Chcę się zmienić...:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 22:05   #151
ptasie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Bardzo duża zmiana.
Najbardziej mi się podobasz w sukni balowej z kręconymi włosami
ptasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:25   #152
anuluj
Raczkowanie
 
Avatar anuluj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 213
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez karolcia18 Pokaż wiadomość
A tu taka sobie ja
jaj slicznie
anuluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:25   #153
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę się zmienić...:)

pozbądź się tej grzywki i moze zapuść lekko włosy. widzę Cie raczej w upiętych niz rozpuszczonych z racji na ksztalt twarzy. rob jak chcesz, ale grzywka koniecznie do zapuszczenia!

brwi-regulacja, najlepiej u kosmetyczki
ciuchy-nie nos takich spodni w ciapki, wzorki, dziurki itd, nieladne są i juz dawno niemodne. widze Ci w rurkach, bo jestes szczupla i wysoka... kupuj sobie bardziej kobiece ciuchy, bo w tych wyglądasz dziecinnie.. pozdrawiam serdecznie
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:06   #154
tweety93
Raczkowanie
 
Avatar tweety93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Northampton,Anglia
Wiadomości: 311
GG do tweety93
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Teraz wyglądasz naprawdę pięknie!
Bardzo mi się podobasz na zdjęciu w wersji balowej,kręcone włoski i grzywka na bok,wyglądałaś rewelacyjnie
Ostatnie zdjęcie,to gdzie jesteś ubrana na niebiesko-według mnie,najlepsze! Piękne,dłuższe włoski,choć trochę pokazane świetne nogi i...cudowna figura!A ty się chciałaś odchudzać...
Dziewczyny,kawał dobrej roboty,dobre rady,z których Karolina na szczęście skorzystała
A ja jeszcze coś od siebie dorzucę,co w sumie nie jest żadną nowością-zapuść jeszcze trochę włoski i spróbuj grzywki na bok,jestem niemalże pewna,że będziesz wyglądała cudownie I podkreślaj rzęsy dobrym tuszem,zauważysz jak bardzo Ci to otworzy oczka
Trzymaj się
__________________
Była aparatka
góra: 08/01/2011 - 07/06/2012
dół: 30/06/2011 - 07/06/2012
tweety93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:48   #155
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
kupuj sobie bardziej kobiece ciuchy, bo w tych wyglądasz dziecinnie..
Czyli dokładnie jakie mają być te kobiece ciuchy?? Czy chodzi Ci o bluzki z kołnierzykiem, bluzki ze wzorami i spodnice krótsze, itp??
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:27   #156
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę się zmienić...:)

tak, jesli do tej pory nie nosilas spódnic, to zacznij. masz zgrabną figurę pora to podkreślić, mozesz sprobowac kazdego fasonu, ja np przy takim samym wzroscie i bardzo szczuplej budowie nosze ołówkowe., najlepiej prezentują się wlasnie na wysokich i szczuplych..
co do bluzeczek... szukaj takich niebanalnych, moze nie tylko pod wzgledem deseni, ale i kroju. postaraj się miec kilka "bezpiecznych" ktore pasują do wiekszej ilosci spodni/spodnic tak aby mozna je bylo bez problemu łączyć..

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

co do bluzek, mialam na myśli, zebys unikała takich "mlodzieżowych" trendów..jakies numerki, nadruki, logo firmy nadrukowane na froncie..tego wlasnie unikaj w wyborze bluzek, pozdrawiam
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:47   #157
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Karolciu! Nie mogę wyjść z podziwu - oszałamiająca metamorfoza. Coś wspaniałego! Słuchaj dziewczyn z wizażu, to dobrze na tym wyjdziesz Porównuję sobie te wszystkie Twoje zdjęcia i aż nie mogę uwierzyć...

Na początku widzimy zgaszoną, a raczej stłumioną przez fryzurę i niewyregulowane brwi dziewczynę. Do tego jeansy i jakaś młodzieżowa koszulka z nadrukami. Wyglądałaś o wiele młodziej, i niestety o wiele mniej korzystnie, niż teraz (przepraszam, jeśli Cię tu uraziło).

A na te nowsze zdjęcia aż nie mogę się napatrzeć! Twoje mocne rysy twarzy zostały obłaskawione i złagodzone przez śliczną, brązową fryzurkę. Na balu wyglądałaś oszałamiająco! Stałaś się kobietą! W niebieskim zestawie wyglądasz przeuroczo Nie dość, że nareszcie wyglądasz na swój wiek, spoważniałaś, wypiękniałaś, jesteś zadbana, to z fotek bije wspaniała pewność siebie! I uśmiech, z którym Ci bardzo do twarzy!

Twoja metamorfoza dowodzi, że każda kobieta jest śliczna. Niestety często robimy sobie krzywdę, nie chcąc lub po prostu, nie potrafiąc tego wydobyć. A tu wystarczy rach ciach - fryzjer i regulacja brwi i już mamy do czynienia z dziewczyną, za którą obejrzy się niejeden facet na ulicy! Gratulacje, moja droga. Ubieraj się kobieco i podkreślaj swoje atuty. Nie ma co się chować za bluzami i jeansami, bo aż szkoda tłumić Twoją ładną figurę.

Ależ się rozpisałam!
A! Mam jeszcze do Ciebie pytanie - jak zareagowało Twoje otoczenie na tą zabójczą metamorfozę?
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 21:59   #158
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Wspaniała metamorfoza
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:30   #159
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Chcę się zmienić...:)

pierwszy raz widze metamorfoze na wizazu (az wstyd sie przyznac ) i ta jest niesamowita!! zmienilas sie nie do poznania naprawde baardzo mi zaimponowalas gratuluje i trzymam kciuki za kolejne zmiany !! (jesli uwazasz ze sa Ci nadal potrzebne )
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 19:05   #160
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez zgagaaa Pokaż wiadomość

Ależ się rozpisałam!
A! Mam jeszcze do Ciebie pytanie - jak zareagowało Twoje otoczenie na tą zabójczą metamorfozę?

Najlepiej to ja się poczułam lepiej po tych zmianach ktore dokonywały się w moim wizerunku. Najbardziej podobały mi się ściemnienie włosów na brąz, choc na razie przestałam to robic. Zastanawiałam sie nad farbą brąz, lecz stwierdziłam że lepiej będzie szampon do 24 zmyć. Chodzę regularnie do kosmetyczki na regulację brwi(wczesniej pesetą, teraz woskiem). Włosów na razie nie obcinam, ale nie wiem na jak długo, bo ja nie lubie mieć zbyt długich włosów :P
Otoczenie napewno zauważyło, tylko nic nie mówiło. Nio może poza tym jak zmieniłam kolor włosów. Teraz zmagam się z moim brzuchem, któy chciałabym mieć płaski. Piję herbatki zielone i czerwone i zaczynam robić brzuszki, a może zacznę chodzić na siłownię??. A to, że mam taki brzuch to dlatego, że nie byłam zbyt aktywna podczas wakacji i jadłam z nudów.

Teraz to ja się rozpisałam heh
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:35   #161
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Chcę się zmienić...:)

jak duzo osob przejzałam cały watek i powiem ci że to robi wrazenie! jednak tak samo jak reszta dziewczyn gdybym tylko mogla siłą bym cie zmusiła do zapuszczenia jeszcze włosów bedzie to tylko z korzyscia dla ciebie, zobaczysz.
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 16:48   #162
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Witam Was, mam problem z moimi wypadającymi włosami Jaki jest najlepszy preparat w tabletkach wstrzymujący ich wypadanie, który mi polecicie??
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 16:59   #163
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Ja brałam Vitapil- 2 miesięczna kuracja, 60 tabletek, zapłaciłam około 28zł. Pomogło. Do tego radzę Ci zaopatrzyć się w witamine A+E.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.