Pytanie o wyciąganie pręta z nogi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 18:59   #1
biscuitMonster
Przyczajenie
 
Avatar biscuitMonster
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9

Pytanie o wyciąganie pręta z nogi.


Hej, postanowiłam znaleźć kogoś kto wie coś o takiej sytuacji jak moja, może sam coś takiego przechodził, a może po prostu wie coś na ten temat. A nuż się uda

Rok temu ( końcówka czerwca ) miałam operację skrócenia lewej nogi, polegającą na wycięciu fragmentu (3 cm) kości udowej. Nie miałam gipsu mam zaś kość zespoloną za pomocą metalowego prętu przykręconego w dwóch miejscach śrubami. Teraz wszystko już się zrosło i ok. czerwca czeka mnie kolejna operacja tym razem wyciągnięcia tego " żelastwa" ;P Do konroli lekarskiej idę dopiero po świętach a już umieram z ciekawości. Otóż w tamte wakacje chodziłam o kulach, praktycznie do września. A jak będzie teraz? Nie będzie ingerencji w kości takiej jak rok temu, tylko usunięcie pręta. Jak długo będę wracać do siebie, co z chodzeniem? Wie ktoś? Z góry dziękuję.
__________________
'Nie kupuję koncepcji z drugą połówką jabłka - jestem całym soczystym jabłkiem i nikt nie musi mnie uzupełniać, ale jak spotkam jakiegoś fajnego banana, melona czy kokosa chętnie zrobię z nim sałatkę i to będzie całkiem nowa jakość. '

Zapuszczamy włosy
40cm - 42cm- 45cm[/B]
biscuitMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 19:59:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.