na 3 dni. Dlatego musze znalezc sposób na maszynke
Renatka, ciąża może magicznie pozbawić przewrażliwienia, a nawet alergii. Niestety najczęściej bywa odwrotnie Kobiety mają pod tym względem przerąbane...

Twój problem bardzo dobrze znam, bo sama się z nim zmagałam bardzo długo. Jedyne metody dla mnie to golenie i laser, laser to inwestycja, na którą na razie sobie pozwolić nie mogę.

Mój problem został zredukowany do niemal zerowego od kiedy zaczęłam używać maszynki 5-ostrzowej (męska Gilette Fusion Proglide). Nie wiem czy próbowałaś kiedyś, wiele osób narzeka, bo słabiej golą. Największa zaleta 5-ostrzówek to ich nacisk, te 2 czy 3 ostrzowe mocniej naciskają miejscowo i bardziej "ryją" skórę. Zrywają więcej naskórka i przez to zwykle u wrażliwców nieprzyjemne uczucie. Taki mocniejszy peeling. Na uszkodzonej skórze łatwiej o nadkażenie. Skóra w geście obronnym zaczyna się pogrubiać, włoski mogą bardziej wrastać, staje się chropowata i niezbyt przyjemna.

Używam rok i nie wrócę do innych maszynek Niestety, najlepiej kupić w sklepie, na Allegro podróba goni podróbę, nawet w małych sklepikach je miewają. Warto polować na promocjach w sieciówkach albo kupić od kogoś, kto faktycznie kupuje w niemieckich drogeriach. Widziałam kiedyś porówanie podróbki i oryginału w zbliżeniu, masakra.

Wiem, że są osoby, które w życiu z jednorazówek nie zrezygnują Próbuj po każdym goleniu odkazić je delikatnie, polecam mydełko z nanosrebrem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nosrebrem.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:36   #3103
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a jak porównasz krycie nowego CS z burżujkiem?
Jeden i drugi wg mnie dobrze kryje, ale ja nie potrzebuje bardzo duzego krycia, chociaz nie powiem lubie jak podklad kryje
Bourjois jest opisany jako "healthy glow &flawless complexion" oraz "hydrated & luminous skin" dlatego tez skora po nim jest taka hmm bardziej glow- chociaz zadnych drobinek nie ma, a Revlon wydaje mi sie, ze daje wiekszy mat na twarzy ale krycie wg mnie podobne.
Bourjois HM Serum jest znacznie lżejszy, lubie go uzywac kiedy nie mam wiekszych problemow na buzi
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzisiaj wieczorem Ci wstawie


Teraz to juz całkiem mnie zamotałyście z tymi pędzlami
Ide dzisiaj do Natury jeszcze,może coś ciekawego wynajde
Poszukaj, ale Hakuro to dobra opcja
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

ok czekam z niecierpliwością !

jeszcze powiedz mi długo pracujesz tam u siebie w sklepie? Pytam bo u mnie w odzieżówkach w sklepach jest ciągła rotacja i tak to praca spoko, ale ciągle nowe osoby zatrudniają......


Laski poleććie mi jakis dobry korektor pod oczy coś żeby zakryło moje woreczki
A może ten nowy korektor Lumi od Loreala? Fajny jest, 01 ma taki fajny jasny, neutralny kolor, nie jest rozowy Opinie na wizazu ma slabe, ale najlepiej przetestowac samemu
Mam go, odkupilam od kolezanki, ale teraz nie moge go znalezc
Ostatnio tez kupilam w Naturze ten kamuflaz od Catrice w odcieniu 010 ale nie wiem czy nie jest za ciezki pod oczy... chociaz... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-cream.html
przyznam, ze raz go uzylam pod oczy



Wstawiam zdjęcia tych podkładów
1,2- w swietle dziennym
3,4- z lampą rozmazane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0657.jpg (30,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0658.jpg (28,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0661.jpg (29,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0660.jpg (24,3 KB, 10 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:44   #3104
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia masz te odzywke do rzes Revitalash? Jak sie sprawuje?
Zamowilam sobie to http://www.rossnet.pl/Produkt/Long4L...abeczka,327730 jedna z wizazystek u nas, ktora do nas przychodzi, powiedziala ze jest po tym taki sam efekt jak po Revitalash, ciekawe, ah ja naiwna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:51   #3105
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ok czekam z niecierpliwością !

jeszcze powiedz mi długo pracujesz tam u siebie w sklepie? Pytam bo u mnie w odzieżówkach w sklepach jest ciągła rotacja i tak to praca spoko, ale ciągle nowe osoby zatrudniają......
ja pracuje juz ponad rok
najwięcej rotacji to ja zauważam w Galeriach handlowych,najczesciej szukaja na uz i osoby uczace sie czyli tania sile robocza

kupilam sobie brazowe henne pierwszy raz w zyciu
za duzo bloga Isabell przegladam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:56   #3106
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja pracuje juz ponad rok
najwięcej rotacji to ja zauważam w Galeriach handlowych,najczesciej szukaja na uz i osoby uczace sie czyli tania sile robocza

kupilam sobie brazowe henne pierwszy raz w zyciu
za duzo bloga Isabell przegladam
ooo ja tez musze zrobic sobie henne
swoja droga nie wiem po co jej takie duze usta, wydaje mi sie ze do tej ladnej buzki sa za duze...
http://werun.se/isabelles/files/2013/11/IMG_8537-3.jpg
http://werun.se/isabelles/files/2013/10/IMG_5979-4.jpg
http://werun.se/isabelles/files/2012/06/IMG_7854-31.jpg

no same zobaczcie http://werun.se/isabelles/files/2013/10/IMG_4826-4.jpg
a kiedys tak ladnie http://werun.se/isabelles/files/2011/05/IMG_8062-12.jpg
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-11-18 o 10:59
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:01   #3107
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ja tez musze zrobic sobie henne
swoja droga nie wiem po co jej takie duze usta, wydaje mi sie ze do tej ladnej buzki sa za duze...
http://werun.se/isabelles/files/2013/11/IMG_8537-3.jpg
http://werun.se/isabelles/files/2013/10/IMG_5979-4.jpg
http://werun.se/isabelles/files/2012/06/IMG_7854-31.jpg
No możne troszkę za duże ma te usteczka,ale dla mnie jest po prostu śliczna Buzie ma na prawdę bardzo ładna i figurę tez
Styl widać,ze ma przemyślany i wszystko ładnie u niej współgra

No na tym zdjeciu co ma pomarańczowa pomadkę to faktycznie przegięcie

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-18 o 11:03
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:03   #3108
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No możne troszkę za duże ma te usteczka,ale dla mnie jest po prostu śliczna Buzie ma na prawdę bardzo ładna i figurę tez
Styl widać,ze ma przemyślany i wszystko ładnie u niej współgra
Zgadzam sie, buzke ma sliczna, figure no i fajnie sie ubiera
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:04   #3109
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kobitki

Ostatnio nie miałam czasu, żeby do was zaglądać. Synek była chory i non stop jakieś zabawy, bo się nudził. Ale dzisiaj już do szkoły maszeruje.


Tak na szybko, Bunny a dla mnie wymyśliłabyś jakąś mieszankę Londy?
.

Resztę nadrobię później, bo teraz będziemy zbierać się do szkoły
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 11:08   #3110
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, buzke ma sliczna, figure no i fajnie sie ubiera
Wiadomo , operacje tez swoje robią, ale przed tez była bardzo ładna
Wg mnie wcale nie musiała tego nosa i ust robić. Biust to spoko mogę zrozumieć, ale te wcześniejsze wcale nie były jej potrzebne
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:10   #3111
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Aha, i w Lidlu są zestawy Timotei, szampon + odżywka za 10 zł.


A, i wreszcie się zdecydowałam co do telefonu, i wzięłam sobię Nokię Lumia 620, białą.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:10   #3112
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wiadomo , operacje tez swoje robią, ale przed tez była bardzo ładna
Wg mnie wcale nie musiała tego nosa i ust robić. Biust to spoko mogę zrozumieć, ale te wcześniejsze wcale nie były jej potrzebne
Przed tez mi sie podobala
dobra, ide te brwi robic
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:14   #3113
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Przed tez mi sie podobala
dobra, ide te brwi robic
Ja juz widze te moje brwi jak je zrobie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:15   #3114
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Jeden i drugi wg mnie dobrze kryje, ale ja nie potrzebuje bardzo duzego krycia, chociaz nie powiem lubie jak podklad kryje
Bourjois jest opisany jako "healthy glow &flawless complexion" oraz "hydrated & luminous skin" dlatego tez skora po nim jest taka hmm bardziej glow- chociaz zadnych drobinek nie ma, a Revlon wydaje mi sie, ze daje wiekszy mat na twarzy ale krycie wg mnie podobne.
Bourjois HM Serum jest znacznie lżejszy, lubie go uzywac kiedy nie mam wiekszych problemow na buzi

Poszukaj, ale Hakuro to dobra opcja

A może ten nowy korektor Lumi od Loreala? Fajny jest, 01 ma taki fajny jasny, neutralny kolor, nie jest rozowy Opinie na wizazu ma slabe, ale najlepiej przetestowac samemu
Mam go, odkupilam od kolezanki, ale teraz nie moge go znalezc
Ostatnio tez kupilam w Naturze ten kamuflaz od Catrice w odcieniu 010 ale nie wiem czy nie jest za ciezki pod oczy... chociaz... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-cream.html
przyznam, ze raz go uzylam pod oczy



Wstawiam zdjęcia tych podkładów
1,2- w swietle dziennym
3,4- z lampą rozmazane
Dziekuje ci bardzo a powiedz mi ten 52 nie jest ci za ciemny? Bo taki podobny do 180 jest i juz sama nie wiem :d
Bo 150 w sumie na styk jest ok, mogłaby byc ciut ciemniejsza ale nieduzo. zależy od światła. Ale znowu boję sie z 51 wtopy jak z pr bo on niby tak samo jasny jak 150 a wyglada tragicznie :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:20   #3115
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziekuje ci bardzo a powiedz mi ten 52 nie jest ci za ciemny? Bo taki podobny do 180 jest i juz sama nie wiem :d
Bo 150 w sumie na styk jest ok, mogłaby byc ciut ciemniejsza ale nieduzo. zależy od światła. Ale znowu boję sie z 51 wtopy jak z pr bo on niby tak samo jasny jak 150 a wyglada tragicznie :/
wez 52 wyglada na podobny do 180, ale lepiej sie wtapia. Przetestuj w sklepie, ale wg mnie 51 bedzie za jasny, 52 jest w sam raz po rozsmarowaniu

Kylie dajesz ja juz siedze z henna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:26   #3116
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wez 52 wyglada na podobny do 180, ale lepiej sie wtapia. Przetestuj w sklepie, ale wg mnie 51 bedzie za jasny, 52 jest w sam raz po rozsmarowaniu

Kylie dajesz ja juz siedze z henna
hahahahha
ja teraz nie zrobie,bo mam szachla na twarzy
wieczorem sie za to wezme
ale juz sie boje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:26   #3117
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Renatka, ciąża może magicznie pozbawić przewrażliwienia, a nawet alergii. Niestety najczęściej bywa odwrotnie Kobiety mają pod tym względem przerąbane...

Twój problem bardzo dobrze znam, bo sama się z nim zmagałam bardzo długo. Jedyne metody dla mnie to golenie i laser, laser to inwestycja, na którą na razie sobie pozwolić nie mogę.

Mój problem został zredukowany do niemal zerowego od kiedy zaczęłam używać maszynki 5-ostrzowej (męska Gilette Fusion Proglide). Nie wiem czy próbowałaś kiedyś, wiele osób narzeka, bo słabiej golą. Największa zaleta 5-ostrzówek to ich nacisk, te 2 czy 3 ostrzowe mocniej naciskają miejscowo i bardziej "ryją" skórę. Zrywają więcej naskórka i przez to zwykle u wrażliwców nieprzyjemne uczucie. Taki mocniejszy peeling. Na uszkodzonej skórze łatwiej o nadkażenie. Skóra w geście obronnym zaczyna się pogrubiać, włoski mogą bardziej wrastać, staje się chropowata i niezbyt przyjemna.

Używam rok i nie wrócę do innych maszynek Niestety, najlepiej kupić w sklepie, na Allegro podróba goni podróbę, nawet w małych sklepikach je miewają. Warto polować na promocjach w sieciówkach albo kupić od kogoś, kto faktycznie kupuje w niemieckich drogeriach. Widziałam kiedyś porówanie podróbki i oryginału w zbliżeniu, masakra.

Wiem, że są osoby, które w życiu z jednorazówek nie zrezygnują Próbuj po każdym goleniu odkazić je delikatnie, polecam mydełko z nanosrebrem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nosrebrem.html
Tak, racja, mojej siostrze po 1 ciąży magicznie przeszła alergia na wszelką roślinnosc. Mi się nasiliła

Również nie stac mnie na laser na chwilę obecną, chociaz to moje marzenie.. Może kiedys

Jak to 5 ostrzówki gorzej golą? Myślałam, że lepiej

Ja mam w domu, poza gilletami 3 ostrzowymi TŻta, które lubię Taką jak na załączonym foto. odkażam, nic mi to nie daje..
A coś polecasz do smarowania 'po'?
W zasadzie to mojej skóry nie podrażnia i nie uczula nic, gdy odrosną mi na niej włoski i skóra zagoi sie po ostatnim goleniu- wtedy mam skóra odporną na wszystko, dosłownie. Ale gdy tylko się wydepiluje.. Mijają kolejne dni zanim dojde do ładu. A w tym czasie odpada KAŻDE smarowiło (a mam suchą skórę), nawet nie mogę używac wtedy zeli pod prysznic, czy chocby pachnących mydeł- jedyne co wtedy nie powieksza cierpień to biały jeleń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,7 KB, 6 załadowań)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-11-18 o 11:44
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:38   #3118
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

a bourjois jest dostępny w rossie?

A co się zmieniło w nowej wersji CS, oprócz tego, że kolory ciemniejsze są? i spf chyba mniejsze tak? a jak z opakowaniem?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:42   #3119
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a bourjois jest dostępny w rossie?

A co się zmieniło w nowej wersji CS, oprócz tego, że kolory ciemniejsze są? i spf chyba mniejsze tak? a jak z opakowaniem?
Tak, Burżujki sa w Rossie
Buteleczki CS bez zmian, dalej pompki nie posiadają
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:57   #3120
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przykro mi, że nie wyszło z pracą... Moim zdaniem dobrze, że zrezygnowałaś. Nie każdy ma tyle odporności psychicznej, żeby to wszystko znosić do czasu znalezienia kolejnej. Są ludzie, którzy machną na takie sytuacje ręką, a po pracy w ogóle nie myślą o tym. Wrażliwców taki stres zżera od środka, a od tego można się pochorować...

Fajnie, że masz jakiś pomysł na siebie, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Lavia, znalazłam fajną laskę o takim skandynawskim typie urody Cerę ma trochę za ciemną, ale i tak wygląda niesamowicie subtelnie. Polecam jej filmiki, też ma takie jasno-niebieskie oczy jak Ty

Przemiana z niewinnej dziewicy w blond-wampa Szkoda, że ja mam dwie lewe ręce do makijaży

świetny make up na wieczór lubię sobie taki machnąć

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Asia, jakbym sobie strzeliła takiego smoka, to chłop by mi nieśmiało zwrócił uwagę, że się mejkap mi się rozmazał


Moim zdaniem paletka jest o niebo lepsza. Henna farbuje tylko włoski, a mało która dziewczyna ma idealnie gęste brwi. Cień fajnie wypełnia te ubytki i można korygować kształt

Najbardziej polecam Ewę, o której tu wcześniej pisałam. Naprawdę fajnie tłumaczy bez wymądrzania się

filmik o brwiach
polecam też o kreskach to moja mistrzyni kresek

Maxineczka i Katosu też świetnie malują, ale rady Ewy lepiej do mnie trafiają.
ja używam do podkreślenia brwi zestawu do sylizacji brwi catrice polecam

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
22-28 listopada jest -40% na całą kolorówkę o ile baby nie wykupią wszystkiego

Paletki koniecznie spróbuj, można też matowym cieniem, ale Catrice mi bardzo odpowiada


Dzięki za wyczerpującą odpowiedz na temat Matrixa Myślę, że kiedyś się skuszę

A siostrzenicy wolałabym nie pokazywać, siostra niekoniecznie by sobie życzyła


No wiesz Asia, to jest dokładnie jak z koczkami, najładniejsze wychodzą takie zrobione do sprzątania
pisałam o tej promocji też czekam na nią mam wiele rzeczy na liście do kupienia, miałam kupować już ale jak dowiedziałam się to czekam, po co przepłacać a tak to machnę sobie jeszcze coś ekstra
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.