konserwacja zabytków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 18:21   #31
ellorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: konserwacja zabytków

Hej hejznalazłam Wasz wątek, bo również jestem zainteresowana tym kierunkiem. Skończyłam w lo klasę architektoniczną i rysunkiem i rozszerzoną historią sztuki i konserwacja zawsze była moim marzeniem, ale wtedy - tak daleko od domu, tak trudno się dostać i jeszcze chłopak na miejscu - zrezygnowałam. Wylądowałam więc na architekturze krajobrazu, co nawet mi się podoba, ale nie ma "tego czegoś". Znów wracam do marzeń, i weekendowo ciągnę szkołę policealną konserwacji, w firmie raczej kuku, ale daje mi to takiego kopa, że znów zaczęłam myśleć poważnie. Ale chyba teraz, to muszę sobie coś dopisać z matury. Dodam, że nic z tych rzeczy, oprócz polskiego nie zdawałam. Jak to jest? Wystarczy matura obojętnie z którego z tych przedmiotów?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Hej! Ja mam chyba z miliard pytań w sprawie konserwacji - może mogłabyś mi pomóc i rozwiać odrobinę wątpliwości? Czy matura z jednego z tych przedmiotów wystarcza? Jak u Ciebie wyszło punktowo? Wszystko Ci gładko poszło? Bo ja co prawda rysuję całe życie, ale wcale nie czuję się aż taka w tym dobra...W sensie chyba robię to poprawnie, bo dostałam się na studia i do liceum do klasy architektonicznej, ale czuję się raczej przeciętnie - w każdym razie, wiem, że są lepsi ode mnie i to bardzo. Nie wiem czy się porywać z motyką na Słońce, ale wiesz jak to jest - "mam marzenie"
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
ellorien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:23   #32
wwweronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: konserwacja zabytków

Cześć
Chciałam odświeżyć ten temat. Czy bardziej opłaca się zdawać maturę z chemii czy z hist. sztuki?
Czy trudno jest znaleźć pracę po tym kierunku?
Czy da się chociaż przez ostatnie lata pracować (najlepiej jakoś w związku z zawodem ale ewentualnie jakkolwiek) i jednocześnie studiować?
No i teczka... czy malarstwo akrylami lub temperami na papierze wystarczy? o.O

Bardzo proszę o pomoc
Zastanawiam się nad zrezygnowaniem z moich obecnych studiów na rzecz tego właśnie kierunku.
wwweronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 22:03   #33
konserwacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: konserwacja zabytków

Ciekawa jestem czy Tobie się udało? U mnie konserwacja zabytków xxx to całe życie. Zaczynałam od prac konserwatorskich a później już było tylko ciekawiej!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-08-09 o 10:33 Powód: link
konserwacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-02 23:03:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.