nowe życie - nowa ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 20:38   #1
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606

nowe życie - nowa ja :)


Witam Was serdecznie i proszę o porady
Dwa miesiące temu wyszłam za mąż, teraz przyszła jesień, nowy rok akademicki więc naszła mnie ochota na kolejne zmiany z tym, że teraz zajmę się tylko sobą
Przede wszystkim chciałabym otrzymać porady co do fryzury, wklejam kilka zdjęć, co do ogólnego wyglądu to mam 165 cm wzrostu, aktualnie 56 kg - może ze 2 przydałoby się zrzucić , włosy aktualnie farbowane na ciemną czekoladę - długość za łopatki, nie mam zdjęcia całej sylwetki ale w razie czego mogę dorzucić Aktualnie zdjęcie to to dowodowe.

Czekam na odzew
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:09   #2
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Jak dla mnie masz trochę za ciemny kolor.. Ja bym cię widziła bardziej w kasztanowych włoskach, albo trochę jaśniejszym brązie Bardziej podobasz mi się z grzywką, bo masz dosyć wysokie czoło..
Mnie byś się podobała w takich fryzurkach (ale mogę się mylić):

co prawda dwie różne propozycje, ale myslę że obie ci pasują.. ja bym optowała żebyś scieła włosy, gdyż w tych wyglądasz dosyć pospolicie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:42 Powód: post pod postem
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:43   #3
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dziękuję za sugestie Wybieram się do fryzjera (po wypłacie ) i właśnie kusi mnie jakiś nowy kolor - na początek chciałam zacząć od pasemek - w różnych odcieniach brązu albo rudości (??)
Szkoda mi trochę ścinać włosy - mój TŻ by tego nie przeżył, ale chętnie bym je wycieniowała.

Dorzucę zdjęcie kiedy miałam krótkie włosy - problem jest taki, że taka fryzura w moim wydaniu jest ładna tylko po wyjściu od fryzjera

Nie wiem dlaczego nie mogę edytować postu ale chciałam tylko napisać, że bardzo czekam na dalsze sugestie ale jutro przez cały dzień mnie nie będzie - odezwę się w niedzielę rano
__________________
Szymek

Dominik

Martynka

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:43 Powód: post pod postem
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:11   #4
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
o tak! w krótkich włoskach mi się podobasz, może nie koniecznie w tej fryzurze, ale wyglądasz o wiele ciekawiej. Masz ładny uśmiech i jesteś taka pogodna że myśle że krótkie włoski podkreśliłyby Twoj urok osobisty Ja osobiście nie cierpie pasemek, ale jak bardzo chcesz to rób :P Nie moje włosy. Jak już to brązowe, unikaj blondu!!!
To może zostaw dłogość , ale je jakoś mocno wycieniuj.. ?? Mocniej niż na zdjęciach.. Wydaje mi się że powinnaś je podniesć u nasady, bo są takie oklapnięte i wyglądają dosyć smętnie..

ja właśnie też nie mogę.. nie wiem dlaczego..

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ah! przeczytałam regulamin i mnie olśniło, że na metamorfozach nie można edytować postów.. hmm.. muszę się w takim razie bardziej zastanawiać nad ortografią a ty nie wstawiaj nagich zdjęć bo nie bedziesz mogła ich skasować :P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:43 Powód: post pod postem
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:19   #5
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Podoba mi się pierwsza fryzura z Twojego drugiego posta
Od blondu będę się bronić rękami i nogami Chociaż nie wiem czy nie zaryzykować i nie zdać się na pomysłowość mojej fryzjerki Narazie kombinuję co by tu zrobić bo już lata mam takie włosy - różnią się tylko grzywką.
Tamta fryzura to był taki mały eksperyment, miałam też kiedyś boba ale nie mam zdjęć niestety, tylko jak dla mnie krótkie włosy są kłopotliwe bo wywijają mi się w różne strony
Odezwę się jutro
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 00:06   #6
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

witaj, mi się bardzo podobasz we włoskach z 1wszego zdjęcia, tylko rzeczywiście w troszkę jaśniejszym brązie było by Ci lepiej. Tak poza tym to nic bym nie zmieniała, pozdrawiam
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:25   #7
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

też byłabym za jaśniejszym brązem, może jakieś pasemka? A tak przede wszytskim to chciałam napisać, że cudnie się uśmiechasz, uśmiechaj się tak zawsze, a nikt nawet nie zwróci uwagi na kolor Twoich włosów, każdy będzie tylko pamiętał pozytywne odczucia z Tobą związane
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 00:47   #8
camillet
Raczkowanie
 
Avatar camillet
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 332
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

mnie się bardzo podoba u Ciebie ta fryzura z pełną grzywką, tylko jakies jaśniejsze odcienie, np dodoać do tego co masz jakieś takie rudawe pasemka tak gęsto żeby rozjaśniły całą głowę ale nie były widoczne jako paski
camillet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 08:37   #9
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Kolor włosów który masz obecnie, idealnie do ciebie pasuje, nie zmieniałabym go. Jedynie grzywkę bym zapuściła, najlepiej wyglądasz na tym zdjęciu gdzie masz grzywkę na bok, i upiętą do góry. Z grzywką wyglądasz dziecinnie

Ale kolor włosów idealny
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:18   #10
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Ja też napiszę, że kolor włosów idealny. Ewentualnie jeśli masz ochotę na farbowanie, to tylko delikatnie, żeby zyskać ciepły odcień. Może czekolada ?
Twój typ urody bardzo mi się skojarzył z Carey Mulligan, zwłaszcza po obejrzeniu zdjęcia z krótszą fryzurką. Załączam parę fotek, jeśli nie do wzorowania się na cięciu, to chociaż na kolorze włosów ( miała na głowie chyba wszystkie odcienie, ale wg mnie najbardziej pasują jej brązy). Grzywkę też ma interesującą - trochę rozwichrzoną, to dodaje sporo uroku. Na Twoich zdjęciach masz wyprostowaną - jest dobrze, ale taka trochę niesforna fryzurka mogłaby być dla Ciebie świetna.
Co do fryzury, propozycja Castano z ciemnowłosą modelką wydaje mi się bardzo interesująca. Tylko pytanie do Ciebie - jaki masz rodzaj włosów ? Proste, lekko falujące?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:45   #11
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Cytat:
Napisane przez gaddzinka Pokaż wiadomość
witaj, mi się bardzo podobasz we włoskach z 1wszego zdjęcia, tylko rzeczywiście w troszkę jaśniejszym brązie było by Ci lepiej. Tak poza tym to nic bym nie zmieniała, pozdrawiam
i właśnie w takiej fryzurze czuję się najlepiej dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
też byłabym za jaśniejszym brązem, może jakieś pasemka? A tak przede wszytskim to chciałam napisać, że cudnie się uśmiechasz, uśmiechaj się tak zawsze, a nikt nawet nie zwróci uwagi na kolor Twoich włosów, każdy będzie tylko pamiętał pozytywne odczucia z Tobą związane
Aż się zarumieniłam Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość
Kolor włosów który masz obecnie, idealnie do ciebie pasuje, nie zmieniałabym go. Jedynie grzywkę bym zapuściła, najlepiej wyglądasz na tym zdjęciu gdzie masz grzywkę na bok, i upiętą do góry. Z grzywką wyglądasz dziecinnie

Ale kolor włosów idealny
Dziękuję, chcę zmienić trochę kolor bo ten po prostu mi się znudził Co do grzywki to wiem, że taka niezbyt mi pasuje bo mam okrągła twarz.

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Ja też napiszę, że kolor włosów idealny. Ewentualnie jeśli masz ochotę na farbowanie, to tylko delikatnie, żeby zyskać ciepły odcień. Może czekolada ?
Twój typ urody bardzo mi się skojarzył z Carey Mulligan, zwłaszcza po obejrzeniu zdjęcia z krótszą fryzurką. Załączam parę fotek, jeśli nie do wzorowania się na cięciu, to chociaż na kolorze włosów ( miała na głowie chyba wszystkie odcienie, ale wg mnie najbardziej pasują jej brązy). Grzywkę też ma interesującą - trochę rozwichrzoną, to dodaje sporo uroku. Na Twoich zdjęciach masz wyprostowaną - jest dobrze, ale taka trochę niesforna fryzurka mogłaby być dla Ciebie świetna.
Co do fryzury, propozycja Castano z ciemnowłosą modelką wydaje mi się bardzo interesująca. Tylko pytanie do Ciebie - jaki masz rodzaj włosów ? Proste, lekko falujące?
Właśnie mam na włosach czekoladę ale wychodzi mi bardzo ciemna Na co dzień nie prostuję grzywki i jest taka trochę falowana. Też podoba mi się fryzura tej dziewczyny Moje włosy zależnie od cięcia albo są proste albo końce lekko się podwijają.

Ogólnie chciałabym trochę ocieplić kolor bo mam ciemne oczy i brwi i przez to wyglądam blado, myślałam o pasemkach w różnych odcieniach brązu ale raczej w ciemniejszej tonacji. Chciałabym może lekko pocieniować włosy albo wystopniować?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 22:27   #12
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Bardzo ciemna ta czekolada u Ciebie. Rzeczywiście spróbuj z jaśniejszym o ton odcieniem i pasemkami w typie sunlighty ( bo naturalnie wyglądają). Chociaż nie byłabym za zbyt dużym rozjaśnieniem - jasna cera ma swój urok, a kontrast z kolorem włosów i oczu wygląda pięknie.
Co do fryzury - ode mnie kilka zdjęć. Sposób strzyżenia - końcówki, które by się wywijały ( najładniej to widać na zdjęciu Nicole) i wycieniowane włosy. Może którąś z nich wybierzesz ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:12   #13
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Cytat:
Napisane przez camillet Pokaż wiadomość
mnie się bardzo podoba u Ciebie ta fryzura z pełną grzywką, tylko jakies jaśniejsze odcienie, np dodoać do tego co masz jakieś takie rudawe pasemka tak gęsto żeby rozjaśniły całą głowę ale nie były widoczne jako paski
Właśnie chciałabym takie "naturalne" te pasemka, moje włosy np od słońca płowieją na rudo ale jakoś rudy do mnie nie przemawia

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Bardzo ciemna ta czekolada u Ciebie. Rzeczywiście spróbuj z jaśniejszym o ton odcieniem i pasemkami w typie sunlighty ( bo naturalnie wyglądają). Chociaż nie byłabym za zbyt dużym rozjaśnieniem - jasna cera ma swój urok, a kontrast z kolorem włosów i oczu wygląda pięknie.
Co do fryzury - ode mnie kilka zdjęć. Sposób strzyżenia - końcówki, które by się wywijały ( najładniej to widać na zdjęciu Nicole) i wycieniowane włosy. Może którąś z nich wybierzesz ?
Nie chcę za bardzo rozjaśniać włosów bo wiem, że źle bym się czuła Podoba mi się fryzura 1 (to Mandy Moore?)

Czyli wiem już, że bardzo delikatnie zmienię kolor i pocieniuję włosy, czekam na dalsze sugestie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:58   #14
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88
Nie chcę za bardzo rozjaśniać włosów bo wiem, że źle bym się czuła Podoba mi się fryzura 1 (to Mandy Moore?)

Czyli wiem już, że bardzo delikatnie zmienię kolor i pocieniuję włosy, czekam na dalsze sugestie
Tak, to Mandy Moore. Akurat jeśli jeszcze nie ścięłaś włosów, spokojnie możesz się wzorować na jej dłuższych fryzurkach.
Co do innych sugestii - fryzura i kolor chyba uzgodnione, to można Ci dobrać makijaż albo podpowiedzieć coś odnośnie kolorów ubrań, czy stylu.
Z tego co widzę na zdjęciach, prawie nie masz makijażu. Ja bym zasugerowała podkreślenie oczu i ust. Kilka makijaży, które mogłabyś wypróbować na sobie
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:37   #15
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Jutro idę się umówić do fryzjera Pochwalę się oczywiście efektem.
Co do makijażu to na co dzień tylko podkład, trochę różu, czarna kredka i tusz a na jakieś okazje to wybieram coś takiego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403604
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417622
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416905
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413946

A co do ubioru to spróbuję wrzucić jakieś zdjęcia jutro
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 10:52   #16
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Z fryzjerem muszę poczekać bo moja fryzjerka jest na chorobowym Ale znalazłam zdjęcie kiedy miałam pocieniowane i wystopniowane włosy - kolor też prawie naturalny.
Oraz dorzucam zdjęcia mojej sylwetki - może coś podpowiecie nt stylu ubierania się
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.