D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 19:44   #1
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Smile

D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?


Przeczytałam sporo informacji na tym forum o preparacie do usuwania przebarwień - D4 Żel Rozjaśniający firmy Mela Derm. Odwiedziłam wszystkie apteki w moim mieście, ale nikt o czymś takim nie słyszał, próbowałam zamówić to w niektórych aptekach - bezskutecznie...Czy ktoś mi może pomóc? Mieszkam w małym mieście, może ktoś wie gdzie to mozna zamówić? w necie na stronie, gdzie jest obszerny opis tego produktu, tez jest on niestety niedostępny....Pomóżcie dziewczyny z większych miast!!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:21   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

ogólnie bardzo trudno kupić produkty tej firmy. czy tu też są niedostępne:? http://www.bio-med.pl/d4.html
moze da radę go ewentualnie zastąpic prawie tak samo trudną do kupienia Neostratą (np. HQ gel)

może dystrybutor/importer będzie umiał pomóc-namiary z ulotki:
Derm-Service Pologne ul.Chałbińskiego 8 022 622 39 95 fax 622 63 75
dermservice@dermservice.c om.pl www.dermservice.com.pl www.akadermiazdrowiaiurody.com
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 06:57   #3
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Sprawdziłam na tej stronie http://www.bio-med.pl - niestety nie mają tego preparatu, ale jest dostępna Neostrata. Polecili mi ten produkt http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=277 (Żel rozjaśniający). Czy mogę go użwać równiez pod oczy i na powieki (noszę soczewki kontaktowe)? Czy on też jest skuteczny??

Chciałam tylko dodać, ze nigdy nie miałam problemów z przebarwieniami i nikt w mojej rodzinie nie ma takich problemów. Od 6 lat biorę Diane 35 i od tego okresu systematycznie nabywałam przebarwień...zauwazyłam to dopiero oglądając stare swoje zdjęcia-porównałam po prostu swoją twarz. Na co dzień nie widac jak jedna planka dojdzie na buzi, ale na przestrzeni lat różnica jest oszałamiająca!!! Dlatego - dziewczyny uważajcie jak stosujecie Diane 35!!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 08:30   #4
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

Cytat:
Napisane przez ..Asia..
Chciałam tylko dodać, ze nigdy nie miałam problemów z przebarwieniami i nikt w mojej rodzinie nie ma takich problemów. Od 6 lat biorę Diane 35 i od tego okresu systematycznie nabywałam przebarwień...zauwazyłam to dopiero oglądając stare swoje zdjęcia-porównałam po prostu swoją twarz. Na co dzień nie widac jak jedna planka dojdzie na buzi, ale na przestrzeni lat różnica jest oszałamiająca!!! Dlatego - dziewczyny uważajcie jak stosujecie Diane 35!!!
Bo stosując takie produkty jak tabletki antykoncepcyjne, olejki, preparaty z wit A, kwasy i inne złuszczacze itp. należy KONIECZNIE używać kremów z wysokimi filtrami UVA i UVB!! Poza tym w ogóle dobrze jest używać kremów z filtrami (ważny jest UVA) przez cały rok, bo chronią one skórę przed starzeniem i przebarwieniami ogólnie.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 10:03   #5
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

naila, alez ja ci dziekuje.. przypomnialas mi o wznej bardzo rzeczy. jej az sie dziwie ze mam w miare jednolita skore. ja biore anty cos z 5, 6 lat, a przeciez przy nich ani na solarium alni sie opala nie mozna, ale o filtrach na codzien nie myslalam. tzreba sie tym zainteresowac. dzieki za olsnienie!
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 07:51   #6
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
naila, alez ja ci dziekuje.. przypomnialas mi o wznej bardzo rzeczy. [...] dzieki za olsnienie!
nie ma za co Mnie kiedyś ktoś uświadomił, gdy zaczęłam się dziwić, że mój najjaśniejszy podkład zrobił się za ciemny, że to może od jakiegoś kremu który stosuję. I rzeczywiście, stosowałam wtedy kurację kremem z wit. C która przecież rozjaśnia cerę i ją 'rozświetla'
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 08:30   #7
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

Dobrze że o tym piszesz! Jak zaczynałam brac Diane to nikt mi nie mówił o przebarwieniach, o filtrach i tego typu sprawach! Myśle ze lekarz powinien nas uświadamiac, ze mozemy być narażone na plamy na twarzy! Dobrze ze jest to forum, dziewczyny, które zaczynają kurację hormonalną bedą bardziej uświadomione niż ja!
Wcześniej obwiniałam siebie za te przebarwienia - że "taka moja uroda", ze moze mam skłonności, ze moze to po ciązy... Teraz wiem ze to po pigułach i głównie dlatego ze nie używałam dobrych filtrów...człowiek uczy się przez całe życie...
Szykuję list do Mikołaja...bedę prosić o dobry bloker do twarzy.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 12:17   #8
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: D4 żel rozjaśniający - gdzie to można kupić?

Cytat:
Napisane przez ..Asia..
Szykuję list do Mikołaja...bedę prosić o dobry bloker do twarzy.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Hihi, to jest pomysł! Tylko napisz mu konkretny model, jaki chcesz mieć, żeby pamiętał o UVA!

Pomoże Ci ta strona: http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/filtryindex.htm
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.