odżywka do paznokci eveline - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 09:23   #781
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Posłucham Twojej rady i odstawię, dziękuje Ci bardzo
A powiedz mi, mogłabyś mi polecić coś żeby nakładac coś na tą płytkę paznokcia? Tak, żeby coś ją chroniło od wszelkich urazów
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:48   #782
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez katrin_1990 Pokaż wiadomość
Posłucham Twojej rady i odstawię, dziękuje Ci bardzo
A powiedz mi, mogłabyś mi polecić coś żeby nakładac coś na tą płytkę paznokcia? Tak, żeby coś ją chroniło od wszelkich urazów
Paese akrylowy utwardzacz do paznokci https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html, szukać w małych drogeriach, bo gdzie indziej jest drogo, ja u siebie widziałam za 16 zł

Do tego jakiś olejek wmasowywać w paznokcie np Babydream fur mama z rossmanna.( to oliwka dla kobiet w ciąży) ale zwykły, lecz treściwy krem do rąk też jest ok
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:04   #783
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dziękuje Ci bardzo za pomoc!
Napewno skorzystam
Zastosuję również jakieś witaminy, może to też pomoże.
Odżywkę Eveline w zupełności przekaże mojej mamie
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 11:50   #784
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Katrin, pieczenie to nie jest 'takie nic'
To jest sygnał, że Twoje ciało jest na 'nie' jeśli chodzi o konkretny kosmetyk...
Moją mamę też piekło i od razu odstawiła. A mnie nic, i było ładnie pięknie i pewnego dnia przeczesalam włosy palcami, bo grzywka opadła mi na twarz i... został w niej paznokieć.... ;o
Dodam, że nie uderzyłam się wcześniej i nie było ŻADNEJ przyczyny mechanicznej. On po prostu odpadł...
A rozwarstwienie było tak głębokie w lewym kąciku , że gdybym chciała wyrównać paznokieć musiałabym wyciąć go bardzo głęboko, czyli już zaczynał się odwarstwiać od palca.... ;/
Odżywka jest w koszu a producent nie robi sobie nic z apeli konsumentów, a sztab prawników degraduje wszystkie pozwy do sądu...
Krótko mówiąc gnoje.
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:17   #785
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Kurcze, w takim razie wyrzucę ją do kosza! Nie chce żeby mojej mamie pogorszyły się paznokcie..!!
Joanku, a stosujesz coś innego?
Może mogłabyś coś polecić?
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:30   #786
Lulu 1
Przyczajenie
 
Avatar Lulu 1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 13
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dziewczyny ja już tez się przekonałam co to za " cudowna" odzywka , odstawić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! . Miałam ładne paznokcie ale chciałam mieć jeszcze ładniejsze i używałam tej odzywki ale zapytałam Was na forum co o niej sądzicie i zdania jak widać były podzielone. Na szczęście użyłam jej tylko przez tydzień i odstawiłam bo jak poczytałam to się przestraszyłam. Były twarde jak sztuczne a potem... zaczęły się rozdwajać (nie wszystkie) tak jak nigdy nigdy wcześniej a przypominam użyłam tylko tydzień. To jest każdego prywatna sprawa jak chce to niech używa ale ja mówię stanowcze nie dla tej odzywki, trucizna dla paznokcia. Dobrze, że nie stosowałam jej dłużej bo nie wiem co by było.... wyrzucam ją do kosza
Lulu 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:00   #787
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Joanku mnie też piekło ale tylko 2 razy w życiu mimo to dalej ją stosuje i mam mocne dlugie paznokcie. Jeśli nie chcesz to jej po prostu nie używaj, bo moze sa ludzie, którym ta odżywka pomogła tak jak mi. Nie wyobrażam sobie, żeby miała zniknąć z rynku
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 17:40   #788
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Mysiaczequ ależ oczywiście, że mi też na początku pomogła i ignorowałam wszelkie sygnały koleżanek.
Nie dałam się wpędzić w paranoje i mimo wszystko nie zaprzestałam jej używania. Do czasu jak widać. Później sama się przekonałam, że coś jest nie tak mimo, że paznokcie długie mocne a ja nie odczuwałam bólu, poki nagle paznokieć odpadł dodatkowo mocno rozwarstwiony.
Niczego nie bojkotuję tylko podaje przykłady a nie jestem jedyna.
Z drugiej strony uważam za wysoce nieodpowiedzialne używanie kosmetyku po którym coś Cie szczypie, piecze, boli bądź swędzi.
Czy gdyby swędziały Cię oczy wciąż z uporem maniaka zakraplalabyś je nie odstawiając produktu?

Ktoś wyżej pytał o to jaki odzywki używam.
Ha! wciąż jest to eveline tylko, że bez formaldehydu chyba 3 w jednym- paznokcie jak z salonu taka lekko różowa. Jest ok.
Ale ja jeszcze dodatkowo piję skrzyp i pokrzywe więc na pewno moje paznokcie są dodatkowo bardzo wzmocnione przez zioła.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:25   #789
Jeannehoover45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: odżywka do paznokci eveline

jak dla mnie super gorąco polecam moje pazurki wreszcie doszły do ładu !
Jeannehoover45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 20:51   #790
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja zużyłam już kilka opakowań odżywki eveline SOS i nie znalazłam lepszej i nic mi nie odpada
http://maziarnia.blogspot.com/2012/0...os-efekty.html

Edytowane przez Klementyna12
Czas edycji: 2014-02-28 o 20:53
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 08:52   #791
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Joanku, wiedziałam co robię, nie wiem czy nadmieniłam ale moje paznokcie były wtedy przepiłowane, wiedziałam o tym, że mogą wystąpić takie a nie inne działania. Pieczenie po 5 min minęło,a ja do dziś mam piękne paznokcie
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 10:26   #792
Mebik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
GG do Mebik
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Uzywalam i nadal uzywam tą odzywke i jest rewelacyjna, jak na kogos nie dziala to znak ze organizm domaga się dodatku w postaci witamin i mineralow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mebik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:32   #793
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja widocznie jestem uczulona na odzywke eveline 8 w 1 i na formalhyd ktory jest w niej, bo za pierwszym razem zaczely mnie tak piec paznokcie ze az mialam wrazenie jakby mi je wyrywali..musialam szybko zmyc bo bol byl okropny i tak na nic nie pomoglo ze szybko zmylam bo dostalam onycholizy na paru paznokciach i musialam scinac na krociotko przez jakis miesiac i uzywac olejkow zeby mi nie odchodzil bardziej paznokciec tylko sie sklejal. Dlatego nie mam dobrej opinii o nich jak dla mnie ale jest duzo osob ktore ja uwielbiaja np moja mama ktora ja uzywa i ma paznokcie twarde jak kamien po niej!! Ale szkoda ze ja do takich nie naleze a kupilam 8w1, diametowa i sos wszystkie razem i zadnej narazie nie uzywam bo sie boje haha
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:55   #794
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: odżywka do paznokci eveline

w przypadku odżywek eveline kwestią jest to, czy ktoś jest uczulony na formaldehyd. naczytałam się masy negatywnych opinii o tej odżywce, a dla mnie to jest po prostu najwspanialszy produkt do paznokci.

używałam jej przez bite cztery miesiące, odstawiłam w październiku, absolutnie nic sie nie dzialo - a praktycznie 4 miesiace mialam ja non stop na paznokciach. od tamtego momentu, gdzieś raz na 2 miesiące nakładam jedną warstwę na paznokcie ( jak sobie o niej przypomne ^^) i utrzymują się w takim stanie, w jakim nigdy nie miałam paznokci! piękne, twarde, nierozdwajające się - jak dla mnie to jest po prostu CUD!

jeśli poczuje się pieczenie to natychmiast trzeba odstawić - po prostu uczulenie, można się nabawić ładnych problemów
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:34   #795
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Ja właśnie wczoraj zaczęłam używać i nic na razie nie piecze, a mam wrażliwą skórę i polerowaną płytkę. Więc mam dużo nadziei a nuż mi pomoże?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.