wakacyjną dietę czas zacząć! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 08:50   #31
blondi_karo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Witaj nevermind mysle ze uda ci sie osiagnac swoj ce; MASZ jakies konkretne plany??

Mysteriness... u mnie tez goracoo ale to tylko mnie motywuje zeby schudnac bo jak pada to tylko bym cos jadla... ALEE !!! SLUCHAJCIE.... nie moglam wytrzymac i zmierzylam sie dzisiaj centymetrem.... i o dziwo po wczorajszym dniu ubylo mi 1cm z bioder i 1 cm z talii :| ;D haha cud?? no nic ale teraz obiecuje zmierzyc sie dopiero w poniedzialek buziaczki kochane... aaaa na sniadanko jjem szklanka mleka łaciate 0% i 2 łyżki frutiny+ 2 łyżki owsianki z jaśkami w miodzie ) oczywiscie najpierw szklanka wody rowerek i brzuszki . odezwe sie potem papapa ;*
blondi_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:36   #32
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!


ja z obiadami sobie radze- robie, co chce, bo studiuje i mieszkam w innym miescie niz rodzice. Zaraz wracam do domu na wakacje, ale moja mama ma bzika na punkcie odchudzania, zrowego jedzenia, sportu itd wiec powinna mnie nawet jeszcze zmotywowac bardziej
co do planow- od jakiegos czasu jako pieczywo jem tylko wase na sniadanie, na obiad czesto mieso z warzywami bez ziemniakow ryzu itp i na kolacje jakis owoc, jogurt.. czasem pomiedzy jakis wafel ryzowy przekasze np. Staram sie troche cwiczyc w domu, bo jeszcze mam sesje i za duzych mowliwosci nie mam. W sobote wyjezdzam na dzialke nad jezioro i tam mam zamiar przez tydzien biegac i skakac na skakance, a jak wroce przez 2 tyg pochodzic codziennie na fitness, bo pozniej wyjezdzam. Moze weekendami dorzuce jeszcze jakis rower. No i pije 3 litry wody dziennie plus 3-4 razy dziennie figuera 1 na przemiane materii
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"

Edytowane przez nevermind1989
Czas edycji: 2010-07-06 o 09:41
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:45   #33
blondi_karo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

No właśnie moja mama też ma bzika i sama mówi przestań już jeść bo się gruba zrobiłaś.a skoro mamusia tak mowi ktora z drugiej strony mowi ojj ciesze sie jak jjesz to jednak cos ... nO ALE kochane dziewczynki jest rozwiazanie jak poradzic sobie z mamami ja powiedzialam ze chce schudnac wiec np jak mama robi kotlety mielone to wy iodlozcie sobie ze 3 na kolejne dni i zamiast zmazyc je na tluszczu upiezcie w piekiarniku albo ugotujcie. a jak schabowe to podwincie rozklepane miesko i siup do piekarnika bez tej panierki a jak zupka zanim mama zaprawi smietanka odlejcie sobie wywar.... jak mama bedzoe was namawiac do ziemniaczkow powiedzie oj mamo wiecej surowki naloze nbo spojrz hihi... a wlasnie co do surowek zamiast smietany dodawajcie jogur 0% z jovi pycha ... o ja juz po cwiczonkach sniadanku i 2 szklanjah wody jeszcze czekaja 2 zielone herbatki brzoskwiniowe buzkii milego dnia
blondi_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:46   #34
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Baardzo gorąco, ale w moim rodzinnym Sieradzu ma dzisiaj padać, więc się powoli ochładza
A ja właśnie idę do koleżanki do na urodziny, zostałam zaproszona na lody ;c Ale jest wyrozumiała i kiedy powiedziałam, że się odchudzam, powiedziała, że dostanę nestle fitness

Pól bułki, a własciwie nawet 1/4 jest dozwolona na diecie? ;]
Świeze pieczywko działa na mnie bardziej niz slodycze ;c
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:46   #35
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość

ja z obiadami sobie radze- robie, co chce, bo studiuje i mieszkam w innym miescie niz rodzice. Zaraz wracam do domu na wakacje, ale moja mama ma bzika na punkcie odchudzania, zrowego jedzenia, sportu itd wiec powinna mnie nawet jeszcze zmotywowac bardziej
co do planow- od jakiegos czasu jako pieczywo jem tylko wase na sniadanie, na obiad czesto mieso z warzywami bez ziemniakow ryzu itp i na kolacje jakis owoc, jogurt.. czasem pomiedzy jakis wafel ryzowy przekasze np. Staram sie troche cwiczyc w domu, bo jeszcze mam sesje i za duzych mowliwosci nie mam. W sobote wyjezdzam na dzialke nad jezioro i tam mam zamiar przez tydzien biegac i skakac na skakance, a jak wroce przez 2 tyg pochodzic codziennie na fitness, bo pozniej wyjezdzam. Moze weekendami dorzuce jeszcze jakis rower. No i pije 3 litry wody dziennie plus 3-4 razy dziennie figuera 1 na przemiane materii

nevermind! zazdroszczę ci twojego stylu bycia! jest idealny! i jeszcze te 3 litry wody dziennie <3 gratulacje!

ja na sniadanie jogurt i ciemny graham
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:48   #36
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Do blondi_karo:
Moja mama wie, ze sie odchudzam, wiec jak np. dzisiaj robi kotlety schabowe w panierce to ja jem bez panierki tylko w ziolach prowansalskich; ] Zup po prostu nie jem i jakos zyje ;] chociaz kusi ;c Z babcia jest gorzej, jej wyklady na temat domniemanej anoreksji juz mnie męczą Ale razem damy sobie rade!
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:52   #37
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Wydaje mi sie, ze zupy to nie grzech, byleby nie byly zaprawiane maka czy smietana. Ja np jem ogorkowa bez ziemniakow, smietany z wkrojonym miesem gotowanym. mysle, ze to nie jakis wielki grzech na diecie
angela- teraz jak jest tak goraco, to nawet nie musze 'wmuszac' w siebie tej wody, a pomyslec, ze kiedys wcale nie pilam wody tylko jakies soki.
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"

Edytowane przez nevermind1989
Czas edycji: 2010-07-06 o 09:54
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 10:01   #38
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

i tak ci zazdroszczę nevermind!
ja pije max 1 litr :/ + ze dwie herbaty
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:04   #39
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

moze pij z cytryna? jeszcze lepsze wlasciwosci ma a i smakuje lepiej
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:57   #40
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Brawo blondi_karo gratulacje tak trzymaj

I chciałam Ci jeszcze podziękować za fajne pomysły na jedzonko w warunkach wszechobecnej mamy postaram się zastosować


oo ja uwielbiam wodę z cytryną Jest dobra na trądzik Kiedyś miałam zalecenie od dermatologa że codziennie miałam pić szklankę wody cytryną i stopniowo powiększać ilość szklanek aż do pięciu dziennie chyba mniam

A mi tak zasmakowała zielona herbatka, że chyba nigdy z niej nie zrezygnuję

na śniadnko zjadłam ciemne pieczywko z pomidorkiem <1 kromka> i do tego herbatka zielona. a zaraz zmykam na pomidorowo cebulową sałatkę


no i jestem już po 8 minutach abs, buns, legs i arms dało wycisk, ale jestem z siebie dumna
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:52   #41
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

ja na obiad 4 małe wątróbki, a przed chwilą zjadłam 2 kromki z dzemem niskosłodzonym [bez masła! ] a na kolacje jogurt i owoc ..

a o 19 na tenisa
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 14:26   #42
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Ja mam za sobą herbatę niesłodzoną, niecałą połówkę bułki, 2 kawałki piersi z kurczaka w ziołach prowansalskich, ok. 100 gram nestle fitness I wooda, woda, woda. Myślicie, ze jak jem w nierównych odstepach czasu to wplywa to bardzo na niekorzysc i niepowodzenie diety? Czy koniecznie trzeba jesc regularnie, tzn. w jednakowych odstepach czasu? ;]
__________________
'Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.'
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:01   #43
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

MsAgniecha nie mam pojęcia ... ale ja też nie jem w równych odstępach czasu


Do jutra
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:08   #44
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Kurcze, chyba jednak jestem leniem, bo to ABS jest dla mnie za ciezkie. ;cc
Okropienstwo Ale mam nadzieje, ze dzisiaj sie uda, bo i pogoda ladniejsza, niz wczoraj, czyli motywacja moze byc wieksza

Pozdrawiam Was dziewczynki
__________________
'Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.'
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:36   #45
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

hej . kolejny dzień cudownej diety jakoś zbytnio mnie nie motywuje do działania - deszcz, a co za tym idzie szaro buro i ponuro ..
ale nic, 3mam się jakoś.
mój dzisiejszy jadłospis - w połowie już wykonany .
śniadanie: 2 kromki chleba tostowego (tylko 130 kcal!) + 1 jajko sadzone bez żółtka- wycięłam je nożem + zielona herbata
obiad: 3/4 miski zupy jarzynowej niczym nie zaprawianej! - only water + mały kotlecik drobiowy
podwieczorek: jogurt jogobella musli brzoskwiniowa + średnie jabłko
kolacja: 2 kromki chleba tostowego z dżemem niskosłodzonym

myślę że jest OK !
aaah, jak widzę w lodówce ten jogurt to mam ochotę go poooożreć! ale wy3mam do 15:30 !
odezwę się wieczorem czy przetrwałam itd itd
całuski miłego dnia!
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:30   #46
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Zyczę powodzenia.

Ja niestety nie wytrzymalam. Po zjedzeniu jajka i wypicia czerwonej herbaty na sniadanie, dostalam zadanie upieczenia cisteczek domowych. I nie dalo sie uniknac sprobowania, zjadlam 10 ;cc
Jestem na siebie baardzo zla ;c
__________________
'Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.'
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:31   #47
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Hejo dziewczynki

Angelaa myślę, że jest jak najbardziej ok i wierzę że wytrzymasz

MsAgniecha nie przejmuj się spalisz ćwicząc

ja jak na razie jeszcze nie ćwiczyłam ale postaram się nadrobić
na śniadanko zjadłam jodurt naturalny z płatkami owsianymi, potem kromkę niestety białego pieczywa z pomidorkiem , na obiad zupka ogórkowa <only water > i na kolację nie wiem co... Może jajka sobie ugotuję? hmm...

buziaki
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:47   #48
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Hej laski
Aktualnie drugi dzień turbo i znacznie zmniejszył mi się tyłek i brzuch ;] Bardzo się cieszę,jeszcze muszę pozbyć się tych boczków i grubych ud..ehhh...Obiecałam sobie,że zważę się na końcu,czyli po 10 ddniach diety i dam Wam znać Na diecie czuję się przejedzona,aż mnie mdli na samą myśl o jedzeniu,no ale nie byłam przyzwyczajona do 6 posiłków dziennie.Ale myślę,że dam radę 3majcie się ciepło i wytrwałości,wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości !
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:37   #49
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Hej

Co taka cisza?

landryna, na czym polega Twoja dieta?

__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 16:55   #50
MsAgniecha
Przyczajenie
 
Avatar MsAgniecha
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
GG do MsAgniecha
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

Hej
Kochane dziewczyny, dzisiaj jest pierwszy dzień diety, z którego jestem bardzo zadowolona! Czyli bez podjadania, niskokalorycznie plus godzinka na rowerze i może jeszcze wieczorem się do czegos zmuszę, bo jazda w taki upał całkowicie wykańcza ;c
Pozdrawiam

Landryna, gratuluję! ;] A jakie cwiczenia wykonujesz, ze sa tak swietne wyniki? Prosze o odpowiedz
__________________
'Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.'
MsAgniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:49   #51
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: wakacyjną dietę czas zacząć!

No więc ta dieta jest płatna,więc nie wiem czy złamię regulamin czy nie ale polega na jedzeniu produktów z danej grupy ,np dzień pierwszy,posiłek pierwszy : zjedz dwa produkty z grupy 2 i trzy produkty z grupy 4.Na tej zasadzie.Jestem bardzo zadowolona A ćwiczenia jakie wykonuję to 6 weidera ,tylko to Jeśli ktoś chce dietkę,to mogę przesłać ( tylko piszcie na priv) .Pozdrawiam.

Edytowane przez landryna210
Czas edycji: 2010-07-10 o 10:54
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.