cera mieszana - miesięczny plan działania!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 10:57   #1
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023

cera mieszana - miesięczny plan działania!!


Cześć dziewczyny,
postanowiłam zrobić miesięczny plan na moją kapryśną mieszaną cerę: strefa T tłusta, policzki suche, pełno przebarwień, czasami jakiś pryszcz + zaskórniki na brodzie i nosie, ponadto mam mnóstwo alergii. Przegrzabałam praktycznie całe google i biorąc pod uwagę składniki, które lubi moja skóra, stworzyłam coś takiego:
1. demakijaż (w zależności od tego czy jestem pomalowana czy nie) na wacik trochę olejku z jojoby albo
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pow-skory.html
2. mycie taką oto pianką:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...face-wash.html
nie jest jakoś szczególnie rewelacyjna, ale jestem zwolennikiem mycia czymś lekkim, no i nie mnie nie uczula
2. w strefach zaskórnikowych oczyszczanie olejkiem pichtowym
i petroleum (polecam wygooglować)
3. później pobieżnie przelecę wacikiem z żelem z aloesu, ja stosuję ten z altermedical
4. na to krem, i tutaj niestety nic Wam nie doradzę, gdyż moje kremy robi mi mama, zawierają one olejki nawilżające i inne niezbędne składniki
5. Będę starała się pić 2 litry wody dziennie
6. Raz w tygodniu maseczka z zielonej glinki
Jestem na etapie gromadzenia składników, a swoją przygodę zaczynam od 3 stycznia, będę updatować efekty zdjęciami i komentarzami
Ktoś podejmuje ze mną wyzwanie? Byłoby mi raźniej

Edytowane przez Kamila1023
Czas edycji: 2015-12-06 o 11:23
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 13:34   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: cera mieszana - miesięczny plan działania!!

Cytat:
Napisane przez Kamila1023 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
postanowiłam zrobić miesięczny plan na moją kapryśną mieszaną cerę: strefa T tłusta, policzki suche, pełno przebarwień, czasami jakiś pryszcz + zaskórniki na brodzie i nosie, ponadto mam mnóstwo alergii. Przegrzabałam praktycznie całe google i biorąc pod uwagę składniki, które lubi moja skóra, stworzyłam coś takiego:
1. demakijaż (w zależności od tego czy jestem pomalowana czy nie) na wacik trochę olejku z jojoby albo
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pow-skory.html
2. mycie taką oto pianką:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...face-wash.html
nie jest jakoś szczególnie rewelacyjna, ale jestem zwolennikiem mycia czymś lekkim, no i nie mnie nie uczula
2. w strefach zaskórnikowych oczyszczanie olejkiem pichtowym
i petroleum (polecam wygooglować)
3. później pobieżnie przelecę wacikiem z żelem z aloesu, ja stosuję ten z altermedical
4. na to krem, i tutaj niestety nic Wam nie doradzę, gdyż moje kremy robi mi mama, zawierają one olejki nawilżające i inne niezbędne składniki
5. Będę starała się pić 2 litry wody dziennie
6. Raz w tygodniu maseczka z zielonej glinki
Jestem na etapie gromadzenia składników, a swoją przygodę zaczynam od 3 stycznia, będę updatować efekty zdjęciami i komentarzami
Ktoś podejmuje ze mną wyzwanie? Byłoby mi raźniej
Nie napisałaś tylko, co chcesz tym osiągnąć, jakie problemy chcesz wyeliminować.
Nie rozumiem też, czy chcesz znaleźć osoby o takim samym typie cery, które będa chciały testować razem z Tobą ten plan pielęgnacji? Tutaj sprawę komplikuje cera alergiczna, każdego może uczulać co innego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 14:34:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.