zrezygnowac z marzen?? :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 13:21   #1
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536

zrezygnowac z marzen?? :(:(


kochane moje mam maly probelm.otoz zawsze marzylam o weselu na ok 120 osob. o pieknej sukni slubnej bielusienkiej,pieknym samochodzie orkiescie lokalu,no co tu duzo mowic tak jak sobie wymarzylam.moj skarb jest za slubem bardziej skromnym typu najblizsza rodzina nic wielkiego.male przyjatko. ale powiedzial mi kiedys ze bede miala tak jak ja sobie wymarzylam. i teraz tak.. chcemy sie wyprowadzic wynajac cos swojego ,jego rodzice nie bede tym zachwyceni ze bedziemy mieszkac bez slubu..on i tak wyjedzie za garnice pracowac ale czesto bedzie przyjezdzal.i moje skarby powiedzcie czy dla milosci przystalybyscie na ten slub taki bardzije skromny zeby byl swiety spokoj czy narazily sie przyszlym tesciom i w ogole i poczekaly.jego siostra powiedziala ze jesli zamieszkamy bez slubu to on bedzie oddalal ta mysl ,,slub,, i wkoncu wogole go nie wezmiemy. a ona by tak nie pozwolila swojemu facetowi.nie wiem co myslec mam metlik zdeczka moze ktoras miala taka sytuacje hmm...

troche ten watek glupi mi sie wydaje ale chcialam spytac
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:01   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Jeśli ślub ma być "przyspieszony", tylko po to żeby zatrzymać faceta, żeby nie narazic sie teściom, to jestem absolutnie na NIE!
Teściom będziesz miała okazję narazic się jeszcze nie raz..., więc ich nie bierz wogóle pod uwagę.
Wierz mi, że huczne weselicho wcale cię nie uszczęśliwi, w trakcie organizacji wyjdzie tyle problemów, że ci sie odechce i zapewne ingerencja teściów i problem narażania się. Poza tym, jeśli narzeczony chce małe a ty duże, to może wypośrodkujcie, cos kosztem czegoś. I twoje marzenia są ważne, ale też i narzeczonego.
Fakt, że wspólne pomieszkiwanie powszednieje i pomału ślubu się odechciewa, albo ciężko się za niego zabrać (my jesteśmy tego przykładem), ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.... ślub niczego nie zmienia, więc czy ta impreza będzie jutro czy za rok, to bez róznicy.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:43   #3
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

jego siostra powiedziala ze jesli zamieszkamy bez slubu to on bedzie oddalal ta mysl ,,slub,, i wkoncu wogole go nie wezmiemy

Kochana!!!
Ja z moim kochaniem mieszkamy razem już od roku razem!!! Naszym rodzicom też jakoś to nie mogło przejść przez myśl... ale zawzieliśmy się!!! Jeśli boisz się że Twojemu lubemu odechce się ślubu?? nie ma obaw w naszym przypadku tylko obojgu chce sie szybciej przed ołtarz!!! naprawde!!! Mój przyszły mężulek to nawet ciągle smęci że już chciałby mieć mnie jako żonkę!!! uwierz jak będziecie razem 24 h na dobę to będzie nawet głupio że nie jesteście małżeńswtem nie chodzi mi o smęcenie innych że bez ślubu itp.... sami poczujecie że brakuje czegoś!!!
tak było w Naszym przypadku!!! pewnie każda para ma swoje doświadczenia ale moje jest podnoszace Cię na duchu!!
a jeśli chodzi o ślub, zupełnie jak Ty zawsze marzyłam o dużym weselisku!!! podobnie jak Twoi przyśli teściowe tak moi są za mniejszym. Chciałam 2 dni oni 1!!! I wiesz co jest owszem jeden dzień ale ślub jest już o 13 ( u mojego narzeczonego bierze sie podobno o 17) więc przyspieszyłam żeby był jeden dzień ale jak najdłużej!!! a co do gości to będzie mniej niż 100 raczej 50 ale wynegocjowaliśmy że wszyscy nasi znajomi będą!!! co najwyżej obcinamy na jakis tam ciociach których w życiu nie widzieliśmy
wszystko da się wytłumaczyć zawsze znajdzie sie kompromis!!! nie martw sie!!!
pogadaj spokojnie jak tylko sie da z teściową z narzeczonym!!
pozdrawiam i trzymam mocno kciuki żebyście nareszcie mogli zamieszkać razem i przeżywać te cudowne chwile razem!!!
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:57   #4
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

oo kochane kubel zimnej wody to mi trzeba bylo... a zarazem delikatnie dziekuje wam potrzebowalam wlasnie kogos kto jest spoza kregu hehe ze sie tak wyraze.

elusia wlansie nie chodzi o zadne zatrzymywanie faceta on sie tak uczepil ze nie moze sie odczepic hehe zartuje oczywiscie,tak czy tak bylibysmy razem.tylko wlasnie sie dowiedzialm ostatnio ze tesciom sie nie widzi mieszkanie bez slubu bo jego brat ma ma dzidzia i jeszcze nie wziol slubu i cala rodzina naciska (az chamsko)bo sa dorosli i sami se utrzymuja i aja swoje rozumy.a raczej jego ojcu bo mama to fajna babka bedziemy mieli jeszcze wiele okazji zeby dokladnie ustalic co i jak chcemy

munio mam nadziejej ze jak juz bedziemy mieszkac raezm to nie podupadnie ten temat. i poczekamy zeby bylo tak jak my naprawde sobie wymarzylismy (bo nie chce tupnac noga i powiedziec bo ja chcialam tak i tak ma byc ,to napewno bedzie nasza decyzja ) ale mamy spore rodziny a znajomych tez mamy troszke no ale jakos to pogodzimy.

a wiec wnioskuje patrzec przed siebie ,i dazyc do tego zeby nam bylo dobrze i tak jak my chcemy a innych troszke na boczek.i macie racje tak zrobimy dziekuje wam kochane ze mnie ukierunkowalyscie hehe
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:14   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Cytat:
Napisane przez natka294
tylko wlasnie sie dowiedzialm ostatnio ze tesciom sie nie widzi mieszkanie bez slubu bo jego brat ma ma dzidzia i jeszcze nie wziol slubu i cala rodzina naciska (az chamsko)bo sa dorosli i sami se utrzymuja i aja swoje rozumy.
jesli pojdziecie ich śladami to może rodzice sie poddadzą i przestaną gadać i wam i bratu...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:34   #6
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Jeśli chodzi o ślub Twoich marzeń to ważniejsze jest kto na nim będzie, a nie ile Jak będziesz miała osoby z którymi się dobrze czujesz, najbliższych to będziesz się lepiej bawiła niż w tłumie ludzi, którym ledwo znasz
A teściami się nie przejmuj. Ja miałam to szczęście, że ani teściowa, ani moja mama nie wtrącały się w przygotowania, nawet cieszyły się, że się nimi nie wyręczamy tylko jeździmy co weekend 300km, żeby coś pozałatwiać. Nie daj sobie wejść na głowę, ale rób to delikatnie, bez sprzeczek, a będzie dobrze To, że mieszkacie ze sobą na pewno nie będzie miało wpływu na opóźnienie Waszego ślubu, ustalacie datę i już. Wszystko i tak długo się załatwia, parę miesięcy.
Powodzenia
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 21:48   #7
sylwia:)))
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 12
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

przedewszystkim marzenia )))))))))))
jesli nie bedziesz ich realizowac pamietaj nigdy w zyciu nie bedziesz szczesliwa, bo to w koncu twoje zycie i twoje "5 min" w wysnionej sukni.pamietaj marsz przez kosciul jest tylko raz w zyciu i jesli nie ebdzie taki jakiego zawsze pragnelas bedziesz zalowaz.
niemozesz odstawic swojego szczescia na druga polke tylko po to by zaspokoic tesciow a twoj ukochany jak ma byc twoim mezem i jest ci pisany to bedzie bez wzgledyu na to czy to bedzie teraz czy za np 3 lata jak uzbieracie pieniazki.jesli cie naprwde kocha to nigdy niezrezygnuje z slubu z toba ))powodzenia
sylwia:))) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 12:52   #8
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

dziekei dziewczyny cieplo sie robi na serduszku jak czytam wasze serdeczne wypowiedzi macie racje co do tego wszytskiego pozdrawaiam was goraco
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:47   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

padam już dzisiaj na pysk, ale co tam, dopiszę się.
My też mieliśmy mieś skromniutkie wesele, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.
Skończyło się na sali pełnej gości, a my-młodzi nie znaliśmy połowy gości na własnym weselu! Nasze kochane mamusie lekko przedobrzyły...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:21   #10
aaaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Smile Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Nie wolno rezygnowac z marzeń!!!! Ale jest jeden ważny warunek - realizuje sie marzenia na tyle na ile pozwalają nam....co tu ukrywac fundusze. Ja miałam wymarzony slub. Sukienka wymyślona i taką mi uszyli w salonie, sala, która najbardziej mi sie podobała. Wszystklo co wiązało się ze ślubem - podchodziłam do tego...taki ślub ma się tylko raz w życiu. Ale....... czekałam na ten dzień baaardzo długo i moja połowę wydatków związanych ze slubem poniosłam ja i tylko ja. Ani złotówki nie dołozyli mi rodzice...więc na co mnie było stac to robiłam...Pamietam tylko, że 2001 roku jak byłam na trzecim roku studiów, mój tato powiedział mi żebym brała kredyt studencki, bo jak wymarzy mi się suknia slubna to wezme kase i sobie taka kupie i nie będe go o nic prosic. I tak zrobiłam...Więc ja do swego wymarzonego slubu szykowałam sie już od 5 lat, a obecnego mężą poznałam 2 lata temu. Więc jak się nie ma z czym podskoczyc to się nie skacze, albo odkłada impreze na później. Pozdrawiam i życze słusznych wyborów
aaaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:37   #11
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Cytat:
Napisane przez aaaniutka Pokaż wiadomość
Nie wolno rezygnowac z marzeń!!!! Ale jest jeden ważny warunek - realizuje sie marzenia na tyle na ile pozwalają nam....co tu ukrywac fundusze.
Święte słowa.Dla mnie slub z mężczyzną którego kocham to tak cudowne przeżycie, ze nawet nie da sie tego opisać, dlatego obydwoje chcielibysmy wyrzadzic je tak jak sobie wymarzymy, zeby za te 30-40 lat (jak dożyjemy ) kiedy bedziemy parą staruszków poruszających sie o lasce,wyciągnąc zdjęcia z naszego ślubu i powiedziec "Pamietasz jak było pieknie"
Zaraz sie chyba porycze..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 12:49   #12
aaaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Smile Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Ja własnie ryczałam na swoim weselu - pod koniec gdy zostali juz tylko przyjaciele...ale to był ryk ze szczęcia. Teraz jak o tym pisze i sobie przypomnę ten piękny dzień - to mam łzy w oczach..ACH JAK BYŁO CUDOWNIE
aaaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:55   #13
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Cytat:
Napisane przez aaaniutka Pokaż wiadomość
Ja własnie ryczałam na swoim weselu - pod koniec gdy zostali juz tylko przyjaciele...ale to był ryk ze szczęcia. Teraz jak o tym pisze i sobie przypomnę ten piękny dzień - to mam łzy w oczach..ACH JAK BYŁO CUDOWNIE
Mozna wiedzec ile juz jesteście o slubie?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:35   #14
aaaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

4 miesiące
aaaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:36   #15
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Cytat:
Napisane przez aaaniutka Pokaż wiadomość
4 miesiące
Łoj to swieżo upieczona mężatka, gratuluje
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:38   #16
aaaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

a dziękuję
aaaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:40   #17
ewusiek
Raczkowanie
 
Avatar ewusiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 41
GG do ewusiek
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
kochane moje mam maly probelm.otoz zawsze marzylam o weselu na ok 120 osob. o pieknej sukni slubnej bielusienkiej,pieknym samochodzie orkiescie lokalu,no co tu duzo mowic tak jak sobie wymarzylam.moj skarb jest za slubem bardziej skromnym typu najblizsza rodzina nic wielkiego.male przyjatko. ale powiedzial mi kiedys ze bede miala tak jak ja sobie wymarzylam. i teraz tak.. chcemy sie wyprowadzic wynajac cos swojego ,jego rodzice nie bede tym zachwyceni ze bedziemy mieszkac bez slubu..on i tak wyjedzie za garnice pracowac ale czesto bedzie przyjezdzal.i moje skarby powiedzcie czy dla milosci przystalybyscie na ten slub taki bardzije skromny zeby byl swiety spokoj czy narazily sie przyszlym tesciom i w ogole i poczekaly.jego siostra powiedziala ze jesli zamieszkamy bez slubu to on bedzie oddalal ta mysl ,,slub,, i wkoncu wogole go nie wezmiemy. a ona by tak nie pozwolila swojemu facetowi.nie wiem co myslec mam metlik zdeczka moze ktoras miala taka sytuacje hmm...

troche ten watek glupi mi sie wydaje ale chcialam spytac
Nie można rezygnować z marzeń. Twój ślub musi być dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłaś, jeżeli pójdziesz na kompromis, będziesz tego żałować. Pozdrawiam
ewusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 23:13   #18
Sylwinka86
Raczkowanie
 
Avatar Sylwinka86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 39
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Ja tez sadze ze powinnas postawic na swoje marzenia i osiagnac swoj cel/ a co do mieszkania razem przed slubem to jestem stanowczo za bo para dociera sie poprzez przebywanie ze soba caly czas. Nie jeden byl przypadek ze dopoki para nie zamieszkala ze soba bylo wszystko pieknie i slodko a jak zamieszkali ze soba to rwali koty bo wszystko wychodzilo co sie w kim nie podoba. Ja prawie od poczatku swojej znajomosci z moim kochanym mieszkamy razem i jest bosko a mysl o slubie byla juz od samego poczatku i dochodzi wlasnie do realizacji bo juz w sierpniu nasz slub. Pozdrawiam i nie daj sie ty zawsze bedziesz ze swoim facetem a nie z jego rodzicami.
Sylwinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:58   #19
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

ja mam identyczny probem. Marzyłam o białej sukni, sali pełnej gości a mój narzeczony wspomina o ślubie na 4 osoby tj. my i świadkowie. w grę wchodziliby zapewne jeszcze moi rodzice bo swoich nawet nie zamierza zapraszać. i co w takiej sytuacji?? wziąć sznur i tylko się wieszać.
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 12:11   #20
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Ja takze mialam marzenia o wielkim slubie, przpysznej sukni, odjazdowym weselu...itd.
W rzeczywistosci mielismy malutki cywilny slub, z sama rodzina i kilku przyjaciolmi, i zrezygnowalismy w wielkiego przyjecia po na rzecz kameralnego obiadu w knajpce nad oceanem. I wiesz co - nie zaluje ani minuty i nie zamienilabym go na inny.
Najwazniejsze jest abys byla szczesliwa z osoba, ktora sobie wybierzes - reszta to tylko i wylacznie oprawka, niestety czasami bardzo droga.
Nie mozna rezygnowac z marzen ale czasami marzenia sie zmieniaja i tak jak ktos napisal wczesniej - na ile pozwola Ci fundusze. Dla mnie nie ma sensu zadluzac sie na wiele lat aby gosciom bylo milo - to wy jestescie najwazniejsi i pozniej tylko ty i maz zostajecie z rachunkiem do zaplacenia.
nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:03   #21
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

oczywiście nie mam chęci zadłużać się, ale nawet nie wyobrażam sobie skromnego obiadu, może to wynika z tradycji jaka panuje w mojej rodzinie, bo jeszcze nigdy nie słyszałam o weselu gdzie był tylko obiadek itp.
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:22   #22
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Czasem mi sie wydaje, że ta oprawa jest dla niektórych ważniejsza niż sam fakt. Jeżeli złożysz przysięgę odpowiedniej osobie to i tak będzie to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Obojętnie czy w małym kościółku, czy w katedrze, czy w USC, czy w jakichś innych okolicznościach przyrody. Zostaniesz ŻONĄ faceta, którego kochasz. To za mało? No ale może mam inne podejście, bo nigdy nie miałam takich marzeń. Marzyłam tylko o tym, żeby spotkać odpowiednią osobę, swoją połówkę. Spotkałam. Reszta nie gra roli
Narin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:31   #23
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

masz całkowita rację że tu chodzi o drugą osobę jednak uważam że i oprawa jest ważna.
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:07   #24
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

z dnia na dzień przekonuje sie do tego, że ślub w moim przypadku nie ma chyba sensu... sprawy sie pokomplikowały.... więc wolę już być sama niż mam się męczyć
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 07:32   #25
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

Justys, co się stało?
Narin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 07:41   #26
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

ojeju no wlasnie co sie stalo ze az tak piszesz ze wolisz sama niz z nim?
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 09:50   #27
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

za długa historia aby tak opowiadać, musiałybyśmy się spotkac przy piwku i wszystko obgadać....a tak na poważnie coraz częściej zadaje sobie pytanie czy to ten właściwy.....jest cudownie gdy jest między nami oki ale jak już zaczną się kłótnie to koszmar...zaczyna sie szarpanie-które przechodzi prawie co do bójki, rzucanie rzeczami, ostatni tak sie zdenerwowała że porwałam nasze zdjęcia.... szkolda gada....
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:12   #28
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

ojeju qrcze ale moze Wasz problem tkwi w tym ze nie umiecie ze soba rozmawiac i dobrze sie klocic bo klotnie sa oka ale jak sie umie je prowadzic!!
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 11:17   #29
Justys12
Raczkowanie
 
Avatar Justys12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 66
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

potrafimy ze sobą rozmawiać bo już nie raz nam sie to udawało, na początku naszej znajomości rozumiwliśmy sie bez słów teraz zdarza sie to coraz rzadziejmyślę że tu chodzi o odległość która nam przeszkadza w tym wszystkim
__________________
tylko miłość potrafi zatrzymać czas.....
Justys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 12:08   #30
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: zrezygnowac z marzen?? :(:(

życie na odległość jest trudne, nie piszę,że niemożliwe ale trudne.
Jeśli tylko się kochacie mocno to na pewno dacie radę.

Wiadomo,że jest wtedy wiele wyrzeczeń, nie ma ukochanego w chwilach kiedy jest potrzebny, pytanie czy warto, czy na tyle się kochacie aby wytrwać tak jakiś czas bo wiadomo,że to na zawsze nie będzie.

Musicie mieć w sobie oparcie, wtedy przetrwacie wszystko.
Oboje musicie sie starać i rozmawiać - to najważniejsze.
Wyjaśniać wszystko nawet najdrobniejsze sprawy bo wiadomo,ze odległość takie drobne niby sprawy strasznie wyolbrzymia.
powodzenia!
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.