do dziewczyn, które zażywały diane. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-11, 13:23   #1
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41

do dziewczyn, które zażywały diane.


wiem, że tematów o diane 35 jest całe zatrzęsienie na forum, większość przeczytałam jednak nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie, które chciałabym wam zadać. otóż skończyłam 1opakowanie diane, okres dostałam po raz pierwszy w terminie, jednak na twarzy dzieje się b. źle. z waszych postów wiem już, że wysyp na początku brania diane jest normalny jednak powiedzcie proszę jak długo trwa pogorszenie stanu buzi i kiedy zauważyłyście poprawę.

jak u was wglądało leczenie diane...

byłabym wdzięczna za każdą informację, pozdrawiam !!
adhara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 13:53   #2
patibka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zdomu:)
Wiadomości: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do patibka1
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

kochanie mój ginekolog poradził mi skinoren krem wraz z diane !!!
patibka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 16:01   #3
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

wiesz Patiba mój dermatolog stwierdziła, że moja skóra jest już tak wymęczona leczeniem, że na razie diane powinna wystarczyć.
muszę tu zaznaczyć, że leczę się już 9 lat, mogłabym sporządzić całą listę maści i leków, które niestety nie pomogły, wśród nich i skinoren. badania hormonalne zrobiłam dopiero w zeszłym roku (2004) po zmianie dermatologa, a ponieważ miałam spore problemy nie tylko z trądzikiem, ale i z okresem, ginekolog nie miała wątpliwości by przepisać mi diane 35.

a od was chcę się po prostu dowiedzieć jak u was przebiegało leczenie i czy diane wam pomogła. już po prostu nie mam siły i łez do tego mojego trądziku. sama nie wiem czy może nie zacząć używać jakiś delikatnych środków na trądzik.

poradżcie !!!
adhara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:29   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

Ja nie miałam żadnego wysypu na początki brania Diane, ale jednak nawet po kilku miesiącach nie pomogła ona znacznie, a jedynie trochę. Z kolei moja koleżanka miała na początku wysyp, który trwał ok. 2 miesiące, za to potem miała śliczną cerę.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 19:17   #5
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

Ja biore diane juz od roku,mialam straszny wysyp wowczas,przetluszczala mi sie buzia,wlosy to bylo okropienistwo!!! wzielam diane,owszem cera sie najpierw pogorszyla i a potem stopniowo wygladzala,jednak na ulotce pisze ze po 6 miesiacach powinien ustapic tradzik u mnie to ustapilo dopiero niestety po 9-10 miesiacach,juz watpilam juz chcialam odstawiac ale zdarzyl sie cud!! teraz sporadycznie pojawi sie cos przed okresem ale ogolnie ciesze sie ladną buzką czego i wam zycze!!! Ja przestalam wierzyc w mascie,antybiotyki,pomogl a mi tylko dianka...
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 20:17   #6
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

Wysyp miałam, ale po odstawieniu diane... Po około 4 mies. widziałam znaczną poprawę, a po pół roku zero trądziku (no, sporadycznie coś może i wyskoczy, ale już raczej drobnego). Jeśli trądzik jest spowodowany hormonami to diane pomoże, jeśli nie... to nie ma co się faszerować. Mam nadzieję, że lekarz zadbał o odpowiednie badania i nie leczy w ciemno...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 20:40   #7
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: do dziewczyn, które zażywały diane.

Hej
Bzyczku czy dobrze zrozumialam: po odstawieniu diane mialas wysyp pryszczy, ktory poniej ustapil, tak? A po jakim czasie Cie wysypalo? Pytam, bo wlasnie sama odstawilam niedawno i z pewnym niepokojem czekam na efekt Co prawda, po mojej kuracji juz nie powinno nic wyskoczyc, ale i tak sie boje
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.