Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 17:11   #1
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38

Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini


Makijaż o tematyce jesten/zima 2011
pomysł wziety z pokazu Commun i Thakoon


tak, tak przepraszam
oto lista kosmetyków:
baza pod podkład z silikonem
podkład nawilżający Avon
tusz MAC-ZOOM LASH
perełki rozświetlające
cienie paleta 120 cieni

Makijąż niejest wyjściowy tylko tak sie napatrzyłam na zdjecia z pokazu ze chciałam zobaczyc czy cos mi z tego wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Konkurs2.jpg (20,0 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P31-08-11_15.09[01].jpg (20,8 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P310811_14.490002.jpg (22,7 KB, 303 załadowań)

Edytowane przez katka86h
Czas edycji: 2011-08-31 o 17:44
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:36   #2
_Ala_
Zadomowienie
 
Avatar _Ala_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kujawy ;)
Wiadomości: 1 322
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

Lista kosmetyków gdzie jest???! Regulaminu sie nie czyta
Przede wszystkim brwi do ujarzmienia Zdjęcie z przymkniętymi oczami całkiem fajne, ale z otwartymi mnie "przeraża" Ale tylko dlatego że masz "wampirzy" kolor oczu i kolory tych cieni jeszcze bardziej go wydobywają Wg mnie powinnaś pomarańczowy kolor położyć niżej, bo jest wyciągnięty pod same brwi. Cienie bardziej do roztarcia I czarna kreska mogłaby być mocniejsza bo widzę prześwit I ten żółty w kąciku też raczej nie bardzo mi pasuje. Spróbuj może coś w brązach
__________________
http://alka1989.blogspot.com

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:45   #3
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

właśnie, lista kosmetyków
widziałam ten makijaż na ikf i jakość zdjęcie mnie przeraziła, sam makijaż z resztą też
ładna z Ciebie dziewczyna, pomysł fajny, ale wykonanie mi się nie podoba, cienie nie roztarte, kreska też niebyt urodziwa, rzęsy chyba w ogóle niepomalowane, brwi do poprawki
ładną masz cere i podoba mi się kolor ust
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:35   #4
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

Patalus zdaje sobie z tego spraweto byl taki makijaz w 5 minut, gdybym poswiecila mu wiecej czasu moglby lepiej wygladac ale coz efekt jest taki.
dzieki za szczerość dziewczyny
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:35   #5
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

Przecież to są jaskrawe, intensywne, letnie barwy! Gdzie tam jakaś jesień.
Makijaz faktycznie troszkę niedopracowany, ale bardzo dobrze, że nie boisz się eksperymentować z kolorami. Będzie lepiej.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:19   #6
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

tak jaskrawe kolory, to nawet pod zime podchodza....osoby z takim typem urody moga sobie pozwolic na jaskrawy makijaz


ojojoj, aleś przekombinowala
jak dla mnie przede wszystkim za duzo cieni, kolorow, wszystkie jaskrawe, zaden z nich nie uspokaja calosci...


pierwsze co mi sie rzuca w oczu oprocz jaskrawej kolorystyki, to bardzo jasne czolo, nie wiem czy po prostu tak nalozony podklad, czy swiatlo, ale bardzo nieestetycznie to wyglada


masz piekny ksztal oka, ale skrzywdzilas go poprzez nieumiejetne wyciagniecie cienia ponad zalamanie powieki, pamietaj ze przy wysokim czole cienie wyciaga sie na boki, nie do gory.....nie nakladaj tez cienia pod sam luk brwowy, szczegolnie, ze u Ciebie przestrzen pomiedzy powieka, a brwia jest dosc duza ,generalnie cala powierzchnia oka jest pokryta kolorami, troche smiesznie to wyglada, przypomina mi to okres lat 8otych, jednak wtedy i tak odpowiednio cieniowalo sie kolory w dwa rozne kierunki

staraj sie tez mocniej rozcierac cienie, bo widac granice dosc mocno

mysle, ze praktyka, zdobyta odpowiednia wiedza dotyczaca techniki i bedzie dobrze
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:06   #7
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

dzieki
wiem ze ten makijaz mi niewyszedl ale co tam
aha a czoło to wina oswietlenia

a pomysł wzielam z tego artykułu

"Jesienna tęcza na powiece

Różnobarwny makijaż od zawsze uznawany był za trend, który dominuje latem. Jesienne trendy pokazują jednak, że najwyższy czas zmienić to tendencyjne i stereotypowe myślenie i otworzyć się na apetyczne kolory także poza sezonem wakacyjnym. Bardzo wyraziste, owocowe odcienie pojawiły się np. na pokazach Commun i Thakoon.
Soczysty pomarańcz w połączeniu z jaskrawym „wściekłym” różem to propozycja dla miłośników odrobiny szaleństwa w makijażu i jednocześnie wyznawców odchodzenia od sezonowych szarości. W przypadku takiej „tęczy na powiece” usta lepiej pozostawić w kolorze naturalnym, bo nadmiar barw może spowodować zbyt duży chaos w spójności wizerunku. W zupełności wystarczy więc balsam lub transparentna pomadka."

Edytowane przez katka86h
Czas edycji: 2011-08-31 o 22:09
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 22:17   #8
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

tylko trzeba wziac pod uwage jedna rzecz, na pokazach modelki sa wrzucane do jednego worka, jest dany trend i koniec, a normalnie jednak zupelnie inaczej to wyglada i powinno sie dobierac makijaz zgodnie z odpowiednimi dla siebie kolorami
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:08   #9
dianeee86
Zadomowienie
 
Avatar dianeee86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 707
Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

Nie wiem czemu ale jakoś mi się nie widzi ten makijaż dolna powieka wygląda troszkę tak jak zaczerwieniona o płaczu brakuje mi tu czegoś co ujarzmiło by to wszystko w jedną spójną całośc np mocna czarna kreska na górnej powiece jakiś jasny cień pod brwiami, które też można by było jakoś opanowac. Masz ładne duże oczy może warto by było spróbowac jakiś innych kolorów które ładniej by je podkreśliły
dianeee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:20   #10
sprawunki drogeryjne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Moj debiut na MM.....oczekuje szczerej opini

Jesień będzie bardzo kolorowa jeśli chodzi o trendy, zarówno w makijażu jak i ubiorze, sama bardzo lubię połączenie oranżu z różem.

Jednak Tobie nie pasuje. Makijaż wykonany super starannie, masz do tego dobrą rękę i na pewno inne Twoje dzieła są fajne. Jednak wolałabym Cię zobaczyć w zimnych kolorach. Zdecydowanie nie jesteś typem gorącego, kolorowego i energetyzującego lata, tylko raczej chłodnej, stonowanej zimy. Pozwól sobie na szaleństwo, na pewno bardzo ożywi Twój wizerunek, jednak w obrębie stonowanej, zimnej palety barw.

Wiem co mówię, mam jasnobrązowe włosy, zielono-piwne oczy, piegi i naturalne rumieńce. Dzisiaj, w niebieskich cieniach, które tak bardzo miałam ochotę użyć wyglądałam potwornie. Szaleństwo szaleństwem, ale w obrębie kolorów które, są dla nas stworzone!
sprawunki drogeryjne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.