Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-28, 03:14   #181
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a przyjaciółka nie powinna o twoim dziecku myśleć że to bachor z rozdartą japą. bo to twoje dziecko i jest dla ciebie ważne.
Moja przyjaciółka może myśleć o moich bliskich jak chce.

Jakby moja mama i mój facet się nie lubili, to co mam zrobić? Przecież oni się lubić nie muszą. Jeśli dajmy na to, moja mama uważa, że mój facet jest zniewieścialy, a mój facet, że moja mama jest bezguściem.

Zakładając, że do siebie odnoszą się z szacunkiem, to sobie mogą myśleć wzajemnie, co chcą. Mogą nawet o tym rozmawiać z innymi ludźmi, dopóki nie dochodzi do pomówień.

Nie wiem, kto wymyślił zasadę, że moi bliscy mają się wzajemnie uwielbiać. Oni się mają tylko wzajemnie szanować, jak się spotkają. Jakby mój facet nie lubił mojej przyjaciółki, to mam z nim zerwać?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:56   #182
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Nie chciałabym mieć przyjaciółki, która odnosi się z pogardą o moich najbliższych. Bachor i darcie japy to słowa nacechowane negatywnie (w moim przekonaniu) i jeśli tym bardziej opowiadałaby w tym tonie za moimi plecami, to po prostu bym się zdystansowała.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 09:26   #183
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

57 wpisów w ciągu doby,

a w tle malutkie dziecko
niewykonalne


nie mów, że szybko piszesz bo w poprzednim życiu byłaś sekretarką
błędy robisz takie jakbyś się urwała z koronaferii
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 10:30   #184
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a przyjaciółka nie powinna o twoim dziecku myśleć że to bachor z rozdartą japą. bo to twoje dziecko i jest dla ciebie ważne.

---------- Dopisano o 03:55 ---------- Poprzedni post napisano o 03:52 ----------

no to albo przyjaciółka albo znajoma. przyjaciel nie musi kochać twojego dziecka ale rozpływając się brzydko nad nim okazuje brak szacunku tobie i twoim wyborom. pomijam że kretynizm bo niemowlaki to już w ogole mają to do siebie że opiekuna absorbują całkowicie. skoro jedna paniusia poszła z wizytą do drugiej mamusi to czego się spodziewała.
Dokładnie ale to przecież wszytko moja wina.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;87699874]57 wpisów w ciągu doby,

a w tle malutkie dziecko
niewykonalne


nie mów, że szybko piszesz bo w poprzednim życiu byłaś sekretarką
błędy robisz takie jakbyś się urwała z koronaferii[/QUOTE]

Spójrz na swoją pisownie i dopiero komentuj ok!?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 10:35   #185
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka może myśleć o moich bliskich jak chce.

Jakby moja mama i mój facet się nie lubili, to co mam zrobić? Przecież oni się lubić nie muszą. Jeśli dajmy na to, moja mama uważa, że mój facet jest zniewieścialy, a mój facet, że moja mama jest bezguściem.

Zakładając, że do siebie odnoszą się z szacunkiem, to sobie mogą myśleć wzajemnie, co chcą. Mogą nawet o tym rozmawiać z innymi ludźmi, dopóki nie dochodzi do pomówień.

Nie wiem, kto wymyślił zasadę, że moi bliscy mają się wzajemnie uwielbiać. Oni się mają tylko wzajemnie szanować, jak się spotkają. Jakby mój facet nie lubił mojej przyjaciółki, to mam z nim zerwać?
Nikt nie mówi o konieczności uwielbiania twoich dzieci czy rodzeństwa tylko szacunku dla twoich życiowych wyborów a to się nie objawia poprzez obelżywe wypowiedzi o tobie (to jest twoje dziecko plus krytyka dla ciebie że nie potrafiłaś ''zająć się właściwie'') ani do ciebie ani za twoimi plecami tym bardziej.



Jeśli ktoś kogo nazywasz przyjaciółką może mówić o tobie czy twojej rodzinie że to drący japę bachor, że np. twój facet to śmierdziel, że idiota; to tak samo twój facet o tobie może mówić gdy przytyjesz że zrobiłaś się tłustą maciorą. Jak Ci pasuje taka retoryka bo to taki fun to spoko.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 10:48   #186
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi o konieczności uwielbiania twoich dzieci czy rodzeństwa tylko szacunku dla twoich życiowych wyborów a to się nie objawia poprzez obelżywe wypowiedzi o tobie (to jest twoje dziecko plus krytyka dla ciebie że nie potrafiłaś ''zająć się właściwie'') ani do ciebie ani za twoimi plecami tym bardziej.



Jeśli ktoś kogo nazywasz przyjaciółką może mówić o tobie czy twojej rodzinie że to drący japę bachor, że np. twój facet to śmierdziel, że idiota; to tak samo twój facet o tobie może mówić gdy przytyjesz że zrobiłaś się tłustą maciorą. Jak Ci pasuje taka retoryka bo to taki fun to spoko.
Nie wydaje mi się czy by pasowało.Mam wrażenie że to się objawia względem dzieci tylko.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 11:21   #187
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Spójrz na swoją pisownie i dopiero komentuj ok!?

to była prowokacja, ciekawa byłam kiedy zareagujesz,
zareagowałaś tak szybko jak się spodziewałam


zaopiekuj się lepiej dzieckiem (o ile istnieje),

a nie odpowiadaniem na zaczepki, bo psica jest lepszą matką niż ty
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 12:25   #188
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;87700126]to była prowokacja, ciekawa byłam kiedy zareagujesz,
zareagowałaś tak szybko jak się spodziewałam


zaopiekuj się lepiej dzieckiem (o ile istnieje),

a nie odpowiadaniem na zaczepki, bo psica jest lepszą matką niż ty[/QUOTE]

Nie będziesz mi tutaj mówić jaką jestem matką ok?Kultury zero nie wiem jak można mieć tak prymitywny charakter.

Założę się że masz jakiś problem i odreagowujesz na innych ale jak ma ci być lepiej to nie ma sprawy.Mnie to nie rusza.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 12:46   #189
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

No ok, ciebie to nie rusza, jesteś ponadto, na wizażu nie lubimy dzieci, jestem bezdzietne lambafziary, które "jak urodzom to zobaczom".
Więc... Co tu jeszcze robisz?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 12:55   #190
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No ok, ciebie to nie rusza, jesteś ponadto, na wizażu nie lubimy dzieci, jestem bezdzietne lambafziary, które "jak urodzom to zobaczom".
Więc... Co tu jeszcze robisz?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Czemu mi wmawiasz coś co nie ma miejsca.Już pisałam że nie mam nic do kobiet co świadomie nie chcą mieć dzieci a ty wymyślasz jakieś bajki.

To że nie lubicie nie da się nie zauważyć.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 12:56   #191
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Czemu mi wmawiasz coś co nie ma miejsca.Już pisałam że nie mam nic do kobiet co świadomie nie chcą mieć dzieci a ty wymyślasz jakieś bajki.



To że nie lubicie nie da się nie zauważyć.
No to pytam, co tu jeszcze robisz?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 13:04   #192
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Dziewczyny, proszę natychmiast złagodzić tn wypowiedzi wzajemnych.

Ollencjo, bardzo Cię proszę o rozsądne argumenty. To o psicy było niepotrzebne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 00:03   #193
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę natychmiast złagodzić tn wypowiedzi wzajemnych.

Ollencjo, bardzo Cię proszę o rozsądne argumenty. To o psicy było niepotrzebne.
Problem w tym że racjonalne argumenty tutaj nic nie dają, MlodaMama ani razu nie odpowiedziała na pytanie czego oczekuje od użytkowniczek forum a na wszelkie opinie odpowiada pytaniami w stylu "Dlaczego wg Ciebie nie mogę" lub "czyli to ja jestem ta zła?", nie potrafi się rzeczowo odnieść do opinii osób które się z nią nie zgadzają więc po co w ogóle pytała? Wątek do niczego nie prowadzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 00:28   #194
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Sugeruję więc przestać odpowiadać na jej posty. Jej nie zależy na obiektywnej opinii Wizażanek, czy radach a jedynie na znalezieniu tu potwierdzenia słuszności swoich działań.

Naprawdę, warto narażać się na punkty dając się sprowokować? Moim zdaniem-nie warto. No i przede wszystkim- szkoda nerwów i klawiatury.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 08:58   #195
Beata2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 13
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ja bym nie odnawiała kontaktu z taką przyjaciółką i więcej nie wracała do tematu. ..

Bo to że Twoja niby przyjaciółka nie przepada za dziećmi nie daje jej w żaden sposób prawa do obrażania ich czy obsmarowywania w towarzystwie innych ludzi. Nie sądzę że jakaśkolwiek matka która kocha swoje dzieci byłaby obojętna na takie zachowanie ludzi względem własnych pociech. Dobrze że do niej zadzwoniłaś i powiedziałaś co leży ci na sercu.

Ja nie przepadam za facetem mojej dość bliskiej znajomej ale w życiu bym się tak nie zachowała bo szanuje ją i jej uczucia.
Beata2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 09:53   #196
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

A jak na moje, to określenie bachor drze jape i tak było mocno złagodzone, żeby nie wyjść na antydzieciora w rozmowie z 2 koleżanką. Zwłaszcza że pewnie wiedziała, że te informacje dojdą do autorki. Małe dzieci, które wyją tak, że ich uspokoić nie można, to nie słodki dźwięk macierzyństwa, tylko horror dla uszu. Mam troje bratankow, więc wiem coś o placzach. Tylko ich matka mówi przepraszam, idę uspokoić młodego, a nie popija kapuczinę, udając że się nic nie stalo. Autorka zachowuje się histerycznie i jest przewrazliwiona na punkcie swojego dziecka. A gdyby do mnie zadzwoniła z wyzwaniem od chamek, to bym wysmiala. Zwłaszcza, że jak mówię, według mnie cisnely jej się na usta o wiele gorsze słowa.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 10:23   #197
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
A jak na moje, to określenie bachor drze jape i tak było mocno złagodzone, żeby nie wyjść na antydzieciora w rozmowie z 2 koleżanką. Zwłaszcza że pewnie wiedziała, że te informacje dojdą do autorki. Małe dzieci, które wyją tak, że ich uspokoić nie można, to nie słodki dźwięk macierzyństwa, tylko horror dla uszu. Mam troje bratankow, więc wiem coś o placzach. Tylko ich matka mówi przepraszam, idę uspokoić młodego, a nie popija kapuczinę, udając że się nic nie stalo. Autorka zachowuje się histerycznie i jest przewrazliwiona na punkcie swojego dziecka. A gdyby do mnie zadzwoniła z wyzwaniem od chamek, to bym wysmiala. Zwłaszcza, że jak mówię, według mnie cisnely jej się na usta o wiele gorsze słowa.
No jeśli było złagodzone to tym bardziej mi jej żal.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2828 Pokaż wiadomość
Ja bym nie odnawiała kontaktu z taką przyjaciółką i więcej nie wracała do tematu. ..

Bo to że Twoja niby przyjaciółka nie przepada za dziećmi nie daje jej w żaden sposób prawa do obrażania ich czy obsmarowywania w towarzystwie innych ludzi. Nie sądzę że jakaśkolwiek matka która kocha swoje dzieci byłaby obojętna na takie zachowanie ludzi względem własnych pociech. Dobrze że do niej zadzwoniłaś i powiedziałaś co leży ci na sercu.

Ja nie przepadam za facetem mojej dość bliskiej znajomej ale w życiu bym się tak nie zachowała bo szanuje ją i jej uczucia.
Dla wielu ludzi jak widać nie lubienie dzieci daje takie prawo aby w ten sposób się odnosić.Ja nie byłam obojętna i czuje się z tym dobrze.Jak bym nie zareagowała w ogóle wtedy bym się czuła źle.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 10:28   #198
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Pytam, co tu jeszcze robisz?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 10:40   #199
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Jestem bo mogę.Czy forum jest twoją własnością?Może jako stała użytkowniczka rościsz sobie prawo kto ma na nim być?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 11:01   #200
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jestem bo mogę.Czy forum jest twoją własnością?Może jako stała użytkowniczka rościsz sobie prawo kto ma na nim być?
Nie, po prostu ja nie lubię być w miejscach, w których większość ludzi nie podziela moich przekonań, wyśmiewa mnie i nie zgadza się ze mną. My nie lubimy dzieci przecież, a ty w kółko o swoim bombelku, bo ktoś powiedział że drze japę, no drze, bo jest dzieckiem, a dzieci drą japy i srają pod siebie, rzygają i w ogóle. No taki urok bycia dzieckiem i posiadania dziecka, że takie rzeczy są normalne.
I tak, ja też darłam japę, sralam pod siebie, ty też xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-03-29 o 11:03
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:12   #201
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie, po prostu ja nie lubię być w miejscach, w których większość ludzi nie podziela moich przekonań, wyśmiewa mnie i nie zgadza się ze mną. My nie lubimy dzieci przecież, a ty w kółko o swoim bombelku, bo ktoś powiedział że drze japę, no drze, bo jest dzieckiem, a dzieci drą japy i srają pod siebie, rzygają i w ogóle. No taki urok bycia dzieckiem i posiadania dziecka, że takie rzeczy są normalne.
I tak, ja też darłam japę, sralam pod siebie, ty też xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mów za siebie ja "płakałam".
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:18   #202
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

A jakby powiedziala do tej kolezanki ze twoje dziecko płakało cały czas i że miała dosyć bo nie dało się normalnie pogadac to by Cię mniej to zabolało?
Jesteś obrażona za tego bachora i darcie japy czy za to że ci obrobila tyłek ?
Bo jeśli tylko o jej niezbyt piękny język to dla mnie to raczej śmieszne

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-29 o 11:19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:18   #203
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Mów za siebie ja "płakałam".
No pewnie, a Twoje maleństwo to wróżki przyniosły, z pupci do pampersika idzie tęcza o zapachu Lancome La vie est belle a jak sobie perełka kichnie to z noska leci gwiezdny pył
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:19   #204
tohsaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 13
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

cala ta afera o 'bachor darl jape'? kaszojady prawie zawsze piluja mordy, takie zycie, ale zeby to tak przezywac tyle czasu to chyba troche przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tohsaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:25   #205
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87702718]A jakby powiedziala do tej kolezanki ze twoje dziecko płakało cały czas i że miała dosyć bo nie dało się normalnie pogadac to by Cię mniej to zabolało?
Jesteś obrażona za tego bachora i darcie japy czy za to że ci obrobila tyłek ?[/QUOTE]

I teraz będzie "a co, może nie mogę? ona może się czuć obrażona że nie mogła u mnie długo zostać a ja nie mogę jej powiedzieć co o tym myślę? zachowała się prymitywnie a Wy ją jeszcze wybielacie"

Ten wątek jest super

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tohsaka Pokaż wiadomość
cala ta afera o 'bachor darl jape'? kaszojady prawie zawsze piluja mordy, takie zycie, ale zeby to tak przezywac tyle czasu to chyba troche przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaszojad MlodaMama left the chat
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:28   #206
jennyoxssy
Przyczajenie
 
Avatar jennyoxssy
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 25
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

W sumie mogło jej to przeszkadzać, dzieci płaczą czasem tak, że głowa boli. Druga sprawa mogła z Tobą o tym pogadać i poprosić, żebyście spotykały się same w kawiarni.
jennyoxssy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:30   #207
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez jennyoxssy Pokaż wiadomość
W sumie mogło jej to przeszkadzać, dzieci płaczą czasem tak, że głowa boli. Druga sprawa mogła z Tobą o tym pogadać i poprosić, żebyście spotykały się same w kawiarni.
Już pisałam - gdyby laska powiedziała, że przeszkadza jej płacz dziecka i idzie do domu, to też zapewne byłaby afera

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
No pewnie, a Twoje maleństwo to wróżki przyniosły, z pupci do pampersika idzie tęcza o zapachu Lancome La vie est belle a jak sobie perełka kichnie to z noska leci gwiezdny pył
Dokładnie xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:47   #208
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
No pewnie, a Twoje maleństwo to wróżki przyniosły, z pupci do pampersika idzie tęcza o zapachu Lancome La vie est belle a jak sobie perełka kichnie to z noska leci gwiezdny pył
Jesteś tak infantylna osobą że szok.Jeśli jesteś dorosłą osobą to ci serdecznie współczuje.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Już pisałam - gdyby laska powiedziała, że przeszkadza jej płacz dziecka i idzie do domu, to też zapewne byłaby afera

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Dokładnie xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Pudło.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tohsaka Pokaż wiadomość
cala ta afera o 'bachor darl jape'? kaszojady prawie zawsze piluja mordy, takie zycie, ale zeby to tak przezywac tyle czasu to chyba troche przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaszojad to jest z ciebie, który na forum nie potrzebnie kłapie mordą.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:48   #209
Beata2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 13
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87702718]A jakby powiedziala do tej kolezanki ze twoje dziecko płakało cały czas i że miała dosyć bo nie dało się normalnie pogadac to by Cię mniej to zabolało?
Jesteś obrażona za tego bachora i darcie japy czy za to że ci obrobila tyłek ?
Bo jeśli tylko o jej niezbyt piękny język to dla mnie to raczej śmieszne[/QUOTE]

Moja znajoma ma dwójkę małych dzieci . Nie pracuje zawodowo i opiekuje się nimi w domu ,dzieci hałasują rozrabiają ,krzyczą za każdym razem gdy się z nią spotykam i dla mnie jako osoby która dzieci bardzo lubi jest to momentami irytujące ,zwłaszcza gdy chciałabym porozmawiać spokojnie z koleżanką na jakiś konkretny temat a dzieci jak to małe dzieci w tym przeszkadzają. Albo chcą się ze mną bawić zabawkami przez cała godzinę..

Jednak staram się jakoś do tej sytuacji dostosować ponieważ ona przebywa ze swoimi dzieciakami cały czas ,nie zamknie ich w innym pomieszczaniu gdy spotyka się ze mną ani też nie odda pod opiekę do babci żebym miała chwilami święty spokój ...wiec trzeba mieć świadomość tego że podtrzymując znajomość z osobą która ma małe dzieci trzeba będzie je tolerować i akceptować w mniejszym ,większym stopniu.

Edytowane przez Beata2828
Czas edycji: 2020-03-29 o 11:49
Beata2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:53   #210
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jesteś tak infantylna osobą że szok.Jeśli jesteś dorosłą osobą to ci serdecznie współczuje.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------





Pudło.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------





Kaszojad to jest z ciebie, który na forum nie potrzebnie kłapie mordą.
Ty również, bo nikt tu się z tobą nie zgadza, a ciągle "klapiesz mordą", jak to określiłaś. Uroczo.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.