balsam na prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 17:15   #1
black_muffin
Raczkowanie
 
Avatar black_muffin
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wahlheim
Wiadomości: 104

balsam na prezent


Hej, szukam jakiegoś fajnego, koniecznie ładnie (słodko) pachnącego balsamu/masła do ciała na prezent dla koleżanki. Coś polecacie? Cena do 25 zł. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, bo przeleciałam najbliższe drogerie i nic nie przykuło mojej uwagi ;/
__________________
Ze złym humorem jest tak, jak z lenistwem, bo jest to rodzaj lenistwa; natura nasza jest bardzo do niego skłonna.
black_muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 10:56   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: balsam na prezent

Cytat:
Napisane przez black_muffin Pokaż wiadomość
Hej, szukam jakiegoś fajnego, koniecznie ładnie (słodko) pachnącego balsamu/masła do ciała na prezent dla koleżanki. Coś polecacie? Cena do 25 zł. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, bo przeleciałam najbliższe drogerie i nic nie przykuło mojej uwagi ;/
Floslek, masła lub balsamy z serii Natural Body np Truskawka i Poziomka KLIK. Dostępne stacjonarnie w niektórych drogeriach z polskimi produktami, na stoiskach na targach i w internecie. Poza przyjemnymi zapachami maja bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, masła raczej dla osób lubiących się smarować, bo są dość gęste.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-12-02 o 10:57
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:00   #3
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: balsam na prezent

Słodko pachnie balsam do ciała z Ziaji z serii cupuacu (ciemnobrązowe opakowanie), słodkie są tez niektóre balsamy Isany (te w słoiczkach, np. kakaowy), ładnie słodko pachnące jest też kremowe serum Bielendy (nawilżające) miód i mleko kozie.
Wydaje mi się, że słodko pachnących balsamów jest bardzo dużo, trzeba po prostu przed zakupem trochę potestować
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:30   #4
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: balsam na prezent

Moze ktorys z tropikalnych olejkow bielendy? karaibski badz egzotyczny? oba pieknie pachna i na długo zostawiaja zapach na skorze, swietnie nawilzaja i wchlaniaja sie dosyc szybko.
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-28 12:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.