wizażystki i kosmetyczki pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 19:29   #1
fuksja_sii
Raczkowanie
 
Avatar fuksja_sii
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88

wizażystki i kosmetyczki pomocy !!


moj problem wyglada nastepujaco: otoz zawsze w zimie i jesienia cos dziwnego dzieje sie z moja cera ...a mianowicie strasznei sie wysusza na skutek zimnych wiatrow i niskich temperatur ...skora wyglada wtedy tak jakbym miala tradzik rozowaty na suchej skorze... rany, blizny, wypryski wszystko to na mojej buzi ... sytuacja poprawia sie wiosna gdy dni sa cieplejsze ...a latem znow cierpie z powodu czerwonych rumiencow na policzkach ...bylam z moja sklonnoscia u pani dermatolog, ktora sie mnie zapytala co mi jest ...nei potrafila zdjagnozowac problemu ...powiedzila tylko ze mozliwe ze mam skora ze sklonnoscia do tradziku rozowatwgo ...dala antybiotyki po ktorych skora znow stala sie w miare dobra ...

boje sie ze tej zimy i jesieni pojawi sie to samo ..wiec mam pytanei do was ...jak sie przed tym uchronic ....macie moze jkis sprawdzony bardzo dobry krem, emulsje, mleczko , cokolwiek ...

z gory dzieki za odpowied i buziackzi*:
fuksja_sii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 19:46   #2
ambra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
GG do ambra
Dot.: wizażystki i kosmetyczki pomocy !!

spróbuj pharmaceris sensilium maxima, jest bezzapachowy, hipoalergiczny, dostosowany do różnych cer niezależnie od wieku!!!zawiera d-pantenol, alantoine, wit. e...wydaje mi się, że masz skóre nadwrażliwą która nadmkiernie reaguje na wiele bodźców...pozdrawiam
ambra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:05   #3
fuksja_sii
Raczkowanie
 
Avatar fuksja_sii
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: wizażystki i kosmetyczki pomocy !!

dziekuje bardzo wyprobuje
fuksja_sii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:23   #4
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: wizażystki i kosmetyczki pomocy !!

ja mam podobnie, ale mi sie robia chyba od zimna. zawsze jak zmarzne to na twarzy pojawiaja mi sie wielkie pryszcze, czasem nawet sine i bardzo bolace
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:09   #5
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Post Dot.: wizażystki i kosmetyczki pomocy !!

Proponuję zmienic pania dermatolog trądzikróżowaty pojawia sie po 30 roku życia (nie wiem ile masz lat),mysle że masz wrazliwe naczynka,wiec powinnaś stosowac kosmetyki do takiej cery.A jesli skóra na jesień mocno sie przesusza to moze warto odwiedzic kosmetyczke?Stosuj maseczki silnie nawilżające,witaminowe,pe eling enzymatyczny do cery naczynkowej,ale jeżeli problem jest naprawdę poważny( a natowyglada) to naprawdę skontaktuj sie z innym lekarzem
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.