Veroni Mineral Fit z błonnikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 18:45   #1
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292

Veroni Mineral Fit z błonnikiem


hmm..z błonnikiem,czyli jak działa?... spłaszcza brzuch itp ? działa pozytywnie na metabolizm ? jak ktoś wie,to niech podzieli się wiedzą,bo nie wiem czy jest sens kupować dalej,bo do smaku nic nie mam )
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:37   #2
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Veroni Mineral Fit z błonnikiem

w smaku pyszna.. kalorie ma, nie warto... błonnik lepiej w proszku ... moja opinia... to nie srodek odchudzajacy tylko sciema!!! bo przybylska jest fajna ... na bank tego nie pije
kochak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:13   #3
bigboob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: Veroni Mineral Fit z błonnikiem

Ta woda jest dobra w smaku, ale nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Moim zdaniem lepiej pić czystą wodę mineralną niegazowaną z naturalnymi sokami z owoców.
Ja np. polecam sok ze świeżych cytryn lub pomarańczy, a także sok z truskawek przeciśniętych przez gęste sitko. Pycha! Idealne na upały, gasi pragnienie, przy czym wiemy, co pijemy. W reklamowanych wodach mineralnych jest pełno konserwantów, aby mogła stać na sklepowych półkach, bo woda z naturalnym sokiem bez konserwantów nie ma długiej przydatności do spożycia.
Jeżeli chodzi o właściwości dietetyczne - niestety samo picie wody przy normalnej diecie nie "spłaszczy nam brzucha" Biorąc pod uwagę, że ta woda ma 14 kalorii na 100 mililitrów... A pamiętajmy, że powinno się pić 1,5 do 2 litrów wody dziennie... Więc po wypitych dwóch litrach tej wody mamy już +280 kalorii
Niedobory błonnika można łatwo zredukować poprzez zdrową dietę, a gdy mamy z tym problem - polecam błonnik spożywczy, do kupienia w aptece lub bio-sklepach. Można go dodawać do zup, sałatek, napojów, koktajli... ogólnie do wszystkiego
Oczywiście, czasami można napić się takiej wody, ale jako stały napój podczas diety? Nie polecam.
bigboob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:41   #4
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Veroni Mineral Fit z błonnikiem

Oczywiście nie chodziło mi o stały napój na diecie,tylko np jedna szklaneczka dziennie rano jako "coś słodkiego ".bo często mam ochotę na słodycze,a coli light wolę nie pić,bo to jeszcze gorsze.Słuchajcie,a ile taki błonnik spożywczy kosztuje ?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:57   #5
jenny60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 138
Dot.: Veroni Mineral Fit z błonnikiem

ja kupilam dzisiaj xenea regular plus, błonnik w tabletkach, do gryzienia jak ciasteczka, stosowała któraś??
__________________
63-62-61-60-59-58-57-56-55,5

60-59,2-58- 57- 56- 55- 54- 53- 52- 51- 50- 49- 48,5
jenny60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.