kremy wyszczuplające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-11, 15:31   #1
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304

kremy wyszczuplające


jestem bardzo szczuplą dziewczyna mimo to zauważyłam na posladkach sporo rozstępów i początki cellulitu mam zamiar zaopatrzyc sie w jakiś pożądny krem ale nie mam pojecie który wybrać . Na każdym pisze WYSZCZUPLAJĄCY a to mnie przeraża , chciałabym sie pozbyc tego paskudztwa jednak nie chce stracić mojego jedynego atrybutu kobiecości czy sa jakies kremy na to świństwo które jednocześnie nie wyszczuplają ?
Bardzo prosze o rade !!!!!!!
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 17:34   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kremy wyszczuplające

Heh, gdybyż to kremy z napisem WYSZCZUPLAJĄCY działały tak spektakularnie, jak się tego obawiasz, nie istniałaby połowa tego forum ani nie miały się tak dobrze gabinety dermatologii estetycznej.
Możesz spokojnie któryś z nich zakupić i stosować, bowiem mają działanie głównie UJĘDRNIAJĄCE, a i tak najważniejszym czynnikiem pozostaje ten "masaż wspomagający", polecam więc jakiś specyfik wymagający długiego wcierania, np. krem do masażu antylelulitowy Norel (wysoko oceniany na KW). Nastaw się na długofalowe działanie, raczej kilka miesięcy niż tygodni.
Jeśli chodzi o rozstępy, to muszę Cię zmartwić: całkowicie usunąć się ich nie da. Można je spłycić lub w inny sposób uczynić mniej widocznymi. Jeśli są świeże (czerwone), pomóc mogą te wspomniane masaże i żel z heparyną Lioton 1000 (reklamowany jako środek na zmęczone nogi) - działa na blizny i słabe naczynia krwionośne, podobnie jak Contratubex (żel specjalnie na blizny, ale jest w małej tubeczce 20g i kosztuje 24zł, ten pierwszy zaś to wydatek 17zł za tubę 50g). Lioton 1000 stosuję z polecenia dermatologa, bo musisz wiedzieć, że problem rozstępów znam lepiej niż bym chciała... Ponadto - zwłaszcza jeśli rozstępy są stare (białe) możesz zdecydować się na: mikrodermabrazję (ściera naskórek, wygładza, pobudza odnowę skóry), złuszczanie kwasami TCA (podobnie jak mikrodermabrazja, ale działa gwałtowniej), endermologię (masaż specjalnym urządzeniem, genialne działanie ujędrniające), etc. Wszystko to są drogie zabiegi, niektóre nieprzyjemne. Wszystkie zastosowałam, efekt jest, choć twierdzę, że niewspółmierny do ceny. Najlepsza chyba okazała się endermologia, ale trudno mi jeszcze ocenić trwałość rezultatów.
Pomóc może też łykanie witaminy E i koenzymu Q10.
Rozstępy można też zamaskować dość prosto: samoopalaczem. Równomierna opalenizna sprawia, że są zdecydowanie mniej widoczne, jednak naturalnego ich smażenia nie polecam, mogą np. pozostać białe, albo bardzo się zaczerwienić, co zdecydowanie odróżni je od reszty skóry.
Powodzenia!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 17:45   #3
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: kremy wyszczuplające

na cellulit polecam ziaja LipoCELL Bloker jest swietny
no w zasadzie opinie sa rozne no ale ja go polecam

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2199


hehe ale link dlugi
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 19:19   #4
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: kremy wyszczuplające

ja mam 15 kg niedowagi i takie same problemy. moim zdaniem to skandal he he. super jest guam. co 2 dni mazesz sie tym blotkiem, owijasz folia i lezysz 50 min. niestety cena malo sympatyczna 300zl,ale taki 1 zabieg u kosmetyczki to srednio 120 zl wiec sie oplaca. wyprobowalam. specjalnie w czasie kuracji nie ogladalam sie w lustrze a po calej serii zabiegow nie poznalam swojego tylka. kremy na mnie nie dzialaly.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 15:37   #5
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Re: kremy wyszczuplające

oj Wera 120 zł to dla mnie zdecydowanie za duuużo . Jeszcze nie pracuje zostane przy kremach , masażach , natryskach ćwiczeniach i samoopalaczach o matko ! ile MY kobiety musimy sie męczyć żeby dobrze wyglądać eeehhh ide poćwiczyć PA!
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:21   #6
Tajemnicza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: kremy wyszczuplające

www.odchudzanie-cellulit.pl
bardzo ciekwa stronka, polecam
Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.